Zobrazit lékaře

Kvalitní moderní péče, lidskost a vstřícnost ke každému člověku, Více

Rehabilitační nemocnice Beroun

Profesora Veselého 493

266 01 , Beroun , středočeský

Kvalitní moderní péče, lidskost a vstřícnost ke každému člověku,

Typ zařízení

• nemocnice

Nejbližší zařízení

• Karel Sochor

Kardiolog, Doc. MUDr.

• Navštěvuji pravidelně doc. Sochora a jsem s jeho přístupem spokojen.

• Pan primář je prostě nejlepší!! Mám ho moc ráda,skvěle se pod ním pracuje! A pomohl hodně lidem...prostě ten pravý "starý" lékař na svém místě!!

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Milan Píša

Chirurg, MUDr.

• H

Také mám velice negativní zkušenosti s tímto lékařem, vůbec celé chirurgické obory Praha mi přijdou, že jim spíše o kvantitu "odbavených pacientů!" než o kvalitu léčby. K doktorovi Píšovi jsem přišel s distorzí kotníku, který jsem měl cca třikrát předtím, kdy doktor mi dal kotník do stahovacího obvazu a poslal domu...nějaké přetržení vazů ho nezajímalo. po čtrnácti dnech jsem šel na kontrolu a sdělil mu, že mám stále problém s pícháním v kotníku, kdy mi doktor Píša sdělil že to je normální, že jsou vazy povolené. Po dalších čtrnácti dnech a nepřestávající bolesti mi opět doktor Píša řekl, že je průběh normální a že kotník je STABILNÍ...načež jsem navštívil sportovního ortopeda, který po dvou minutách řekl, že kotník je velice nestabilní, vazy jsou přetrhané a je nutná plastika vazů!!!! Zaplaťpanbůh, že jsem dal na svoje pocity a šel naštěstí jinam než na ty "chirurgické" obory.

• Marie Pohořelská

Gynekolog, MUDr.

• M

Paní doktorka byla jako "anděl" nebo alespoň u mého porodu v roce 2012 mi to tak připadalo. Byla velice chápavá, vlídná, vstřícná a měla jsem k ní od prvního setkání důvěru. Pokud budu ještě rodit ráda bych ji opět u porodu měla. Všem doporučuji! :-) Měla jsem štěstí i na výbornou asistentku, bohužel jméno si nepamatuji.

• K

Pani doktorku jsem měla u porodu.Pani doktorka byla příjemná trpělivá,co víc jsme si mohli přát.Je to doktor na svém místě.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Richard Paděra

• Z

Velmicitlivý a spolehlivý lékař kéž by takových bylo více.dovede poradit a vše velmi dobře vysvětlit , takže od něho odchází pacijent uklidněn a spokojený.

• M

Je to opravdu lékař s lidským přístupem k pacientovi

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Viktor Řeháček

• R
      Umístění: jiné místoSlužby: Pokažené operace v minulosti a velká obava z této, zbytečně :-)

Dobrý den u Pana doktora ve Vršovické Ortopedické nemocnici jsem byl operovám s pravým kolenem z něhož mi odstraňoval rozpadlí levý meniskus celé koleno mě bolelo jak kousky chrupavky uvnitř překáželi teď je to pryč a já po měsíci jdu do práce, díky. Jak je tu už psáno je to po všech stránkách užasný člověk a doktor děkuji.

• Mému synovy pan doktor Řeháček dělal operaci obou achilovek a vše bez problémů.Doporučuji všem,operoval ho ve věku 6.měs.dnes 5 a půl roku.

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Jan Němec

• U
      Umístění: jiné místo

Dobry odbornik, ochotny, vstricny. Vsechno vyslechne a vysvetli, nemate dojem, ze ho obtezujete jak se to casto stava u jinych lekaru. Ordinuje i v soukrome ordinaci, takze neni problem se hned obejdnat, zadne cekaci lhuty. Doporucuju!

• Z

Marie Bělinová
      17,1,2013 Pan doktor Jan Němec je velmi výborný operatér. Operoval mně pravé koleno a zároveń musel
      řešit operaci kolenních vazů.Operace byla náročná a jsem velice spokojená.Chtěla bych mu i touto cestou velice poděkovat.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Jaromír Janoušek

Internista, Revmatolog,

Umístění: Rehabilitační nemocnice Beroun

Chci moc poděkovat za péči.
      Přesto, že jsem přišla v hrozné stavu a nenašel se problém zrovna tady, málokdy jsem zažila v tak nedostatkovém oboru, přeplněné čekárně tolik pozitivní atmosféry, pochopení, ocenění za vlastní snahu a naopak snahu pomoct aspoň tím, co je možné.......měla jsem po dlouhé době pocit, že i kdybych zůstala ležet, tenhle přístup léčí víc, než to, že vám na to nejde nic napsat a že to tak je i správně.

• Zdeněk Kopečný

Ortoped, MUDr.

• Umístění: Rehabilitační nemocnice BerounSlužby: Plastika předního krizového vazu

Pan Dr.Kopečný je opravdu jeden s nejlepších ortopedu v čr dělal mi dvě plastiky předního křížoveho vazu
      První plastika přišla v roce 2016 operace proběhla v nemocnici v Berouně...
      Nadmíru sem s nemocnici spokojen patří mezi Top v ČR..
      Po celkovém uzdravení cca 10,měsícu
      sem začal opět hrát fotbal všechno bylo super koleno dělalo to co mělo a já byl zas spokojený.
      Bohužel v únoru 2019" po náročném sportovním období sem si přední křížový váz opět urval a poškodil si meniskus po šílených bolestech sem zašel za panem doktorem a byl sem opět překvapen s rychlím vyřízením magnetické rezonance s dalšími rentgeny"
      Mě čekala další replastika vazu s atroskopií menisků, která se uskutečníla 8.10.2019..
      ( Opět nadmíru spokojen v rehabilitačním centru v Berouně
      Pán doktor odvedl opět skvělou práci
      A to bez jediného haliře!!!!! (Kdybych měl milion korun tak bych vám ho dal ????...
      (Pane Doktore moc vám děkuji ste pro mě zachránce ???? D.R.

• .

Naprostá spokojenost, byla jsem před rokem na operaci (nový přední křížový vaz v koleni + meniskus). Nelituji vůbec ničeho ba naopak při jakékoliv podobné komplikaci bych se k panu doktorovi vrátila. Nemám jediný problém, operace v Berouně mi vůbec nevadila, nejlepší luxus co jsem v ČR v nemocnici zažila (super sestřičky, přístup super, celkem kvalitní strava...) a že mě dovezli i domů a nemusela jsem shánět nikoho na odvoz bylo neskutečný překvapení. A že se u pana doktora platí? No a co? Radši si zaplatím a budu fungovat normálně bez jediného problému, než pajdat díky packalům. Vždy mi lékaři tvrdili nelze, nejde apod., u pana Kopečného to tak nebylo a ještě jednou mu patří moje VELKÉ DÍKY!!!!

Podívejte se na všechny názory (32) na lékaře

• Jan Kotaška

Umístění: Rehabilitační nemocnice BerounSlužby: Jiný

Vřele doporučuji. Naprostý profesionál. Pan Kotaška je člověk na svém místě. Jsem ráda, že jsem měla možnost plastiky LCA u tohoto mistra.

• Pan doktor Kotaška,skvělý člověk a operatér. Měl jsem štěstí,že jsem se dostal do jeho rukou. Totální endoprotéza levého kolene by se mohla prezentovat,jako školní případ.

Jan Vodička,Praha 5

Podívejte se na všechny názory (20) na lékaře

• Jan Ševít

Gynekolog, MUDr.

Umístění: Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s.Služby: Jiný

Docela otřesná zkušenost. V noci jsem byla dovezena do nemocnice rychlou záchranou službou se silným krvácením a právě probíhajícím potratem. Pan doktor byl už od pohledu velmi nepříjemně nalazen a velmi netaktně mi vyčetl, že si prý dělám ze sanitky taxíka. Poté následovalo vyšetření, které bylo velmi bolestivé a po kterém jsem byla usazena do křesla i přes viditelnou nevolnost, která byla ale ze strany doktora ignorována a dál si vyplňoval své papíry. Druhý den byla stejným doktorem provedena revize, po které jsem se ale cítila o hodně lépe a tudíž věřím, že byla provedena profesionálně. Zklamáním bylo i celé propuštění z ošetřování. Nikdo za mnou nepřišel a neřekl mi, jak se mám po zákroku chovat a co bude dál. Co hodnotím pozitivně je personál na oddělení gynekologie. Sestřičky jsou všechny velice ochotné a hodné. Pokud to mám shrnout, tak panu doktoru by neuškodilo trochu empatie a lidského chování k pacientům.

• J
      Umístění: Rehabilitační nemocnice BerounSlužby: Jiný

Velice příjemný a sympaticky doktor se snahou skutečně pomoci. Všem vřele doporučuji. ???? Mimo to příjemné, čisté a krásné prostředí a příjemná zdravotní sestra.

Podívejte se na všechny názory (34) na lékaře