Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

O nás

Poskytuje standardní i nadstandardní zdravotní péči svým pacientům.

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (34)

MUDr. Petr Mareček Jiný

Mimořádně vstřícný pan doktor a mimořádně vlídná a opravdu milá sestřička, díky oběma pro mne bylo (jinak ne moc příjemné) vyšetření bez problému zvládnutelné. Sestřička všechno v klidu vysvětlila, vyšetření bylo ohleduplné. Ocenila jsem, že pan doktor bere v potaz i psychosomatický rozměr zdravotních obtíží. Ačkoliv je v Medicentru Beroun dost rozdílná úroveň lékařů, pan doktor Mareček patří naštěstí mezi ty schopné a profesionální. Děkuji!

MUDr. Areg Ter-Gazarian Jiný

V průběhu několika let jsem byl k panu doktorovi poslán paní doktorkou z kožního kvůli pihám. Vždy je odstraňoval. Stehy se vždy rozjeli, nikdy to nebral na zřetel a tvrdil že je vše v pořádku. Jizvy do dnes viditelné.
    Naposled zákrok u jiného lékaře. Jizvy v pořádku a ani nejsou skoro vidět.

Lucie Kinclová Jiný

Arogantní a nepříjemná lékařka. Maminka začala trpět neznámými bolestmi a než nás paní doktorka objednala, snažili jsme se na radu lékaře na pohotovosti udělat všechna neurologická vyšetření předem, aby lékařka pak mohla na základě těchto výsledků udělat odborný závěr a doporučení. A mamince poradit či pomoci s bolestmi. Čekali jsme “pochvalu”, že to máme vše už vyřízené a místo toho přišla arogantní reakce a sprcha… a že at s tím jdeme za doktorem do nemocnice, co nám to předepsal. Neprofesionální a smutné jednání…

MUDr. Jindřich Křepelka Jiný

Pan doktor pomohl mé dceři, v Děčínské nemocnici provedli lumbální punkci s tím, že stav "žádná hitparáda" (slova paní primářky) a po několika dnech poslali domů, že víc udělat nemohou, pan doktor přišel na epilepsii a léčil. Je to už několik let a dcera je zdravá. Sama k němu jezdím s migrénami, je skvělý a mohu jen doporučit.

MUDr. Eva Štolcová Jiný

S pí. doktorkou jsem velmi spokojená, chodím k ní už roky.Vše vysvětlí, poradí. Neměnila bych. Paní doktorku doporučuji, chodí k ní i moji rodiče.

MUDr. Jiří Spilka Jiný

Nejvíc pan doktor operace dokonalá bez bolesti i po zákroku prostě doktor jak má být moc děkuju moc

MUDr. Aurora Corronsová Jiný

Přednostně bere pacienty kteří jsou rychle vyřízení a nic jim není. To že v čekárně čeká nemocný člověk hodinu a půl s 40 horečkama a teoreticky může ohrozit ostatní, je doktorce nebo sestřičce očividně jedno. Nedoporučuji jelikož když je nejhůř a potřebujete antibiotika a rychle domu do postele tak zde se pochopení nedočkáte

MUDr. Vladimír Čech Jiný

U pana doktora jsem byla teda jenom jednou ale můžu říct že 22 let nikdo nedokázal říct co mám za problém co se týče srdce a už v čekárně když jsem řekla svůj problém sestřičce, tak říká a jéje a já copak to bych asi panu doktorovi neměla říkat že ne a sestřička povídá naopak všechno mu řekněte tak jak jste to řekla mě. Takže po 22 letech učení diagnózy dal mi na výběr tak já jsem zatím zhodnotila situaci že operaci podstoupit nechci ale věděla jsem že to není životu nebezpečné pokud nedělám ve výškách nebo nějakou takovouhle zodpovědnou práci což jsem nedělala takže jsem operaci odložila. A dá se říct že postupem času moje arytmie se objevovala zřídka a už ne v takové hrůze jako jsem to měla dřív protože jsem se bála co se může stát. Takže za mě super lékař.

MUDr. Eva Štolcová Jiný

Paní doktorka mě velice zklamala a to s vym přístupem , docela jsem byla překvapená, když jsem místo nějaké rady, pomoci ,info(poradna pro ep.,první návštěva , a poslední) po mém dotazu , dostala odpověď,,ať zas někdy přijdu s vtipnou historkou. Poté mi byla položena otázka zda jsem často labilní člověk, nepřišlo mi toto chování moc profesionální, ještě s úsměvy od paní dr.
    Místo toho bych ocenila více informací o ep.

MUDr. Areg Ter-Gazarian Jiný

Velice příjemný lékař, ochotný a i sestřičky. Vše podrobné vysvětlí a proto ho vsem mohu doporučit.

Kontakt

Politických vězňů 40, Beroun 266 01 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR