Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře

Poliklinika Chomutov

Kochova 1185

430 01 , Chomutov , ústecký

Lékař: MUDr. Michal Zeman Jiný

Pan primář je odborník na svém místě, který ví přesně co dělá. Mám s ním jen ty nejlepší zkušenosti. Před měsícem jsem byla na dost složité operaci, kterou prováděl osobně a vše dopadlo naprosto skvěle! S jeho přístupem jsem byla velmi spokojena. Vše mi vysvětlil a zhruba popsal, jak bude zákrok probíhat. Navíc je to velký sympaťák s vtipnými připomínkami, které inteligentní člověk pochopí a zasměje se jim. S negativními komentáři nesouhlasím, protože věřím, že každá akce vyvolává reakci a pokud byl na někoho pan primář nějaký přísný a nepříjemný, pak měl pro to jistě dobrý důvod.

Lékař: MUDr. Jiří Neumann Jiný

Děkuji ! Za vaší ochotu pomoci a profesionalitu. Jsem ráda,že máme v Chomutově takového lékaře. Ať se vám pořád daří.

Lékař: MUDr. Michal Zeman Jiný

Doktor, který ví o čem mluví. Nechápu negativní recenze, jsem mu vděčná, že odrodil mého syna koncem pánevním a vše je v pořádku. Co slíbil to splnil. Co řekne, to platí. Maximální spokojenost!

Lékař: MUDr. Jitka Marschová Jiný

Jsem velmi spokojená, oční víčka jsou velmi pěkně a souměrně upravená. Hojení probíhá v pořádku. Po necelém týdnu jsem zpět v práci. Paráda! Přístup paní doktorky i ostatního personálu nadstandardní. Všechny dotazy zodpovězené k maximální spokojenosti.

Lékař: Radka Martanová Těhotenská poradna

Děkuji paní doktorce Martanové za péči během těhotenství. Vždycky byla velice příjemná, profesionální a ochotně odpověděla na všechny moje otázky.

Lékař: MUDr. Daniel Hošek

Je to rok po výměně kolenního kloubu a jsem velmi spokojen. MUDr Hošek je výborný ortoped děkuji.Koblasa Stanislav Cheb