Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (19)

Obecné skóre

  M
  MUDr. Pavel Hanousek Jiný

  Přišel jsem z bolesti a otokem kolene. Lékař mě poslal na rentgen. Poté mi v ordinaci řekl , že je vše v pořádku , prý jsem starý a nemám se přetěžovat( bylo mi 45 let. Byl jsem tam s bolestmi ještě několikrát , vždy mi píchl injekci . Po roce bolestí , jsem se přihlásil k jinému lékaři . Poslal mě okamžitě na magnetickou rezonanci. Diagnóza praskly meniskus a spousta jiných věci souvisejících s ročním zatěžovaním menisku. Následovala okamžitá operace. Tolik k panu Hanouskovi.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  M
  MUDr. Pavel Hanousek Jiný

  Sestra pokud se to tak vůbec dá pojmenovat jedna velká katastrofa i přes tohle její chování jsem vyčkala s dcerou , kde mi řekl ze je vše ok a bez potíží , po dnešní návštěvě v Mostě na neurologii nám bylo řečeno že dcera má zkráceny šlachy takže hlavně ze jsme měli další návštěvu za půl roku u pana Hanouska a ze vše bylo ok když tomu tak opravdu nebylo ! Rozhodne nedoporučuji a měli by je z ty polikliniky okamžitě vyrazit

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  N
  MUDr. Eva Oháňková Jiný

  Napíšu něco,co se možná plno ženám nebude líbit a nebude se mnou souhlasit,ale sakra já byla spokojená,tak jak nikdy předtím u jiných gynekologů. Vždy jsem měla chlapa a ti byli...No chlapi a jejich citlivost při kontrolach...Ale paní doktorka Ohaňkova byla něžná,rychlá a vše tak krásně vysvětlila,že jsem měla pocit a mám,že jsem konečně narazila na doktora,ke kterému budu chodit s úsměvem na tváři a beze strachu,že se na mě bude divně tvářit,protoze jsem pacient a nevím nic.. Naopak,byla výborná,vše v klidu vysvětlila. Nemluvě o sestře,která je úplně jiná než sestry,které jsem měla předtím... Plná úsměvu a pochopení, žádné škleby,ale milá a sympatická. Děkuji,že jsem narazila na vás dámy a už teď se budu těšit na další vyšetření,které mě u vás čeká. S pozdravem Nováková Alena


  K
  Irena Knotová Jiný

  Přístup paní doktorky byl velkým zklamáním. Pani doktorka má tendence vše zlehčovat. Po vyslechnutí mých problému mi sdělila, že dle jejího názoru jsem naprosto zdravá mladá žena, kterou jen bolí břicho. Během zákroku také neprofesionální průpovídky. Až když vyšetření odhalilo problém, tak se se mnou začala bavit jako s pacientem. Bohužel její odhad toho, co mé problémy způsobuje byl chybný.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  J
  MUDr. Pavel Hanousek Jiný

  Dobrý den, po přečtení těchto recenzí, jsem šla do ordinace s obavami, které se nepotvrdily. Příjemná sestra a pan doktor na mě působil jako zkušený odborník.


  E
  MUDr. Eva Oháňková Jiný

  Paní doktora mi nikdy nevadila, asi spíš záleží jak si sednete vy s ní. Ja se jí bála a myslela jsem si jaká je to mrcha a teď když jdu na prohlídku tak si povídáme o tom jak se má a smejeme se. Nemám s ní žádný problém. Je pravda ze vždycky když jsem se tam vážila tak mi řekla že bych měla zhubnout ale nic jsem si z toho nedělala, rika to všem a já sama věděla jestli chci zhubnout nebo ne. Když jsem za ni v 16 přišla že chci antikoncepci tak mi vyhověla a zadny kecy neměla. Takže za mě v pořádku.


  S
  MUDr. Pavel Hanousek Jiný

  Nikdy více k panu doktorovi nechal mě chodit z prasklým Meniskem 30 Července mě čeká operace kdybych nevyhledal jiného Lékaře tak bych se trápil další roky

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  D
  Ověřený profil
  MDDr. Peter Sopko Jiný

  Zubař perfektní přístup pacientovi se věnuje a má precizní práci při opravě a modelaci zubu.
  Bezbolestné ošetření.


  A
  MUDr. Vlasta Veselovská Jiný

  Lékařka velmi dobrá, pečlivá, vše dopodrobna vysvětluje. Horší je přístup sestry, chtělo by to lepší organizaci, v čekárně strávíte i čtyři až pět hodin což je opravdu nepřiměřené.


  M
  MUDr. Věra Černá Jiný

  Velice děkuji paní doktorce i sestřičce za jejich lidský přístup. Přesto, že nepatřím mezi její pacienty, neodmítla mě s bolesti zubu a velice mile a šetrně mě ošetřila. Kéž by takových lékařů bylo více. Ještě jednou moc děkuji.


  Došlo k chybě, zkuste to znovu

Kontakt

Žižkova 151, Litvínov 43601 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna