P-P Klinika Kladno, spol. s r.o.

Huťská 211

27201, Kladno, středočeský

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

• Petr Chodounský

Praktický Lékař, MUDr.

• L

Je to můj praktický lékař přes dvacet let. Neměnila bych ho za jiného, je to jeden z nejlepších lékařů, co jsem poznala. Chodí k němu dlouhé roky další členové mojí rodiny. Vždycky se snaží pacientovi pomoci. A pokud sám nemůže, snaží se zajistit odborné vyšetření. Kdyby se takhle chovali všichni lékaři, bylo by nám pacientům jistě líp v celé republice. Děkuju, pane doktore.

• M

Je pravdou, že je milý, nicméně při diagnostice opakovaně chyboval. Čekací doba neodpovídá výsledkům. Doporučuji vyzkoušet jinou alternativu.

Podívejte se na všechny názory (18) na lékaře

• Ilona Konečná

Diabetolog, Internista,

• J

Velmi příjemná a milá lékařka, prostě vše OK.

• Jan Gelnar

Ortoped, MUDr.

• R

Skvělý doktor , který vždy přesně určil diagnózu a dokazal poradit mě i zbytku rodiny. Maminku skvěle i odoperoval v pokrocilejsim veku a uz si vůbec nestezuje na bolesti , ktere ji trápily několik let.

• V

Velice šikovný,ochotný lékař,který rozumí své profesy astojí mi za to,abych za ním jezdila na Kladno,Unhošť i do Rakovníka.Jsem z Prahy,ale stojí mi to za to.

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Věra Havlíčková

Praktický Lékař, MUDr.

• J

Paní Dokorka, která se vždy postavila k řešení mých potíží excelentním způsobem a stejně tak i sestra. Mohu jen doporučit všem!
      Já osobně jsem paní doktorce za téměř 30 let vděčný za to, že jsem dnes fakt v pohodě - i když jsem na tom byl několikrát opravdu dost zle. Málokterý lékař se zajímá, jde do hloubky, opravdu hledá řešení a taky LÉČÍ. Takže ji patří moje poděkování. A navíc - chodí k ní řada mých přátel a všichni svorně "by neměnili"

• Znám p.Havlíčkovou velice dlouho, jsem velice spokojen,doporučuji všem, je málo tak dobrých lékařů.
      Hlušička V.

Podívejte se na všechny názory (17) na lékaře

• Martin Hulman

Psychiatr, MUDr.

• I

Skvělý lékař, výborný a profesionální přístup celého zařízení. Velmi doporučuji jak pana doktora, který mi hodně pomohl, tak i další služby jejich specialistů.

• Stanislav Průša

Chirurg,

• M

Skvelý doktor, empatický, ohľaduplný a fakt veľmi zručný.... Operoval ma a nemám mu čo vytknúť. Všetko prebehlo bez komplikácií, staral sa o mňa pred výkonom, aj po ňom, s jazvami nemám najmenší problém.... som mu za to vďačná a díky nemu možem zabudnúť na to, že som vobec nejakú operáciu mala....

• Jeden z mála velmi ochotných lékařů, jeho přístup k pacientům je profesionální a velmi vstřícný. Rád se k němu zase vrátím.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Linda Fibigerová

Praktický Lékař,

• M

Mladá, chytrá, půvabná a vyjde vstříc. Co více si on doktorů přát. Jsem velmi spokojen i paní sestřička je taková jaká má být.

• Martina Spaziererová

Pediatr, MUDr.

• K
      Umístění: P-P Klinika Kladno, spol. s r.o.

K paní doktorce chodím s dětmi již víc jak 20cet let - nejdřív se synem nyní s dcerou - vážím si paní doktorky - její názory i její přístup je zcela profesionální. Má naší důvěru a velký obdiv.
      K. Nýdrlová - Kladno

• K
      Umístění: P-P Klinika Kladno, spol. s r.o.Služby: Dětský lékař mého syna

Paní doktorka je velmi profesionální, mám k ní neskutečnou důvěru a syn ji má moc ráda. Její přístup je vlídný a vždy dobře poradí. Stejně tak sestřička je úžasná a milá. Na paní doktorku jsem dostala doporučení od předešlé dětské lékařky a jsem za ní neskutečně ráda.

Podívejte se na všechny názory (22) na lékaře

• Jana Földesová

Dermatolog, MUDr.

• P
      Umístění: jiné místo

Musím se přidat k pozitivnímu hodnocení paní doktorky. Paní doktorka mému dědovi v rámci hospitalizace vyléčila bércové vředy, se kterými bojoval několik let. Paní doktorka má nejen úžasné profesní znalosti, ale také velmi milý a lidský přístup. Přejeme s dědou paní doktorce mnoho úspěchů. Ještě jednou bych paní doktorce touto cestou chtěla moc a moc poděkovat.

• L

Chtěla bych se přidat s poděkováním sestřičce i paní doktorce za vstřícné jednání a pomoc. Přišla jsem bez objednani, cca 1,5 hod. před koncem pracovní doby s bolestivým problémem. Přes to, že pacientů bylo hodně, paní doktorka mě vzala, pomohla mi a odeslala mě na příslušné chirurgické pracoviště, kde jsem byla taktéž bezproblémově přijata a profi ošetřena. Děkuji za skvělý přístup a efektivní pomoc, vřele doporučuji. Lenka

Podívejte se na všechny názory (31) na lékaře

• Tomáš Bureš

Chirurg, MUDr.

• R
      Umístění: jiné místo

Dnes jsem navštívil pana doktora ve Slaném s poměrně velkou tukovou boulí. Vyšla velice milá sestřička, která mi dala k vyplnění vstupní formulář. Pan doktor se s tím nepárá, vše mi s úsměvem a v pohodě vysvětlil, píchl mi lokální anestetikum a vyndal tu potvoru ven, asistovala mu kolegyně, také velice milá a příjemná. Všem mohu doporučit, je to správný chlap na svém místě a opravdový profesionál. Tímto děkuji celému týmu ordinace, všichni jsou skvělí a velice milí.

• Skvělý lékař a velký sympaťák, jeho péči mohu jenom doporučit!!!

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře