Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Poliklinika Jirkov, s.r.o.

Červenohrádecká 1559, Jirkov 431 11

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

36 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • S

    Skvělá paní doktorka, super sestřička. Neměnila bych a jsem velice ráda, že k ní mohou chodit i mé děti.

     • Poliklinika Jirkov, s.r.o. Jiný  • 

  • E

    Paní doktorka skvělá, nic nezanedbá a vstřícná. Trpělivost možná budete občas potřebovat se sestřičkou.

     • Poliklinika Jirkov, s.r.o. Jiný  • 

  • V

    Moje 3 lékařka a veliká spokojenost.Nejenze zajistí veškeré vyšetření,léčí,a vyléčí, ale navíc i vyslechne

     • Poliklinika Jirkov, s.r.o. Jiný  • 

  • M

    Paní doktorka zajištuje Zdravotní peci cele naši rodine a tím bych ji rad poděkoval za ochotu a vstřícnost a zároveň ji popřál hodně zdraví a štěstí v životě v této nelehké době to vše od Topolancinu

     • Poliklinika Jirkov, s.r.o. Jiný  • 

  • Nespokojená, dle výsledků z vyšetřeních dle paní doktorky vše v pořádku - po navštívení specialisty jsem zjistila, že výsledky v pořádku opravdu nejsou.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Nemohu než paní doktorce poděkovat, tolik let jsem chodila k lékaři s bolením zad a nikdy mne nikdo neposlal na vyšetření. K paní doktorce jsem přišla po přistěhování se do Jirkova s tím, že mě bolí záda.
    Byla první, kdo se tím začal zabývat. Pouhým okem viděla, že má páteř je ve velmi špatném stavu a rentgen to jen potvrdil. Čeká mne operace, ale mám naději. Paní doktorko, díky. Sestřička je také laskavá. Eva

     •  • 

  • Je to nejlepší naše pani doktorka,milá hodná a spolehlivá

     •  • 

  • je stale doma a pomalu ordinuje hruza u ni bejt registrovany po matce neni ani prstem u nohy

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • UPLNĚ NEJLEPŠÍ PANI DOKTORKA VELMI DOBRY

     •  • 

  • Velmi seriozní , ochotná, laskavá a hlavně velmi pečlivá!!Její systém objednávání pacientů je dokonalý ,pokud se dostavíte ve stanovenou dobu prakticky nečekáte!!!Neměnil bych!!

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu