O nás

Ordinace

Krušnohorská poliklinika s.r.o.

Žižkova 151

43601 , Litvínov , ústecký

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Typ zařízení

 • klinika

Názory o lékařích ze zařízení

4

Obecné skóre
13 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  S
  Lékař: MUDr. Pavel Hanousek Jiný

  Nikdy více k panu doktorovi nechal mě chodit z prasklým Meniskem 30 Července mě čeká operace kdybych nevyhledal jiného Lékaře tak bych se trápil další roky

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  D
  Ověřeny pacient
  Lékař: MDDr. Peter Sopko Jiný

  Zubař perfektní přístup pacientovi se věnuje a má precizní práci při opravě a modelaci zubu.
  Bezbolestné ošetření.


  A
  Lékař: MUDr. Vlasta Veselovská Jiný

  Lékařka velmi dobrá, pečlivá, vše dopodrobna vysvětluje. Horší je přístup sestry, chtělo by to lepší organizaci, v čekárně strávíte i čtyři až pět hodin což je opravdu nepřiměřené.


  M
  Lékař: MUDr. Věra Černá Jiný

  Velice děkuji paní doktorce i sestřičce za jejich lidský přístup. Přesto, že nepatřím mezi její pacienty, neodmítla mě s bolesti zubu a velice mile a šetrně mě ošetřila. Kéž by takových lékařů bylo více. Ještě jednou moc děkuji.


  J
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Zdeněk Novák Jiný

  Já už chodím k panu doktorovi několik let a vždy mi pomohl vyřešit a vyléčit jakýkoliv problém.Jsem velmi spokojena s jeho přístupem a nevyměnila bych ho za jiného specialistu.
  Tímto bych mu chtěla poděkovat i za jeho ochotu a vstřícnost.


  V
  Lékař: MUDr. Pavel Hanousek Jiný

  Byl jsem oerován v místě bývalého bydliště(Pardubice)na vyndání stehů jsem měl jít ke spádovému ortepedovi,tak jsem zvolil Hanouska.Po následném objednání jsem se dostavil a hned dostal vynadáno od sestry,že stehy měli vyndat v Pardubicích,že je to práce za někoho(velmi jsem obtěžoval).Po vyndání stehů jsem pana doktora požádal o prášky na spaní nevěděl jaké.Nikdy více!

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  D
  Lékař: MUDr. Magdaléna Kračmerová Jiný

  ,,Děkuji" za neřešení problému s citlivostí zubu, pod jehož plombou se vyklubal rozsáhlý sekundární kaz. Paní doktorka odmítla udělat RTG se slovy, že se jedná o citlivou vystouplou stoličku. No naštěstí v jedné pražské klinice mají rozum a svou práci dělají kvalitně, a tak čekám na rozsáhlý zákrok. K paní Kráčmerové už nikdy víc.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  M
  Lékař: MUDr. Eva Oháňková Jiný

  Paní doktorka byla mou první gynekoložkou a již ze začátku jsem s ní měla problémy. Její arogantní chování jsem však snášela, protože jsem se bála změny. Když jsem od ní chtěla v 15 letech napsat antikoncepci koukala na mě jak z jara a samozřejmě mi napsala nejdražší možné druhy, protože se jí to hodilo. O jejich včasných příchodech ani nemluvě... často se mi stalo, že jsem byla objednaná např na 9h a ona si teprve v 10h přišla s kafíčkem a dortíkem a začala ordinovat až za dalších 20 minut. Sestra je také jaké počasí. Momentálně jsem prodělala nějaké zdravotní problémy a pokud bych se stále na něco nevyptávala tak mi nic nevysvětlí. Nehledě na to, že tón jejího vysvětlování mě dohnal i k breku. Takže pokud nemáte rádi výsměch, urážky a hodiny strávené v čekárně, vyhledejte někoho jiného.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  M
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Radoslav Urban

  K tomuto doktorovi jsem chodila, protože zde byla registrovaná celá rodina. Bohužel jediné co jsem si odsud odnesla je panický strach ze zubaře a zanedbaná péče o můj chrup. V dospělosti jsem vyhledala jiného zubaře a sama jsem na sebe byla naštvaná, že jsem tak neučinila již dávno. Můj strach opadl a zjistila jsem, že i návštěva zubaře může proběhnout v klidu a bez nervování. Bohužel jak sám zubař, tak sestra nikdy nikoho v čekárně nepřivítali alespoň úsměvem. Za mě a mou rodinu již nikdy.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  M
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Josef Chýlek úraz syna

  Při návštěvě se k nám pan doktor Chýlek choval velice arogantně a povrchně. Odmítl s námi jakkoliv konzultovat úraz syna, který se nám nezdál. Vyhledali jsme tedy druhý den lékaře v Ústí nad Labem a jaké bylo naše překvapení , když ze zlomené nohy byl vyvrknutý kotník !!! Kdyby jsme tak neučinili, syn by měl měsíc nohu v sádře zbytečně a zkažené prázdniny ! Absolutně nelidské a povrchní jednání !!

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  Došlo k chybě, zkuste to znovu