Zobrazit lékaře

Poskytuje standardní i nadstandardní zdravotní péči svým pacientům. Více

Medicentrum Beroun, spol. s r.o.

Politických vězňů 40

266 01 , Beroun , středočeský

Poskytuje standardní i nadstandardní zdravotní péči svým pacientům.

Nejbližší zařízení

• Michal Bureš

• Nejlepší praktický lékař

• pan doktor je velmi dobrý, vždy se snaží poradit, přijít věci na koub. I nadále si zvyšuje svou kvalifikaci a pravidelně se vzdělává..

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Alexandra Popelková

Plicní Lékař, MUDr.

• O

velmi dobrá lékařka, profesionál na správném místě a hlavně velice lidský přístup, mám ji zač děkovat

• Milá a ochotná paní doktorka, na vysoké profesionální úrovni. Pacientka N.Mikešová

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Jana Kepková

Pediatr,

• J

souhlasím z názory, že paní doktorka s Vámi jedná jako s debilem a ještě se diví, že všechno nevíte a je náladová.Jsem ráda, že ji navštívím pouze minimálně a to v čase záskoku za naši dětskou lékařku...jedno ji musím ale přiznat při diagnostice je pečlivá a s miminkem si povídá mile...

• K

Pani doktorka Kepková je často nepříjemná a pokaždé ze mě dělá debila - jako bych měla všechno vědět sama. Ale neberu si to osobně. Chodím k ní od mala a zatím všechno dobré. Jako doktorku jí doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (19) na lékaře

• Iveta Němcová PhD.

Oční Lékař, MUDr.

• L

Musím dát "velmi dobrý", protože kategorie "skvělý", "výborný", tady není. Znám p. doktorku už z Refrakčního centra ve Střešovicích. Všichni jsou tam úžasní. Doporučuji.

• Šárka Irová

• H

Pani lékařka je vynikajici má velmi profesionální přístup k pacientům jsem moc ráda že jsem si paní lékařku vybrala . Vřele doporučuji.

• Jiřina Sudíková

Pediatr, MUDr.

• M

Před 8 lety jsem se přestěhovala z Prahy do Berouna a tím pádem i změnila dětskou lékařku, abych s nemocnými dětmi necestovala kdoví kam. S paní doktorkou mám jen dobré zkušenosti, poradí, na děti je milá a když jsem jednou nestíhala doběhnout pro recept, tak mi ho nechala v lékárně, kde jsem si ho pak rovnou vyzvedla.

• Nejlepší pediatrička co jsem poznala, již já a moji sourozenci jsme jako děti k ní chodili a nyní k paní doktorce chodím se svým 9. měsíčním synem a stále velká spokojenost vše vyšetří, nic nezanedbá a člověk se jí nebojí na cokoliv zeptat

Podívejte se na všechny názory (14) na lékaře

• Michaela Krechlerová

Otorinolaryngolog, MUDr.

• A

Úžasný přístup! Nemám slov, paní doktorka je bezvadná a pohodová. Všechno vysvětlí, je milá a člověk má pocit, že se opravdu není čeho bát. A hlavně, vyléčí.

• B

Paní doktorka je velmi profesionální, ale při tom příjemná a milá. Opravdu super přístup k mému synovi, můžu jen doporučit. Kéž by byli všichni doktoři jako ona za dveřmi českých ordinací.

Podívejte se na všechny názory (18) na lékaře

• Aurora Corronsová

• R
      Umístění: Medicentrum Beroun, spol. s r.o.

Uzasna Mudr. Prijemna,pečliva. Ale sestra...no to je konec.šílena zenska.nepříjemná, odmerena, žádný úsměv, žádna empatie.nechápu, jak s ni Mudr.muže pracovat.

• B

S touto madam jsem toho zažila velmi mnoho. Snad nikdy nezapomenu na návštěvu pár dní po porodu, kdy jsem měla silný kašel a nemohla téměř dýchat a ona mi řekla, jestli si jsem jako vědomá, že jsem nyní matka a budu mít problémy, o kterých jsem nikdy neslyšela. Opravdu super podpora po prvním porodu. Poslala mě na rentgen, když jsem měla volat na výsledky, blekotala, že mám teda jako zápal plic a že bych si teda jako měla přijít pro antibiotika.. Ale omluva, že ze mě udělala hypochondra žádná. Řešila jsem s ní ještě jiné nepříjemné záležitosti a opravdu patří mezi lékaře s nejhorším přístupem, které jsem kdy zažila. Když jsem ji prosila (a to doslova), jestli žádanku na vyšetření si nemohu vyzvednout po zaklepaní nebo dole na recepci, protože s ročním dítětem opravdu nechci čekat mezi nemocnými pacienty, nekompromisně trvala na tom, abych se objednala a přišla jako řádný pacient. Ani výsledky krve mi nikdy nechtěla dát mezi dveřmi... Přišlo mi, že nejspíš nemá tolik pacientů a nahání body, jak jen to jde. To, že se mi párkrát stalo, že jsem byla objednaná a sestřička vylezla z ordinace a oznámila čekajícím, že paní doktorka si vzala dovolenou, ani komentovat nebudu.... Ne všichni, asi ví, k čemu slouží mobilní telefony.

Podívejte se na všechny názory (12) na lékaře

• Jindřiška Masnerová

Psychiatr, MUDr.

Umístění: Medicentrum Beroun, spol. s r.o.Služby: psychiatrické konzultace

Tak já bych chtěla moooc poděkovat paní doktorce jelikož mne velice pomáhá a je to člověk na správném místě chodím k ní už delší dobu a drží mne nad vodou a doporučuji je velice klidná ,milá a profesionální jsem strašně vděčná že k ní můžu chodit děkuji tisícekrát M.

• M

Nejlepší doktorka, kterou jsem kdy měla. A že se mi vyplatilo jich vystřídat, než jsem natrefila na paní doktorku Masnerovou. Má trpělivost, je vstřícná, dělá svou práci s péčí, vybírá nejlepší východiska a opravdu ji záleží na pacientovi, a ne aby se vás zbavila s léky, jak jsem kdysi ja zazivala u jiných. Dlouho jsem váhala, jestli sem napíšu, protože chci mít paní doktorku jen pro sebe. :D Samozřejmě s nadsázkou. :D

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Jan Jiskra

Endokrinolog, MUDr.

• L
      Umístění: Medicentrum Beroun, spol. s r.o.Služby: Tehotenstvi a hypotyreoza

Dlouho jsem se rozmyslela, zda napsat svuj nazor a dospela jsem k tomu, ze chci informovat divky/zeny, ktere chteji otehotnet a maji problem se snizenou funkci stitne zlazy(hypotyreóza), pred navstevou pana Dr. At je pan doktor jak skvely odbornik chce, tak s takhle arogantnim jednanim jsem se u lekare jeste nikdy nesetkala. Sla jsem tam s pocitem a na radu sve obvodni dr., ze jdu zodpovedne a pro radu, jak se vyvarovat pripadnym komplikacim pred samotnym otehotnenim a v prubehu tehotenstvi, protoze mi byla zjistena hypotyreoza. Ale p.doktor mi jinymi slovy rekl, proc k nemu vubec lezu, kdyz mam hodnoty na hrane a po tom, co jsem sdelila, ze bychom se radi snazili o miminko, mi sdelil "tak se nesnazte" a bez nejake rady, ci medikace (v mem pripade doplneni hormonu), me poslal, at prijdu za pul roku na kontrolu. Sla jsem radeji k jine Dr. a uplynul rok a dnes mam krasne 5ti mesicni a zdrave mimi a stacili predepsat 1prasek/Euthyrox 50denne (dnes beru 1/2...). Chapu, ze lidi s problemy je hodne a doktoru malo a pan Dr. mohl byt ve stresu, ale preci jen, je to pan MUDr., udajne kapacita a nejake jednani by s pacienty by mit asi mel. Me, ktera cekala pochopeni a pomoc a citila se vudci svemu zdravi a nejen svemu, zodpovedna, se z tohoto jednani chtelo spise brecet? ...a bohuzel ja ho kapacitu, ani kadrem, ani odbornikem ve svem oboru nazyvat nemohu, protoze muj respekt jako ke kapacite si urcite neziskal. Mozna tak nyni panu Dr. par pacientu "usetrim". A pokud se zasazuje o to, jako dalsi endokrinologove, aby krevni testy na zjisteni funkce stitne zlazy, by mely byt povinne v ramci tehotenstvi, mel by svuj postoj k zenam/divkam prehodnotit... nu, treba jsem byla vyjimkou....