O nás

Ordinace

P-P Klinika Kladno, spol. s r.o.

Huťská 211

27201 , Kladno , středočeský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Typ zařízení

 • klinika

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

5

Obecné skóre
6 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  N
  Lékař: MUDr. Martin Jandourek Jiný

  Musím se podělit o negativní zkušenost….
  Pan doktor mi řekl podle jednoho ultrazvuku, že mám syndrom polycystickych vaječníku a nebudu moct mít děti přirozenou cestou…nastesti mi to v nemocnici vyvrátili a zjistili mi “jen” cystu…. Takže už nikdy více!!!


  H
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Věra Havlíčková Jiný

  Tak k p. Havkíčkove chodím asi 24 let. Vždy sem s ni byl spokojen. Je pravda že často k dr.nelezu ale i tak sem rad že sem u ni. Znamy je a brzy uz nebude u dr. Ketnerove Pavly z CC Kliniky a je to otřes. Pacienta ami nevyšetří. Arogantni nepříjemná zralá na plivnutí do ksichtu. Hříbal Milan


  M
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Martin Jandourek

  Velice arogantní, povýšený, bez zájmu aktivně problém řešit. Trpím na záněty, nikdy neodebere kultivaci, antibiotika střílí od boku, potíže se neustále vrací, potíže s počínající menopauzou ho v podstatě také nezajímají, stejně jako možné souvislosti potíží s jinými zdravotními problémy.


  K
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Martina Spaziererová

  K paní doktorce chodím s dětmi již víc jak 20cet let - nejdřív se synem nyní s dcerou - vážím si paní doktorky - její názory i její přístup je zcela profesionální. Má naší důvěru a velký obdiv.
  K. Nýdrlová - Kladno


  K
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Martina Spaziererová Dětský lékař mého syna

  Paní doktorka je velmi profesionální, mám k ní neskutečnou důvěru a syn ji má moc ráda. Její přístup je vlídný a vždy dobře poradí. Stejně tak sestřička je úžasná a milá. Na paní doktorku jsem dostala doporučení od předešlé dětské lékařky a jsem za ní neskutečně ráda.


  J
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Martin Jandourek

  Já mám u pana doktora Jandourka první návštěvu za sebou a mohu říci,že si na nic nemohu stěžovat. Byl velice ochotný,příjemný a vyšetření bezbolestné. Jeho sestřička byla také velice příjemná.


  Došlo k chybě, zkuste to znovu