Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře

Poliklinika Chomutov

Kochova 1185

430 01 , Chomutov , ústecký

Lékař: MUDr. Michal Zeman Jiný

Pan primář je odborník na svém místě, který ví přesně co dělá. Mám s ním jen ty nejlepší zkušenosti. Před měsícem jsem byla na dost složité operaci, kterou prováděl osobně a vše dopadlo naprosto skvěle! S jeho přístupem jsem byla velmi spokojena. Vše mi vysvětlil a zhruba popsal, jak bude zákrok probíhat. Navíc je to velký sympaťák s vtipnými připomínkami, které inteligentní člověk pochopí a zasměje se jim. S negativními komentáři nesouhlasím, protože věřím, že každá akce vyvolává reakci a pokud byl na někoho pan primář nějaký přísný a nepříjemný, pak měl pro to jistě dobrý důvod.

Lékař: MUDr. Jiří Neumann Jiný

Děkuji ! Za vaší ochotu pomoci a profesionalitu. Jsem ráda,že máme v Chomutově takového lékaře. Ať se vám pořád daří.

Lékař: MUDr. Michal Zeman Jiný

Doktor, který ví o čem mluví. Nechápu negativní recenze, jsem mu vděčná, že odrodil mého syna koncem pánevním a vše je v pořádku. Co slíbil to splnil. Co řekne, to platí. Maximální spokojenost!

Lékař: MUDr. Jitka Marschová Jiný

Jsem velmi spokojená, oční víčka jsou velmi pěkně a souměrně upravená. Hojení probíhá v pořádku. Po necelém týdnu jsem zpět v práci. Paráda! Přístup paní doktorky i ostatního personálu nadstandardní. Všechny dotazy zodpovězené k maximální spokojenosti.

Lékař: MUDr. Daniel Hošek Jiný

Pan doktor je výborný, byla jsem u nej poprvé a na jedničku.Veřím,že mi operací pomůže.Milý a ochotný.Veliká spokojenost:-)

Lékař: MUDr. Daniel Hošek Bolest ramene.

K Mudr. Hoškovi chodím při ortopedických potížích, což se mi za posledních 10 let stalo 2x a byla mi postupně provedena operace obou ramen. Naposledy v únoru 2019 v nemocnici v Neratovicích. Mohu jenom kladně hodnotit jak uvedenou nemocnici, tak přístup Mudr. Hoška, vše jasně a srozumitelně vyřešeno, bolesti a problémy odstraněny. Děkuji velmi. RP Cheb.

Lékař: Radka Martanová Těhotenská poradna

Děkuji paní doktorce Martanové za péči během těhotenství. Vždycky byla velice příjemná, profesionální a ochotně odpověděla na všechny moje otázky.

Lékař: MUDr. Daniel Hošek Doporučení pediatra

U p.doktora jsem byla se svou 17. letou dcerou . Obě dvě ho můžeme pouze doporučit. Nepodcenil nic, mluvil s námi tak,že jsme mu rozuměly a navíc - objednací lhůta byla velice krátká. Ašačky

Lékař: MUDr. Daniel Hošek

Je to rok po výměně kolenního kloubu a jsem velmi spokojen. MUDr Hošek je výborný ortoped děkuji.Koblasa Stanislav Cheb

Lékař: MUDr. Michal Zeman

pana doktora jsem byla na screeningu v prvním trimestru. Za vyšetření jsem zaplatila 1200kc, celé vyšetření trvalo cca půl minuty. Za tu dobu nemohl poznat zda je miminko v pořádku ani kdyby byl sebe lepší. Nepřijde mi v pořádku vzít takové peníze za vyšetření které není provedené kvalitně. Do zprávy mi pan doktor napsal že má dvě ruce a dvě nohy, tohle je výsledek genetického vyšetření? Na jeho arogantní chování jsem byla připravena od meho gynekologa ale zároveň mi byl prezentován jako odborník největší ,s tím, ale rozhodně nesouhlasim. Pana doktora nedoporučuju žádné nastávající mamince . Kačka