Dbejte o své zdraví

43601 , Litvínov , ústecký

Typ zařízení

• klinika

Lékař: MUDr. Eva Oháňková Jiný

Napíšu něco,co se možná plno ženám nebude líbit a nebude se mnou souhlasit,ale sakra já byla spokojená,tak jak nikdy předtím u jiných gynekologů. Vždy jsem měla chlapa a ti byli...No chlapi a jejich citlivost při kontrolach...Ale paní doktorka Ohaňkova byla něžná,rychlá a vše tak krásně vysvětlila,že jsem měla pocit a mám,že jsem konečně narazila na doktora,ke kterému budu chodit s úsměvem na tváři a beze strachu,že se na mě bude divně tvářit,protoze jsem pacient a nevím nic.. Naopak,byla výborná,vše v klidu vysvětlila. Nemluvě o sestře,která je úplně jiná než sestry,které jsem měla předtím... Plná úsměvu a pochopení, žádné škleby,ale milá a sympatická. Děkuji,že jsem narazila na vás dámy a už teď se budu těšit na další vyšetření,které mě u vás čeká. S pozdravem Nováková Alena

Lékař: Irena Knotová Jiný

Přístup paní doktorky byl velkým zklamáním. Pani doktorka má tendence vše zlehčovat. Po vyslechnutí mých problému mi sdělila, že dle jejího názoru jsem naprosto zdravá mladá žena, kterou jen bolí břicho. Během zákroku také neprofesionální průpovídky. Až když vyšetření odhalilo problém, tak se se mnou začala bavit jako s pacientem. Bohužel její odhad toho, co mé problémy způsobuje byl chybný.

Lékař: MUDr. Pavel Hanousek Jiný

Dobrý den, po přečtení těchto recenzí, jsem šla do ordinace s obavami, které se nepotvrdily. Příjemná sestra a pan doktor na mě působil jako zkušený odborník.

Lékař: MUDr. Eva Oháňková Jiný

Paní doktora mi nikdy nevadila, asi spíš záleží jak si sednete vy s ní. Ja se jí bála a myslela jsem si jaká je to mrcha a teď když jdu na prohlídku tak si povídáme o tom jak se má a smejeme se. Nemám s ní žádný problém. Je pravda ze vždycky když jsem se tam vážila tak mi řekla že bych měla zhubnout ale nic jsem si z toho nedělala, rika to všem a já sama věděla jestli chci zhubnout nebo ne. Když jsem za ni v 16 přišla že chci antikoncepci tak mi vyhověla a zadny kecy neměla. Takže za mě v pořádku.

Lékař: MUDr. Pavel Hanousek Jiný

Nikdy více k panu doktorovi nechal mě chodit z prasklým Meniskem 30 Července mě čeká operace kdybych nevyhledal jiného Lékaře tak bych se trápil další roky

Lékař: MDDr. Peter Sopko Jiný

Zubař perfektní přístup pacientovi se věnuje a má precizní práci při opravě a modelaci zubu.
    Bezbolestné ošetření.

Lékař: MUDr. Vlasta Veselovská Jiný

Lékařka velmi dobrá, pečlivá, vše dopodrobna vysvětluje. Horší je přístup sestry, chtělo by to lepší organizaci, v čekárně strávíte i čtyři až pět hodin což je opravdu nepřiměřené.

Lékař: MUDr. Věra Černá Jiný

Velice děkuji paní doktorce i sestřičce za jejich lidský přístup. Přesto, že nepatřím mezi její pacienty, neodmítla mě s bolesti zubu a velice mile a šetrně mě ošetřila. Kéž by takových lékařů bylo více. Ještě jednou moc děkuji.

Lékař: MUDr. Zdeněk Novák Jiný

Já už chodím k panu doktorovi několik let a vždy mi pomohl vyřešit a vyléčit jakýkoliv problém.Jsem velmi spokojena s jeho přístupem a nevyměnila bych ho za jiného specialistu.
    Tímto bych mu chtěla poděkovat i za jeho ochotu a vstřícnost.

Lékař: MUDr. Pavel Hanousek Jiný

Byl jsem oerován v místě bývalého bydliště(Pardubice)na vyndání stehů jsem měl jít ke spádovému ortepedovi,tak jsem zvolil Hanouska.Po následném objednání jsem se dostavil a hned dostal vynadáno od sestry,že stehy měli vyndat v Pardubicích,že je to práce za někoho(velmi jsem obtěžoval).Po vyndání stehů jsem pana doktora požádal o prášky na spaní nevěděl jaké.Nikdy více!