Internista Most

• Internista, Plicní lékař

1 názor

„Je to vynikající plicní lékařka

Pražská 206/95, Bílina Mapa

Plicní ambulance poliklinika Bílina

• „NEZNÁM LEPŠÍHO ODBORNÍKA, JAKO JE MUDR. DINO ALFERI !!!!

Záluží 1, Litvínov Mapa

Paracelsus, s.r.o.

• Internista, Fyzioterapeut

„Úžasná paní doktorka, chodím k ní od 5 let (je mi 17), ale nikdy jsem nezažila, že by byla zlá, křičela, čekala jsem dlouho, nebo si se mnou nepovídala sestřička. Naslouchá, má individuální přístup, poradí, pomůže, je moc hodná, milá. Chápe, že se lépe časově stíhá rehabilitace přes prázdniny, než o školu. Když jsem byla objednaná a paní doktorka měla dovolenou, nebo zavřeno z jiných důvodů, vždy včas dopředu zavolala, přeobjednala, vše ochotně, profesionálně. Vřele doporučuji. V.P. Více

Pod Nemocnicí 2381, Louny Mapa

Ord. lékaře specialisty - rehabilitace

• „Velmi pečlivý, zkušený lékař, který nikdy nenechá nic náhodě, preventivně zváži každé možné riziko a provede patřičná vyšetření. Díky za velmi vstřícný přístup panu doktorovi i sestřičce. M.N. Více

Edisonova 1185, Chomutov Mapa

Ord. lékaře specialisty - interna

• Internista, Kardiolog

„výborný odborník, pečlivý, příjemný.

Viléma Blodka 5683, Chomutov Mapa

Ord. lékaře specialisty - kardiologie

• Internista, Praktický lékař

„Nežila jsem spořádaným životem, spadla na úplné dno, většina lidí by mě odsoudila, kdyby znali byť jen polovinu z toho, co mám za sebou. Paní doktorka je milá, ochotná žena s uklidňujícím hlasem a vystupováním, která se za své pacienty vždy postaví. LEPŠÍ NENAJDETE, myslím, že lepší už být nemůže. A má-li někdo špatnou zkušenost, mám pro to jednoduché vysvětlení - jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá. Přeji paní doktorce pevné zdraví a nervy, jsem ráda, že Vás mám. Více

Chomutov Mapa

• Internista, Praktický lékař

„Jsem velmi vážně nemocná a Paní doktorka se mi snaží můj život usnadnit a vylepšit jak jen to jde. Je milá, lidská a moc hodná. Sestřička je šikovná, krev dokáže odebrat každému a to v rekordním čase, zároveň je též milá. Prostorná čekárna je ovšem většinou plná a čekací doba je příšerná, za to ovšem lékařka nemůže. Kdo chce kvalitu, vyplatí se počkat. Více

Nádražní 774, Most Mapa

• Internista, Praktický lékař

„Jsem velice spokojená s jeho přístupem k člověku a jeho problémům. K panu doktorovi Čepičkovi chodím již 27 let a jsem stále v dobré kondici.Mohu potvrdit názor některých hodnotitelů, že se jedná o zodpovědného,pečlivého a vstřícného lékaře.Kdyby takových bylo více!!!!!!! Více

Březenecká 4804, Chomutov Mapa

• Internista, Praktický lékař

„U p.doktorky jsem již přes 30let a jsem s ní maximálně spokojená.Neměnila bych.Je příjemná a velmi sympatická.

Husova 1648, Teplice Mapa

• Internista, Praktický lékař,…  Gastroenterolog Více

„S paní doktorkou jsem maximálně spokojená. A jsem ráda, že při mých problémech můžu být v její péči. Jak fibro, tak kolonoskopie, vše vždy s péčí a v pořádku. Více

Nemocniční 264, Duchcov Mapa

VITA, s.r.o. - Městská nemocnice

• Internista, Revmatolog

„Dovoluji si napsat hodnocení na paní doktorku, i když jsem nebyla nikdy v její ordinaci. Setkala jsem se s ní během dovolené. Potřebovala jsem radu a pomoc. Obojího se mi dostalo. Paní doktorka je za každé situace velmi milá, usměvavá, obětavá, plná empatie a vždy je ochotná pomoci. Mohu to velice dobře posoudit, neboť jsme byly spolu v každodenním kontaktu po dobu téměř tří týdnů. Více

U nemocnice 3064, Teplice Mapa

Teplicka poliklinika

• Internista, Plicní lékař

„velmi dobry

Rybalkova 1400, Louny Mapa

Ord. lékaře specialisty - TRN

• Internista, Endokrinolog, Di… abetolog Více

„Děkujeme panu doktorovi za svědomitý a lidský přístup k naší babičce, kéž by bylo takových doktorů více.

Ruská 406, Litvínov Mapa

SlaM-centrum služeb s.r.o.

• Internista, Gastroenterolog

„Pan doktor woznica je profesionální člověk na svém místě vynikající internista pomůže každému doporučí

Vítězslava Nezvala 2678 , Most Mapa

Soukromá gastroenterologická ambulance a endoskopie

• Internista, Kardiolog

„Přístup k pacientům, ochota pomoci, zájem o pacienty.

Podkrušnohorská 638, Litvínov Mapa

Ordinace odborného lékaře internisty

• „Jsem pacientem, o kterém si lékaři říkají, že je jako Jety. A to pro to, že o něm každý slyšel, ale nikdo ho neviděl. Když je ale nehůře, je paní doktorka Roštášová právě tím člověkem, kterému se bez obav svěřím do péče. Přístup k pacientům, pochopení, péče, a vše co absolvujete u lékaře, vám právě zde poskytnou v nevyšší míře. Stejné hodnocení si zaslouží i sestřička paní doktorky. Paní doktorko, DĚKUJI VÁM za vaše pacienty. Richard Slaný Více

Dvořákova 1559, Jirkov Mapa

Interna, diabetologie

• Internista, Chirurg, Dermato… log, Diabetolog, Diagnostik, Gynekolog, Oční lékař, Plicní lékař, Praktický lékař, Fyzioterapeut, Zubař, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Červenohrádecká 1559, Jirkov Mapa

Poliklinika Jirkov, s.r.o.

• „Nejlepší lékařka jako znám...Chodím k ní už od dětství, a vždy byla jediná ,která mi dokázala při obtížích pomoci.

Kyselská 301/27, Bílina Mapa

Ord. lékaře specialisty - interna+ aku

• Internista, Praktický lékař

„Zatím jsem nepotřebovala nic zásadního, ale jednání skvělé, milé. A hlavně první lékař, u kterého nemusím čekat dlouho v čekárně, vždycky jsem hned šla na řadu. Více

U Hadích lázní 1152/26, Teplice Mapa

Praktický lékař pro dospělé