GynCentrum Praha

Hloubětínská 3/13

19800 , Praha , hl. město Praha

Soukromé zdravotnické zařízení. Poskytuje léčbu v oblasti gynekologie, plastické gynekologie, plastické a estetické chirurgie, urogynekologie, interny, poradenství a vyšetření neplodných párů – IVF, obezitologie a operační léčby křečových žil.

Zákroky

• ambulantní gynekologie, chirurgická gynekologie, plastická chirurgie, urogynekologie, mamologie, prsní poradna, interna, obezitologie, fyzioterapie, laser

Vyšetření

• gynekologická vyšetření, prsní vyšetření, sono prsou, urodynamika, epilační ošetření, holterovské vyšetření, předoperační vyšetření, interní vyšetření, těhotenství, vrozené vývojové vady, 4D ultrazvuk, sono pánve, kolposkopie

Nemoci

• gynekologické obtíže, inkontinence, myomy, obtíže s čípkem, obezita

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Marek Krupša Jiný

Som u pána doktora už nejaký ten rok a nemala som do doby otehotnenia žiadne problémy. Silno neodporúčam MUDr. Krupšu v prípade, že máte zdravotné komplikácie, tomuto človeku je to úplne jedno, nedokáže komunikovať a bohužiaľ ani poskytovať zdravotnú starostlivosť, vysvetlenie k diagnózam a liečebný plán neopravnene a bez náležitých kompetencií oznamuje jeho sestra telefonicky, ktorá v prípade sťažností prestane dvíhať telefón. O tom, že v ambulancii na lehátku pri ultrazvuku pán doktor nepodá ani jednorázové papierové utierky, nedá na lehátko jednorázový kryt, odmietne zaslať na email výsledky a tvrdí že sú v systéme, popričom nie sú alebo, že odmieta vpustiť s tehotnou ženou na ultrazvuk jej manžela v jeho ambulancii asi netreba ani hovoriť, keďže oproti ostatným veciam sú to maličkosti. Neodporúčam MUDr. Mareka Krupšu.

MUDr. Marek Krupša

Vážená pí Sumková,
    Děkujeme za Vaši reakci, upřednostňujeme sice přímou komunikaci v naší ambulanci,
    v každém případě Vám rádi poskytneme vysvětlení k Vašemu vyjádření.
    Sama v úvodu své reakce uvádíte, že jste klientkou našeho zdravotnického zařízení již několik let a že jste po celou dosavadní dobu neměly u nás žádný problém: Vaše dosavadní spokojenost nás těší a zavazuje.
    Omlouváme se, že jsme nemohli vyhovět Vašemu přání, aby na ultrazvukovém vyšetření mohl být přítomen i Váš manžel. Pravděpodobně tato skutečnost přispěla k Vašemu rozladění se. Zajisté je Vám známo jako exponované pracovnici v oblasti zdravotnictví, v jaké epidemiologické situaci se momentálně nachází hlavní město Praha.
    Limitací počtu osob přítomných při vyšetření v prostorách ambulance chráníme zdraví našich klientek, jakož i našich zaměstnanců.
    V každém případě Vás mohu ujistit, že po optimální úpravě reprodukčního čísla charakterizujícího dynamiku pandemie, plánujeme znovu obnovit možnost přítomnosti pro manžele a partnery našich těhotných pacientek.
    Musím se ohradit vůči Vaším pocitům, že je nám jedno, s jakými obtížemi k nám pacientky přicházejí. Mohu Vás ujistit , že Vašim obtížím byla věnována náležitá pozornost a stejně mohu potvrdit, že v našem zdravotnickém zařízení používáme výhradně jednorázový spotřební materiál a určitě není nouze o papírové role nebo jednorázové papírové ručníky. Za skutečnost, že gel Vám stékal na kalhoty po vyšetření se Vám omlouváme, ale zároveň doporučujeme přizpůsobovat charakter oblečení nejen ročnímu období, ale i stadiu těhotenství, ve kterém se nacházíte. Zároveň Vás informujeme, že jste při vyšetření nevyužila možnost použití jednorázového oblečení, které poskytujeme na požádání u zdravotní sestry.
    Pokud se jedná o způsobilost poskytovatele poskytovat zdravotní péči, mohu Vás ujistit, že profesionální příprava našich zaměstnanců je na nadstandardní úrovni.
    Osobně jsem byl přítomen během komunikace naší zdravotní sestry s Vámi, sestřička Vám oznámila, že na základě laboratorního nálezu Vám byl vystaven e recept a nabídla možnost konzultace s lékařem, co jste v dané chvíli odmítla.
    Určitě budete jsem mnou souhlasit, že je evidentní rozdíl, mezi oznámením odeslání vystaveného receptu a rozborem diagnostického postupu.
    Váš předpoklad o tom, že zaměstnanci záměrně nezvedají telefon je pouze domněnkou, která se nezakládá na pravdě. V případě, že se nedovoláte, náš informační systém Vám nabízí další komunikační možnosti.
    Pokud se Vám v našem informačním systému nepodařilo dohledat výsledky, ty se v něm objeví až po validaci lékařem, v případě potřeby poskytujeme našim pacientkám i zaškolení, jak se orientovat v našem informačním systému.
    Pokud se jedná o komunikaci s lékařem: každé pacientce jsou zodpovězeny všechny nastolené otázky, ve Vašem případě to byla i informace o laboratorním výsledku s následným vystavením receptu. Z důvodu ochrany údajů o vašem zdraví, nemohu v této chvíli zacházet do podrobností, ale při Vaší osobní návštěvě Vám rád všechno vysvětlím.
    MUDr. Marek Krupša

Lékař: MUDr. Petr Holba Jiný

Po několika letech trápení u mého starého gynekologa, který me neustále nutil do darování vajíček jsem byla moc rada ze me vzal pan doktor “pod svá křídla”.. Pan doktor Holba je opravdový profík nejlepších kvalit. Po jeho odchodu z Gyncentra jsme neváhala a přešla k němu do Team Sante. Tak empatickeho a milého doktora jsem ještě nepotkala. Snaží se pomoct se vším co mate má srdci a vždy si všechno pamatuje. Jestli váháte zda se k němu přihlásit, tak určitě neváhejte! Nebudete litovat!

Lékař: MUDr. Petr Holba Jiný

Jen to nejlepší, upřímně , když mi řekli, že Mudr. Holba už v GC neordinuje , okamžitě jsem ho začala hledat , no a Příbram zase není tak dakeko.

Lékař: MUDr. Daniel Struppl Jiný

Velice dekuji panu primari Strupplovi za jeho lidsky,laskavý a profesionální pristup v souvislosti s moji pooperační péčí v Gyncentru.Hana Chytrá

Lékař: MUDr. Petr Holba Jiný

Přeregistrovala k MUDr. Holbovi pro jeho kladné recenze od mého kolegy do Gyncentra na Českomoravské (ISCARE). Reaguji na dnešní vyšetření a konzultaci, kterou si nemohu vynachválit. Nepamatuji si, že bych někdy odjížděla od svého lékaře s úsměvem a tak dobrou náladou, jako zrovna dnes.
    Nejen, že mi pan doktor vše srozumitelně, lidsky a příjemně vysvětlil, ale také byl při vyšetření ohleduplný a 'jemný'.
    Komunikace s panem doktorem je na úrovni, je orientován na klientku a její problémy a jako bonus Vás jeho humor rozveselí a povzbudí.. dodávám, že v jeho ordinaci jsem se cítila jak u něj doma :-D.
    Díky za to, že jsem konečně našla lékaře, do jehož péče se nebojím svěřit a kterému naprosto důvěřuji.

Lékař: MUDr. Petr Holba Jiný

Můžu jenom doporučit. Velmi laskavý a citlivý přístup. Řešila jsem s panem doktorem nádor na děloze a cystu na vaječníků. Opravdu velmi profesionální přístup.

Lékař: Doc. MUDr. Michal Otčenášek Jiný

24.1.2020 jsem absolvovala zákrok, kterým mi byly odstraněna inkontinence. Dodržela jsem všechny pokyny a očekávala jsem, že se vše dostane do normálu, jako tomu bylo před operací, ale není tomu tak. Dnes je to již více jak 5 měsíců po operaci a v oblasti intimní k vrácení v předešlý stav v žádném případě nedošlo a to ani v náznacích. Nejen, že manžel se se mnou nemůže ani mazlit, ale dokonce to došlo tak daleko, že se s ním o této problematice nemohu ani bavit, neboť i to mi vadí. O nějakém uspokojení z mé strany nemůže být ani řeč, nehledě ke skutečnosti, že problém inkontinence se mi opět pomalu vrací.

Lékař: MUDr. Pavel Müller Jiný

Perfektně provedená operace. Vstřícnost a rychlé vyřešení mého problému. Samotný pobyt na klinice Gyncentra Českomoravská byl příjemný.

Lékař: MUDr. Daniel Struppl Jiný

Pan primář naprosto úžasný, milý, vstřícný, empatický, slušný, ochotný. Prostě jsem moc ráda, že mám takového lékaře.

Lékař: MUDr. Daniel Struppl

Úžasný lékař!!! Pacientce vše ochotně vysvětlí, poradí, velmi uklidňující a příjemné jednání, SUPER!!!