Zobrazit lékaře

Poskytuje standardní i nadstandardní zdravotní péči svým pacientům. Více

Medicentrum Beroun, spol. s r.o.

Politických vězňů 40

266 01 , Beroun , středočeský

Poskytuje standardní i nadstandardní zdravotní péči svým pacientům.

Nejbližší zařízení

• Michal Bureš

• Nejlepší praktický lékař

• pan doktor je velmi dobrý, vždy se snaží poradit, přijít věci na koub. I nadále si zvyšuje svou kvalifikaci a pravidelně se vzdělává..

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Alexandra Popelková

Plicní Lékař, MUDr.

• O

velmi dobrá lékařka, profesionál na správném místě a hlavně velice lidský přístup, mám ji zač děkovat

• Milá a ochotná paní doktorka, na vysoké profesionální úrovni. Pacientka N.Mikešová

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Jana Kepková

Pediatr,

• J

souhlasím z názory, že paní doktorka s Vámi jedná jako s debilem a ještě se diví, že všechno nevíte a je náladová.Jsem ráda, že ji navštívím pouze minimálně a to v čase záskoku za naši dětskou lékařku...jedno ji musím ale přiznat při diagnostice je pečlivá a s miminkem si povídá mile...

• K

Pani doktorka Kepková je často nepříjemná a pokaždé ze mě dělá debila - jako bych měla všechno vědět sama. Ale neberu si to osobně. Chodím k ní od mala a zatím všechno dobré. Jako doktorku jí doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (19) na lékaře

• Iveta Němcová PhD.

Oční Lékař, MUDr.

• L

Musím dát "velmi dobrý", protože kategorie "skvělý", "výborný", tady není. Znám p. doktorku už z Refrakčního centra ve Střešovicích. Všichni jsou tam úžasní. Doporučuji.

• Šárka Irová

• H

Pani lékařka je vynikajici má velmi profesionální přístup k pacientům jsem moc ráda že jsem si paní lékařku vybrala . Vřele doporučuji.

• Jiřina Sudíková

Pediatr, MUDr.

• M

Před 8 lety jsem se přestěhovala z Prahy do Berouna a tím pádem i změnila dětskou lékařku, abych s nemocnými dětmi necestovala kdoví kam. S paní doktorkou mám jen dobré zkušenosti, poradí, na děti je milá a když jsem jednou nestíhala doběhnout pro recept, tak mi ho nechala v lékárně, kde jsem si ho pak rovnou vyzvedla.

• Nejlepší pediatrička co jsem poznala, již já a moji sourozenci jsme jako děti k ní chodili a nyní k paní doktorce chodím se svým 9. měsíčním synem a stále velká spokojenost vše vyšetří, nic nezanedbá a člověk se jí nebojí na cokoliv zeptat

Podívejte se na všechny názory (14) na lékaře

• Eva Štolcová

Neurolog, MUDr.

• Paní doktorka mě ani trochu nenadchla. Byla jsem u ní 2x, přičemž první návštěvu vůbec zaznamenanou neměla a při druhé mi diagnózu stanovila od stolu - chronická bolest, které se nezbavím. Až po té mě vyšetřila. Ochota a vstřícnost moc vidět nebyla.

• P

Paní doktorka je nejlepší neurolog co jsem poznala. Je milá, snaží se vše vysvětlit, ochotná, má super přístup k pacientům. Svému oboru rozumí. Něměla jsem dobré zkušenosti z neurology ale teď si nemůžu stěžovat. Určitě paní doktorku doporučuji !

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Michaela Krechlerová

Otorinolaryngolog, MUDr.

• A

Úžasný přístup! Nemám slov, paní doktorka je bezvadná a pohodová. Všechno vysvětlí, je milá a člověk má pocit, že se opravdu není čeho bát. A hlavně, vyléčí.

• B

Paní doktorka je velmi profesionální, ale při tom příjemná a milá. Opravdu super přístup k mému synovi, můžu jen doporučit. Kéž by byli všichni doktoři jako ona za dveřmi českých ordinací.

Podívejte se na všechny názory (18) na lékaře

• Aurora Corronsová

• R
      Umístění: Medicentrum Beroun, spol. s r.o.

Uzasna Mudr. Prijemna,pečliva. Ale sestra...no to je konec.šílena zenska.nepříjemná, odmerena, žádný úsměv, žádna empatie.nechápu, jak s ni Mudr.muže pracovat.

• B

S touto madam jsem toho zažila velmi mnoho. Snad nikdy nezapomenu na návštěvu pár dní po porodu, kdy jsem měla silný kašel a nemohla téměř dýchat a ona mi řekla, jestli si jsem jako vědomá, že jsem nyní matka a budu mít problémy, o kterých jsem nikdy neslyšela. Opravdu super podpora po prvním porodu. Poslala mě na rentgen, když jsem měla volat na výsledky, blekotala, že mám teda jako zápal plic a že bych si teda jako měla přijít pro antibiotika.. Ale omluva, že ze mě udělala hypochondra žádná. Řešila jsem s ní ještě jiné nepříjemné záležitosti a opravdu patří mezi lékaře s nejhorším přístupem, které jsem kdy zažila. Když jsem ji prosila (a to doslova), jestli žádanku na vyšetření si nemohu vyzvednout po zaklepaní nebo dole na recepci, protože s ročním dítětem opravdu nechci čekat mezi nemocnými pacienty, nekompromisně trvala na tom, abych se objednala a přišla jako řádný pacient. Ani výsledky krve mi nikdy nechtěla dát mezi dveřmi... Přišlo mi, že nejspíš nemá tolik pacientů a nahání body, jak jen to jde. To, že se mi párkrát stalo, že jsem byla objednaná a sestřička vylezla z ordinace a oznámila čekajícím, že paní doktorka si vzala dovolenou, ani komentovat nebudu.... Ne všichni, asi ví, k čemu slouží mobilní telefony.

Podívejte se na všechny názory (12) na lékaře

• Jindřiška Masnerová

Psychiatr, MUDr.

Umístění: Medicentrum Beroun, spol. s r.o.Služby: psychiatrické konzultace

Tak já bych chtěla moooc poděkovat paní doktorce jelikož mne velice pomáhá a je to člověk na správném místě chodím k ní už delší dobu a drží mne nad vodou a doporučuji je velice klidná ,milá a profesionální jsem strašně vděčná že k ní můžu chodit děkuji tisícekrát M.

• M

Nejlepší doktorka, kterou jsem kdy měla. A že se mi vyplatilo jich vystřídat, než jsem natrefila na paní doktorku Masnerovou. Má trpělivost, je vstřícná, dělá svou práci s péčí, vybírá nejlepší východiska a opravdu ji záleží na pacientovi, a ne aby se vás zbavila s léky, jak jsem kdysi ja zazivala u jiných. Dlouho jsem váhala, jestli sem napíšu, protože chci mít paní doktorku jen pro sebe. :D Samozřejmě s nadsázkou. :D

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře