Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

O nás

Poskytuje standardní i nadstandardní zdravotní péči svým pacientům.

Medicentrum Beroun, spol. s r.o.
Politických vězňů 40, Beroun 266 01
Medicentrum Beroun, spol. s r.o. logo
Pojištění
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Specialisté

Názory o lékařích (38)

MUDr. Jindřich Křepelka Jiný

Dnes jsem na doporučení od ortopeda navštívila poprvé pana doktora Křepelku. Byla jsem v ordinaci skoro hodinu. Pan doktor je velice empatický, ochotný, zajímal se do úplných detailů o můj stav. Má velmi lidský přístup. Bylo vidět, že chce mému problému opravdu přijít na kloub. Za sebe musím říct, že jsem se dlouho nesetkala s takovým odborníkem. Ráda za ním opět pojedu z Kladna!

MUDr. Jan Jiskra Jiný

Doktor je arogantní, neochotný a užitečný vůbec nebyl. Aspoň neuškodil, díky pane doktore. Sestřička je zmatená a neumí česky. Vyhněte se obloukem.

MUDr. Aurora Corronsová Jiný

Velmi sečtělá a empatická paní doktorka, která přemýšlí, než něco řekne a nebere pacienty jako zboží na běžícím páse.

MUDr. Jindřiška Masnerová Jiný

Příjemná, empatická a naslouchající paní doktorka, která neodbývá své pacienty jen tím, že jim předepíše léky po telefonu, naopak, svojí pečlivostí vždy preferuje osobní návštěvy pacientů ve své ordinaci.

MUDr. Petr Mareček Jiný

Mimořádně vstřícný pan doktor a mimořádně vlídná a opravdu milá sestřička, díky oběma pro mne bylo (jinak ne moc příjemné) vyšetření bez problému zvládnutelné. Sestřička všechno v klidu vysvětlila, vyšetření bylo ohleduplné. Ocenila jsem, že pan doktor bere v potaz i psychosomatický rozměr zdravotních obtíží. Ačkoliv je v Medicentru Beroun dost rozdílná úroveň lékařů, pan doktor Mareček patří naštěstí mezi ty schopné a profesionální. Děkuji!

MUDr. Areg Ter-Gazarian Jiný

V průběhu několika let jsem byl k panu doktorovi poslán paní doktorkou z kožního kvůli pihám. Vždy je odstraňoval. Stehy se vždy rozjeli, nikdy to nebral na zřetel a tvrdil že je vše v pořádku. Jizvy do dnes viditelné.
    Naposled zákrok u jiného lékaře. Jizvy v pořádku a ani nejsou skoro vidět.

Lucie Kinclová Jiný

Arogantní a nepříjemná lékařka. Maminka začala trpět neznámými bolestmi a než nás paní doktorka objednala, snažili jsme se na radu lékaře na pohotovosti udělat všechna neurologická vyšetření předem, aby lékařka pak mohla na základě těchto výsledků udělat odborný závěr a doporučení. A mamince poradit či pomoci s bolestmi. Čekali jsme “pochvalu”, že to máme vše už vyřízené a místo toho přišla arogantní reakce a sprcha… a že at s tím jdeme za doktorem do nemocnice, co nám to předepsal. Neprofesionální a smutné jednání…

MUDr. Jindřich Křepelka Jiný

Pan doktor pomohl mé dceři, v Děčínské nemocnici provedli lumbální punkci s tím, že stav "žádná hitparáda" (slova paní primářky) a po několika dnech poslali domů, že víc udělat nemohou, pan doktor přišel na epilepsii a léčil. Je to už několik let a dcera je zdravá. Sama k němu jezdím s migrénami, je skvělý a mohu jen doporučit.

MUDr. Eva Štolcová Jiný

S pí. doktorkou jsem velmi spokojená, chodím k ní už roky.Vše vysvětlí, poradí. Neměnila bych. Paní doktorku doporučuji, chodí k ní i moji rodiče.

MUDr. Jiří Spilka Jiný

Nejvíc pan doktor operace dokonalá bez bolesti i po zákroku prostě doktor jak má být moc děkuju moc