Internista Říčany

• Internista, Praktický lékař

„Před několika dny jsem společně s manželem absolvovala preventivní vyšetření v soukromé ordinaci pana doktora Kistečko.Vybrali jsme si ji na základě recenzí,které hovořily v superlativech, a já mohu říct,že nelhaly.Vstřícnost,profesionalita a lidskost.To jsou tři slova,která nejlépe vystihují mé pocity.Naše díky tedy patří šikovným rukám doktora, milé sestřičce ,ktera měla velkou trpělivost s mými mizernými žílami.Všem,na které toto vyšetření čeká,tuto skvělou ordinaci s profesionálním týmem doporučuji. Více

V Úvalu 84, Praha Mapa

Fakultní nemocnice v Motole

Konzultace online

od 500 kč

• Internista, Endokrinolog

„Vynikající lékařka, která nad Vašimi problémy nemávne rukou, opravdu se snaží pomoci a přijít na to, v čem je problém, a případně i doporučit další specialisty. Velice ochotná, pečlivá, stejně jako sestřičky. I když je člověk jako pacient nervózní a neumí se zrovna nejlépe vyjádřit, tak zde se setká s pochopením, člověk nemá pocit, že někoho obtěžuje svými problémy. Navíc jsem od paní doktorky dostala i doporučení na výbornou gastroenterologii a poradila mi v několika oblastech, ve kterých jsem si nebyla jistá. Zároveň je zde velice hezká a vždy čistá čekárna a sociální zařízení na úrovni, ne jako jinde :) V neposlední řadě se tu dlouho nečeká a člověk jde opravdu téměř na objednaný čas. Moc děkuji za pomoc a všem doporučuji. Více

Třeboňská 530/4, Praha Mapa

ENDOCARE, ambulance pro endokrinologii, obezitologii a nutriční poradenství

Výživové poradenství

od 500 kč

• Internista, Anesteziolog, Ch… irurg, Diagnostik, Gynekolog, Plastický chirurg Více

Hloubětínská 3/13, Praha Mapa

GynCentrum Praha

• Internista, Praktický lékař

„Je to velice pečlivý a starostlivý lékař . Co se týče profese i lidskosti. Byla jsem s ním moc spokojena. Kdybych z rodinných důvodů nezměnila lékaře, jsem v jeho péči dodnes. Všem doporučuji pana doktora. Více

Revoluční 765/19, Praha Mapa

Praktik MUDr. Eva Skálová s.r.o.

• Internista, Gastroenterolog

„Byl jsem u pana doktora na gastroskopii bez sedace a všechno bylo naprosto v pohodě. Ze začátku to bylo trochu nepříjemné, ale pan doktor je očividně profík a zbytek zákroku jsem ani necítil a po 5 minutách bylo po všem. Více

Revoluční 765/19, Praha Mapa

Poliklinika Revoluční, s.r.o.

Krakovská 8/581, Praha Mapa

Klinika GHC, Centrum estetické medicíny s.r.o.

• „Vysoka profesionalita, napomocnost, empatie, pan doktor vse vysvetli a umi vzdycky pomoci. Dekuji panu doktorovi, ze se mi venoval dokonce i v mimo ordinacnich hodinach, kdyz jsem potrebovala urgentne pomoci. Nezůstala jsem tak v kritickych chvilich na holickach. K panu doktorovi jiz chodim mnoho let a jsem velice spokojena. Proto nelituji i dlouhych cekacich dob v cekarne. Pan doktor se totiz kazdemu peclive venuje. Přestože v dnesni pretizene covid době neni snadne se vzdy dovolat, pres e-mail reakci jsem obdrzela vzdy. Dekuji take za pochopeni, kdy mne pan doktor po onkologicke operaci, kdy jsem navic onemocnela, byl tak velmi hodny, ze mne vysetril prednostne. Jeste jednou moc dekuji a preji panu doktotovi jen a jen spokojene pacienty, jako jsem ja. Více

Koněvova 205, Praha Mapa

• Internista, Praktický lékař

„pan doktor je moc milý a byla jsem u něj se vším spokojená. vždy jsem potřebovala pouze základní ošetření, žádná náročná diagnostika. moc se mi líbí, jak přistupuje k pacientovi jako plnohodnotnému člověku a pečlivě naslouchá. nic nepodceňuje, rád vysvětlí každou drobnost, je opravdu slušný a lidský. podání ruky při vstupu do jeho ordinace mě velice mile překvapilo, na to jinde nejsem zvyklá a moc jsem si toho tady vážila. ovšem sestřička je hrozně nepříjemná přestože s ní člověk jedná maximálně mile. pokaždé se mnou mluvila jak s neschopným hysterickým blbcem, už mě to dál nebaví a kvůli ní měním ošetřujícího lékaře. pana doktora můžu jenom doporučit, je to člověk na svém místě. s jinou sestrou by byl ideální! Více

Italská 34, Praha Mapa

• Internista, Fyzioterapeut

„Pana doktora mohu jen doporučit. Je velmi pečlivý, vše vysvětlí a odcházím z ordinace s pocitem, že vím na čem jsem. Léčím se s vrozenou vadou kyčlí a pan doktor je jediný, který mi byl schopen konkrétně vysvětlit můj stav a také ho řešit, ne pouze předepisovat léky na bolest. Více

Jeseniova 139, Praha Mapa

Ordinace rehabilitace a fyzikální med.

• Internista, Dermatolog, Gyne… kolog, Oční lékař, Ortodontista, Ortoped, Plastický chirurg, Psycholog, Fyzioterapeut, Zubař, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

V Parku 2308/8, Praha Mapa

Canadian Medical s.r.o.

U Trezorky 921/2, Praha Mapa

Canadian Medical s.r.o.

• „Paní Doktorka Kruková má neskutečně profesionální a proklientský přístup. Ráda pomůže za každé situace a s pacienty jedná jako s váženými zákazníky, nikoliv jako s póvlem, je v čekém zdravotnictví zvykem. Odbornost na nejvyšší úrovni. Mohu jen doporučit Více

Ústecká 36a/789, Praha Mapa

Cévní a interní ambulance

• „Rychle, stručně, ale přesto efektivně, pečlivě a s nadhledem. Příjemný člověk, kvalitní lékař ochotný vysvětlit pacientovi, co se děje. Víc takových doktorů, prosím. Více

Revoluční 19, Praha Mapa

Poliklinika Revoluční

• Internista, Logoped, Neurolo… g, Ostatní, Psychiatr, Psycholog Více

Karlovo náměstí 15/292, Praha Mapa

Soukromá klinika LOGO s.r.o.

• Internista, Dietolog

1 názor

„Paní doktorka Mojžíšová je skvělá! Velmi milá, její kancelář je na super místě v centru Prahy. Díky p. doktorce jsem shodila přes 20 kg. Cítím se skvěle, naučila mě jak změnit životní styl. Mám nyní více energie. Více

Opletalova 1535/4, Praha 1, Praha Mapa

Poradna výživy a zdravého životního stylu

• Internista, Alergolog, Gastr… oenterolog, Imunolog, Kardiolog, Neurolog, Plicní lékař, Fyzioterapeut, Rehabilitační lékař Více

Na Slupi 448/6, Mapa

Nemocnice sv. Alžběty Na Slupi

• Internista, Praktický lékař

„Hodnotit paní doktorku si dovolím slovy: důvěra, perfektní diagnostika, úspěšné terapie, osobní přístup k pacientovi a ještě její půvab, který vše pozitivně umocňuje. PB Více

Palackého 720/5, Praha Mapa

Poliklinika Palackého

• „Měla jsem možnost podstoupit zákrok u paní doktorky Takácsové, ke které jsem šla cíleně na doporučení, takže jsem měla možnost se sama přesvědčit a utvrdit v tom, co se o paní doktorce píše. Je to opravdu velmi milá a pozitivní osoba, průběh a vše okolo zákroku podrobně vysvětlí a všechny moje dotazy ochotně zodpověděla. Takže kdo stojí o opravdu lidský a vstřícný přístup, tak doporučuji tuto paní doktorku, která působí v Amaryllis centru. Více

Národní 23, Praha Mapa

AMARYLLIS CENTRUM

• Internista, Revmatolog

„Dovoluji si upozornit pacienty, že pracoviště je již několik let přemístěno na adresu Vitošská 3411/3, Praha 4 -Modřany, tel. č. 241761135, http://revmatologie-praha.cz/. Více

Vitošská 3411/3, Praha Mapa

Revmatologie a rehabilitace

• Internista, Psychiatr

„K panu doktorovi hodím již několik let a oproti mému prvnímu psychiatrovi mi dokázal pomoct a našli jsme i medikaci, která mi více méně funguje. Konečně v noci spím . Navíc je to u něj jako doma v obýváku ☺️ jen TV tam chybí . I to je důvod, proč se u něj člověk cítí dobře. Doporučuji. Více

Sokolovská 304, Praha Mapa

interní a geriatrická ambulance