Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Adresa

P-P Klinika Kladno, spol. s r.o.
Huťská 211, Kladno 27201
P-P Klinika Kladno, spol. s r.o. logo
Pojištění
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Specialisté

Názory o lékařích (15)

Obecné skóre

  P
  MUDr. Petra Homérová Jiný

  Velice milá, ochotná a empatická paní doktorka. Vždy dokáže pomoci. Lepší neuroložku jsem nezažila .

  S
  Ověřený profil
  MUDr. Věra Havlíčková Jiný

  Moc doporučuji! Nenajdete lepší obvodní lékařku než je paní doktorka Havlíčková.

  J
  Stanislav Strolený Jiný

  Pan doktor Strolený je absolutní jednička jak v přístupu k pacientovi tak po profesní stránce . Sdělit obávanou diagnózu tak , aby pacient zůstal v klidu a nepanikařil je umění komunikace a lidského přístupu. Vše vysvětlí , vykomunikuje a odoperuje . Se sestřičkou jsou prostě super tým. Moc jim děkuji.

  V
  MUDr. Petra Homérová Jiný

  Paní doktorka je skvělá, jsem s ní spokojená pečlivá, hodná,milá ráda k ní chodím.

  A
  MUDr. Martin Jandourek Jiný

  Pan doktor má velice neprofesionální přístup. Nejdřív mi při zavádění tělíska řekl: „co tady ječíte, tady na to není nikdo zvědavej.“ A pak při kontrole měl na triku pro mě naprosto nemístný nápis: „Nejsem gynekolog, ale podívám se!“. Nedoporučuji. Sestra je teda velice příjemná...

  K
  MUDr. Vladimír Traiberg manuální terapie

  Pán doktor mi vždy pomože a napraví problémové miesto. Je jedným zmála, ktorý urobí všetko preto, aby človekovi pomohol a až potom riešil medikamentóznu liečbu. Je skvelý.

  Ověřený profil
  Stanislav Strolený Jiný

  Empatický profík, pečlivý lékař na svém místě. Díky svému rozvážnému vystupování a vysvětlování dovede pacientky vyklidnit, vše důkladně objasnil a podrobně informoval o dalším postupu. Společně se sestrou vytváří klidné a vlídné prostředí, nabízející pocit bezpečí.

  M
  Ověřený profil
  Pavla Hellerová Jiný

  Jsem s paní doktorkou velice spokojená, vždy mě uklidní, chodím k ní již sedm let a nebýt jí nevím jak by to dopadlo.Sestřička, též vstřícný domácí přístup a vždy je moc milá a přívětivá.Prostě obě jsou moc hodné.Děkuji vám.

  J
  Ověřený profil
  MUDr. Tomáš Hudec Jiný

  Přišel jsem po předchozím objednání na první návštěvu s chronickou mnohaměsíční bolestí kolene a lokte (aktivně sportuji, je mi 31 let). Proběhlo velmi krátké vyšetření, kdy mi s nohou i rukou krátce zahýbal (zřejmě úplně to nejzákladnější, co má ortoped udělat). Předepsal rehabilitaci pouze na koleno. Když jsem se dožadoval řešení i pro loket, bylo mi řečeno, ale nevysvětleno, že loket řešit teď nebudeme. Nebyly mi nabídnuty žádné alternativy ani doplňující vyšetření. Např RTG nebo ultrazvuk kvůli možnosti zlomeného menisku (znám ty který zlomený meniskus zahýbání kolenem neodhalilo zahýbání ale až RTG) či nějakým degenerativním změnám, léčba zánětu kortikoidy, nic z toho nebylo ani zmíněno jako možnost. Nevím jaký je standard doporučení na rehabilitaci, ale na rehabilitaci pak ani nevěděli na které části kolene se mají konkrétně zaměřit, to pan doktor nenapsal. Taková ortopedie udělej si sám.

  N
  MUDr. Martin Jandourek Jiný

  Musím se podělit o negativní zkušenost….
  Pan doktor mi řekl podle jednoho ultrazvuku, že mám syndrom polycystickych vaječníku a nebudu moct mít děti přirozenou cestou…nastesti mi to v nemocnici vyvrátili a zjistili mi “jen” cystu…. Takže už nikdy více!!!

  Došlo k chybě, zkuste to znovu