Internista Kladno

• Internista, Dermatolog, Gyne… kolog, Oční lékař, Ortodontista, Ortoped, Plastický chirurg, Psycholog, Fyzioterapeut, Zubař, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Walterovo náměstí 329/2, Praha Mapa

Canadian Medical s.r.o.

Evropská 859/115a, Praha Mapa

Canadian Medical s.r.o.

• Internista, Diabetolog

„Pani doktorka je moc mila a moc mi pomohla, vyzkousela nekolik druhu lecby a nakonec se zadarilo, zhubla jsem a citim se lip! Navic ma krasnou ordinaci, sestricka je taky usmevava a skvela.Mohu jen doporucit! Více

Maroldova 2513, Kladno Mapa

MUDr. Stanislava Rothová

• Internista, Fyzioterapeut

„Už jsem v životě navštívil nejednoho dobrého fyzioterapeuta, ale jemnocit, kterým paní doktorka oplývá se nevidí a jeho vyvinutí určitě zabere roky práce s pacienty, ale především na sobě. Z mého pohledu nepochopitelné proč nemá vlastní soukromou kliniku, ale pro pojištěnce bezesporu jedině dobře :) Více

Krškova 21/807, Praha Mapa

Ambulance rehabilitační medicíny

• Internista, Revmatolog

„Úžasný lékař a jeho sestřička!!! Opravdu profesionální přístup a péče, po mých zkušeností s lékaři s crohnova chorobou mi pomohl on a mohu mu jen děkovat Je důkladný a je vidět že ho zajímáte jako člověk a pomůže!!! což v České republice není takhle jako u něj. Mohu jen doporučit takový lékař se nevidí. Mohu jen doporučit více takových super. Více

Československé armády 18, Hostivice Mapa

ARTMEDI UPD s.r.o.

• „Moc milá paní doktorka, mírná, příjemná... nemůžu si jí vynachválit. Čekací doba je poměrně krátká a pokud je to akutní vezme vás i mimo pořadí. Více

Krškova 807, Praha Mapa

KELTIA-MED s.r.o.

• Internista, Anesteziolog, Ch… irurg, Dermatolog, Diabetolog, Diagnostik, Gynekolog, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Praktický lékař, Psychiatr, Fyzioterapeut, Revmatolog, Zubař, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Huťská 211, Kladno Mapa

P-P Klinika Kladno, spol. s r.o.

• Internista, Alergolog

„V péči od r. 2014 Dlouhodobé opakující afekty HCD a DCD. Udělal testy, které konečně objevili oco šlo. vysvětluje pečlivě a nasadil efektivní léčbu. Mohu doporučit. Profesionální, mám pocit ze nespěchá a vse vysvetli a odpovi na všechny dotazy. Více

K nemocnici 2814, Kladno Mapa

Alergologická ordinace

• Na Dlouhém lánu 11/563, Praha 6 Mapa

UNICARE MEDICAL CENTER s.r.o.

• „Báječný lékař. Je velmi vstřícný a člověku se věnuje s náležitou péčí. Velmi jasně a exaktně hodnotí zdravotní stav i jeho příčinu a možné, v mém případě již ne moc růžové, vyhlídky do budoucnosti. Po několika sezeních se mi značně ulevilo. Více

Seydlerova 2451, Praha Mapa

Poliklinika Lípa Centrum

Kodymova 4/2526, Praha Mapa

THERAP - TILIA, spol. s r.o.

• „Vynikající lékař. Odborník na svém místě!

U Vojenské nemocnice, Praha Mapa

Klinika infekčních nemocí 1. LF UK a ÚVN Praha

• Internista, Praktický lékař

„super doktor...sice je to v ordinaci na delší čekání, ale MuDr. Štefka nic nezanedbá..je to milý a schopný doktor, lepšího jsem v životě nezažila. Dokonce hned zjistí odběrem jestli je nutné nasadit antibiotika, což málokterý doktor vůbec udělá.Opravdu doporučuji. Více

E. Beneše 695, Kralupy nad Vltavou Mapa

MediClinic a.s.,Ord. PL pro dospělé

• Internista, Endokrinolog

„Velmi příjemná doktorka, pečlivá a profesionální, docházím k ní již několik let a mohu ji jen doporučit ! Vše vysvětlí, věnuje se Vám, ale přitom se v čekárně nečeká hodiny, sestřička také moc milá, doporučuji !! Více

Krškova 21, Praha Mapa

Poliklinika Barrandov

• „Velmi pečlivá.

Stamicova 21/1968,, Praha Mapa

Poliklinika DAM s.r.o.

• Tovární 340, Loděnice Mapa

MUDr. Ralbovský - PRAKTIK a INTERNISTA s.r.o.

• „Pan doktor je velmi fundovaný specialista s dlouholetou praxí, znám ho ještě když pracoval jako internista ve FN na Bulovce a je to velmi zodpovědný lékař plnící si své povinnosti. Více

Hůrka 1039, Kralupy nad Vltavou Mapa

Ordinace specialisty - interní

• Internista, Endokrinolog

„Několik let jsem chodila k MUDr. Rosovi na Kladno, a byla to vcelku noční můra. Po několikahodinovém čekání, když se člověk dostal na řadu, mu pan doktor sáhl na krk a sdělil - "Dobrý, ne?" Jednou mi i po několihaodinovém čekání nevzali a přeobjednali o měsíc dále, a když jsem po druhé vyseděla 3 hodinovou frontu, sestra mi sdělila, že mi prošly nějaké papíry od obvodního lékaře, protože k nim nechodím pravidelně (!!!) a bez nich mi vyšetření neudělají, s novým výpisem jsem šla již do Slaného. Paní doktorka mi hned zvedla na základě krve o 50% dávky a při každé kontrole mi dělá ultrazvuk. Už i zde se začíná čekat (max hodinu), ale dosud byla paní doktorka i sestra vždy příjemná. Ne s každým si člověk musí sednout, a tak se nedivím, že jedné pacientce doporučily návštěvu jiného lékaře. Když chybí vzájemná důvěra, ani léčení nemusí mít 100% úspěch. Více

Fričova156/3, Slaný Mapa

Endokrinologická a obezitologická ambulance

• Seydlerova 2451/11, Praha Mapa

KlinLab, spol.s r.o., Poliklinika Lípa, Praha 5 Stodůlky

• Internista, Praktický lékař

„Jsem velmi spokojená, první lékař, který na mě působí, že mi klesá vysoký krevní tlak z bílých plášťů :-) Bůh ji žehnej, celé rodině i pan doktor Rath, to samé, jsem naprosto příjemně překvapena, super. Doporučuji Více

Husovo nám. 6, Hostivice Mapa

PARACELSUM, s.r.o.