Doporučení praktičtí lékaři s Oborová zdravotní pojišťovna Kladno

• „Úžasný,tady není ani o čem více, obrovská spokojenost.takhle rychlý termín jsem nikde nezažila , naprostá spokojenost s paní doktorkou, je a doufám že dlouho bude velice nápomocná i ostatním. Více

Žukovského 887 – areál Delta č. dveří 3.09, Praha 6-Ruzyně, Praha Mapa

Ordinace Sedláčková

Běžný termín

Cena nebyla přidána

• Praktický lékař, Ostatní

„Velmi dobré jednání s pacientem. Při preventivní prohlídce mi pan doktor zjistil boreliozu, kterou mi při jiných četných vyšetřeních nikde nenašli. Vím, že jsem v dobrých rukou a budu vyléčen. Více

Haškova 783, Velké Přílepy Mapa

Přílepská ordinace spol. s r. o.

• Praktický lékař

„Paní doktorka je báječná,ikdyž někdy drsná;)Přeji vše nejlepší v Novém roce a děkuji za vše co pro nás děláte.

Karlovotýnská 425/5, Rudná Mapa

Primadoktor s.r.o.

• „Vynikající lékařka i člověk, měl jsem možnost jí poznat zhruba před rokem a jedná se o velmi pečlivého a erudovaného odborníka. Více

Čechova 987/4, Slaný Mapa

SARKAMED s.r.o., všeobecné praktické lékařství

• „Pan doktor je skvělý a přáteslký člověk,který se o mě vždy skvěle postaral..nemám k němu výhrad.. Jen tu zapšklou,nepříjemnou a protivnou čarodějnici by měl už nahradit... Více

Hostinského 1533, Praha Mapa

„PLNÁ SPOKOJENOST

Vašíčkova 3081, Kladno Mapa

Ordinace praktického lékaře

• Praktický lékař

„Vážím si ho nejen jako odborníka na svém místě,ale i jako člověka s velkým srdcem a ochotou Vám kdykoliv pomoci a poradit.Chodím k měnu už opravdu řadu let a nikdy jsem se nesetkala s tím aby mě odmítl.takových lékařů jako je on mnoho nepotkáte.Za vše mu mnohokrát děkuji Více

K nemocnici 1976, Kladno Mapa

Všeobecné lékařství

• Praktický lékař

„Já k němu často nechodim ale vždy když zavítám jsem spokojená, má široký rozhled a vždy poradí

Krškova 807, Praha Mapa

Barrandov

• „Tak k p. Havkíčkove chodím asi 24 let. Vždy sem s ni byl spokojen. Je pravda že často k dr.nelezu ale i tak sem rad že sem u ni. Znamy je a brzy uz nebude u dr. Ketnerove Pavly z CC Kliniky a je to otřes. Pacienta ami nevyšetří. Arogantni nepříjemná zralá na plivnutí do ksichtu. Hříbal Milan Více

Huťská 211, Kladno Mapa

P-P Klinika Kladno, spol. s r.o.

• Praktický lékař

„Jsem spokojen.Pecliva prace lekarky. Sestricky si take vazim, je velmi ochotna.

Unhošťská 2533, Kladno Mapa

Samostatná ordinace PL - pro dospělé

• Praktický lékař

„Nejlepší lékařka, jakou jsem kdy poznala, stejně tak Paní sestřička. Do této ordinace se vždy i těším, což bych rekla, ze u lékařů není běžné. Paní doktorka je absolutní profesionál. Vyřešila mi potíže, o kterých jiní lékaři tvrdili, ze to je běžná součást života.. Nejen, že dámy skvěle dělají svou práci ale navíc vždy odcházím pozitivně naladěna a s dobrou náladou. Neměnila bych! Více

Pražská 910, Unhošť Mapa

• „Je to můj praktický lékař přes dvacet let. Neměnila bych ho za jiného, je to jeden z nejlepších lékařů, co jsem poznala. Chodí k němu dlouhé roky další členové mojí rodiny. Vždycky se snaží pacientovi pomoci. A pokud sám nemůže, snaží se zajistit odborné vyšetření. Kdyby se takhle chovali všichni lékaři, bylo by nám pacientům jistě líp v celé republice. Děkuju, pane doktore. Více

Huťská 211, Kladno Mapa

P-P Klinika Kladno, spol. s r.o.

• „Moc mi pan doktor pomohl se zažívacími obtížemi, velmi dobrá zkušenost po změně doktora...

E. Beneše 695, Kralupy nad Vltavou Mapa

Ordinace PL pro dospělé

• „Paní doktorka je pečlivá, přitom věcná a rychlá. Má přehled a ve své práci je profík. Se sestřičkou jsou sehraný tým, vše mají dobře zorganizované, v čekárně se trápit nebudete. Více

• Praktický lékař

„U pana doktora Korce jsem již několik let. S jeho péčí jsem maximálně spokojená. Je vždy upřímný a jedná narovinu. Nic nezanedbá, řeší jakýkoliv zdravotní problém . Hlídá můj zdravotní stav a pravidelně mě posílá na různé preventivní vyšetření. Sestřička je milá, příjemná a šikovná. Po odběru krve ani modřinka. V ordinaci je možné se objednat na určitou hodinu a ta se dodržuje, což je také velké plus. Tohoto pana doktora můžu jen doporučit pro jeho lidskost a zájem o pacienta. Více

Pražská 1010, Kladno Mapa

Samost. ordinace PL pro dospělé

• Praktický lékař

„Naprostá spokojenost jak s paní doktorkou, tak i se sestřičkami. Všechny jsou milé a příjemné. T. Makal

K Roklím 279, Chýně Mapa

Praktické lékařství pro dospělé

• „Kdyby bylo více takovích lékařů a sester jako je náš pan doktor a sestřička......kteří poradí,ochotně vysvětlí a co je důležité uklidní.........hned by lékařství vypadalo jinak.Děkuji Více

Ke stadionu 1908, Kladno Mapa

Sam.ordinace prakt.lékaře pro dospělé

• Praktický lékař

„velice dobrý lékař , odborník a člověk , kterého by si ve své ordinaci přál každý pacient . a já jsem za to velice vděčný . R.Herman Více

Pražská 1010, Kladno Mapa

Ordinace prakt. lékaře pro dospělé

• „Paní doktorka Blanka Kučerová ,z ordinace na Vikova ulice,Slaný...Velmi dobrá paní doktorka,která opravdu léčí.Chodila jsem k ní léta a nikdy jsem neměla důvod si na něco stěžovat.Děkuji paní doktorko. E,Dlasková Více

Vikova 513, Slaný Mapa

• Praktický lékař

„Také se přidám k paní doktorce jsem přešla od jiné nejmenované s člověk by řekl banalnimi priusnicemi i přes to že mě vyšetřovali minimálně 10 doktorů a všichni se shodli na diagnóze priusnice má bývalá doktorka tvrdila že si se mnou nikdo neví rady..když mě pak poslala na testy hiv byla to pro mě poslední kapka ..hiv a priusnice jsou velký rozdíl na paní doktorku jsem dostala doporučení a jsem strašně spokojená během jedné návštěvy jsme se shodli na diagnóze priusnice a při druhé na erithema nodosum...to co jinym trvalo měsíce paní doktorce to trvalo 14 dnů přijít na příčinu možná mi tím i zachránila život, protože všichni do mě cpali milion léků které vůbec nezabíraly a já se potacela ve 40 stupnovych horečkách. Paní doktorka je skvělá má lidský přístup vyslechne,poradi a hlavně léčí a dokáže vyléčit. V dnešní době je málo tak dobrých doktorů. Více

K nemocnici 2814, Kladno Mapa

JASUPREN s.r.o.