Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (7)

Obecné skóre

  Lékař: Stanislav Poláček Jiný

  Pan Poláček je jako lékař docela k ničemu, pokud si (dle jeho slov) sami nestanovíte diagnózu - např. klaustrofobie, tak vám nemůže a neumí pomoci. Nandá vám několik testů, ale jejich výsledky už nepoužije, ani k nim později nedokáže nic říct, proto u mě budí pocit, že je ani nevyhodnotil.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  P
  Lékař: MUDr. Michal Zeman Jiný

  Pan primář je odborník na svém místě, který ví přesně co dělá. Mám s ním jen ty nejlepší zkušenosti. Před měsícem jsem byla na dost složité operaci, kterou prováděl osobně a vše dopadlo naprosto skvěle! S jeho přístupem jsem byla velmi spokojena. Vše mi vysvětlil a zhruba popsal, jak bude zákrok probíhat. Navíc je to velký sympaťák s vtipnými připomínkami, které inteligentní člověk pochopí a zasměje se jim. S negativními komentáři nesouhlasím, protože věřím, že každá akce vyvolává reakci a pokud byl na někoho pan primář nějaký přísný a nepříjemný, pak měl pro to jistě dobrý důvod.

  E
  Lékař: MUDr. Jiří Neumann Jiný

  Děkuji ! Za vaší ochotu pomoci a profesionalitu. Jsem ráda,že máme v Chomutově takového lékaře. Ať se vám pořád daří.

  B
  Lékař: MUDr. Michal Zeman Jiný

  Doktor, který ví o čem mluví. Nechápu negativní recenze, jsem mu vděčná, že odrodil mého syna koncem pánevním a vše je v pořádku. Co slíbil to splnil. Co řekne, to platí. Maximální spokojenost!

  T
  Lékař: MUDr. Jitka Marschová Jiný

  Jsem velmi spokojená, oční víčka jsou velmi pěkně a souměrně upravená. Hojení probíhá v pořádku. Po necelém týdnu jsem zpět v práci. Paráda! Přístup paní doktorky i ostatního personálu nadstandardní. Všechny dotazy zodpovězené k maximální spokojenosti.

  Ověřený profil
  Lékař: Radka Martanová Těhotenská poradna

  Děkuji paní doktorce Martanové za péči během těhotenství. Vždycky byla velice příjemná, profesionální a ochotně odpověděla na všechny moje otázky.

  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Daniel Hošek

  Je to rok po výměně kolenního kloubu a jsem velmi spokojen. MUDr Hošek je výborný ortoped děkuji.Koblasa Stanislav Cheb

  Došlo k chybě, zkuste to znovu

Kontakt

Kochova 1185, Chomutov 430 01 Zobrazit v Goole Maps
Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR