Krajská zdravotní, a.s. - Nemocnice Teplice, o.z.

(4 názory)
Zobrazit lékaře

Zajišťovat komplexní, kvalitní a dostupnou zdravotní péči primárně obyvatelům Ústeckého kraje. Více

Krajská zdravotní, a.s. - Nemocnice Teplice, o.z.

Duchcovská 53

415 29, Teplice, ústecký

Typ zařízení

• nemocnice

• Erik Antal

Chirurg, MUDr.

• Y

Přijela jsem na pohotovost s velmi ošklivě pořezaným prstem. Rána byla hluboká vypadala tak na 3-4 stehy. Když pan Antal vešel do ordinace, ani se neobtěžoval pozdravit. Ani se na mě nepodíval. Jen si sedl k počítači a něco nacvakal. pak se zvedl, šel milostivě (s otráveným výrazem) ke mě a zeptal se, co se stalo. Odpověděla jsem, že jsem si rozřízla ruku když jsem zevnitř umývala skleničku a ta praskla. Prst se mi pak sjel po ostré straně dolů. Protočil oči, něco zamrmlal a na sestry štěkl "Zalepit!". tak jsem se zeptala, co to znamená a on na mě vyprsknul "Chcete to snad zašít?!!! Tohle aspoň nebolí!!". Pak opět něco napsal do počítače, zvedl se a beze slova a pozdravu odešel...
      Takže jsem zjevně váženého p. Antala vyrušila od něčeho neuvěřitelné důležitého a zajímavého. Nebo je to prostě protiva od přírody. Moje hodnocení je opravdu negativní, protože to, jak mi žmoulal ránu, bylo opravdu dost bolestivé na to, že se JEN díval.

• Marián Ľopota

Internista, Ortoped, MUDr.

• U lékaře jsem skončil s vykloubenou čéškou kolene na pohotovosti TP nemocnice. Vrácení bylo skoro bezbolestivé. Dostal jsem sádrovou dlahu a byl zaslán domů s předepsaným askorutinem. Z askorutinu se mi udělala DNA, lékaře jsem na tuto skutečnost upozornil, že ji mám před lety prokázanou. Jsem vegetarián a záchvat jsem neměl 3,5roku. V příbalovém letáku tato informace není, ale na internetu nejedna. Při 3. kontrole mi byla sádrová dlaha utažena natolik, že mi večer začaly modrat prsty u nohou a musel jsem si jí povolit. Sestru jsem na to upozorňoval, když mi to utahovala, že je to silně nepříjemné a nekomfortní. Z toho mě o den později začalo bolet lýtko. Sádrovou dlahu mi sundal pan primář o den později a předepsal pevnou ortézu. Lýtko bolelo až do výměny ortézy za pohyblivou, cca 14dní, několikrát jsem na tuto skutečnost upozorňoval a nebylo se jí vůbec věnováno. Nakonec po nasazení pohyblivé dlahy se vše začalo vracet do normálu, až do doby, kdy jsem si přepl přílišnou aktivitou krejčovský sval na postižené noze. Koleno mi nešlo narovnat, táhl mě tento namožený sval z boku stehna. Našlápnutí na nohu nebylo možné. Tak jsem opět a naposledy navštívil Teplickou ortopedii, kde jsem byl seřván, že jsem simulant a že necvičím. Nelepší se mi ochablý kvadriceps. A byl jsem poslán domů ať cvičím. Krjčovský sval mě bolí při napnuté noze, prakticky zcela napnout nelze. Jako sportovec vím, že namožený sval potřebuje 3-14dní klidu, záleží na situaci. Tudíž jsem dnes skončil v patové situaci, kdy mám cvičit, ale nemohu, protože by jsem se bolestí zbláznil. Lékař je zahleděný pouze do původního zranění po celou dobu léčby a odmítá i konzultaci vašich podružných problémů spojených s prvotním zraněním. Jako dlouhodobý podnikatel vím, jak se ke svým zákazníkům mám chovat. Tímto přístupem by jsem byl dávno registrován na ÚP.

• Petra Duchková

Dermatolog, MUDr.

• N
      Umístění: Krajská zdravotní, a.s. - Nemocnice Teplice, o.z.Služby: kožní potíže

Paní doktorka je profesionál na svém místě. Přišla jsem s jedním problémem a byla jsem vyšetřena i kvůli dalším potížím. Je pečlivá, velmi ochotná a milá. Nepotlačuje pouze příznaky onemocnění, ale hledá jeho skutečnou příčinu. Za mě nejlepší lékařka, se kterou jsem se kdy setkala.

• Fadi Hamad

Ortoped,

• D
      Umístění: Krajská zdravotní, a.s. - Nemocnice Teplice, o.z.Služby: Jiný

Pan doktor je specialista na svém místě , naprostá spokojenost. Když jsem k panu doktorovi šel na kontrolu ,protože mě bolelo koleno tak řekl ,že má podezření na vaz ,ale já jsem řekl ze už jsem byl na několika kontrolách ,ze to mám v pořádku ale pan doktor na tom stále trval ,tak jsem ho poslechl. Jeste ze jsem tak udělal :)

• V
      Umístění: Krajská zdravotní, a.s. - Nemocnice Teplice, o.z.

Pan Dr. Hamad i zdravotní sestra, paní Uldrychová mají k pacientovi velmi vstřícný a profesionální přístup, za což jim velmi děkuji. Je to vzácnost, a proto mám potřebu svůj názor zveřejnit.
      Jakowetzová, Teplice

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře