Krušnohorská poliklinika s.r.o.

Typ zařízení

• klinika

• Ilona Kurková

Diabetolog, Internista,

• Je to téměř katastrofa, nedokáže se vyrovnat s případy, kterénezačínají u ní

• Aleš Tenk

Praktický Lékař, Internista,

• E

pan doktor je velmi příjemný, to ano,ale s hlediska léčby ho bohužel ze své zkušenosti doporučit nemohu. Ještě tak říct si, co vám je, jak chcete být dlouho doma a co za léky.....pak to funguje. bohužel.

• Plná čekárna svědčí o jednom jediném, že je v Litvínově málo lékařů!!!!!!!!!!!!
      Určitě ne o odbornosti lékaře!!!

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Naděžda Hanousková

Dermatolog, MUDr.

• J

Paní doktorka mi pomohla před lety tím, že vybrala homeopatika vhodná pro léčení mého problému, který vůbec nespadal do oblasti kožních onemocnění a trápil jsem se bez pomoci 15 let. Paní doktorka nemůže za to, že dnes si tento lék již nemohu běžně kupovat díky naprosté zhovadilosti systému v lékárnách.
      Paní doktorka mi opět po létech pomohla tím, že jako jediná poznala pásový opar na hlavě, to už jsem měl za sebou spoustu nesmyslných vyšetření od různých odborníků.

• K paní doktorce jsem přestala chodit. Léčila mě tak dlouho, až se mi ještě víc přihoršilo a pak, když nevěděla co dál, tak mě posla zpět k mému obvodnímu lékaři, který mi vlastně nakonec pomohl.

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Zdeňka Jindřichová

Logoped, Mgr.

• muj trpy tim ze se moc nenaucil mluvit a to do 3,5let a k pani doktorce chodime soro 2 roky a moc se to nezlepsuje tak nedoporucuji

• Iva Macků

Alergolog, MUDr.

• Vynikající lékařka.Milá,ochotná,ráda se k ní vracím.Sestřička též moc příjemná.

• Saša Štembera

Chirurg,

• Nejlepší primář jakého znám.

• S

Vynikající odborník a naprosto skvělý člověk, který má velký cit pro lidské trápení. Zakladatel laparoskopie v Mostě. Málokdy se s člověkem s takovým přístupem k pacientovi setkáte.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Jaroslav Šprňa

Urolog, MUDr.

• Doporučuji tohoto lékaře nejen pro ochotu, vstřícnost,lidskost,naslouchavost ale hlavně i pro výbornou práci.
      Asi před 15lety jsem se u pana doktora léčila pro opakované záněty moč.cest a měchýře. Díky němu jsem měla na několik let klid.Pak mě při opakovaných oboustraných zánětech ledvin odvezli do nemocnice a vzala tak do péče Mostecká nemocnice, kde jsem z této péče doslova ,,utekla,,. Protože u pana Mudr. Šprni bylo objednání dlouhé, začala jsem jezdit do Prahy. Osud tomu nejspíš chtěl a já jsem šťastná, neboť jsem se opět po tolika letech vrátila k Mudr.Šprňovi zpět.. a věřte tomu, že je pořád stejný jako před lety a pro mě ten nejlepší.
      (Ty vlastnosti výše napsané už totiž málokterý lékař má).

• Ochotný lékař s dobrou erudicí. Vždy mi pomohl při řešení mých problémů a to jak s chronickým zánětem nadvarlete, tak i se sexuálními problémy. Mohu doporučit všem, kdo mají problémy smočovými cestami a i co se sexuálních potíží týká. Jediný problém maličko je v tom, dovolat se do ordinace a domluvit se na termínu.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Helena Valentová

Neurolog, Oční Lékař,

• Jako člověk je lékařka asi dobrá,ale jako lékař to není.1. když naordinuje vyšetření a nechce vidět výsledek ,aby mohla určit správnou diagnozu,tak je asi vědma.2.naordinuje 10 infusi a na kontrolu se objednejte až po vykapání,prodleva je 3 týdny.je jasné,že kontrola je možná od první návštěvy za 14 dní.bez ohledu na stav pacienta.Že by pacienti obtěžovali?3.setra moc ochoty také nepobrala.

• na paní doktorku si nemohu stěžovat.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Stanislava Mikuláštiková

Pediatr,

• Tuto pani doktorku nedoporučuji, ted od ní odcházíme. Musí se nechat, že je milá, hodná, příjemná, to samé sestřička. Ale jakmile je nějaký problém, nedokázala nám nikdy pomoct...i se stalo, že nám zapopisuje diagnozu do karty uplně jiného dítěte, na kontrole nám vynadá, že nemažeme mastičkou, kterou nám předepsala - a žádnou nám přitom nenapsala...bylo toho víc. Milý přístup není vše, mám z ní pocit, že kdyby dítěti něco bylo, ona to prostě nepozná.

• Nikdy jsem nebyl s jejím přístupem spokojen. Při problémech nepošle na vyšetření s odúvodněním, že je to drahé a nepřinese to žádný výsledek.

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Eva Prajová

Diagnostik,

• Vzpomínám v dobrém.

• P

Moje matka byla touto lékařkou vyšetřena ultrazvukem cca dva měsíce před svou smrtí.
      Výsledek vyšetření byl že střevní kličky jsou bez patologických změn. Následně diagnostikovala interní lékařka rozsáhlý tumor tlustého střeva jen obyčejným pohmatem.
      Na moji otázku jak je toto možné mi bylo sděleno internistkou, že moje otázka je správná a že ona to také nechápe.