Zobrazit lékaře

Kochova 1185

430 01, Chomutov, ústecký

• Martina Chodacká

Onkolog,

• PANÍ PRIMÁŘKA CHODACKÁ,KTEROU ZNÁM POMĚRNĚ KRÁTKOU DOBU MNE PŘEKVAPILA SVÝM PŘÍSTUPEM,LASKAVOSTÍ A OCHOTOU.V MINULÝCH DNECH MI PODALA POMOCNOU RUKU,KDYŽ MI ZAŘÍDILA VYŠETŘENÍ MIMO SVŮJ OBOR.DO LOŃSKÉHO PODZIMU MNE OŠETŘOVALA P.DR.J.PŘIBYLOVÁ PO JEJÍM ODCHODU JSEM MĚL OBAVY Z NOVÉHO OŠETŘUJÍCÍHO LÉKAŘE I PŘES UJIŠTĚNÍ P.DR.PŘIBYLOVÉ ŽE JSOU ZBYTEČNÉ.MĚLA PRAVDU.POVAŽUJI P.PRIMÁŘKU ZA SKUTEČNÉHO PROFESIONÁLA V TOM NEJLEPŠÍM SLOVA SMYSLU A TO NEJEN PO ODBORNÉ ALE I PO LIDSKÉ STRÁNCE.ONA JE NEJEN DOKTOR ALE HLAVNĚ " LÉKAŘ" !!!

NEOBÁVÁM SE ZVEŘEJNIT SVÉ JMÉNO- J.SIBERA KONĚTOPY OKR.LOUNY.

• onkolog na pravém místě výborná

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Jiří Neumann

Neurolog, MUDr.

• Chodím k němu od začátku co mám RS a jsem s ním spokojená

• Myslím, že spousta návštěvníků chomutovské neurologie ani netuší jakou kapacitu tu v panu doktorovi máme. Štěstí, že se zatím nerozhodl odejít za lepším...snad tu zůstanete a dál budete rozvíjet chomutovské oddělení neurologie. Díky za vše.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Jitka Šlosarová

Otorinolaryngolog, MUDr.

• H

Příšerný přístup k dětem. Na mého, tehdy 6-ti letého syna řvala, ten strachy ani nedýchal. Příště už nás tam nikdo nedostal a přešli jsme k jinému "ušaři". Již tenkrát mi bylo divné, proč je v její čekárně málo pacientů a naproti u druhého ušního plno..... Pak už mi to bylo JASNÉ. Díky, nikdy VÍC...!!!!!

• Jako lékařka i člověk na bodu mrazu,sestra je na tom stejně,obě jsou nepříjemné a lékařka dává najevo svou nadřazenost,její léčebný postup je také špatný,museli jsme navšívit jiného lékaře,který musel dlouho napravovat chyby pí.lékařky

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Oldřich Zykl

Plicní Lékař,

• P

Naprostý profesionál ve svém oboru.Zachránil život mé manželce před koncem roku 2012.Velmi obětavý a svým lidským přístupem byl schopen spojit v nepříznivém průběhu nemoci,kde se načítaly další nepříznivé skutečnosti i další odborná střediska nemocnice,která se dostává v současné době do značně těžkých podmínek,kde naše slavné zdravotnictví likviduje takovéto odborníky.Tímto se před ním skláním a velmi mu tímto děkuji.P.S.

• Je to doktor na pravem miste - je slusny, hodny,ochotny,prijemny, obetavy a sve praci rozumi! Je proste zlatej!!!

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Zuzana Nová

Diagnostik,

• Dneska jsem byla na SONO vyšetření u paní doktorky a musím říct, že s takovým milým a vstřícným přístupem jsem se ještě nesetkala. Je to profesionál na správném místě a i sestra byla velmi milá. Mohu jen doporučit.

• Lukáš Pondělíček

Gynekolog, MUDr.

• S

Velmi sympatický doktor s lidským jednáním. Mohu jen doporučit celou Chomutovskou ambulanci (gynekologickou)
      Praženicová S.

• K

Pana doktora si vážím pro jeho výborné odborné znalosti a lidskost. Je šikovným operatérem. Každý problém pečlivě vyslechne a řešení srozumitelně vysvětlí. Byla jsem s úrovní celého oddělení velice spokojena.

• Jitka Marschová

Oční Lékař, MUDr.

• J

Já bohužel musím přidat negativní hodnocení. Mého manžela s okem jak tenisák nevzala, přitom jako akutní by tak měla učinit a to měla ještě 1 1/2 h před zavírací dobou. Stacilo kouknout napsat recept a za 10 minut bychom byli venku. No museli jsme tedy do Kadaně na pohotovost ( já musela odejít z práce, abych manžela odvezla) Doktorka se ptala, proč nešel k doktorce, po zjištění že tam byl a nevzala ho, kroutila hlavou a hned věděla která doktorka to byla. Možná je dobrá na oční víčka, vrásky apod. A to nejspíš z důvodu, že za to má peníze. Ale jinak je ( zkušenost i s mým malým 5 synem!!) nepříjemná, arogantní, namyšlená, k dětem vůbec žádný vztah nemá. A když něco chcete vědět, tak se musíte doprošovat, aby vám alespoň arogantně odpověděla! Asi je opravdu velmi těžké na jednoduchou otázku, zda jednou se tato synova vada dá operovat!! Lidí nespokojených je opravdu hodně. Jezdíme do Ostrova a neskutečně milý přístup! Jo jinak je velmi milá ta mladá Optometristka, která tam je.

• P

Petr Mašek s paní doktorkou Marschovou jsem velice spokojen,je milá a přívětivá,každý zákrok který mi udělala byl vždy nadmíru účinný.Z mojí stránky můžu jen říct,že mi moc pomohla a rád ji navštěvuji

Podívejte se na všechny názory (22) na lékaře

• Michal Zeman

Gynekolog, MUDr.

• K

pana doktora jsem byla na screeningu v prvním trimestru. Za vyšetření jsem zaplatila 1200kc, celé vyšetření trvalo cca půl minuty. Za tu dobu nemohl poznat zda je miminko v pořádku ani kdyby byl sebe lepší. Nepřijde mi v pořádku vzít takové peníze za vyšetření které není provedené kvalitně. Do zprávy mi pan doktor napsal že má dvě ruce a dvě nohy, tohle je výsledek genetického vyšetření? Na jeho arogantní chování jsem byla připravena od meho gynekologa ale zároveň mi byl prezentován jako odborník největší ,s tím, ale rozhodně nesouhlasim. Pana doktora nedoporučuju žádné nastávající mamince . Kačka

• S

Pan doktor je úžasný člověk a odbornik na pravém místě!!!!! Z negativními komentáři nesouhlasím !!!!!! Byla jsem v Mostě na operaci která se vůbec nezdařila (bohužel ne jen u mne ale u spoustu jiných)a pan primář mě s ochotou přijal a dal vše dopořádku za co jsem mu moc vděčná !!!!! STRAŠNĚ MOC MU DĚKUJI A STEJNĚ TAK CELÉMU PERSONÁLU CHOMUTOVSKÉ GYNEKOLOGIE KDE JSOU VELICE OCHOTNÉ S LIDSKÝM PŘÍSTUPEM!!! M.Hrbková Duchcov

Podívejte se na všechny názory (16) na lékaře

• Radka Martanová

Gynekolog,

• Umístění: Poliklinika ChomutovSlužby: Těhotenská poradna

Děkuji paní doktorce Martanové za péči během těhotenství. Vždycky byla velice příjemná, profesionální a ochotně odpověděla na všechny moje otázky.

• Daniel Hošek

Ortoped, MUDr.

• D
      Umístění: Ortopedická ambulanceSlužby: Bolest ramene.

K Mudr. Hoškovi chodím při ortopedických potížích, což se mi za posledních 10 let stalo 2x a byla mi postupně provedena operace obou ramen. Naposledy v únoru 2019 v nemocnici v Neratovicích. Mohu jenom kladně hodnotit jak uvedenou nemocnici, tak přístup Mudr. Hoška, vše jasně a srozumitelně vyřešeno, bolesti a problémy odstraněny. Děkuji velmi. RP Cheb.

• A
      Umístění: Ortopedická ambulanceSlužby: Doporučení pediatra

U p.doktora jsem byla se svou 17. letou dcerou . Obě dvě ho můžeme pouze doporučit. Nepodcenil nic, mluvil s námi tak,že jsme mu rozuměly a navíc - objednací lhůta byla velice krátká. Ašačky

Podívejte se na všechny názory (13) na lékaře