Zobrazit lékaře

Kvalitní moderní péče, lidskost a vstřícnost ke každému člověku, Více

O nás

Ordinace

Rehabilitační nemocnice Beroun

Profesora Veselého 493

266 01 , Beroun , středočeský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Kvalitní moderní péče, lidskost a vstřícnost ke každému člověku,

Typ zařízení

 • nemocnice

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

 • Karel Sochor

  Kardiolog, Doc. MUDr.

  • Navštěvuji pravidelně doc. Sochora a jsem s jeho přístupem spokojen.

  • Pan primář je prostě nejlepší!! Mám ho moc ráda,skvěle se pod ním pracuje! A pomohl hodně lidem...prostě ten pravý "starý" lékař na svém místě!!

  Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře


 • Milan Píša

  Chirurg, MUDr.

  • H

   Také mám velice negativní zkušenosti s tímto lékařem, vůbec celé chirurgické obory Praha mi přijdou, že jim spíše o kvantitu "odbavených pacientů!" než o kvalitu léčby. K doktorovi Píšovi jsem přišel s distorzí kotníku, který jsem měl cca třikrát předtím, kdy doktor mi dal kotník do stahovacího obvazu a poslal domu...nějaké přetržení vazů ho nezajímalo. po čtrnácti dnech jsem šel na kontrolu a sdělil mu, že mám stále problém s pícháním v kotníku, kdy mi doktor Píša sdělil že to je normální, že jsou vazy povolené. Po dalších čtrnácti dnech a nepřestávající bolesti mi opět doktor Píša řekl, že je průběh normální a že kotník je STABILNÍ...načež jsem navštívil sportovního ortopeda, který po dvou minutách řekl, že kotník je velice nestabilní, vazy jsou přetrhané a je nutná plastika vazů!!!! Zaplaťpanbůh, že jsem dal na svoje pocity a šel naštěstí jinam než na ty "chirurgické" obory.


 • Marie Pohořelská

  Gynekolog, MUDr.

  • M

   Paní doktorka byla jako "anděl" nebo alespoň u mého porodu v roce 2012 mi to tak připadalo. Byla velice chápavá, vlídná, vstřícná a měla jsem k ní od prvního setkání důvěru. Pokud budu ještě rodit ráda bych ji opět u porodu měla. Všem doporučuji! :-) Měla jsem štěstí i na výbornou asistentku, bohužel jméno si nepamatuji.

  • K

   Pani doktorku jsem měla u porodu.Pani doktorka byla příjemná trpělivá,co víc jsme si mohli přát.Je to doktor na svém místě.

  Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře


 • Richard Paděra

  Ortoped, MUDr.

  • Z

   Velmicitlivý a spolehlivý lékař kéž by takových bylo více.dovede poradit a vše velmi dobře vysvětlit , takže od něho odchází pacijent uklidněn a spokojený.

  • M

   Je to opravdu lékař s lidským přístupem k pacientovi

  Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře


 • Viktor Řeháček

  Ortoped, MUDr.

  • R
   Umístění: jiné místoSlužby: Pokažené operace v minulosti a velká obava z této, zbytečně :-)

   Dobrý den u Pana doktora ve Vršovické Ortopedické nemocnici jsem byl operovám s pravým kolenem z něhož mi odstraňoval rozpadlí levý meniskus celé koleno mě bolelo jak kousky chrupavky uvnitř překáželi teď je to pryč a já po měsíci jdu do práce, díky. Jak je tu už psáno je to po všech stránkách užasný člověk a doktor děkuji.

  • Mému synovy pan doktor Řeháček dělal operaci obou achilovek a vše bez problémů.Doporučuji všem,operoval ho ve věku 6.měs.dnes 5 a půl roku.

  Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře


 • Jan Němec

  Ortoped, MUDr.

  • U
   Umístění: jiné místo

   Dobry odbornik, ochotny, vstricny. Vsechno vyslechne a vysvetli, nemate dojem, ze ho obtezujete jak se to casto stava u jinych lekaru. Ordinuje i v soukrome ordinaci, takze neni problem se hned obejdnat, zadne cekaci lhuty. Doporucuju!

  • Z   Marie Bělinová
   17,1,2013 Pan doktor Jan Němec je velmi výborný operatér. Operoval mně pravé koleno a zároveń musel
   řešit operaci kolenních vazů.Operace byla náročná a jsem velice spokojená.Chtěla bych mu i touto cestou velice poděkovat.

  Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře


 • Jaromír Janoušek

  Internista, Revmatolog,

  • P
   Umístění: Rehabilitační nemocnice Beroun

   Chci moc poděkovat za péči.
   Přesto, že jsem přišla v hrozné stavu a nenašel se problém zrovna tady, málokdy jsem zažila v tak nedostatkovém oboru, přeplněné čekárně tolik pozitivní atmosféry, pochopení, ocenění za vlastní snahu a naopak snahu pomoct aspoň tím, co je možné.......měla jsem po dlouhé době pocit, že i kdybych zůstala ležet, tenhle přístup léčí víc, než to, že vám na to nejde nic napsat a že to tak je i správně.


 • Zdeněk Kopečný

  Ortoped, MUDr.

  • Umístění: Rehabilitační nemocnice BerounSlužby: Plastika předního krizového vazu

   Pan Dr.Kopečný je opravdu jeden s nejlepších ortopedu v čr dělal mi dvě plastiky předního křížoveho vazu
   První plastika přišla v roce 2016 operace proběhla v nemocnici v Berouně...
   Nadmíru sem s nemocnici spokojen patří mezi Top v ČR..
   Po celkovém uzdravení cca 10,měsícu
   sem začal opět hrát fotbal všechno bylo super koleno dělalo to co mělo a já byl zas spokojený.
   Bohužel v únoru 2019" po náročném sportovním období sem si přední křížový váz opět urval a poškodil si meniskus po šílených bolestech sem zašel za panem doktorem a byl sem opět překvapen s rychlím vyřízením magnetické rezonance s dalšími rentgeny"
   Mě čekala další replastika vazu s atroskopií menisků, která se uskutečníla 8.10.2019..
   ( Opět nadmíru spokojen v rehabilitačním centru v Berouně
   Pán doktor odvedl opět skvělou práci
   A to bez jediného haliře!!!!! (Kdybych měl milion korun tak bych vám ho dal ????...
   (Pane Doktore moc vám děkuji ste pro mě zachránce ???? D.R.

  • .

   Naprostá spokojenost, byla jsem před rokem na operaci (nový přední křížový vaz v koleni + meniskus). Nelituji vůbec ničeho ba naopak při jakékoliv podobné komplikaci bych se k panu doktorovi vrátila. Nemám jediný problém, operace v Berouně mi vůbec nevadila, nejlepší luxus co jsem v ČR v nemocnici zažila (super sestřičky, přístup super, celkem kvalitní strava...) a že mě dovezli i domů a nemusela jsem shánět nikoho na odvoz bylo neskutečný překvapení. A že se u pana doktora platí? No a co? Radši si zaplatím a budu fungovat normálně bez jediného problému, než pajdat díky packalům. Vždy mi lékaři tvrdili nelze, nejde apod., u pana Kopečného to tak nebylo a ještě jednou mu patří moje VELKÉ DÍKY!!!!

  Podívejte se na všechny názory (32) na lékaře


 • Jan Ševít

  Gynekolog, MUDr.

  • P
   Umístění: Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s.Služby: Jiný

   Docela otřesná zkušenost. V noci jsem byla dovezena do nemocnice rychlou záchranou službou se silným krvácením a právě probíhajícím potratem. Pan doktor byl už od pohledu velmi nepříjemně nalazen a velmi netaktně mi vyčetl, že si prý dělám ze sanitky taxíka. Poté následovalo vyšetření, které bylo velmi bolestivé a po kterém jsem byla usazena do křesla i přes viditelnou nevolnost, která byla ale ze strany doktora ignorována a dál si vyplňoval své papíry. Druhý den byla stejným doktorem provedena revize, po které jsem se ale cítila o hodně lépe a tudíž věřím, že byla provedena profesionálně. Zklamáním bylo i celé propuštění z ošetřování. Nikdo za mnou nepřišel a neřekl mi, jak se mám po zákroku chovat a co bude dál. Co hodnotím pozitivně je personál na oddělení gynekologie. Sestřičky jsou všechny velice ochotné a hodné. Pokud to mám shrnout, tak panu doktoru by neuškodilo trochu empatie a lidského chování k pacientům.

  • J
   Umístění: Rehabilitační nemocnice BerounSlužby: Jiný

   Velice příjemný a sympaticky doktor se snahou skutečně pomoci. Všem vřele doporučuji. ???? Mimo to příjemné, čisté a krásné prostředí a příjemná zdravotní sestra.

  Podívejte se na všechny názory (34) na lékaře


 • Dita Pelikánová

  Gynekolog, MUDr.

  • B
   Umístění: Rehabilitační nemocnice BerounSlužby: Jiný

   Paní doktorka naprosto Skvěla. Jen díky ní a její péči, jsem získala naději a právě se těším na miminko. Přístup, léčba a celkově starost o pacienta na 1* doporučuji. Moc milá a vstřícná.

  • M
   Umístění: Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s.Služby: gynekologické vyšetření

   MUDr Pelikánová je skvělá lékařka. Profesionální, příjemná, mila. Těhotenské prohlídky byly, dle mého názoru provedené opravdu poctivě. Lékař na svém miste. Mile srdce a odborník. Děkuji za ni. A doporučuji.

  Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře