Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

O nás

Kvalitní moderní péče, lidskost a vstřícnost ke každému člověku,

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (15)

Obecné skóre

  M
  MUDr. Zdeněk Kopečný Jiný

  Naprosto profesionální přístup. Operace chrupavky.

  P
  MUDr. Jan Němec Jiný

  Arogantní doktor.A ještě blbé keci, že za děkuji nic nedělá.Tím dal na jevo ,že lidem pomáhá jen kvůli penězům a né , že je to jeho poslání.Úplně se mi zhnusil.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  P
  Ověřený profil
  MUDr. Jan Němec Jiný

  Rozhodne doporucuji. Pana doktora jsem navstivil s hodne narazenou kycli po urazu na kole ve velke rychlosti. Pan doktor vse peclive vysvetloval a nasledovalo komplexni vysetreni. Dnes je muj stav jiz daleko lepsi.


  M
  MUDr. Dita Pelikánová Jiný

  Paní doktorka Pelikánová je naprostý poklad! Prošla jsem s ní prvním těhotenstvím, které bylo rizikové. Za mnohé jí děkuji. Velice citlivý, empatický přístup. Kéž by bylo více takových lékařů.


  D
  MUDr. Dita Pelikánová Jiný

  Pani doktorka s velkým D. Skvělý a profesionální přístup k pacientovi. Pozitivně naladěná a empatická. O zdravotních problémech se mi s ní velmi dobře mluvilo.
  Vyšetření probíhalo šetrně a bezbolestně.
  Za mě úžasná pani doktorka kterou jsem za dlouho dobu potkala.


  P
  Ověřený profil
  MUDr. Jan Kotaška Jiný

  Byla jsem příjemně překvapena, že jsem byla u něj v Berouně přijata ten samý den, kdy jsem se poprvé ozvala a hned mi byl nabídnut termín operace ten samý týden! Po 2 měsících v prac.nesch.po úrazu kolene s možností čekat na operaci menisku jinde, jsem nadšená, že tady to jde hned. Pan doktor našel na CD z MR i další možný problém s vazem (možná další operace) a řekl, že už jsem tu první měla mít za sebou. Po první operaci dám vědět, až budu OK.


  K
  Ověřený profil
  MUDr. Dita Pelikánová Jiný

  Paní doktorka je opravdový profesionál na svém místě. Velmi si vážím její ochoty, pečlivosti a lidského přístupu, se kterým se setkávám při každé návštěvě v její ordinaci. I ve chvílích, kdy je zjevně náročnější den, paní doktorka se ke mně chovala vždy mile a s respektem. Obzvlášť v citlivém období těhotenství jsem za tento její přístup vděčná!


  A
  MUDr. Jan Kotaška Jiný

  Rok po artroskopii (odstranění části menisku) je koleno ve skvělém stavu. Pan doktor má vstřícný a zároveň věcný přístup. Rozhodně doporučuji.


  R
  Ověřený profil
  MUDr. Jan Kotaška Jiný

  Pan doktor má milý a sympatický přístup. Jde rovnou k jádru problémů a nemlátí prázdnou slámu. Je to fajn chlap.


  B
  MUDr. Dita Pelikánová Jiný

  Paní doktorka naprosto Skvěla. Jen díky ní a její péči, jsem získala naději a právě se těším na miminko. Přístup, léčba a celkově starost o pacienta na 1* doporučuji. Moc milá a vstřícná.


  Došlo k chybě, zkuste to znovu

Kontakt

Profesora Veselého 493, Beroun 266 01 Zobrazit v Goole Maps
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna