Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (8)

MUDr. Michal Zeman Jiný

Trochu si nejsem jistá, jestli se zde mluví o primáři Zemanovi - Chomutov nemocnice, gynekologie. V některých názorech si myslím, že se píše o někom jiném.

Poznala jsem ho před půl rokem po zpackané operaci Dr….- jinak vyhlášeného odborníka v Brně.
    K tomu se už nechci ani vracet - poměry a lidi ve fakultní nemocnici v Brně, dikybohu bydlím teď 300 km daleko.
    Operace v Brně se musela opravit a měla jsem i obavy, komu se do toho bude chtít.
    Dr. Zeman navrhnul tři řešení, domluvili jsme se na tom nejobtížnějším - znova operovat.
    Na rozdíl od Brna mne ušetřil narkozy( je mi 76) a operace proběhla v lokál umrtvení.
    Sestry se zatím postaraly o to, abych to moc neprožívala.
    Druhý den domů, podle plánu kontrola a nemám problém. Vrátila jsem se zpět ke svému sportovnímu životu, a tak, jako já jsem ho objevila ( doporučení kamarádky, která tam taky byla na zákroku) tak ho doporučuji všem, co mají trable.

Stanislav Poláček Jiný

Pan Poláček je jako lékař docela k ničemu, pokud si (dle jeho slov) sami nestanovíte diagnózu - např. klaustrofobie, tak vám nemůže a neumí pomoci. Nandá vám několik testů, ale jejich výsledky už nepoužije, ani k nim později nedokáže nic říct, proto u mě budí pocit, že je ani nevyhodnotil.

MUDr. Michal Zeman Jiný

Pan primář je odborník na svém místě, který ví přesně co dělá. Mám s ním jen ty nejlepší zkušenosti. Před měsícem jsem byla na dost složité operaci, kterou prováděl osobně a vše dopadlo naprosto skvěle! S jeho přístupem jsem byla velmi spokojena. Vše mi vysvětlil a zhruba popsal, jak bude zákrok probíhat. Navíc je to velký sympaťák s vtipnými připomínkami, které inteligentní člověk pochopí a zasměje se jim. S negativními komentáři nesouhlasím, protože věřím, že každá akce vyvolává reakci a pokud byl na někoho pan primář nějaký přísný a nepříjemný, pak měl pro to jistě dobrý důvod.

MUDr. Jiří Neumann Jiný

Děkuji ! Za vaší ochotu pomoci a profesionalitu. Jsem ráda,že máme v Chomutově takového lékaře. Ať se vám pořád daří.

MUDr. Michal Zeman Jiný

Doktor, který ví o čem mluví. Nechápu negativní recenze, jsem mu vděčná, že odrodil mého syna koncem pánevním a vše je v pořádku. Co slíbil to splnil. Co řekne, to platí. Maximální spokojenost!

MUDr. Jitka Marschová Jiný

Jsem velmi spokojená, oční víčka jsou velmi pěkně a souměrně upravená. Hojení probíhá v pořádku. Po necelém týdnu jsem zpět v práci. Paráda! Přístup paní doktorky i ostatního personálu nadstandardní. Všechny dotazy zodpovězené k maximální spokojenosti.

Radka Martanová Těhotenská poradna

Děkuji paní doktorce Martanové za péči během těhotenství. Vždycky byla velice příjemná, profesionální a ochotně odpověděla na všechny moje otázky.

MUDr. Daniel Hošek

Je to rok po výměně kolenního kloubu a jsem velmi spokojen. MUDr Hošek je výborný ortoped děkuji.Koblasa Stanislav Cheb

Kontakt

Kochova 1185, Chomutov 430 01 Zobrazit v Goole Maps