Doporučení praktičtí lékaři s Oborová zdravotní pojišťovna Most

• Praktický lékař

„Nejlepší doktorka, kterou jsem kdy poznala. Pomohla mi vyřešit chronický problém, který nedokázal vyřešit ani doktor, který na něj byl specializovaný. To vše díky její angažovanosti - zkrátka ji nikdo není jedno :) a opravdu dělá, co může. Děkuji za to! Více

Novosedlická 394, Teplice Mapa

• „K paní doktorce chodím spíše jen na preventivní prohlídky, ale i tak mám jen dobré zkušenosti. Ptá se detailně na zdravotní stav, zašle poctivě na všechna vyšetření, je sympatická. Více

U Zámeckého parku 949, Litvínov Mapa

Ordinace PL

• „K paní doktorce chodím už 20 let a v této ordinaci naleznete dokonalý tým. Paní doktorka je velice milá, profesionální, snaží se pomoci a svým pacientům naslouchá. A profesionální lékařka má u sebe i profesionální a velice milou sestru. Více takových lékařů a sester. Děkuji Více

Štefánikova 1896, Louny Mapa

• Praktický lékař, Pediatr

„S paní doktorkou jsme naprosto spokojeni. Jsme rádi, že jsme měli možnost se přihlásit právě k ní, neměnili bychom. Naprostý profesionál a jako bonus je vždy milá, ochotná a vstřícná. Pochvala taktéž pro sestřičku, i ta je skvělá. Děkujeme! Více

Hornická 250, Meziboří Mapa

Ordinace praktického dětského lékaře MUDr. Evy Kutnerové

• Praktický lékař

„Poprvé v životě jsem měla pocit, ze máme rodinného lékaře. Věděl o nás všechno, pravidelně prováděl prevenci, i když jsme neměli problém, navrhnul vyšetření, o kterých jsme ani neměli ponětí , ze jsou v určitém věku důležitá. Proste hlídal naše zdraví. A z naši strany - důvěra , to považuji za nejdůležitější. Odstěhovali jsme se a takový doktor nám chybí. Teď vidíme, ze to není samozřejmost u každého praktického lékaře. Byli jsme vděční pacienti. Více

J.E.Purkyně 270, Most Mapa

„jsem velmi spokojena

Kpt. Jaroše 710/2, Bílina Mapa

Kapitána Jaroše, Bílina Mapa

SUN

• „Paní doktorku mohu jen pochválit k práci přistupuje zodpovědně když jsme s moji mamkou a tetou přestoupili k paní Boldišové byli jsme vyšetřeny řádným přístupem a mé tetě zachránila doslova krk měla bouli kterou doposud její předešlý lékař ignoroval problémy s vysokým tlakem který neřešil jakmile jsme přestoupili do její ordinace vše se změnilo zjistilo se že teta má štítnou žlázu na který měla naštěstí nezhoubnou bulku a vše se za včas díky ní řešilo i já a moje mamka s ní mám dobré zkušenosti preventivní prohlídky nezanedbává a kdykoliv máme nějaký problém můžeme se na ní s klidem obrátit... spokojená pacientka Více

U Nemocnice 3064, Teplice Mapa

Ord. praktického lékaře pro dospělé

• „Pan doktor je pečlivý lékař a příjemný člověk. Za zmínku stojí sestřička V.Hrabíková, která je opravdové zjevení v tom nejlepším slova smyslu. I při tom neuvěřitelném fofru co tam má (předvyšetření, recepty, karty, telefonáty, rehabilitace atd) všechno zvládá a je neuvěřitelně ochotná a milá. Poradí, pomůže a je úžasně lidská a empatická. Ovšem pozor, s hrubostí a neomaleností u ní tvrdě narazíte :-))) Více

U Nemocnice 3064, Teplice Mapa

• Praktický lékař

„Paní doktorku Gábelovou nelze hodnotit jinak než pozitivně :-) Ordinace je v pořádku, fronty nejsou dlouhé podle mě, doktorka je odborně a i lidsky na úrovni a sestřička je moc milá. Doporučuji. Více

Novosedlická 394, Dubí Mapa

MUDr. Petra Gábelová - praktický lékař pro dospělé

• „K pani doktorce chodí už léta moje maminka a je vážně,ale vážně suprová :)

Karla Čapka 270, Krupka Mapa

• Praktický lékař

„Pan doktor jer hodný a vyslechne pacienta..pomůže, odešle kam třeba na vyšetření..nemám k němu námitky a jsem ráda že patřím pod jeho ordinaci Více

U nemocnice 3064, Teplice Mapa

• Praktický lékař

„Pan MUDr.Lisický je skvělý lékař a fajn člověk.Jsem velice ráda že mohu navštěvovat právé jeho ordinaci,Dušková

tř. Budovatelů 1395/23, Most Mapa

Ordinace praktického lékaře

Záluží 70, Litvínov Mapa

Ordinace praktického lékaře

• Praktický lékař

„MUDr. Váňa je jedním z nejlepších praktických lékařů, kteří mě kdy léčili. Je mi 72 roků a z ordinace odcházím vždy s pocitem, že mi byla věnována maximální péče. Totéž velmi dobré hodnocení náleží i sestřičkám. Více

Duchcovská 53/962, Teplice Mapa

Ord. praktického lékaře pro dospělé

• „Nejlepší lékař ve všech směrech. Neměnila bych nikdy. Vždy mě vyslechne, s maximalni péčí, dokonce i zavolala osobne vysledky. Více

Hálkova 227, Chomutov Mapa

• Praktický lékař

„Návštěvu u lékaře absolvuji často, mám dlouhodobé problémy s krční a bederní páteří, pan doktor je velice zkušený lékař, který své práci rozumí, vždy ochotný, vše vysvětlí a pomůže moc si ho vážím, takových lékařů, jako je náš pan doktor je velice málo, patří mu velký dík za vše, co pro nás pacienty dělá Více

Jiráskovo náměstí 496, Postoloprty Mapa

Ord. praktického lékaře pro dospělé

• „Velice dobrá lékařka je i dcera paní doktorky Blažkové.Musím ji velmi pochválit,snaha pomoci a velká ochota.

Nádražní 774/1, Most Mapa

Ord. praktického lékaře pro dospělé

• „Vynikající lékař, vždy příjemná, milá a ochotná. Vždy si najde čas prohodit i nějaké to slovíčko mimo zdravotní problémy pacienta avšak ne na úkor dalších čekajících pacientů. Vždy tak akorát. Jen tak dál paní doktorko! Více

J. E. Purkyně 270, Most Mapa

• Praktický lékař

„Pan Touska velice mili a hodny lekar ktery porozumi a umi.jsem jeho pacientkou jiz 12let a nikdy zadny problem velice mu fandim je to ten nejlepsi lekar s dobrym umyslem.velice dekuji Lenka Bila Více

Husova 4691, Chomutov Mapa