Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Medicentrum Beroun, spol. s r.o.

Politických vězňů 40

266 01 , Beroun , středočeský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Poskytuje standardní i nadstandardní zdravotní péči svým pacientům.

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  A
  Lékař: MUDr. Jindřich Křepelka Jiný

  Pan doktor pomohl mé dceři, v Děčínské nemocnici provedli lumbální punkci s tím, že stav "žádná hitparáda" (slova paní primářky) a po několika dnech poslali domů, že víc udělat nemohou, pan doktor přišel na epilepsii a léčil. Je to už několik let a dcera je zdravá. Sama k němu jezdím s migrénami, je skvělý a mohu jen doporučit.

  P
  Lékař: MUDr. Eva Štolcová Jiný

  S pí. doktorkou jsem velmi spokojená, chodím k ní už roky.Vše vysvětlí, poradí. Neměnila bych. Paní doktorku doporučuji, chodí k ní i moji rodiče.

  A
  Lékař: MUDr. Jiří Spilka Jiný

  Nejvíc pan doktor operace dokonalá bez bolesti i po zákroku prostě doktor jak má být moc děkuju moc

  K
  Lékař: MUDr. Aurora Corronsová Jiný

  Přednostně bere pacienty kteří jsou rychle vyřízení a nic jim není. To že v čekárně čeká nemocný člověk hodinu a půl s 40 horečkama a teoreticky může ohrozit ostatní, je doktorce nebo sestřičce očividně jedno. Nedoporučuji jelikož když je nejhůř a potřebujete antibiotika a rychle domu do postele tak zde se pochopení nedočkáte

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  I
  Lékař: MUDr. Vladimír Čech Jiný

  U pana doktora jsem byla teda jenom jednou ale můžu říct že 22 let nikdo nedokázal říct co mám za problém co se týče srdce a už v čekárně když jsem řekla svůj problém sestřičce, tak říká a jéje a já copak to bych asi panu doktorovi neměla říkat že ne a sestřička povídá naopak všechno mu řekněte tak jak jste to řekla mě. Takže po 22 letech učení diagnózy dal mi na výběr tak já jsem zatím zhodnotila situaci že operaci podstoupit nechci ale věděla jsem že to není životu nebezpečné pokud nedělám ve výškách nebo nějakou takovouhle zodpovědnou práci což jsem nedělala takže jsem operaci odložila. A dá se říct že postupem času moje arytmie se objevovala zřídka a už ne v takové hrůze jako jsem to měla dřív protože jsem se bála co se může stát. Takže za mě super lékař.

  V
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Eva Štolcová Jiný

  Paní doktorka mě velice zklamala a to s vym přístupem , docela jsem byla překvapená, když jsem místo nějaké rady, pomoci ,info(poradna pro ep.,první návštěva , a poslední) po mém dotazu , dostala odpověď,,ať zas někdy přijdu s vtipnou historkou. Poté mi byla položena otázka zda jsem často labilní člověk, nepřišlo mi toto chování moc profesionální, ještě s úsměvy od paní dr.
  Místo toho bych ocenila více informací o ep.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  I
  Lékař: MUDr. Areg Ter-Gazarian Jiný

  Velice příjemný lékař, ochotný a i sestřičky. Vše podrobné vysvětlí a proto ho vsem mohu doporučit.

  J
  Lékař: MUDr. Richard Kubela Jiný

  Doktor který rozumí svému oboru. Co jiný ortopedi nezjistili pan doktor Kubela hned . Mě vždy pomohl. Děkuji

  I
  Lékař: MDDr. Iva Šlesingerová Jiný

  Nedám na paní zubařku dopustit. Chodím k ní i s mou dcerkou a malým synem. Je nejlepší, moc šikovná, milá a ochotná. Ona je anděl na svém místě.

  V
  Lékař: MUDr. Petr Mareček Jiný

  Maximální spokojenost (preventivní prohlídka). Profesionální přístup a komunikace, jasná interpretace výsledků.

  Došlo k chybě, zkuste to znovu