Krajská zdravotní, a.s. - Nemocnice Teplice, o.z.

(6 názorů)
Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře Poslat zprávu
Zobrazit telefonní číslo

Zajišťovat komplexní, kvalitní a dostupnou zdravotní péči primárně obyvatelům Ústeckého kraje. Více

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Krajská zdravotní, a.s. - Nemocnice Teplice, o.z.

Duchcovská 53

415 29 , Teplice , ústecký

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Zajišťovat komplexní, kvalitní a dostupnou zdravotní péči primárně obyvatelům Ústeckého kraje.

Typ zařízení

 • nemocnice

Názory o lékařích

Obecné skóre

 • Péče
 • Zařízení
  H
  Ověřený profil
  Lékař: Fadi Hamad Jiný

  Jsem po operaci utrženého menisku. Operace provedena dr. Fadi Hamad. Péče jak predoperacni, pooperaci a samotná operace velice dobrá. Pana doktora mohu jen doporučit. Hepak Pavel

  M
  Ověřený profil
  Lékař: Fadi Hamad Jiný

  Dorazil jsem po návštěvě pohotovosti s podezřením na natržený sval. Dorazte prý hned druhý den ráno v 8:00, tak jsem tam radši dříve a ejhle. Sestra v kartotéce mi sděluje, že pan doktor dorazí až v 10:00 - můžete prý zatím odejít (o berlích opravdu fajn), ale pan doktor vás v 10hod vezme jako prvního. Hurá v cca 11:00 hod jsem konečně na řadě. Pan doktor bez jakéhokoliv vyšetření (pouze pohmatem) usoudil že "jsem zřejmě simulant" a poslal mě domů s tím, že mám jen sval stahovat a mazat mastičkou. Na moje upozornění, že jsem diabetik se jen zasmál a prohlásil, že cukrovku mi opravdu léčit nebude. HAHA Po 2 týdnech samoléčby s mastičkou jsem si sjednal pro svůj klid prohlídku u jiného lékaře. Ten bohužel vyděšen zjistil, že mě nikdo ani pořádně nevyšetřil .... Paráda. Takže mě zaslal na vyšetření. Zjistili mi žilní trombozu. Super.... Zítra jsem objednán na kontrolu, ale u tohoto léčitele už mě nikdo neuvidí. Jako perlička - díky super diagnoze mi pojišťovna nedá ani korunu, protože nemám úraz prvotně doložen sonografickým vyšetřením.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  D
  Lékař: Fadi Hamad Jiný

  Pan doktor je specialista na svém místě , naprostá spokojenost. Když jsem k panu doktorovi šel na kontrolu ,protože mě bolelo koleno tak řekl ,že má podezření na vaz ,ale já jsem řekl ze už jsem byl na několika kontrolách ,ze to mám v pořádku ale pan doktor na tom stále trval ,tak jsem ho poslechl. Jeste ze jsem tak udělal :)

  V
  Ověřený profil
  Lékař: Fadi Hamad

  Pan Dr. Hamad i zdravotní sestra, paní Uldrychová mají k pacientovi velmi vstřícný a profesionální přístup, za což jim velmi děkuji. Je to vzácnost, a proto mám potřebu svůj názor zveřejnit.
  Jakowetzová, Teplice

  N
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Petra Duchková kožní potíže

  Paní doktorka je profesionál na svém místě. Přišla jsem s jedním problémem a byla jsem vyšetřena i kvůli dalším potížím. Je pečlivá, velmi ochotná a milá. Nepotlačuje pouze příznaky onemocnění, ale hledá jeho skutečnou příčinu. Za mě nejlepší lékařka, se kterou jsem se kdy setkala.

  T
  Ověřený profil
  Lékař: Fadi Hamad bolest zad /páteře/

  Velice příjemný pan.Dr.dal si práci s prohlídkou,poslal na rtg seznámil mě s výsledkem, léčbou a odpověděl na veškeré moje otázky, vysvětlil. Takových pánů Dr. by mělo být více, zaslouží si pochvalu popř i nějakou tu odměnu zasloužil by si ji. Trsťanová Emilie Rtyně n/Bíl.

  Došlo k chybě, zkuste to znovu