Gastroenterolog Most

• „Včera jsem byl na kolonoskopii celkem po třetí v rozmezí cca 10 let a musím pochválit sestřičky za jejich laskavé a velmi příjemné jednání a pana doktora Marsche za jeho citlivý, profesionální přístup. Pro všechny které toto vyšetření čeká - nebojte se, je to sice nepříjemné, ale nechá se to s přehledem vydržet. Více

Gastroenterologie

• „Velmi vstřícný. Podrobně se zobírá každým pacientem. Sestřičky milé a všichni své práci rozumí. S úctou Vladimír Dundr Více

Moskevská 508, Most Mapa

Ord. lékaře specialisty - int.+ gastro

• Gastroenterolog, Praktický l… ékař, Internista Více

„S paní doktorkou jsem maximálně spokojená. A jsem ráda, že při mých problémech můžu být v její péči. Jak fibro, tak kolonoskopie, vše vždy s péčí a v pořádku. Více

• Gastroenterolog, Internista

„Pan doktor woznica je profesionální člověk na svém místě vynikající internista pomůže každému doporučí

Vítězslava Nezvala 2678 , Most Mapa

Soukromá gastroenterologická ambulance a endoskopie

• „Byla jsem 23. 10. na kolonoskopii. Vše mi bylo srozumitelné vysvětleno příjemným panem doktorem. Samotné vyšetření po injekci bezbolestné, vzbudila jsem se v pohodě, ničeho se nebojte. Moc děkuji. Více

Poděbradova 859, Louny Mapa

Ord. lékaře specialisty -int.+ gastro

• Gastroenterolog, Internista

„já jsem velmi spokojená, pani doktorka je příjemná,vše vysvětlí a je vstřícná, dá se říci až trpělivá, tím mi dává i duševní podporu. Já osobně se cítím v bezpečí a můžu říci, že mohu hodnotit s hodně doktory ohledně mé nemoci. Více

Krušnohorská poliklinika s.r.o.

• Gastroenterolog, Chirurg, De… rmatolog, Diagnostik, Gynekolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Onkolog, Ortoped, Plicní lékař, Psycholog, Fyzioterapeut, Urolog, Otorinolaryngolog Více

Poliklinika Chomutov

• Gastroenterolog, Alergolog, … Chirurg, Dermatolog, Diabetolog, Diagnostik, Gynekolog, Internista, Logoped, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Plicní lékař, Praktický lékař, Psychiatr, Psycholog, Fyzioterapeut, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Krušnohorská poliklinika s.r.o.

• Gastroenterolog, Anesteziolo… g, Chirurg, Diagnostik, Gynekolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Plicní lékař, Praktický lékař, Urolog, Pediatr Více

VITA, s.r.o. - Městská nemocnice

• „I highly recommend dr. mohammed ghaleb. he is an emotionally intelligent person who makes the right diagnosis. and iam really greatful for him. Více

• Gastroenterolog, Chirurg, De… rmatolog, Internista, Ortoped Více

Duchcovská 53, Teplice Mapa

Krajská zdravotní, a.s. - Nemocnice Teplice, o.z.

1 názor

„Velmi profesionální přístup, komunikativní, vše ráda vysvětlí i objasní. Snaží se dotáhnout všechna vyšetření do konce, nic nezanedbá a vyšetření nebo testy opakuje, aby se přesvědčila o správnosti léčby. Moc mi pomohla. Více

Chomutov Mapa

Stará Duchcovská 453, Teplice Mapa

Most Mapa

• Gastroenterolog

Duchcovská 53, Teplice Mapa

Krajská zdravotní, a.s. - Nemocnice Teplice, o.z.