Internista Český Brod

• Internista, Praktický lékař

„Pana doktora vřele doporučuji. Je pečlivý, starostlivý, plně se věnuje pacientovi.Každý zdravotní problém se snaží vyřešit. V dnešní době tak staroslivého a pečlivého lékaře velice těžko hledáte.V dnešní době bych si přála, aby bylo takových lékařů více. Pouze doporučení pro některé pacienty:"nezneužívejte dobroty pana lékaře!!!!!!" Více

V Úvalu 84, Praha Mapa

Fakultní nemocnice v Motole

Konzultace online

od 500 kč

• „Moc příjemné vystupování,ochota pomoct každému pacientovi,s takovým doktorem na svém místě se člověk jen tak nesetká,MOC CHVÁLÍM SUPR DOKTOR!!!!!!! Růžičková L.Milovice Více

Nemocnice Nymburk

• „Na pana doktora Romana Procházku jsem byl doporučen svým praktickým lékařem a nemohu na jeho adresu říci nic negativního. Při jednání je velmi příjemný, až kamarádský, vše umí přijatelně vysvětlit a vcítit se do problému. Považuji jej za skutečného specialistu s úžasnou praxí. Jeho dobrým doplňkem je jeho stále energická sestra Zdena, která si pro každého najde přívětivá slova a současně s doktorem navozuje atmosféru důvěry v lékařskou vědu. Vzhledem k tomu, že se o mne stará již více let nemohu jinak, než mu dát hodnocení NEJLEPŠÍ. Tomuto nasvědčuje stále plná čekárna, která však nemá vliv na můj vyslovený názor. Rád si počkám. Děkuji Jarda. Více

Živonínská 1630, Praha Mapa

Interní lékařství

• Internista, Diabetolog

1 názor

„Chodím k paní doktorce od roku 2014. Je velmi přátelská a vždy pozitivně naladěná. Sleduje trendy v ČR a ve světě. Je odborník, co dokáže laikovi vše vysvětlit. Na návštěvy se vždy těším. Stejně pozitivně hodnotím i sestru Sylvii. :) Více

Axmanova 131, Praha 9, Praha Mapa

Diabetologie

• „Pan doktor je odbornik ve svem oboru,vyslechne,poradi,ja vrele doporucuji,a ze nejsem jednoduchy pacient.

Český Brod 282 01, Český Brod Mapa

Interní ambulance

• Internista, Praktický lékař

„To je PAN DOKTOR,vyleci dokonce i to co by mel lecit jiny pan doktor,proste super Doktor.Chodila k nemu moje babicka,chodi k nemu moje maminka,no proste cela rodina.Moc dekujem Vas mame. Více

Sady 17.listopadu 1056, Čelákovice Mapa

• Internista, Fyzioterapeut

„Paní doktorka je vynikající lékařka a hlavně umí léčit i člověka pochopit,,,doporučuji všem...takových lékařů je už málo,,,,, Více

• Internista, Praktický lékař

„Odstěhovala jsem se, ale paní doktorce zůstávám neskonale vděčná nejen za péči, ale vůbec za její chování a za to jaká je. Moc děkuji!!! Více

Staňkovského 1643, Čelákovice Mapa

Zdravotnické středisko

• „bez problemu

Bečvářská 1569, Praha Mapa

Ambulance pro choroby vnitřní a krve

• Jan Sláma

Internista

„Pana doktora navštěvuji již 25 le t, je stále milý, ochotný a svědomitý, odhalil u mne problém, který měl zjistit jiný specialista, děkuji mu.A Více

Wolkerova 603, Brandýs nad Labem Mapa

Sam. ord. lék. spec. - interní

• Internista, Praktický lékař

„MUDr. Eva Skalická mi připadá jako velmi dobrá a pečlivá lékařka.Zatím jsem se s takovým lékařem nesetkal, všem můžu doporučit, tedy jen těm kterým záleží na jejich zdraví. Paní doktorka mi vždycky pomohla, i když sem si šel jen pro recept celého mě prohlédla, nic nikdy nezanedbala ba naopak, dbá na prevenci.Jak říkám být víc takových lékařu, není tolik nemocných lidí, odhalily by se nemoci již v prvopočátku. A když si někdo stěžuje na náladovost paní doktorky, tak ať se zamyslí nad sebou, každý má občas blbou náladu a má své starosti, v případě paní doktorky bych řekl že jsou to starosti s námi s pacienty!Čekání v čekárně je už trošku horší, čísla by možná pomohly, ale umíte si představit že je před vámi deset lidí a vám je zle až skoro na zvracení a sestřička vám řekne musíte počkat až na vás dojde řada podle čísel, Nesmysl.Sestřička u paní doktorky je příjemná a vstřícná, prostě radost s ní komunikovat. Více

J. A. Komenského 1534, Lysá nad Labem Mapa

Soukromá ordinace praktické lékařky

• Internista, Praktický lékař

„Je pro mě šokující, že mé hodnocení před týdnem nebylo přijato, nejspíš proto, že jsem se kromě pochválení lékaře, podivila nad tím, že kritizují lidé beze jména. Nelíbí se mi to a zcela jistě budu informovat každého ve svém okolí. Protože bez vysvětlení, jen v předmětu věta "Nepřijetí názoru" je už jen přečtením dost děsné. Nepřijmout názor někoho tímto způsobem je alarmující. Kuklová Více

Wolkerova 603, Brandýs nad Labem Mapa

Sam. ordinace PL - pro dospělé

• „Vynikající lékař na správném místě. S pohodovým a velmi vstřícný přístupem mi věnoval výbornou lékařskou péči a vše vysvětlil! Více

Černokostelecká 154/27, Říčany Mapa

Ordinace specialisty - interní

• Internista, Anesteziolog, Ch… irurg, Diabetolog, Gastroenterolog, Gynekolog, Hematolog, Kardiolog, Ostatní, Plastický chirurg, Plicní lékař, Fyzioterapeut, Revmatolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Nemocnice Nymburk

• Internista, Anesteziolog, Di… agnostik, Gynekolog, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Praktický lékař, Psycholog, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog Více

Boleslavská 1854, Nymburk Mapa

Poliklinika Nymburk

• „Pan doktor je naprosto skvělý. Je komunikativní, vše Vám podrobně vysvětlí, má zájem, poradí. Odborník na 100%. K pacientovi přistupuje vždy komplexně, tedy nesoustřeďuje se jen na konkrétní zdravotní problém. A je takový ohromně lidský, u něj nemáte pocit, že jste jen u doktora v bílém plášti. Návštěva v jeho ordinaci je vždy milá, příjemná, málokdy chodím s takovým dobrým pocitem k lékaři jako k panu doktoru Šubrtovi :-). Kéž by všichni lékaři byli alespoň z poloviny jako on. Více

Okružní 2160, Nymburk Mapa

Soukromá ordinace interního lékaře

• „Jak to tu tak čtu, tak musím říci, že když se nad tím zamyslím, je pravda spousta věcí. Nicméně musím říci, že pana doktora mám moc ráda a vždy se na něj těším. A teď to tam je samá novota a lepší se to Více

Husovo náměstí 1032, Lysá nad Labem Mapa

• Internista, Praktický lékař

„Paní MUDr. Lenka Kolková je výborná velmi vstřícná, zkušená a empatická lékařka, vždy stanovila správnou diagnózu.

Masarykovo nám. 122, Škvorec Mapa

Sam. ordinace PL - pro dospělé

• „Pana doktora Omáčku hodnotím jako profesionála,jak na srdce,tak i na duši pacienta.Léčí mne již více než 16 let,kdy mne včas poslal do IKEMu na vykonání by passu a tím mne zachráníl život.Oceňuji jeho lidský přístup,mám pocit, že mu na mne záleží.Vedle léku léčí také svých optimismem.Mohu se na něj také kdykoliv obrátit o radu telefonicky, což mne již také pomohlo vyřešit kritickou situaci v zahraničí.Příjemný pocit dotváří usměvavá a vstřícná sestra. Přeji mnoho spokojených pacientů jako jsem já a moje žena. Více

Boleslavská 1854, Nymburk Mapa

1 názor

„Skvělý odborník s velmi lidským přístupem. Vždy věděl, jak pacienta uklidnit, ale taky umravnit. Pro pacienty POŠ ve St. Bol. byl jeho vynucený odchod obrovským zklamáním z práce jeho tehdejších nadřízených! Pane doktore - hodně zdraví. Více

Brandýs nad Labem-Stará Boleslav Mapa