MetropoleVet Praha je moderně zařízená veterinární klinika na Rajské zahradě v Praze 9. Naši lékaři se o Vaše čtyřnohé mazlíčky postarají nejen při akutních onemocněních, ale i v případě jejich preven... Více

MetropoleVet Praha s.r.o.

Chlumecká 591/9, Praha 14

198 00, Praha, středočeský

Kontaktní údaje +420 77...

MetropoleVet Praha je moderně zařízená veterinární klinika na Rajské zahradě v Praze 9. Naši lékaři se o Vaše čtyřnohé mazlíčky postarají nejen při akutních onemocněních, ale i v případě jejich prevence.

Veterinární lékaři z MetropoleVet Praha jsou zkušení odborníci s dlouholetou praxí. Klinika se orientuje na nemoci psů, koček, králiků, fretek a jiných drobných savců. Patříme navíc k předním odborníkům v oblasti interní medicíny, dermatologie a stomatologie, nejen v diagnostice, ale i v následné léčbě onemocnění.

Klademe velký důraz na pohodlí klientů i našich pacientů. Máme proto dvě čekárny a dvě prostorné ordinace, co nám umožňuje minimalizovat stres z nepříjemného čekání na ošetření.

Klinika je vybavená také vlastní rentgenologickou vyšetřovnou, hospitalizační místností a samozřejmě sterilním operačním sálem.
Ke každému pacientovi přistupujeme tak, jako by to byl náš vlastní mazlíček. Víme, že váš čtyřnohý přítel je členem vaší rodiny, a proto si zaslouží tu nejlepší péči. Toto nás motivuje ke zdokonalování služeb naší veterinární kliniky MetropoleVet Praha.

Naše vybavení

• Samostatná hospitalizační místnost
  • Zubní ultrazvuk a mikromotor

Typ zařízení

• klinika

Lékaři a specialisté na této klinice

Nejbližší zařízení