Dbejte o své zdraví

Jak to funguje?

P-P Klinika Kladno, spol. s r.o.

Huťská 211

27201 , Kladno , středočeský

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Tomáš Hudec Jiný

Přišel jsem po předchozím objednání na první návštěvu s chronickou mnohaměsíční bolestí kolene a lokte (aktivně sportuji, je mi 31 let). Proběhlo velmi krátké vyšetření, kdy mi s nohou i rukou krátce zahýbal (zřejmě úplně to nejzákladnější, co má ortoped udělat). Předepsal rehabilitaci pouze na koleno. Když jsem se dožadoval řešení i pro loket, bylo mi řečeno, ale nevysvětleno, že loket řešit teď nebudeme. Nebyly mi nabídnuty žádné alternativy ani doplňující vyšetření. Např RTG nebo ultrazvuk kvůli možnosti zlomeného menisku (znám ty který zlomený meniskus zahýbání kolenem neodhalilo zahýbání ale až RTG) či nějakým degenerativním změnám, léčba zánětu kortikoidy, nic z toho nebylo ani zmíněno jako možnost. Nevím jaký je standard doporučení na rehabilitaci, ale na rehabilitaci pak ani nevěděli na které části kolene se mají konkrétně zaměřit, to pan doktor nenapsal. Taková ortopedie udělej si sám.

Lékař: MUDr. Martin Jandourek Jiný

Musím se podělit o negativní zkušenost….
    Pan doktor mi řekl podle jednoho ultrazvuku, že mám syndrom polycystickych vaječníku a nebudu moct mít děti přirozenou cestou…nastesti mi to v nemocnici vyvrátili a zjistili mi “jen” cystu…. Takže už nikdy více!!!

Lékař: MUDr. Věra Havlíčková Jiný

Tak k p. Havkíčkove chodím asi 24 let. Vždy sem s ni byl spokojen. Je pravda že často k dr.nelezu ale i tak sem rad že sem u ni. Znamy je a brzy uz nebude u dr. Ketnerove Pavly z CC Kliniky a je to otřes. Pacienta ami nevyšetří. Arogantni nepříjemná zralá na plivnutí do ksichtu. Hříbal Milan

Lékař: MUDr. Martin Jandourek

Velice arogantní, povýšený, bez zájmu aktivně problém řešit. Trpím na záněty, nikdy neodebere kultivaci, antibiotika střílí od boku, potíže se neustále vrací, potíže s počínající menopauzou ho v podstatě také nezajímají, stejně jako možné souvislosti potíží s jinými zdravotními problémy.

Lékař: MUDr. Martina Spaziererová

K paní doktorce chodím s dětmi již víc jak 20cet let - nejdřív se synem nyní s dcerou - vážím si paní doktorky - její názory i její přístup je zcela profesionální. Má naší důvěru a velký obdiv.
    K. Nýdrlová - Kladno

Lékař: MUDr. Martina Spaziererová Dětský lékař mého syna

Paní doktorka je velmi profesionální, mám k ní neskutečnou důvěru a syn ji má moc ráda. Její přístup je vlídný a vždy dobře poradí. Stejně tak sestřička je úžasná a milá. Na paní doktorku jsem dostala doporučení od předešlé dětské lékařky a jsem za ní neskutečně ráda.

Lékař: MUDr. Martin Jandourek

Já mám u pana doktora Jandourka první návštěvu za sebou a mohu říci,že si na nic nemohu stěžovat. Byl velice ochotný,příjemný a vyšetření bezbolestné. Jeho sestřička byla také velice příjemná.