Zobrazit lékaře

Poskytuje standardní i nadstandardní zdravotní péči svým pacientům. Více

O nás

Ordinace

Medicentrum Beroun, spol. s r.o.

Politických vězňů 40

266 01 , Beroun , středočeský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Poskytuje standardní i nadstandardní zdravotní péči svým pacientům.

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

4

Obecné skóre
17 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
 • D
  Lékař: MUDr. Jindřich Křepelka Jiný

  Pan doktor je především odborník na svém místě, me zdravotní problémy se mnou probral, vše vysvětlil a navrhl léčbu.

 • D
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Michaela Krechlerová Jiný

  Hrůza. Se silnou bolestí hlavy jsem byl u praktického lékaře, který měl podezření na dutiny. Poslal mě s žádankou na ORL k této paní doktorce. Hned jsem tam volal, že se objednám. Paní doktorka se mi do telefonu vysmála, že nemám rýmu a že bolest hlavy podle ní dutiny nejsou. Řekl jsem jí, že bolest trvá už cca dva týdny a že poslední dva dny je podstatně intenzivnější. Na to mi řekla, že musím nejdřív mít test na Covid (bolest hlavy trvá dva týdny - delší než karanténa na Covid) a že pak by mě tady laskavě vzala. Děkuji, nechci paní doktorko. To snad to radši vydržím.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • J
  Lékař: MUDr. Jindřich Křepelka Jiný

  Pan doktor je milý, ochotný a jako jediný mi pomohl s letitou migrénou.Je to odborník a člověk na svém místě.Neměnila bych a jsem ráda, že je to můj lékař.

 • K
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Jindřiška Masnerová Jiný

  Nejlepší psychiatrička jakou jsem kdy zažila. Nic není problém na všem se dá domluvit. Je velice hodná a sestřička je anděl.

 • V
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Eva Štolcová Jiný

  Jsem vděčná za lékařku na svém místě, při mém výhřezu mezi krčními obratly s neskutečnou bolestí s vystřelováním do ruky, zahájila veškeré vyšetření a profesionální pomoc úlevy od bolesti atak pokládám paní doktorku za anděla v dnešní upracované době

 • K
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Eva Franklová Jiný

  Mohu potvrdit, že tato lékařka je nepříjemná, arogantní a navíc i neprofesionální. Po krátkém a nedbalém vyšetření očí jsem si nechal podle jejího předpisu zhotovit brýle s kterými teď špatně vidím. Reklamaci neuznává..

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • I
  Lékař: MUDr. Jindřich Křepelka Jiný

  Doporučuji, osobní přistup a hlavně pomohl tam, kde jiní hledali pouze opotřebení těla. Za mě 100 % hodnocení.

 • S
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Jindřich Křepelka Problém s vyhřezlou ploténku

  Výborný pan doktor,narozdíl od neurologů z Hořovické nemocnice,tam jsem na pohotovosti dostal pouze injekci na bolest a prášky.Pan doktor křepelka, mi pomohl od velkých bolestí,poslal mě ihned na další vyšetření,atd.
  Velice doporučuji a více takových výborných lékařů.
  S pozdravem Stočes.

 • P
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Zuzana Vokatá testy na alergii

  Dobrý den, musím se podělit bohužel s negativní zkušeností a to s nedlidským přístupem paní doktorky a její sestry. Naše dcera 3,5 roku stará šla na testy na alergii. Díky velké vytíženosti ji sestra objednala na 11:20. Testování probíhá na lačno. Dorazili jsme včas. Paní doktorka upřednostnila návštěvu, která přišla po nás (jde si jen pro výsledky) a s ní odsunula naši scházku o dalších půl hodiny. Nezajímalo ji, že dcera na chodbě brečí, protože měla velký hlad. Testování trvalo 10 minut. Pak nás pobízela ať rychle se přesuneme na odběry krve protože ve 12 zavírají. Už při objednávání jsem namítal, že v 11:20 na testy je pozdě. Bohužel marně. Odběry a testy mohli proběhnout ráno a konzultace ve sjednaný čas. Přístup sestry nebudu ani komentovat.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • L
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Richard Kubela

  Dovolat se do ordinace - nemožná záležitost. Pokud něco potřebujete , abyste se vypravili osobně . A ani tak možná nepochodíte , protože sestra je velice nepříjemná. A výhradně volá podle jmen. I když se objednáte , počítejte tak dvě hodinky plus , než Vás vezmou.

 • Došlo k chybě, zkuste to znovu