Internista Třebotov

• Internista, Praktický lékař

„Paní doktorka je úžasná! O pacienta má opravdu zájem, vyslechne, vše vysvětlí, je pečlivá a nic nezanedbá. K tomu je moc milá, lidská a chápavá. Více

Vítězné náměstí 10/829 (2. patro), Praha Mapa

• Vítězné náměstí 10/829 (2. patro), Praha Mapa

• Internista, Praktický lékař

„Paní doktorka Youngová je velmi pozorná, profesionální, lidská, a snaží se hledat odpovědi na problémy svých pacientů i v souvislosti s celkovým stylem života, obdobím, prací, stresem. Jediné minus je, že MUDr. Youngová bohužel nemůže ordinovat častěji a je velmi složité se k ní objednat.. Více

Vítězné náměstí 10/829 (2. patro), Praha Mapa

• Internista, Endokrinolog

„Vynikající lékařka, která nad Vašimi problémy nemávne rukou, opravdu se snaží pomoci a přijít na to, v čem je problém, a případně i doporučit další specialisty. Velice ochotná, pečlivá, stejně jako sestřičky. I když je člověk jako pacient nervózní a neumí se zrovna nejlépe vyjádřit, tak zde se setká s pochopením, člověk nemá pocit, že někoho obtěžuje svými problémy. Navíc jsem od paní doktorky dostala i doporučení na výbornou gastroenterologii a poradila mi v několika oblastech, ve kterých jsem si nebyla jistá. Zároveň je zde velice hezká a vždy čistá čekárna a sociální zařízení na úrovni, ne jako jinde :) V neposlední řadě se tu dlouho nečeká a člověk jde opravdu téměř na objednaný čas. Moc děkuji za pomoc a všem doporučuji. Více

Třeboňská 530/4, Praha Mapa

ENDOCARE, ambulance pro endokrinologii, obezitologii a nutriční poradenství

Výživové poradenství

od 500 kč

• Internista, Praktický lékař

„Je to velice pečlivý a starostlivý lékař . Co se týče profese i lidskosti. Byla jsem s ním moc spokojena. Kdybych z rodinných důvodů nezměnila lékaře, jsem v jeho péči dodnes. Všem doporučuji pana doktora. Více

Revoluční 765/19, Praha Mapa

Praktik MUDr. Eva Skálová s.r.o.

• Internista, Gastroenterolog

„Byl jsem u pana doktora na gastroskopii bez sedace a všechno bylo naprosto v pohodě. Ze začátku to bylo trochu nepříjemné, ale pan doktor je očividně profík a zbytek zákroku jsem ani necítil a po 5 minutách bylo po všem. Více

Revoluční 765/19, Praha Mapa

Poliklinika Revoluční, s.r.o.

Krakovská 8/581, Praha Mapa

Klinika GHC, Centrum estetické medicíny s.r.o.

• „Mudr. Martin Pehr - stačilo by i jen jedno slovo PROFESIONÁL ! Léčba nejen těla, ale i duše. Maximální snaha pomoci, vyslyšet.... I v případě plné čekárny se vyplatí vydržet. Pane doktore, moc děkuji ! Více

Koněvova 205, Praha Mapa

• Internista, Praktický lékař

„pan doktor je moc milý a byla jsem u něj se vším spokojená. vždy jsem potřebovala pouze základní ošetření, žádná náročná diagnostika. moc se mi líbí, jak přistupuje k pacientovi jako plnohodnotnému člověku a pečlivě naslouchá. nic nepodceňuje, rád vysvětlí každou drobnost, je opravdu slušný a lidský. podání ruky při vstupu do jeho ordinace mě velice mile překvapilo, na to jinde nejsem zvyklá a moc jsem si toho tady vážila. ovšem sestřička je hrozně nepříjemná přestože s ní člověk jedná maximálně mile. pokaždé se mnou mluvila jak s neschopným hysterickým blbcem, už mě to dál nebaví a kvůli ní měním ošetřujícího lékaře. pana doktora můžu jenom doporučit, je to člověk na svém místě. s jinou sestrou by byl ideální! Více

Italská 34, Praha Mapa

• Internista, Fyzioterapeut

„Pana doktora mohu jen doporučit. Je velmi pečlivý, vše vysvětlí a odcházím z ordinace s pocitem, že vím na čem jsem. Léčím se s vrozenou vadou kyčlí a pan doktor je jediný, který mi byl schopen konkrétně vysvětlit můj stav a také ho řešit, ne pouze předepisovat léky na bolest. Více

Jeseniova 139, Praha Mapa

Ordinace rehabilitace a fyzikální med.

• Internista, Dermatolog, Gyne… kolog, Oční lékař, Ortodontista, Ortoped, Plastický chirurg, Psycholog, Fyzioterapeut, Zubař, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

V Parku 2308/8, Praha Mapa

U Trezorky 921/2, Praha Mapa

Walterovo náměstí 329/2, Praha Mapa

Evropská 859/115a, Praha Mapa

Evropská 10/64, Praha Mapa

• Internista, Fyzioterapeut

„Už jsem v životě navštívil nejednoho dobrého fyzioterapeuta, ale jemnocit, kterým paní doktorka oplývá se nevidí a jeho vyvinutí určitě zabere roky práce s pacienty, ale především na sobě. Z mého pohledu nepochopitelné proč nemá vlastní soukromou kliniku, ale pro pojištěnce bezesporu jedině dobře :) Více

Krškova 21/807, Praha Mapa

Ambulance rehabilitační medicíny

• „Rychle, stručně, ale přesto efektivně, pečlivě a s nadhledem. Příjemný člověk, kvalitní lékař ochotný vysvětlit pacientovi, co se děje. Víc takových doktorů, prosím. Více

Revoluční 19, Praha Mapa

Poliklinika Revoluční

• Internista, Logoped, Neurolo… g, Ostatní, Psychiatr, Psycholog Více

Karlovo náměstí 15/292, Praha Mapa

Soukromá klinika LOGO s.r.o.

• Internista, Dietolog

1 názor

„Paní doktorka Mojžíšová je skvělá! Velmi milá, její kancelář je na super místě v centru Prahy. Díky p. doktorce jsem shodila přes 20 kg. Cítím se skvěle, naučila mě jak změnit životní styl. Mám nyní více energie. Více

Opletalova 1535/4, Praha 1, Praha Mapa

Poradna výživy a zdravého životního stylu

• Internista, Psychoterapeut, … Psycholog Více

„Paní doktorka je v první řadě skvělá ženská. Jako každá z nás.... jen je chytřejší, upřímnější, hezčí, charismatičtější a vzdělanější. Má absolutní přehled, nebojí se říct věci narovinu a je to jedna z mála žen, se kterýma se dá opravdu normálně komunikovat. Občas mám pocit, že tady u nás jsme všechny tak nějak vnitřně podrážděné a nespokojené....zajděte si k paní doktorce, pomůže Vám se usmívat, a to nejen na sebe. Život není o tom ZHUBNOUT (to slovo mi je tak odporné a hloupé!), život je o tom být zdráv a mít se rád. Každá inteligentní ženská to snad už dneska musí vědět. Držím všem palce, paní doktorce děkuji a těším se na další návštěvu. Více

Domažlická 3, Praha Mapa

Interní ordinace, systemická psychoterapie a poradenství