Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře
Zobrazit telefonní číslo

Poskytuje standardní i nadstandardní zdravotní péči svým pacientům. Více

Dbejte o své zdraví

Jak to funguje?

Medicentrum Beroun, spol. s r.o.

Politických vězňů 40

266 01 , Beroun , středočeský

Poskytuje standardní i nadstandardní zdravotní péči svým pacientům.

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Petr Mareček Jiný

Maximální spokojenost (preventivní prohlídka). Profesionální přístup a komunikace, jasná interpretace výsledků.

Lékař: MUDr. Areg Ter-Gazarian Jiný

Vysoká profesionalita, distingovanost, citlivý přístup k pacientovi. Nemohu než návštěvu chirurga/neurochirurga MUDr. Areg Ter-Gazariana plně doporučit.

Lékař: MUDr. Karel Zdeněk Jiný

MUDr. Zdeněk Karel je veliký profesionál. Je to empatický, milý, vstřícný pan doktor. Všechny moje otázky ochotně zodpověděl. Mohu na něho jen pět samou chválu.

Lékař: MUDr. Petr Mareček Jiný

Velmi milý a inteligentní lékař. Velmi podrobně, ale zároveň i srozumitelně, mi vysvětlil můj zdravotní stav. Velmi lidský přístup, ve kterém se odráží léta praxe, dělá z pana Marečka velmi dobrého lékaře.

Lékař: MUDr. Jindřich Křepelka Jiný

Pan doktor Křepelka je skvělý odborník, má velice lidský přístup, tak empatického lékaře jsem ještě nezažila. Je vidět, že mu na pacientech opravdu záleží a maximálně se jim věnuje. Jsem velmi ráda, že jsem v jeho péči. On jediný mi pomohl s mými problémy, chodím k němu již 6 let.

Lékař: MUDr. Jindřich Křepelka Jiný

Pan doktor je především odborník na svém místě, me zdravotní problémy se mnou probral, vše vysvětlil a navrhl léčbu.

Lékař: MUDr. Michaela Krechlerová Jiný

Hrůza. Se silnou bolestí hlavy jsem byl u praktického lékaře, který měl podezření na dutiny. Poslal mě s žádankou na ORL k této paní doktorce. Hned jsem tam volal, že se objednám. Paní doktorka se mi do telefonu vysmála, že nemám rýmu a že bolest hlavy podle ní dutiny nejsou. Řekl jsem jí, že bolest trvá už cca dva týdny a že poslední dva dny je podstatně intenzivnější. Na to mi řekla, že musím nejdřív mít test na Covid (bolest hlavy trvá dva týdny - delší než karanténa na Covid) a že pak by mě tady laskavě vzala. Děkuji, nechci paní doktorko. To snad to radši vydržím.

Lékař: MUDr. Jindřich Křepelka Jiný

Pan doktor je milý, ochotný a jako jediný mi pomohl s letitou migrénou.Je to odborník a člověk na svém místě.Neměnila bych a jsem ráda, že je to můj lékař.

Lékař: MUDr. Jindřiška Masnerová Jiný

Nejlepší psychiatrička jakou jsem kdy zažila. Nic není problém na všem se dá domluvit. Je velice hodná a sestřička je anděl.

Lékař: MUDr. Eva Štolcová Jiný

Jsem vděčná za lékařku na svém místě, při mém výhřezu mezi krčními obratly s neskutečnou bolestí s vystřelováním do ruky, zahájila veškeré vyšetření a profesionální pomoc úlevy od bolesti atak pokládám paní doktorku za anděla v dnešní upracované době