Doporučení internisté s Oborová zdravotní pojišťovna Kladno

• Internista, Diabetolog

„Pani doktorka je moc mila a moc mi pomohla, vyzkousela nekolik druhu lecby a nakonec se zadarilo, zhubla jsem a citim se lip! Navic ma krasnou ordinaci, sestricka je taky usmevava a skvela.Mohu jen doporucit! Více

Maroldova 2513, Kladno Mapa

MUDr. Stanislava Rothová

• Internista, Revmatolog

„Úžasný lékař a jeho sestřička!!! Opravdu profesionální přístup a péče, po mých zkušeností s lékaři s crohnova chorobou mi pomohl on a mohu mu jen děkovat Je důkladný a je vidět že ho zajímáte jako člověk a pomůže!!! což v České republice není takhle jako u něj. Mohu jen doporučit takový lékař se nevidí. Mohu jen doporučit více takových super. Více

Československé armády 18, Hostivice Mapa

ARTMEDI UPD s.r.o.

• Internista, Alergolog

„V péči od r. 2014 Dlouhodobé opakující afekty HCD a DCD. Udělal testy, které konečně objevili oco šlo. vysvětluje pečlivě a nasadil efektivní léčbu. Mohu doporučit. Profesionální, mám pocit ze nespěchá a vse vysvetli a odpovi na všechny dotazy. Více

K nemocnici 2814, Kladno Mapa

Alergologická ordinace

• Internista, Endokrinolog

„Velmi příjemná doktorka, pečlivá a profesionální, docházím k ní již několik let a mohu ji jen doporučit ! Vše vysvětlí, věnuje se Vám, ale přitom se v čekárně nečeká hodiny, sestřička také moc milá, doporučuji !! Více

Krškova 21, Praha Mapa

Poliklinika Barrandov

• Internista, Endokrinolog

„Několik let jsem chodila k MUDr. Rosovi na Kladno, a byla to vcelku noční můra. Po několikahodinovém čekání, když se člověk dostal na řadu, mu pan doktor sáhl na krk a sdělil - "Dobrý, ne?" Jednou mi i po několihaodinovém čekání nevzali a přeobjednali o měsíc dále, a když jsem po druhé vyseděla 3 hodinovou frontu, sestra mi sdělila, že mi prošly nějaké papíry od obvodního lékaře, protože k nim nechodím pravidelně (!!!) a bez nich mi vyšetření neudělají, s novým výpisem jsem šla již do Slaného. Paní doktorka mi hned zvedla na základě krve o 50% dávky a při každé kontrole mi dělá ultrazvuk. Už i zde se začíná čekat (max hodinu), ale dosud byla paní doktorka i sestra vždy příjemná. Ne s každým si člověk musí sednout, a tak se nedivím, že jedné pacientce doporučily návštěvu jiného lékaře. Když chybí vzájemná důvěra, ani léčení nemusí mít 100% úspěch. Více

Fričova156/3, Slaný Mapa

Endokrinologická a obezitologická ambulance

• Internista, Praktický lékař

„Výborny diagnostik. Ještě se mi nestalo aby se její závěry lišili od závěrů odbornych lékařů a to i ve složitějších či ne úplně běžných diagnozách. Vždy si plně vyslechne bez přerušování mé subjektivní zdravotní problémy a následně profesionálně rozhodne o jejich řešení. Děkuji. PS: Jediná nevýhoda není aktivně zapojena do IZIP. Více

Anglická 2253, Kladno Mapa

Sam.ordinace prakt.lékaře pro dospělé

• „K panu doktorovi docházím už asi 15 let se sníženou funkcí štítné žlázy. Na počátku udělal komplexní vyšetření včetně sonografie, po stabilizaci stavu dělá kontrolní testy každého půl roku, v těhotenství co 3 měsíce. Jediná nevýhoda je, že i když je člověk objednaný na konkrétní čas, tak většinou čeká cca 30 minut. Počítám s tím předem a beru si něco na čtení. Pan doktor je vlídný, sestřičky také, chodím tam ráda. Více

Maroldova 1967, Kladno Mapa

Ord.lékaře specialisty - interní

• Internista, Praktický lékař

„na paní doktorku, včetně sestřičky si nemohu naprosto stěžovat. moc je chválím obě dvě :-)))))

Italská 2421, Kladno Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• Internista, Hematolog

„Takového lékaře jako je pan Balász člověk zas tak často nepotká. Navíc dokáže i laikovi věci a čísla která mu nic neříkají, vysvětlit. Více

Nemocnice Na Homolce

• „Už k p.doktorovi chodím 17 let, nyní chodím jednou za půl roku, je mi 70 let a jsem s ním velmi spokojená, jeho chování vůči pacientům je výborné, chová se velmi příjemně mile, snaží se za každou cenu pomoci a vyhovět a při telefonickém objednání se mi snaží v co nejkratší době objednat, pokud mám akutní potíže. U něj se cítím jako u lékaře odborníka a svého kamaráda zároveň. Neměnila bych!! Více

Seydlerova 2451, Praha Mapa

Poliklinika Lípa Centrum

• Internista, Revmatolog

„Paní doktorka je nesmírně příjemná a vlídná. Byla jsem velmi překvapena její vřelostí a lidskostí. Přitom mi velmi profesionálně vše vysvětlila, vyřídila a poradila. Všemu jsem porozuměla. Každému doporučuji. Více

Unhšťská 2533, Kladno Mapa

Unhošťská 2533,Kladno, 27201

• „Pan doktor je skutečne milý a s lidským přístupem. Skutečně nemám, co bych mohla vytknout. Svou práci bere svědomitě a pacient nemá pocit, že by ho jakýmkoliv dotazem obtěžoval. Maximálně doporučuji. Sestřička je taktéž velmi usměvavá a ochotná! Více

Poliklinika pod Marjánkou 1906/12, Praha Mapa

Poliklinika pod Marjánkou

• Internista, Praktický lékař

„Paní doktorka bohužel uzavírá ordinaci a já bych jí chtěla poděkovat za téměř 20 let, kdy jsem za ní s důvěrou chodila se svými problémy a ona vždy pomohla v nejvyšší možné míře. Veronika Hanzlíková Více

Nábřežní 727, Libušín Mapa

Ordinace prakt.lékaře pro dospělé

• Internista, Kardiolog

„Paní doktorka je vinikající profík,trošku znuděná denní praxí,ale má vynikající sestru p. Maxovou , oběma děkuji za vstřícný přístup. Více

• Internista, Kardiolog

„Odborník, který na pacienty kouká jako na lidi a ne jako na diagnozy. Já mu taky prošel rukama . Martin Šruma BART

Vančurova 1548, Kladno Mapa

HBOX Kladno

• „velmi dobry pristup k pacientum, dobre poradi a informuje!!!

Poděbradova 3178, Kladno Mapa

Alergologie a interna, s.r.o.

• „výborný lékar...mily,prijemny,hezky,se smyslem pro humor,lidskym pristupem.moc hezky se chová ke starym lidem,snazi se vyhovet..... Více

Politických věznů 576, Slaný Mapa

Nemocnice Slaný

• „U tohoto lékaře jsem podstoupila obávané, endoskopické vyšetření. Jeho velmi profesionální přístup a odborné zkušenosti zajistily, že byl pro mě tento výkon snesitelným, vcelku jsem se ani nedávila (i vlivem mírné sedace) a nepříjemnou bolest jsem pocítila jenom v jeden moment. Podle mě se jedná o výborného specialistu. Více

Nemocnice Na Homolce

• „Paní doktorka je ještě ze staré školy, všechna čest.Poradí ,vysvětlí a hlavně léčí !!!Navštěvuji tuto lékařku se svojí maminkou která je po onkologické operaci a opravdu ji mohu jenom děkovat !!! Více

Smetanovo náměstí 1358, Slaný Mapa

Interní lékařství a gastroenterologie

• „Paní doktorka Podpěrová je opravdu úžasná, vše dobře vysvětlí a má lidský přístup.Když jsem měla trombózu, tak mi velmi pomohla..Vřele doporučuji. Více

Vančurova 1548, Kladno Mapa

Oblastní nemocnice Kladno, a.s.