Krušnohorská poliklinika s.r.o.

Typ zařízení

• klinika

• D
    Lékař: MDDr. Peter Sopko Jiný

Zubař perfektní přístup pacientovi se věnuje a má precizní práci při opravě a modelaci zubu.
    Bezbolestné ošetření.

• A
    Lékař: MUDr. Vlasta Veselovská Jiný

Lékařka velmi dobrá, pečlivá, vše dopodrobna vysvětluje. Horší je přístup sestry, chtělo by to lepší organizaci, v čekárně strávíte i čtyři až pět hodin což je opravdu nepřiměřené.

Lékař: MUDr. Věra Černá Jiný

Velice děkuji paní doktorce i sestřičce za jejich lidský přístup. Přesto, že nepatřím mezi její pacienty, neodmítla mě s bolesti zubu a velice mile a šetrně mě ošetřila. Kéž by takových lékařů bylo více. Ještě jednou moc děkuji.

• J
    Lékař: MUDr. Zdeněk Novák Jiný

Já už chodím k panu doktorovi několik let a vždy mi pomohl vyřešit a vyléčit jakýkoliv problém.Jsem velmi spokojena s jeho přístupem a nevyměnila bych ho za jiného specialistu.
    Tímto bych mu chtěla poděkovat i za jeho ochotu a vstřícnost.

• V
    Lékař: MUDr. Pavel Hanousek Jiný

Byl jsem oerován v místě bývalého bydliště(Pardubice)na vyndání stehů jsem měl jít ke spádovému ortepedovi,tak jsem zvolil Hanouska.Po následném objednání jsem se dostavil a hned dostal vynadáno od sestry,že stehy měli vyndat v Pardubicích,že je to práce za někoho(velmi jsem obtěžoval).Po vyndání stehů jsem pana doktora požádal o prášky na spaní nevěděl jaké.Nikdy více!

• D
    Lékař: MUDr. Magdaléna Kračmerová Jiný

,,Děkuji" za neřešení problému s citlivostí zubu, pod jehož plombou se vyklubal rozsáhlý sekundární kaz. Paní doktorka odmítla udělat RTG se slovy, že se jedná o citlivou vystouplou stoličku. No naštěstí v jedné pražské klinice mají rozum a svou práci dělají kvalitně, a tak čekám na rozsáhlý zákrok. K paní Kráčmerové už nikdy víc.

Lékař: MUDr. Eva Oháňková Jiný

Paní doktorka byla mou první gynekoložkou a již ze začátku jsem s ní měla problémy. Její arogantní chování jsem však snášela, protože jsem se bála změny. Když jsem od ní chtěla v 15 letech napsat antikoncepci koukala na mě jak z jara a samozřejmě mi napsala nejdražší možné druhy, protože se jí to hodilo. O jejich včasných příchodech ani nemluvě... často se mi stalo, že jsem byla objednaná např na 9h a ona si teprve v 10h přišla s kafíčkem a dortíkem a začala ordinovat až za dalších 20 minut. Sestra je také jaké počasí. Momentálně jsem prodělala nějaké zdravotní problémy a pokud bych se stále na něco nevyptávala tak mi nic nevysvětlí. Nehledě na to, že tón jejího vysvětlování mě dohnal i k breku. Takže pokud nemáte rádi výsměch, urážky a hodiny strávené v čekárně, vyhledejte někoho jiného.

Lékař: MUDr. Radoslav Urban

K tomuto doktorovi jsem chodila, protože zde byla registrovaná celá rodina. Bohužel jediné co jsem si odsud odnesla je panický strach ze zubaře a zanedbaná péče o můj chrup. V dospělosti jsem vyhledala jiného zubaře a sama jsem na sebe byla naštvaná, že jsem tak neučinila již dávno. Můj strach opadl a zjistila jsem, že i návštěva zubaře může proběhnout v klidu a bez nervování. Bohužel jak sám zubař, tak sestra nikdy nikoho v čekárně nepřivítali alespoň úsměvem. Za mě a mou rodinu již nikdy.

Lékař: MUDr. Josef Chýlek úraz syna

Při návštěvě se k nám pan doktor Chýlek choval velice arogantně a povrchně. Odmítl s námi jakkoliv konzultovat úraz syna, který se nám nezdál. Vyhledali jsme tedy druhý den lékaře v Ústí nad Labem a jaké bylo naše překvapení , když ze zlomené nohy byl vyvrknutý kotník !!! Kdyby jsme tak neučinili, syn by měl měsíc nohu v sádře zbytečně a zkažené prázdniny ! Absolutně nelidské a povrchní jednání !!

• L
    Lékař: MUDr. Eva Oháňková

U této paní doktorky nejsem nastesti již pár let. Byla to má gynekolozka zhruba 10 let, v počátku jsem její arogantní chování tolerovala. Až v těhotenství, které pro mne bylo opravdu stresující jsem se rozhodla pro změnu doktorky. Když jsem měla jakýkoliv problém během těhotenství, tak mě v podstatě odbyla, neprobehla žádná kontrola. Jen po telefonu mi sdělila, že to nic není. Když jsem se zmínila o svědění celého těla, teď už vím, že je to příznak teh.cukrovky, tak mi byla doporučená nějaká mast. Dcera se tehdy narodila předčasně, naštěstí v pořádku. Ve druhém těhotenství jsem měla stejné příznaky, ihned mi dělali jaterní testy a byla mi zjištěna teh.zloutenka. Nic se nepodcenilo. K této paní doktorce už nikdy více.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu