Internista Beroun

• Internista, Revmatolog

„Úžasný lékař a jeho sestřička!!! Opravdu profesionální přístup a péče, po mých zkušeností s lékaři s crohnova chorobou mi pomohl on a mohu mu jen děkovat Je důkladný a je vidět že ho zajímáte jako člověk a pomůže!!! což v České republice není takhle jako u něj. Mohu jen doporučit takový lékař se nevidí. Mohu jen doporučit více takových super. Více

Československé armády 18, Hostivice Mapa

ARTMEDI UPD s.r.o.

• Tovární 340, Loděnice Mapa

MUDr. Ralbovský - PRAKTIK a INTERNISTA s.r.o.

• „Má velmi dobrý přístup k pacientům a zájem vyléčit, ne jenom léčit.

Březová 341/342, Dobřichovice Mapa

Ordinace vnitřního lékařství

• Internista, Anesteziolog, Ch… irurg, Diagnostik, Endokrinolog, Gastroenterolog, Gynekolog, Hematolog, Kardiolog, Ortoped, Ostatní, Praktický lékař, Fyzioterapeut, Revmatolog, Urolog Více

Profesora Veselého 493, Beroun Mapa

Rehabilitační nemocnice Beroun

• Internista, Praktický lékař

„Jsem velmi spokojená, první lékař, který na mě působí, že mi klesá vysoký krevní tlak z bílých plášťů :-) Bůh ji žehnej, celé rodině i pan doktor Rath, to samé, jsem naprosto příjemně překvapena, super. Doporučuji Více

Husovo nám. 6, Hostivice Mapa

PARACELSUM, s.r.o.

• „Jsem velmi spokojená s mudr.Zdenkem Pavlisem. Vynikající přístup k pacientům, podrobné vyšetření, komunikace a léčení. Více

Milinovského 1393, Hořovice Mapa

Ord. specialisty - interní ambulance

• „Paní doktorka Pelikánová je skutečná odbornice. Velmi pečlivá, milá a empatická. Člověk musí počítat se zdržením, když se vychází pacientům vstříc, ale ještě nikdy jsem tak ráda nečekala v čekárně (-: Více

Hostinského 7/1536, Praha Mapa

• Internista, Diabetolog

„Velmi příjemný a sympatický odborník se zájmem o pacienta. Rovněž sestra je příjemná (což je dle mých zkušeností výjimečný případ). Mohu jen doporučit. Více

Hostinského 1533, Praha Mapa

• Internista, Endokrinolog

„Nejlepší interní a endokrinní lékařka v Plzni a okolí. Je vždy milá, vstřícná, vše vysvětlí, poradí. Je to odborník a profesionál. Více

• Internista, Hematolog

„S Paní doktorkou jsem opravdu velmi spokojená je pečlivá a uvědomělá a ví co a jak,jsem ráda že jsem se stala její pacientkou. Více

• José Martího 31, Praha Mapa

Ústav preventivního a sportovního lékařství s.r.o.

• Internista, Alergolog, Chiru… rg, Dermatolog, Diabetolog, Diagnostik, Endokrinolog, Gastroenterolog, Hematolog, Imunolog, Kardiolog, Logoped, Neurolog, Oční lékař, Ortodontista, Ortoped, Plicní lékař, Praktický lékař, Psychiatr, Psycholog, Fyzioterapeut, Zubař, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Politických vězňů 40, Beroun Mapa

Medicentrum Beroun, spol. s r.o.

• Ivo Hojka

Internista, Plicní lékař

„Pan doktor je odborník na svém místě. Jsem s ním velmi spokojená! Poznal včas, kdy byla třeba změnit léčba a skutečně se snaží pomoci a najít nejlepší možnosti. Děkuji za jeho pomoc, snahu a příjemné jednání. DOPORUČUJI !!! Zdenka Opatová Více

Pod Kaplankou 508/1, Beroun Mapa

Ord. specialisty - pneumologie a aler.

• Internista, Revmatolog

„Paní doktorka je nesmírně příjemná a vlídná. Byla jsem velmi překvapena její vřelostí a lidskostí. Přitom mi velmi profesionálně vše vysvětlila, vyřídila a poradila. Všemu jsem porozuměla. Každému doporučuji. Více

Unhšťská 2533, Kladno Mapa

Unhošťská 2533,Kladno, 27201

• Internista, Diabetolog

„Příjemná a vstřícná paní doktorka, milá a ochotná sestřička. A hlavně profesionální přístup. Mojí mamince tu hodně pomohli. Děkujeme. Více

K nemocnici 1106, Hořovice Mapa

Sam. ord. lékaře specialisty

• Internista, Alergolog, Anest… eziolog, Chirurg, Diagnostik, Endokrinolog, Gynekolog, Hematolog, Kardiolog, Neurolog, Ortoped, Praktický lékař, Proktolog, Psychiatr, Zubař, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

• Internista, Kardiolog

„Pan doktor je velice lidský a pečlivý, jeden z mála doktorů co mě při problémech s tlakem neposlal na psychiatrii pro antidepresiva a opravdu řešil jen problém s tlakem a srdíčkem. Vše vždy vysvětlí i přes vytíženost jeho ordinace. Sestřička je také velmi milá, mohu jen a jen doporučit. Více

José Martího 31, Praha Mapa

Ústav preventivního a sportovního lékařství s.r.o.

• „Bezproblémová komunikace.

Žufanova 1113, Praha Mapa

• Internista, Praktický lékař

„Pečlivá, svědomitá, velmi dobře zná své pacienty

Fügnerova 389, Hořovice Mapa

Ordinace PL pro dospělé

• „Usměvavý pan doktor s velmi dobrým přístupem k pacientům. Profesně velmi znalý, doporučuji i ostatním pacientům.