Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře Poslat zprávu
Zobrazit telefonní číslo

Poskytuje standardní i nadstandardní zdravotní péči svým pacientům. Více

Dbejte o své zdraví

Jak to funguje?

Medicentrum Beroun, spol. s r.o.

Politických vězňů 40

266 01 , Beroun , středočeský

Poskytuje standardní i nadstandardní zdravotní péči svým pacientům.

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Eva Štolcová Jiný

Paní doktorka mě velice zklamala a to s vym přístupem , docela jsem byla překvapená, když jsem místo nějaké rady, pomoci ,info(poradna pro ep.,první návštěva , a poslední) po mém dotazu , dostala odpověď,,ať zas někdy přijdu s vtipnou historkou. Poté mi byla položena otázka zda jsem často labilní člověk, nepřišlo mi toto chování moc profesionální, ještě s úsměvy od paní dr.
    Místo toho bych ocenila více informací o ep.

Lékař: MUDr. Areg Ter-Gazarian Jiný

Velice příjemný lékař, ochotný a i sestřičky. Vše podrobné vysvětlí a proto ho vsem mohu doporučit.

Lékař: MUDr. Richard Kubela Jiný

Doktor který rozumí svému oboru. Co jiný ortopedi nezjistili pan doktor Kubela hned . Mě vždy pomohl. Děkuji

Lékař: MDDr. Iva Šlesingerová Jiný

Nedám na paní zubařku dopustit. Chodím k ní i s mou dcerkou a malým synem. Je nejlepší, moc šikovná, milá a ochotná. Ona je anděl na svém místě.

Lékař: MUDr. Petr Mareček Jiný

Maximální spokojenost (preventivní prohlídka). Profesionální přístup a komunikace, jasná interpretace výsledků.

Lékař: MUDr. Areg Ter-Gazarian Jiný

Vysoká profesionalita, distingovanost, citlivý přístup k pacientovi. Nemohu než návštěvu chirurga/neurochirurga MUDr. Areg Ter-Gazariana plně doporučit.

Lékař: MUDr. Karel Zdeněk Jiný

MUDr. Zdeněk Karel je veliký profesionál. Je to empatický, milý, vstřícný pan doktor. Všechny moje otázky ochotně zodpověděl. Mohu na něho jen pět samou chválu.

Lékař: MUDr. Petr Mareček Jiný

Velmi milý a inteligentní lékař. Velmi podrobně, ale zároveň i srozumitelně, mi vysvětlil můj zdravotní stav. Velmi lidský přístup, ve kterém se odráží léta praxe, dělá z pana Marečka velmi dobrého lékaře.

Lékař: MUDr. Jindřich Křepelka Jiný

Pan doktor Křepelka je skvělý odborník, má velice lidský přístup, tak empatického lékaře jsem ještě nezažila. Je vidět, že mu na pacientech opravdu záleží a maximálně se jim věnuje. Jsem velmi ráda, že jsem v jeho péči. On jediný mi pomohl s mými problémy, chodím k němu již 6 let.

Lékař: MUDr. Jindřich Křepelka Jiný

Pan doktor je především odborník na svém místě, me zdravotní problémy se mnou probral, vše vysvětlil a navrhl léčbu.