Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

O nás

Poskytuje standardní i nadstandardní zdravotní péči svým pacientům.

Adresa

Medicentrum Beroun, spol. s r.o.
Politických vězňů 40, Beroun 266 01
Medicentrum Beroun, spol. s r.o. logo
Pojištění
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Specialisté

Názory o lékařích (38)

Obecné skóre

  R
  Ověřený profil
  MUDr. Jindřich Křepelka Jiný

  Dnes jsem na doporučení od ortopeda navštívila poprvé pana doktora Křepelku. Byla jsem v ordinaci skoro hodinu. Pan doktor je velice empatický, ochotný, zajímal se do úplných detailů o můj stav. Má velmi lidský přístup. Bylo vidět, že chce mému problému opravdu přijít na kloub. Za sebe musím říct, že jsem se dlouho nesetkala s takovým odborníkem. Ráda za ním opět pojedu z Kladna!

  V
  MUDr. Jan Jiskra Jiný

  Doktor je arogantní, neochotný a užitečný vůbec nebyl. Aspoň neuškodil, díky pane doktore. Sestřička je zmatená a neumí česky. Vyhněte se obloukem.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  R
  MUDr. Aurora Corronsová Jiný

  Velmi sečtělá a empatická paní doktorka, která přemýšlí, než něco řekne a nebere pacienty jako zboží na běžícím páse.

  I
  MUDr. Jindřiška Masnerová Jiný

  Příjemná, empatická a naslouchající paní doktorka, která neodbývá své pacienty jen tím, že jim předepíše léky po telefonu, naopak, svojí pečlivostí vždy preferuje osobní návštěvy pacientů ve své ordinaci.

  J
  Ověřený profil
  MUDr. Petr Mareček Jiný

  Mimořádně vstřícný pan doktor a mimořádně vlídná a opravdu milá sestřička, díky oběma pro mne bylo (jinak ne moc příjemné) vyšetření bez problému zvládnutelné. Sestřička všechno v klidu vysvětlila, vyšetření bylo ohleduplné. Ocenila jsem, že pan doktor bere v potaz i psychosomatický rozměr zdravotních obtíží. Ačkoliv je v Medicentru Beroun dost rozdílná úroveň lékařů, pan doktor Mareček patří naštěstí mezi ty schopné a profesionální. Děkuji!

  J
  MUDr. Areg Ter-Gazarian Jiný

  V průběhu několika let jsem byl k panu doktorovi poslán paní doktorkou z kožního kvůli pihám. Vždy je odstraňoval. Stehy se vždy rozjeli, nikdy to nebral na zřetel a tvrdil že je vše v pořádku. Jizvy do dnes viditelné.
  Naposled zákrok u jiného lékaře. Jizvy v pořádku a ani nejsou skoro vidět.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  P
  Lucie Kinclová Jiný

  Arogantní a nepříjemná lékařka. Maminka začala trpět neznámými bolestmi a než nás paní doktorka objednala, snažili jsme se na radu lékaře na pohotovosti udělat všechna neurologická vyšetření předem, aby lékařka pak mohla na základě těchto výsledků udělat odborný závěr a doporučení. A mamince poradit či pomoci s bolestmi. Čekali jsme “pochvalu”, že to máme vše už vyřízené a místo toho přišla arogantní reakce a sprcha… a že at s tím jdeme za doktorem do nemocnice, co nám to předepsal. Neprofesionální a smutné jednání…

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  A
  MUDr. Jindřich Křepelka Jiný

  Pan doktor pomohl mé dceři, v Děčínské nemocnici provedli lumbální punkci s tím, že stav "žádná hitparáda" (slova paní primářky) a po několika dnech poslali domů, že víc udělat nemohou, pan doktor přišel na epilepsii a léčil. Je to už několik let a dcera je zdravá. Sama k němu jezdím s migrénami, je skvělý a mohu jen doporučit.

  P
  MUDr. Eva Štolcová Jiný

  S pí. doktorkou jsem velmi spokojená, chodím k ní už roky.Vše vysvětlí, poradí. Neměnila bych. Paní doktorku doporučuji, chodí k ní i moji rodiče.

  A
  MUDr. Jiří Spilka Jiný

  Nejvíc pan doktor operace dokonalá bez bolesti i po zákroku prostě doktor jak má být moc děkuju moc

  Došlo k chybě, zkuste to znovu