Doporučení psychiatři s Oborová zdravotní pojišťovna Kladno

• „Pani doktorka je skvela, konzultace u ni byla pohlazenim na mou rozbolavelou psychiku a verim, ze v jeji peci a s jeji pomoci zvladnu vaznou nemoc v rodine. Ziskala si naprosto moji duveru a to je urcite pri teto lecbe dulezite. Více

Na Dlouhém lánu 11/563, Praha Mapa

Psychiatrická ambulance

• „K doktorce jiz nejakou dobu chodim a jsem za ni moc rada. Vzdy me vyslechne,poradi,na lecich se vzdy v pohode domluvime. Hrozne moc mi tolikrat pomohla,kdyz jsem potrebovala a podle meho je to doktorka na spravnem miste. Navic ma uzasnou sestricku. Petra K. Více

Krškova 807, Praha Mapa

Poliklinika Barrandov

• „Paní doktorku Závěšickou mohu vřele doporučit, velmi mi pomohla. Moc nechápu některé recenze tady, jako že někdo během sezení v čekárně vypozoroval, že dělá rozdíly mezi muži a ženami apod. To jsou naprosté nesmysly. A ano, u paní doktorky se někdy může trochu déle čekat, ale to bude pravděpodobně asi tím, že je o vyšetření u ní velký zájem a že se každému snaží věnovat na maximum. Počkat se však rozhodně vyplatí. Je to skutečně špičková odbornice, soudní znalkyně v oboru s titulem Ph.D., s profesionálním přístupem a skutečným zájmem o pacienta. Za mě 5 hvězdiček. Více

K Nemocnici 2814, Kladno Mapa

CLINTERAP s.r.o.

• „Pan doktor Prokeš je pro mě velkou kapacitou. Z vlastní zkušenosti mohu říci, že si mně získal svým lidským přístupem, profesionalitou a ochotou mi vždy pomoci. Jeho péči mohu vřele doporučit. Více

Stamicova 21/1968,, Praha Mapa

Poliklinika DAM s.r.o.

• „Vynikající lékař, Pan doktor Vaněk i Paní doktorka Paichlová mi moc pomohli. Díky nim zvládám život a nekoukám na kytičky zespoda. Cítím emapatii a porozumění. Ano problémy za mě nevyřeší, ale pomohou najít cestu jak se s nimi vyrovnat. Více

Politických vězňů 576, Slaný Mapa

Psychiatrická ordinace

• Jan Flídr

Psychiatr, Neurolog

„Nejlepší psychiatr, kterého můžete u nás v současnosti nalézt. Nemyslím si, že existuje něco s čím by si nevěděl rady. Člověka má prohlédlého už ve dveřích a mám pocit, že by mi pomohl. Psychiatr, kterého jsem měla před ním, byl zoufalý, cpal do mě špatné prášky, co fungují jen dočasně. Jsem moc ráda, že jsem narazila na pana doktora, který mi pomáhá v tak rychlém čase dát život znovu do pořádku. Silně pochybuji o tom, že je tu v jeho oboru někdo zkušenější než on... Více

Žižkova 81, Kralupy nad Vltavou Mapa

Psychiatrická ambulance

• „líbí se mi,že je normální a v klidu..já totiž v klidu být neumim..a když vás ještě ,,vyslýchᡴ psychiatr/čka a cvaká si tužkou..nebo jiné..krom toho ví o čem mluví.. Více

Pelzova 1700, Hostivice Mapa

Centrum pro psychiatrii Pha-západ

• „Před rokem jsem u paní doktorky skončil léčbu tzv. akutní psychotické poruchy která mě zatěžovala skoro rok a půl a mohu říci že byla velice ochotná, skoro na každé návštěvě se zajímala jak se můj stav vyvíjí, nasadila mi účinné léky které sice měli poměrně nepříjemné vedlejší učinky ovšem měli také svůj důvod abych se zbytečně ničím nezatěžoval a léčba mohla probíhat a vyvíjet se tím správným směrem. Nemuho souhlasit s některými zde uvedenými negativními příspěvky. Tvrzení o komunistické minulosti či podobné plky... hned mi bylo jasné kdo tohle mohl asi tak psát. Pouze pacient který neměl zájem důvěřovat a spolupracovat, což je v léčbě u psychiatra základní chyba. Mě hned úvodem paní doktorka dala knížečku ve které jsem si přesně přečetl čím jsem si prošel a jak je potřeba postupovat aby se stav zlepšoval, nic mi nebylo nikdy vnucováno. Vždycky mi vše zdůvodnila proč takový postup a k čemu to povede. Jediný důvod, proč nemohu dát nejlepší hodnocení je ten, že když jsem si stěžoval na až příliš tlumící účinky léku Zeldox, zkusila mi paní doktorka nasadit lék zvaný Abilify, který mi způsobil potéže ihned po požití první tablety. Měl jsem po chvíli velice nepříjemný pískot v uších a mdloby. Záhy jsem se dozvěděl že některým pacientům se zvýšenou srážlivostí krve může dokonce způsobit smrt. Paní doktorka se mi omluvila jelikož tuto mojí krevní vadu mi zjistili až v průběhu léčby a ona si to včas neuvědomila. Víceméně chyba byla tak trošku na obou stranách. Jinak dle celkové přístupu paní doktorky musím říct že je to profesionál a jistě pomohla a pomůže všem pacinetům kteří pochopí či pochopili vážnost své nemoci a měli zájem svůj stav řešit. Můj stav se po skončení léčby zásadně zlepšil a dnes se už cítím jako rybička :-) Doporučuji. Více

Mánesova 1766, Kladno Mapa

Odborná ambulance-psychiatrie

• „Jsem pacientem pana doktora mnoho let. Je to nejen výborný lékař, ale také perfektní člověk. Poznal jsem i jiné lékaře této odbornosti většinou pro ně jste nic /v lepším případě/ myslím, že nebýt MUDr. Hudce už bych nebyl naživu Více

Žufanova 1/1114, Praha Mapa

Ordinace specialisty - psychiatrie

• „Skvělý lékař, výborný a profesionální přístup celého zařízení. Velmi doporučuji jak pana doktora, který mi hodně pomohl, tak i další služby jejich specialistů. Více

Huťská 211, Kladno Mapa

P-P Klinika Kladno, spol. s r.o.

• „Přečetla jsem si hodnocení paní doktorky a musím jako dlouholetý pacient reagovat. Také jsem nedostala při první návštěvě léky, ani při druhé a zjevně lidé kteří nedostali rovnou léky si stěžují a mají potřebu to někde ventilovat a postěžovat si. Představa laika, že si dojde k lékaři, dostane léky a bude mu hned "dobře" je opravdu infantilní. Pro léčbu své psychiky musíte udělat hodně hlavně vy a léky Vás mohou pouze podpořit. Myslíme mozkem a nebo máme v hlavě pilulku na štěstí a spokojený život? Psychické nemoci se také nelečí rychle jako chřipka, je to běh na delší trať a jako se to neobjevilo ze dne na den, také se to ze dne na den nevyléčí. Léčba je hlavně o tom kritizovaném povídání......a jak jinak by psychiatr měl poznat Vaše myšlenkové pochody a pocity? Krom slova se každý projevujeme i mimikou, gesty, veškerým pohybem a to o každém také vypovídá velmi mnoho. Z toho Váš psychiatr skládá Vaši anamnézu a potom může zvolit způsob léčby. A léčba neznamená léky, ale třeba právě to povídání.......říká se tomu psychoterapie. A zmiňovaná sestřička? Pokud Vám vyhovuje v jiných ordinacích, že vyleze ven jezyňka, přehlédne bez odpovědi na pozdrav čekárnu a s despektem vyvolá jméno pacienta - vždyť tam jděte a nezapomeňte napsat hodnocení:-). Více

Unhošťská 2533, Kladno Mapa

Psychiatrická ordinace

• „K paní doktorce jsem začala chodit po smrti mé maminky, když se můj život otočil vzhůru nohama. Hodně mi pomohla. Je to dobrá lékařka. Nemám, co bych vytkla Více

Vančurova 1548, Kladno Mapa

Oblastní nemocnice Kladno, a.s.

• Psychiatr

Huťská 211, Kladno Mapa

P-P Klinika Kladno, spol. s r.o.

• Psychiatr

Roentgenova 2/37, Praha Mapa