Zobrazit lékaře

Kvalitní moderní péče, lidskost a vstřícnost ke každému člověku, Více

Rehabilitační nemocnice Beroun

Profesora Veselého 493

266 01, Beroun, středočeský

Kontaktní údaje +420 31...

Kvalitní moderní péče, lidskost a vstřícnost ke každému člověku,

Typ zařízení

• nemocnice

Lékaři a specialisté na této klinice

Nejbližší zařízení

• Karel Sochor

Kardiolog, Doc. MUDr.

• Navštěvuji pravidelně doc. Sochora a jsem s jeho přístupem spokojen.

• Pan primář je prostě nejlepší!! Mám ho moc ráda,skvěle se pod ním pracuje! A pomohl hodně lidem...prostě ten pravý "starý" lékař na svém místě!!

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Milan Píša

Chirurg, MUDr.

• H

Také mám velice negativní zkušenosti s tímto lékařem, vůbec celé chirurgické obory Praha mi přijdou, že jim spíše o kvantitu "odbavených pacientů!" než o kvalitu léčby. K doktorovi Píšovi jsem přišel s distorzí kotníku, který jsem měl cca třikrát předtím, kdy doktor mi dal kotník do stahovacího obvazu a poslal domu...nějaké přetržení vazů ho nezajímalo. po čtrnácti dnech jsem šel na kontrolu a sdělil mu, že mám stále problém s pícháním v kotníku, kdy mi doktor Píša sdělil že to je normální, že jsou vazy povolené. Po dalších čtrnácti dnech a nepřestávající bolesti mi opět doktor Píša řekl, že je průběh normální a že kotník je STABILNÍ...načež jsem navštívil sportovního ortopeda, který po dvou minutách řekl, že kotník je velice nestabilní, vazy jsou přetrhané a je nutná plastika vazů!!!! Zaplaťpanbůh, že jsem dal na svoje pocity a šel naštěstí jinam než na ty "chirurgické" obory.

• Marie Pohořelská

• M

Paní doktorka byla jako "anděl" nebo alespoň u mého porodu v roce 2012 mi to tak připadalo. Byla velice chápavá, vlídná, vstřícná a měla jsem k ní od prvního setkání důvěru. Pokud budu ještě rodit ráda bych ji opět u porodu měla. Všem doporučuji! :-) Měla jsem štěstí i na výbornou asistentku, bohužel jméno si nepamatuji.

• K

Pani doktorku jsem měla u porodu.Pani doktorka byla příjemná trpělivá,co víc jsme si mohli přát.Je to doktor na svém místě.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Richard Paděra

• Z

Velmicitlivý a spolehlivý lékař kéž by takových bylo více.dovede poradit a vše velmi dobře vysvětlit , takže od něho odchází pacijent uklidněn a spokojený.

• M

Je to opravdu lékař s lidským přístupem k pacientovi

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Zdeněk Kopečný

• .

Naprostá spokojenost, byla jsem před rokem na operaci (nový přední křížový vaz v koleni + meniskus). Nelituji vůbec ničeho ba naopak při jakékoliv podobné komplikaci bych se k panu doktorovi vrátila. Nemám jediný problém, operace v Berouně mi vůbec nevadila, nejlepší luxus co jsem v ČR v nemocnici zažila (super sestřičky, přístup super, celkem kvalitní strava...) a že mě dovezli i domů a nemusela jsem shánět nikoho na odvoz bylo neskutečný překvapení. A že se u pana doktora platí? No a co? Radši si zaplatím a budu fungovat normálně bez jediného problému, než pajdat díky packalům. Vždy mi lékaři tvrdili nelze, nejde apod., u pana Kopečného to tak nebylo a ještě jednou mu patří moje VELKÉ DÍKY!!!!

• Profesionální a přitom lidský přístup. Po letitých zkušenostech ze státních i soukromých ortopediích (letité problémy s koleny po sportu a operace menisků) tu větší operaci (endoproteza) dle jeho doporučení určitě od pana Dr. Kopečného.
      Ten rozdíl mezi využitím soukromé a státní ambulance (problém zdravotnictví) : po akutních bolestech v listopadu mi ortopedické odd kliniky, kam chodím, nabídli nejbližší termín v únoru .... Nyní po všech vyšetřeních (MRI, RTG) asi budu v té době již po operaci a běžná chůze i spánek bude lepší ....
      JP

Podívejte se na všechny názory (31) na lékaře

• Jan Kotaška

Ortoped, MUDr.

• Pan doktor Kotaška,skvělý člověk a operatér. Měl jsem štěstí,že jsem se dostal do jeho rukou. Totální endoprotéza levého kolene by se mohla prezentovat,jako školní případ.

Jan Vodička,Praha 5

• Doktor s velkým D, lékař s velkým L. Mám u doktora Kotašky za sebou arthroscopie obou kolen (menisků) v rozmezí 4 měsíců. Naprosto famózní přístup, respektuje Vaše důvody (i výmluvy), načež vysvětlí důvody nutnosti včasného zákroku či rehabilitací. Volila jsem berounskou rehabilitační nemocnici, kde jsem s přístupem celého personálu naprosto uchvácena. Pan doktor Kotaška Vás ještě před operací přijde pozdravit a popovídat a následně i po operaci, kdy Vám sdělí průběh operace a sdělí pooperační den kontroly. Kontroly v naprosto uvolněné atmosféře a se zájmem, jak probíhá rozcvičování. Tomuto doktůrkovi vřele děkuji za naprosto perfektní práci a jsem šťastná, že mohu opět fungovat jako za mlada.
      Vřele doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (19) na lékaře

• Dita Pelikánová

Umístění: Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s.Služby: gynekologické vyšetření

MUDr Pelikánová je skvělá lékařka. Profesionální, příjemná, mila. Těhotenské prohlídky byly, dle mého názoru provedené opravdu poctivě. Lékař na svém miste. Mile srdce a odborník. Děkuji za ni. A doporučuji.

• B
      Umístění: Medicentrum BerounSlužby: Tehotenstvi

Tehotenske prohlidky jsem absolvovala prevazne u pani Pelikanove. Byla vzdy uzasna. Jako vsechny zeny, ktere poznaly jej peci, jsem si ji prala u porodu. BOHUZEL jsem vyfasovala jinou lekarku a dodnes lituji, ze jsem se pani dr. primo nezeptala, zda neni mozne za jeji pritomnost u porodu zaplatit. Zaplatila bych zlatem, kdybych byla byvala vedela, ze nektere jeji kolegyne jsou pravym opakem ji same:-(

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Viktor Řeháček

• R
      Umístění: jiné místoSlužby: Pokažené operace v minulosti a velká obava z této, zbytečně :-)

Dobrý den u Pana doktora ve Vršovické Ortopedické nemocnici jsem byl operovám s pravým kolenem z něhož mi odstraňoval rozpadlí levý meniskus celé koleno mě bolelo jak kousky chrupavky uvnitř překáželi teď je to pryč a já po měsíci jdu do práce, díky. Jak je tu už psáno je to po všech stránkách užasný člověk a doktor děkuji.

• Mému synovy pan doktor Řeháček dělal operaci obou achilovek a vše bez problémů.Doporučuji všem,operoval ho ve věku 6.měs.dnes 5 a půl roku.

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Jan Němec

• U
      Umístění: jiné místo

Dobry odbornik, ochotny, vstricny. Vsechno vyslechne a vysvetli, nemate dojem, ze ho obtezujete jak se to casto stava u jinych lekaru. Ordinuje i v soukrome ordinaci, takze neni problem se hned obejdnat, zadne cekaci lhuty. Doporucuju!

• Z

Marie Bělinová
      17,1,2013 Pan doktor Jan Němec je velmi výborný operatér. Operoval mně pravé koleno a zároveń musel
      řešit operaci kolenních vazů.Operace byla náročná a jsem velice spokojená.Chtěla bych mu i touto cestou velice poděkovat.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Jan Ševít

Umístění: Rehabilitační nemocnice BerounSlužby: Vyšetření v těhotenství

Naprosto otřesné chování. Byl jsem vykázán jako otec z ultrazvukového vyšetření partnerky a pohrdavě nazván "odborníkem". vyšetření jsem strávil v kabince mezi sestrou a doktorem. Takhle vypadá podle pana doktora radost z těhotenství. Vyhnete se obloukem a investujte penize ze zdravotniho pojisteni jinam.

• M
      Umístění: Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s.Služby: Krvaceni a bolest bricha

V sobotu jsem zacala krvacet dost silne a krvaceni neustavalo a doprovazelo vse bolestmi bricha a tak jsem byla nucena si zavolat sanitku, pri prijezdu sestricka co me prijmula obracela oci a naznacovala panu doktorovi, ktery sel po schodech ( kroucenim hlavou a kroucenim ocima ) ze buhvi co prijelo. Ten si me shledl bez pozdravu a sel do ordinace kam si me pote privolal. Se slovy, ze je videt, ze mi rozhodne jde o zivot. Velice arogantne. Vysetril me vylozene s nadcenim a vycitkami, ze tyto zbytecne vyjezdy by si clovek mel hradit sam a ne pojistovny. Zacal ukazovat nastroje zda vidim nejake krvaceni, ze mi nic neni a ze nekdo ted muze mit infarkt a kvuli memu vyjezdu nebudou moci prijet k vaznejsim pripadum. Rekla jsem, ze me boli bricho a krvacela jsem dost. Do zpravy napsal bez bolesti a pri otazce co znamena krvaceni, ktere se mi stalo podruhe rekl “nevim”.
      Pri kontrole jsem se diky jeho chovani rozbrecela a bylo mu to uplne vse jedno

Za me asi kdyz mu lide pritakaji bude prijemny

Ale pokud udelate neco, co se mu nelibi tak se citite jako uplna . . . . . !!!

Za me necitlivy neosobni a pristup ktery jsem v zivote nezazila. Jelikoz byla to situace, kdy jsem se opravdu bala a nebylo mi dobre. A nejsem doktor, abych poznala, ze mi o zivot nejde.

Ps: do ted mam problem takze asi “nic vam neni” a “nevim” to nebude

Podívejte se na všechny názory (32) na lékaře