Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresy (2)

Veronika Slejšková
VS Medic s.r.o.

Jezuitská 8/4, Litoměřice 412 01

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

15 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • J

    Dobrý den. Rád bych poděkoval paní doktorce a sestřičkám za jejich profesionální a hlavně milý přístup. Na kolonoskopii jsem byl poprvé, od samého začátku jsem tedy měl velké obavy. Vyšetření proběhlo hladce a bez bolestně. I vypití lektvaru den předem se dalo vydržet ještě jednou moc velký dík i za lidský přístup, v dnešní době jde bohužel spíše o výjimku Váš přístup by měl být inspirací pro všechny lékaře a sestry. Děkuji!!!

     • VS Medic s.r.o. Jiný  • 

  • D

    Při zavolání, že mám problém a potřebuji konzultaci s lékařem, mi byl dán termín až za měsíc a půl. Přitom se u paní doktorky léčím s divertikulitidou. Při potížích jsem byla odkázána na nemocnici.

     • VS Medic s.r.o. Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • J

    Zde se snoubí profesionalita a odbornost s ochotou pomoci, milým jednáním a lidským přístupem, což je v tomto oboru medicíny pro pacienta velmi důležité. Jsem moc ráda, že paní doktorka má svou ambulanci tady, v Litoměřicích. Ona a sestřička jsou skvělá dvojka!! Rozhodně paní doktorku doporučuji a sama ráda zůstanu v její péči. PS: Za dnešní vyšetření oběma děkuji :) Bylo bezbolestné a lidsky milé :) Jana K.

     • VS Medic s.r.o. Jiný  • 

  • Paní doktorka a sestřičky jsou mooc hodne a přístup velice lidský a profesionálove ve svém oboru. Moc děkuji pěkně za vyšetření a perfektní přístup

     • VS Medic s.r.o. Jiný  • 

  • D

    Paní doktorka je úžasná ! Od dnešního dne se vyšetření u ní nebojím.

     • VS Medic s.r.o. Jiný  • 

  • V

    S paní doktorkou jsem maximálně spokojená. A jsem ráda, že při mých problémech můžu být v její péči.
    Jak fibro, tak kolonoskopie, vše vždy s péčí a v pořádku.

     • VS Medic s.r.o. Jiný  • 

  • A

    Dnes ojedinělým fenoménem je lékařka, která krom odbornosti nezapomíná, že je sama člověkem a chová se k pacientovi přátelsky. Totéž platí i pro sestřičku. Profesně kvalitní od diagnostiky po cílenou léčbu. Všem doporučuji. Aleš Šťastný

     • VS Medic s.r.o. Jiný  • 

  • Dnes jsem podstoupila kolonoskopii u paní doktorky Slejškové a musím říct, že přístup obou dam, paní doktorky i paní sestřičky, byl velice příjemný :-) Z celého zákroku pro mě byla nejhorší připrava :-D Vypít ten "lektvar", který vás pěkně prožene :-D, mi dalo docela zabrat, ale zvládnout se to dá :-) ... Před zákrokem jsem dostala injekci, po které jsem si přišla jak po 1 až 2 lahvích vína, ale neusla jsem, takže jsem měla možnost, vidět své střevo na obrazovce. Samotný zákrok nebolel, jen ze začátku jsem cítila takový tlak, který se ale dal v pohodě vydržet, později už nic :-) Vím, že je to u každého individuální, ale já za sebe se svými 57kg na 171cm můžu říct, že zákrok mě nebolel, tak se zbytečně neděste dopředu, jako jsem se děsila, zbytečně, já :-) A na závěr ještě jednou podotýkám, že přístup sestřičky a paní doktorky je velice příjemný :-)

     •  • 

  • Dnes jsem poprvé podstoupil kolonoskopii. Všechny recenze na paní doktorku a sestřičku jsou pravdivé. Měl jsem docela strach jak bude vyšetření probíhat. Vyšetření proběhlo bezbolestně. Obě dvě jsou prostě super a tímto jim ještě jednou moc děkuji. M. Zubatý

     •  • 

  • Vše už tu bylo řečeno jen slova chvály na paní doktorku a sestřičku potvrzuji. Jsem jejich dlouholetý pacient tak že mé hvězdičky a hodnocení je otázka dlouholeté zkušenosti. Mezi mnou a paní doktorkou byl postupem času vystavěn vztah na vzájemné důvěře a to právě díky její profesionalitě a přístupu. Toto vyšetření u pacientů je velmi obávané ale um a šikovnost tohoto lékaře Vás těchto obav zbaví. Závěrem jen chci dodat že tohoto lékaře opravdu doporučuji a paní doktorce a sestřičce jen poděkovat V. Suchý.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu