Zobrazit lékaře

Kvalitní moderní péče, lidskost a vstřícnost ke každému člověku, Více

Rehabilitační nemocnice Beroun

Profesora Veselého 493

266 01 , Beroun , středočeský

Kvalitní moderní péče, lidskost a vstřícnost ke každému člověku,

Typ zařízení

• nemocnice

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Jan Kotaška Jiný

Rok po artroskopii (odstranění části menisku) je koleno ve skvělém stavu. Pan doktor má vstřícný a zároveň věcný přístup. Rozhodně doporučuji.

Lékař: MUDr. Jan Kotaška Jiný

Pan doktor má milý a sympatický přístup. Jde rovnou k jádru problémů a nemlátí prázdnou slámu. Je to fajn chlap.

Lékař: MUDr. Dita Pelikánová Jiný

Paní doktorka naprosto Skvěla. Jen díky ní a její péči, jsem získala naději a právě se těším na miminko. Přístup, léčba a celkově starost o pacienta na 1* doporučuji. Moc milá a vstřícná.

Lékař: MUDr. Jan Ševít Jiný

Velice příjemný a sympaticky doktor se snahou skutečně pomoci. Všem vřele doporučuji. ???? Mimo to příjemné, čisté a krásné prostředí a příjemná zdravotní sestra.

Lékař: MUDr. Jan Kotaška Jiný

Vřele doporučuji. Naprostý profesionál. Pan Kotaška je člověk na svém místě. Jsem ráda, že jsem měla možnost plastiky LCA u tohoto mistra.

Lékař: MUDr. Zdeněk Kopečný Plastika předního krizového vazu

Pan Dr.Kopečný je opravdu jeden s nejlepších ortopedu v čr dělal mi dvě plastiky předního křížoveho vazu
    První plastika přišla v roce 2016 operace proběhla v nemocnici v Berouně...
    Nadmíru sem s nemocnici spokojen patří mezi Top v ČR..
    Po celkovém uzdravení cca 10,měsícu
    sem začal opět hrát fotbal všechno bylo super koleno dělalo to co mělo a já byl zas spokojený.
    Bohužel v únoru 2019" po náročném sportovním období sem si přední křížový váz opět urval a poškodil si meniskus po šílených bolestech sem zašel za panem doktorem a byl sem opět překvapen s rychlím vyřízením magnetické rezonance s dalšími rentgeny"
    Mě čekala další replastika vazu s atroskopií menisků, která se uskutečníla 8.10.2019..
    ( Opět nadmíru spokojen v rehabilitačním centru v Berouně
    Pán doktor odvedl opět skvělou práci
    A to bez jediného haliře!!!!! (Kdybych měl milion korun tak bych vám ho dal ????...
    (Pane Doktore moc vám děkuji ste pro mě zachránce ???? D.R.

Lékař: Jaromír Janoušek

Chci moc poděkovat za péči.
    Přesto, že jsem přišla v hrozné stavu a nenašel se problém zrovna tady, málokdy jsem zažila v tak nedostatkovém oboru, přeplněné čekárně tolik pozitivní atmosféry, pochopení, ocenění za vlastní snahu a naopak snahu pomoct aspoň tím, co je možné.......měla jsem po dlouhé době pocit, že i kdybych zůstala ležet, tenhle přístup léčí víc, než to, že vám na to nejde nic napsat a že to tak je i správně.

Lékař: MUDr. Jan Ševít Vyšetření v těhotenství

Naprosto otřesné chování. Byl jsem vykázán jako otec z ultrazvukového vyšetření partnerky a pohrdavě nazván "odborníkem". vyšetření jsem strávil v kabince mezi sestrou a doktorem. Takhle vypadá podle pana doktora radost z těhotenství. Vyhnete se obloukem a investujte penize ze zdravotniho pojisteni jinam.