Krušnohorská poliklinika s.r.o.

43601 , Litvínov , ústecký

Typ zařízení

• klinika

Lékař: MUDr. Věra Černá Jiný

Velice děkuji paní doktorce i sestřičce za jejich lidský přístup. Přesto, že nepatřím mezi její pacienty, neodmítla mě s bolesti zubu a velice mile a šetrně mě ošetřila. Kéž by takových lékařů bylo více. Ještě jednou moc děkuji.

• J
    Lékař: MUDr. Zdeněk Novák Jiný

Já už chodím k panu doktorovi několik let a vždy mi pomohl vyřešit a vyléčit jakýkoliv problém.Jsem velmi spokojena s jeho přístupem a nevyměnila bych ho za jiného specialistu.
    Tímto bych mu chtěla poděkovat i za jeho ochotu a vstřícnost.

• V
    Lékař: MUDr. Pavel Hanousek Jiný

Byl jsem oerován v místě bývalého bydliště(Pardubice)na vyndání stehů jsem měl jít ke spádovému ortepedovi,tak jsem zvolil Hanouska.Po následném objednání jsem se dostavil a hned dostal vynadáno od sestry,že stehy měli vyndat v Pardubicích,že je to práce za někoho(velmi jsem obtěžoval).Po vyndání stehů jsem pana doktora požádal o prášky na spaní nevěděl jaké.Nikdy více!

• D
    Lékař: MUDr. Magdaléna Kračmerová Jiný

,,Děkuji" za neřešení problému s citlivostí zubu, pod jehož plombou se vyklubal rozsáhlý sekundární kaz. Paní doktorka odmítla udělat RTG se slovy, že se jedná o citlivou vystouplou stoličku. No naštěstí v jedné pražské klinice mají rozum a svou práci dělají kvalitně, a tak čekám na rozsáhlý zákrok. K paní Kráčmerové už nikdy víc.

Lékař: MUDr. Eva Oháňková Jiný

Paní doktorka byla mou první gynekoložkou a již ze začátku jsem s ní měla problémy. Její arogantní chování jsem však snášela, protože jsem se bála změny. Když jsem od ní chtěla v 15 letech napsat antikoncepci koukala na mě jak z jara a samozřejmě mi napsala nejdražší možné druhy, protože se jí to hodilo. O jejich včasných příchodech ani nemluvě... často se mi stalo, že jsem byla objednaná např na 9h a ona si teprve v 10h přišla s kafíčkem a dortíkem a začala ordinovat až za dalších 20 minut. Sestra je také jaké počasí. Momentálně jsem prodělala nějaké zdravotní problémy a pokud bych se stále na něco nevyptávala tak mi nic nevysvětlí. Nehledě na to, že tón jejího vysvětlování mě dohnal i k breku. Takže pokud nemáte rádi výsměch, urážky a hodiny strávené v čekárně, vyhledejte někoho jiného.

Lékař: MUDr. Radoslav Urban

K tomuto doktorovi jsem chodila, protože zde byla registrovaná celá rodina. Bohužel jediné co jsem si odsud odnesla je panický strach ze zubaře a zanedbaná péče o můj chrup. V dospělosti jsem vyhledala jiného zubaře a sama jsem na sebe byla naštvaná, že jsem tak neučinila již dávno. Můj strach opadl a zjistila jsem, že i návštěva zubaře může proběhnout v klidu a bez nervování. Bohužel jak sám zubař, tak sestra nikdy nikoho v čekárně nepřivítali alespoň úsměvem. Za mě a mou rodinu již nikdy.

Lékař: MUDr. Josef Chýlek úraz syna

Při návštěvě se k nám pan doktor Chýlek choval velice arogantně a povrchně. Odmítl s námi jakkoliv konzultovat úraz syna, který se nám nezdál. Vyhledali jsme tedy druhý den lékaře v Ústí nad Labem a jaké bylo naše překvapení , když ze zlomené nohy byl vyvrknutý kotník !!! Kdyby jsme tak neučinili, syn by měl měsíc nohu v sádře zbytečně a zkažené prázdniny ! Absolutně nelidské a povrchní jednání !!

• L
    Lékař: MUDr. Eva Oháňková

U této paní doktorky nejsem nastesti již pár let. Byla to má gynekolozka zhruba 10 let, v počátku jsem její arogantní chování tolerovala. Až v těhotenství, které pro mne bylo opravdu stresující jsem se rozhodla pro změnu doktorky. Když jsem měla jakýkoliv problém během těhotenství, tak mě v podstatě odbyla, neprobehla žádná kontrola. Jen po telefonu mi sdělila, že to nic není. Když jsem se zmínila o svědění celého těla, teď už vím, že je to příznak teh.cukrovky, tak mi byla doporučená nějaká mast. Dcera se tehdy narodila předčasně, naštěstí v pořádku. Ve druhém těhotenství jsem měla stejné příznaky, ihned mi dělali jaterní testy a byla mi zjištěna teh.zloutenka. Nic se nepodcenilo. K této paní doktorce už nikdy více.

• D
    Lékař: MUDr. Pavel Hanousek Úraz kolene

Nedoporučuji. Přišla jsem k panu doktorovi s úrazem kolene, bolesti, špatná chůze a pod. Pan doktor mi udělala rtg nic nenašel a tak jeho diagnoza byla "jste mladá to rozchodíte". Při každé návštěvě jsem pana doktora upozorňovala že mě to opravdu bolí odpověď "jste mladá to rozchodíte". Byla jsem během léčby poslána 2x na rehabilitace(nechápu jak mi mohl předepsat rehabilitace, když vlastně nevěděl co s kolenem mám). Takto mě pan dr. Hanousek léčil 4 měsíce!!. Už jsem to nevydržela a našla si jiného doktora, kde se ukázalo že mám prasklý meniskus a přetrhané vazy, následovala operace a rehabilitace. Díky dr. Hanouskovi jsem s tímto urazem trpěla 4měsíce, kdybych nezměnila lékaře, trpěla bych dál a oddělala si v mladém věku koleno!!!. Nedoporučuji, jděte rovnou jinam!!!

• Z
    Lékař: MUDr. Věra Černá zubní vyšetření

Velmi profesionální a milý přístup. Paní doktorka je velmi příjemná, vždy mě uklidní a a řekne co mi bude dělat . Díky p. Černé jsem se zbavila strachu ze zubaře.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu