Internista Slaný

• Internista, Dermatolog, Gyne… kolog, Oční lékař, Ortodontista, Ortoped, Plastický chirurg, Psycholog, Fyzioterapeut, Zubař, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Evropská 859/115a, Praha Mapa

Canadian Medical s.r.o.

• Internista, Diabetolog

„Pani doktorka je moc mila a moc mi pomohla, vyzkousela nekolik druhu lecby a nakonec se zadarilo, zhubla jsem a citim se lip! Navic ma krasnou ordinaci, sestricka je taky usmevava a skvela.Mohu jen doporucit! Více

Maroldova 2513, Kladno Mapa

MUDr. Stanislava Rothová

• Internista, Revmatolog

„Úžasný lékař a jeho sestřička!!! Opravdu profesionální přístup a péče, po mých zkušeností s lékaři s crohnova chorobou mi pomohl on a mohu mu jen děkovat Je důkladný a je vidět že ho zajímáte jako člověk a pomůže!!! což v České republice není takhle jako u něj. Mohu jen doporučit takový lékař se nevidí. Mohu jen doporučit více takových super. Více

Československé armády 18, Hostivice Mapa

ARTMEDI UPD s.r.o.

• Internista, Alergolog

„Pan doktor je profesionál a výborný člověk. Pomohl mi od alergie a na rozdíl od jiných patlalů mi doléčil následky na plicích po Covidu. Více

K nemocnici 2814, Kladno Mapa

Alergologická ordinace

• Internista, Anesteziolog, Ch… irurg, Dermatolog, Diabetolog, Diagnostik, Gynekolog, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Praktický lékař, Psychiatr, Fyzioterapeut, Revmatolog, Zubař, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Huťská 211, Kladno Mapa

P-P Klinika Kladno, spol. s r.o.

• Internista, Praktický lékař

„super doktor...sice je to v ordinaci na delší čekání, ale MuDr. Štefka nic nezanedbá..je to milý a schopný doktor, lepšího jsem v životě nezažila. Dokonce hned zjistí odběrem jestli je nutné nasadit antibiotika, což málokterý doktor vůbec udělá.Opravdu doporučuji. Více

E. Beneše 695, Kralupy nad Vltavou Mapa

MediClinic a.s.,Ord. PL pro dospělé

• „Pan doktor je velmi fundovaný specialista s dlouholetou praxí, znám ho ještě když pracoval jako internista ve FN na Bulovce a je to velmi zodpovědný lékař plnící si své povinnosti. Více

Hůrka 1039, Kralupy nad Vltavou Mapa

Ordinace specialisty - interní

• Internista, Endokrinolog

„Několik let jsem chodila k MUDr. Rosovi na Kladno, a byla to vcelku noční můra. Po několikahodinovém čekání, když se člověk dostal na řadu, mu pan doktor sáhl na krk a sdělil - "Dobrý, ne?" Jednou mi i po několihaodinovém čekání nevzali a přeobjednali o měsíc dále, a když jsem po druhé vyseděla 3 hodinovou frontu, sestra mi sdělila, že mi prošly nějaké papíry od obvodního lékaře, protože k nim nechodím pravidelně (!!!) a bez nich mi vyšetření neudělají, s novým výpisem jsem šla již do Slaného. Paní doktorka mi hned zvedla na základě krve o 50% dávky a při každé kontrole mi dělá ultrazvuk. Už i zde se začíná čekat (max hodinu), ale dosud byla paní doktorka i sestra vždy příjemná. Ne s každým si člověk musí sednout, a tak se nedivím, že jedné pacientce doporučily návštěvu jiného lékaře. Když chybí vzájemná důvěra, ani léčení nemusí mít 100% úspěch. Více

Fričova156/3, Slaný Mapa

Endokrinologická a obezitologická ambulance

• Internista, Praktický lékař

„Jsem velmi spokojená, první lékař, který na mě působí, že mi klesá vysoký krevní tlak z bílých plášťů :-) Bůh ji žehnej, celé rodině i pan doktor Rath, to samé, jsem naprosto příjemně překvapena, super. Doporučuji Více

Husovo nám. 6, Hostivice Mapa

PARACELSUM, s.r.o.

• „Co ještě jiného dodat, výborný profesionální přístup, příjemné jednání jak od paní doktorky tak od obou sester, jenom ta čekací doba je dosti dlouhá. Martin Kutina Více

Československé armády 414, Nové Strašecí Mapa

Ambulance interní, endokrin.,diabet.

• Internista, Praktický lékař

„Výborny diagnostik. Ještě se mi nestalo aby se její závěry lišili od závěrů odbornych lékařů a to i ve složitějších či ne úplně běžných diagnozách. Vždy si plně vyslechne bez přerušování mé subjektivní zdravotní problémy a následně profesionálně rozhodne o jejich řešení. Děkuji. PS: Jediná nevýhoda není aktivně zapojena do IZIP. Více

Anglická 2253, Kladno Mapa

Sam.ordinace prakt.lékaře pro dospělé

• Internista, Praktický lékař

„Také musím pochválit - paní doktorka mi byla doporučena naší dětskou MUDr. a nechodím k ní často ale nikdy nic nepodcení nezanedbá poradí vysvětlí, 100% spokojenost!!! Více

Vrchlického 636, Kralupy nad Vltavou Mapa

Ordinace PL pro dospělé

• „K panu doktorovi docházím už asi 15 let se sníženou funkcí štítné žlázy. Na počátku udělal komplexní vyšetření včetně sonografie, po stabilizaci stavu dělá kontrolní testy každého půl roku, v těhotenství co 3 měsíce. Jediná nevýhoda je, že i když je člověk objednaný na konkrétní čas, tak většinou čeká cca 30 minut. Počítám s tím předem a beru si něco na čtení. Pan doktor je vlídný, sestřičky také, chodím tam ráda. Více

Maroldova 1967, Kladno Mapa

Ord.lékaře specialisty - interní

• Internista, Plicní lékař

„velmi dobry

Rybalkova 1400, Louny Mapa

Ord. lékaře specialisty - TRN

• Internista, Praktický lékař

„na paní doktorku, včetně sestřičky si nemohu naprosto stěžovat. moc je chválím obě dvě :-)))))

Italská 2421, Kladno Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• Internista, Praktický lékař

„Jsem MUDr.Jeřábka už ňáký pátek a jsem naprosto spokojený. Jsem naprosto spokojený i se setřičkou a být na jejím místě, tak jsem daleko ostřejší a posílám některé jedince do ř.ti hned ve dveřích do čekárny. Jen tak dál sestři. Hodnotit doktora a nikdy u něj nebýt, tak to je slušnej materiál!!! Váš názor má určitě váhu :-D Trpět psychickými problémy den dopředu ze setřičky, to je taky slušný kousek .... :-))) Jen tak dál Pavel Huml Více

Hřebečská 677/24, Buštěhrad Mapa

EMOT - MEDICO, s. r. o.

• José Martího 31, Praha Mapa

Ústav preventivního a sportovního lékařství s.r.o.

• Internista, Kardiolog

„Špičkový kardiolog s výborným , pečlivým a lidským přístupem k pacientovi-vřele doporučuji.

Mostní 934, kralupy nad vltavou Mapa

Kardiologická a interní ambulance, echokardiografie

„velmi kvalitní lékařka

Kladno Mapa

• Internista, Plicní lékař

„Toto je člověk na svém místě. Po nešetrné léčbě astmatu praktickým lékařem jsem se v akutním stavu dostala do rukou paní doktorce Jandourkové a konečně mohu po několika letech normálně dýchat, sportovat a žít plnohodnotný život. V rekordním čase jsem zaznamenala konečně změnu. Vše mi bylo konečně pořádně vysvětleno, dostala jsem odpovídající léky a cítím se mnohem lépe. Fronta v čekárně je sice únavná až tříhodinová, ale vzhledem k počtu těchto specialistů v regionu se není čemu divit. Vlastně to i něco vypovídá o kvalitách lékaře ;-) Více

Nosačická 1360, Slaný Mapa

Ordinace pro nemoci plicní a TBC