GynCentrum Praha

Hloubětínská 3/13

19800, Praha, hl. město Praha

Soukromé zdravotnické zařízení. Poskytuje léčbu v oblasti gynekologie, plastické gynekologie, plastické a estetické chirurgie, urogynekologie, interny, poradenství a vyšetření neplodných párů – IVF, obezitologie a operační léčby křečových žil.

Zákroky

• ambulantní gynekologie, chirurgická gynekologie, plastická chirurgie, urogynekologie, mamologie, prsní poradna, interna, obezitologie, fyzioterapie, laser

Vyšetření

• gynekologická vyšetření, prsní vyšetření, sono prsou, urodynamika, epilační ošetření, holterovské vyšetření, předoperační vyšetření, interní vyšetření, těhotenství, vrozené vývojové vady, 4D ultrazvuk, sono pánve, kolposkopie

Nemoci

• gynekologické obtíže, inkontinence, myomy, obtíže s čípkem, obezita

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

• Richard Havel

Gynekolog,

• E

Moc bych chtěla pana doktora doporučit...je úžasný profesionál a moc milý a šetrný. Myslela jsem si, že mám problém, ale po dokonalém vyšetření mě pan doktor ujistil, že jsem úplně zdravá. Vše bylo způsobeno psychyckým stresem, způsobeným rozvodem a pokud budu dodržovat cvičení a hlavně posilovat i autogenním tréninkem mozek, bude vše brzo v pořádku. Žádná operace, žádné léky....i přes to, že jsem zdravá, ujistil mě pan doktor, že jsem udělala dobře a přišla k němu. Pokud máte i třeba malé pochybnosti, neváhejte se obrátit na pana doktora. Děkuji E.

• I

Mohu tu s vámi všemi děvčaty souhlasit, takhle má vypadat osobnost erudovaného lékaře. Na operaci se teprve chystám, tak vyhledávám všechny informace, a po přečtení názorů jsem klidnější.

Podívejte se na všechny názory (19) na lékaře

• Jan Uher

• E

Pana doktora Uhra si velice vážím. Je to odborník na svém místě. Skvělé je, že si své pacientky sám operuje. Před dr.Uhrem jsem vystřídala několik gynekologů a žádný nebyl tak výborný. Naprosto mů důvěruji. Eva Strnadová

• J

Dobrý den,
      moc ráda bych přidala svůj názor. Po zkušenostech,které mám, jsem opravdu šťastná a děkuju za dokopání k panu doktorovi.Měla jsem hodně velké obtíže, nad kterými všichni doktoři jen mávli rukou a nic neřešili.Mé problémy se ale stále stupňovaly a hodně omezovaly v životě.Pan doktor se mě okamžitě ujal a velice mi pomohl.Nyní už jsem bez jakýchkoliv problémů,bolestí a starostí.
      Nad problémem s otěhotněním (již je to více jak dva roky), se pan doktor pozastavil,jak to bývala lékařka řešila a nepochopil, jak to, že nepoznala v čem je ten zakopaný pes.Nyní jsem se začala léčit a věřím, že vše půjde :-) Vím, že samozřejmě se může stát, že se nepovede (moc se mi líbí upřímnost pana doktora a ne sliby teď už to 100% vyjde a pak odchod s pláčem). ale pan doktor a i sestřička mi dodali novou energii a víru.
      Rozhodně jen doporučuji!!!

Podívejte se na všechny názory (69) na lékaře

• Miroslava Janatová

• K

Skvělá, hodná a milá lékařka, která dokáže člověka podpořit a podržet v jeho nejtěžších chvílích. Kéž by takových lékařů bylo víc.

• Přemysl Dvořák

Anesteziolog,

• X

Jsem stejného názoru. Pan doktor mě uspával již 3x a vždy byl neskutečně milý a vnímavý. Je to opravdu profík! Všem doporučuji!

• K

Úžásný lékař, když jsem musela po samovolné potratu na revizi dělohy, ještě na sále mi utíral slzy a nestále mě podporoval, jak slovně, tak i tím, že mě hladil po tváři. Určitě člověk na svém místě, takové lékaře by měli platit zlatem...

• Karel Pohl

• A

Jsem pacientkou tohoto lékaře již více než 10 let a velice hodnotím jeho odbornost, vysokou profesionalitu i velmi vstřícný a lidský přístup k pacientkám. Tohoto lékaře mohu jen doporučit,

• P

tento lékař mi přijde, že jde jenom po penězích, jelikož když pacient po něm něco chce např. recept, tak než aby vám ho vystavil tak radši řekne , že musíte jít k žurnálnímu lékaři . To mě docela dost naštvalo :-( a to k němu už 13 let. Tady je vidět jak si tento lékař váží stálých pacintů !

• Kateřina Bollardt

• A

Vždy jsem byla naprosto spokojená. Paní doktorka mi vždy vše ochotně vysvětlila, ukázala, vyslechla moje potíže, vždy mi správně stanovila diagnózu a na danou věc mi řekla svůj názor. Za tu dobu co k ní chodím (pokud si dobře pamatuji tak je to 6 let) na mě byla nepříjemná všeho všudy jednou a rozhodně to neubralo nic na profesionalitě jejího výkonu. Nikdy nic nezanedbala a nemohu naprosto nic vytknout v čekárně jsem nikdy nebyla déle než 15 minut, kdybych se neodstěhovala do Brna tak neměním!!!

• I

Nepříjemná, neprofesionální. Pacientky objednané po 15 minutách, takže vás prakticky odbyde mezi dveřmi. Na nesedící antikoncepci mi bylo doporučeno si pořídit miminko, že se to pak spraví. Absolutní vrchol byl, když přes třicet minut v prázdné ordinaci řešila se sestrou zda je lepší mít výsledky cytologie v tištěné nebo elektronické podobě a absolutně ji nezajímalo, že už jí tam čekají pacientky objednané na čtvrt, půl a tři čtvrtě. Za mě nikdy víc.

Podívejte se na všechny názory (13) na lékaře

• Petr Pícha

Gynekolog, Plastický Chirurg, MUDr.

• P

Před třemi měsíci jsem u pana primáře Píchy podstoupila celkovou rejuvenaci jak laserovou, tak úpravu zadní poševní stěny a poševního vchodu. Kdybych se měla znovu rozhodovat o tomto zákroku, neváhala bych již ani minutu. Pan primář je opravdu velmi šikovný, znovu se mi vrátilo sebevědomí, chuť do života a i manžel, i když si nikdy nestěžoval, je také nadmíru spokojený.

• Po svém první porodu v roce 2011 jsem se neustále trápila s různými vag. záněty a infekcemi. Zpočátku se vracely po měsíci, později se obtíže objevili hned po dobrání antibiotik. Téměr 2 roky jsem docházela k místním gynekologům, kteří vzájemně vyvraceli své diagnozy. Posílali mě na různá vyšetření k chirurgům a dokonce i na neurologii (prý si problémy přivolávám sama stresem). Ta šílená bolest mě budila ze spaní, nemohla jsem skoro chodit. Manželství se mi div nerozpadlo, kvůli mém celibátu. Až mi nakonec hromadně řekli: "Všechno jsme vyzkoušeli, už vám víc pomoci nedokážeme.". Vyhledala jsem si tedy GynCentrum a po mém dotazu pře web, mě okamžitě kontaktoval primář Pícha. Ve svém objednacím systému si na mě našel čas téměř hned. Po první prohlídce bylo jasno, měla jsem tak zdevastovaný děložní čípek, že operace byla nevyhnutelná. On mě vlastně zachránil. Na pobyt na Hloubětínském zámečku vzpomínám jako na dovolenou. Nic jsem necítila, žádné komplikace ani pooperační bolesti. Cítila jsem se jako znovuzrozený člověk. Tento doktor mi svým zákrokem vlastně zachránil i manželství.

Podívejte se na všechny názory (23) na lékaře

• František Divila

• L

Pan doktor Divila je velmi milý, pečlivý a zkušený. Odborník na svém místě. Díky němu mám půlročního chlapečka. Nestěhovat se pryč, chodím k němu dále. Urcitě doporučuji!

• V

Pan doktor Divila je fantastický, chytrý člověk, s kterým se dá mluvit téměř o všem a člověk se před ním nemusí naprosto stydět. Všem v mém okolí pana doktora velice doporučuji a stejně tak i služby GynCentra, s kterým jsem velice spokojená.

Podívejte se na všechny názory (32) na lékaře

• Zoja Čurilová Roháčová

• Umístění: GynCentrum PrahaSlužby: gynekologické vyšetření

Paní doktorka byla velmi milá a pozorná, vyšetření bylo dobré a nebylo to žádné potíže. Navrhla také řadu určitých léků jen v případě, jestli mám něco obávat.

• T

Paní doktorka mila ale naprosto neskušená a řadu věcí podcenuje.Lečila mě stylem že jsem ji věřila díky tomu že byla mila.Ale jedny leky nezabrali ,dala mi neschopenku ok.druhé leky nezabrali pak mě poslala domu že je vše ok. Večer jsem byla u ní znova s Akutním zanětem dělohy a vaječníku došlo k hospitalizaci.Nechapala jsem že mě uschopnila a ,, pak mi řekla že mám zanět už i pravém vaječníku.Nic jsem ji neřekla,nevynadala .Lečila mě dal dostala jsem infuze pak jsem šla domu s dalšími ATB. Bylo mi špatně .Uplnou nechut to dovršilo tím že jsem se dostala v gyncenrum k jinému lekaři,kde mi bylo řečeno že v počitači není žádný zaznam o lečbě co mi bylo a jaké Atb jsem brala.Myslím si teda že by paní doktroka měla zlepšit schopnosti a nespolehat se jen na to že má titul.

Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře

• Libor Novák

• B
      Umístění: GynCentrum Praha

K panu doktoru Novákovi jsem se dostala na doporučení mamky, která ho navštěvuje už roky. Už při první kontrole si mě získal svým přátelským přístupem, humorem a také je to moc hezký chlap. Dokázal vyvrátit mé obavy i mě psychicky podpořit a za mě je to nejlepší doktor, se kterým jsem se kdy setkala... :-)

• E

Krásný, milý doktor, příjemná ordinace s kouzelnými obrázky na stěně, připadáte si,že jste na vernisáži s umělcem.Byl to prostě zážitek na celý den!!! Budu se těšit na další setkání s tímto nevšedním, inteligentním člověkem. :-)

Podívejte se na všechny názory (50) na lékaře