Soukromé zdravotnické zařízení. Poskytuje léčbu v oblasti gynekologie, plastické gynekologie, plastické a estetické chirurgie, urogynekologie, interny, poradenství a vyšetření neplodných párů – IVF, o... Více

O nás

Ordinace

GynCentrum Praha

Hloubětínská 3/13

19800 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Soukromé zdravotnické zařízení. Poskytuje léčbu v oblasti gynekologie, plastické gynekologie, plastické a estetické chirurgie, urogynekologie, interny, poradenství a vyšetření neplodných párů – IVF, obezitologie a operační léčby křečových žil.

Zákroky

 • ambulantní gynekologie, chirurgická gynekologie, plastická chirurgie, urogynekologie, mamologie, prsní poradna, interna, obezitologie, fyzioterapie, laser

Vyšetření

 • gynekologická vyšetření, prsní vyšetření, sono prsou, urodynamika, epilační ošetření, holterovské vyšetření, předoperační vyšetření, interní vyšetření, těhotenství, vrozené vývojové vady, 4D ultrazvuk, sono pánve, kolposkopie

Nemoci

 • gynekologické obtíže, inkontinence, myomy, obtíže s čípkem, obezita

Typ zařízení

 • klinika

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

 • Richard Havel

  Gynekolog,

  • E

   Moc bych chtěla pana doktora doporučit...je úžasný profesionál a moc milý a šetrný. Myslela jsem si, že mám problém, ale po dokonalém vyšetření mě pan doktor ujistil, že jsem úplně zdravá. Vše bylo způsobeno psychyckým stresem, způsobeným rozvodem a pokud budu dodržovat cvičení a hlavně posilovat i autogenním tréninkem mozek, bude vše brzo v pořádku. Žádná operace, žádné léky....i přes to, že jsem zdravá, ujistil mě pan doktor, že jsem udělala dobře a přišla k němu. Pokud máte i třeba malé pochybnosti, neváhejte se obrátit na pana doktora. Děkuji E.

  • I

   Mohu tu s vámi všemi děvčaty souhlasit, takhle má vypadat osobnost erudovaného lékaře. Na operaci se teprve chystám, tak vyhledávám všechny informace, a po přečtení názorů jsem klidnější.

  Podívejte se na všechny názory (19) na lékaře


 • Miroslava Janatová

  Gynekolog, MUDr.

  • K

   Skvělá, hodná a milá lékařka, která dokáže člověka podpořit a podržet v jeho nejtěžších chvílích. Kéž by takových lékařů bylo víc.


 • Přemysl Dvořák

  Anesteziolog,

  • X

   Jsem stejného názoru. Pan doktor mě uspával již 3x a vždy byl neskutečně milý a vnímavý. Je to opravdu profík! Všem doporučuji!

  • K

   Úžásný lékař, když jsem musela po samovolné potratu na revizi dělohy, ještě na sále mi utíral slzy a nestále mě podporoval, jak slovně, tak i tím, že mě hladil po tváři. Určitě člověk na svém místě, takové lékaře by měli platit zlatem...


 • Karel Pohl

  Gynekolog, MUDr.

  • A

   Jsem pacientkou tohoto lékaře již více než 10 let a velice hodnotím jeho odbornost, vysokou profesionalitu i velmi vstřícný a lidský přístup k pacientkám. Tohoto lékaře mohu jen doporučit,

  • P

   tento lékař mi přijde, že jde jenom po penězích, jelikož když pacient po něm něco chce např. recept, tak než aby vám ho vystavil tak radši řekne , že musíte jít k žurnálnímu lékaři . To mě docela dost naštvalo :-( a to k němu už 13 let. Tady je vidět jak si tento lékař váží stálých pacintů !


 • Kateřina Bollardt

  Gynekolog, MUDr.

  • A

   Vždy jsem byla naprosto spokojená. Paní doktorka mi vždy vše ochotně vysvětlila, ukázala, vyslechla moje potíže, vždy mi správně stanovila diagnózu a na danou věc mi řekla svůj názor. Za tu dobu co k ní chodím (pokud si dobře pamatuji tak je to 6 let) na mě byla nepříjemná všeho všudy jednou a rozhodně to neubralo nic na profesionalitě jejího výkonu. Nikdy nic nezanedbala a nemohu naprosto nic vytknout v čekárně jsem nikdy nebyla déle než 15 minut, kdybych se neodstěhovala do Brna tak neměním!!!

  • I

   Nepříjemná, neprofesionální. Pacientky objednané po 15 minutách, takže vás prakticky odbyde mezi dveřmi. Na nesedící antikoncepci mi bylo doporučeno si pořídit miminko, že se to pak spraví. Absolutní vrchol byl, když přes třicet minut v prázdné ordinaci řešila se sestrou zda je lepší mít výsledky cytologie v tištěné nebo elektronické podobě a absolutně ji nezajímalo, že už jí tam čekají pacientky objednané na čtvrt, půl a tři čtvrtě. Za mě nikdy víc.

  Podívejte se na všechny názory (13) na lékaře


 • Petr Pícha

  Gynekolog, Plastický Chirurg, MUDr.

  • P

   Před třemi měsíci jsem u pana primáře Píchy podstoupila celkovou rejuvenaci jak laserovou, tak úpravu zadní poševní stěny a poševního vchodu. Kdybych se měla znovu rozhodovat o tomto zákroku, neváhala bych již ani minutu. Pan primář je opravdu velmi šikovný, znovu se mi vrátilo sebevědomí, chuť do života a i manžel, i když si nikdy nestěžoval, je také nadmíru spokojený.

  • Po svém první porodu v roce 2011 jsem se neustále trápila s různými vag. záněty a infekcemi. Zpočátku se vracely po měsíci, později se obtíže objevili hned po dobrání antibiotik. Téměr 2 roky jsem docházela k místním gynekologům, kteří vzájemně vyvraceli své diagnozy. Posílali mě na různá vyšetření k chirurgům a dokonce i na neurologii (prý si problémy přivolávám sama stresem). Ta šílená bolest mě budila ze spaní, nemohla jsem skoro chodit. Manželství se mi div nerozpadlo, kvůli mém celibátu. Až mi nakonec hromadně řekli: "Všechno jsme vyzkoušeli, už vám víc pomoci nedokážeme.". Vyhledala jsem si tedy GynCentrum a po mém dotazu pře web, mě okamžitě kontaktoval primář Pícha. Ve svém objednacím systému si na mě našel čas téměř hned. Po první prohlídce bylo jasno, měla jsem tak zdevastovaný děložní čípek, že operace byla nevyhnutelná. On mě vlastně zachránil. Na pobyt na Hloubětínském zámečku vzpomínám jako na dovolenou. Nic jsem necítila, žádné komplikace ani pooperační bolesti. Cítila jsem se jako znovuzrozený člověk. Tento doktor mi svým zákrokem vlastně zachránil i manželství.

  Podívejte se na všechny názory (23) na lékaře


 • František Divila

  Gynekolog, MUDr.

  • L

   Pan doktor Divila je velmi milý, pečlivý a zkušený. Odborník na svém místě. Díky němu mám půlročního chlapečka. Nestěhovat se pryč, chodím k němu dále. Urcitě doporučuji!

  • V

   Pan doktor Divila je fantastický, chytrý člověk, s kterým se dá mluvit téměř o všem a člověk se před ním nemusí naprosto stydět. Všem v mém okolí pana doktora velice doporučuji a stejně tak i služby GynCentra, s kterým jsem velice spokojená.

  Podívejte se na všechny názory (32) na lékaře


 • Zoja Čurilová Roháčová

  Gynekolog, MUDr.

  • Umístění: GynCentrum PrahaSlužby: gynekologické vyšetření

   Paní doktorka byla velmi milá a pozorná, vyšetření bylo dobré a nebylo to žádné potíže. Navrhla také řadu určitých léků jen v případě, jestli mám něco obávat.

  • T

   Paní doktorka mila ale naprosto neskušená a řadu věcí podcenuje.Lečila mě stylem že jsem ji věřila díky tomu že byla mila.Ale jedny leky nezabrali ,dala mi neschopenku ok.druhé leky nezabrali pak mě poslala domu že je vše ok. Večer jsem byla u ní znova s Akutním zanětem dělohy a vaječníku došlo k hospitalizaci.Nechapala jsem že mě uschopnila a ,, pak mi řekla že mám zanět už i pravém vaječníku.Nic jsem ji neřekla,nevynadala .Lečila mě dal dostala jsem infuze pak jsem šla domu s dalšími ATB. Bylo mi špatně .Uplnou nechut to dovršilo tím že jsem se dostala v gyncenrum k jinému lekaři,kde mi bylo řečeno že v počitači není žádný zaznam o lečbě co mi bylo a jaké Atb jsem brala.Myslím si teda že by paní doktroka měla zlepšit schopnosti a nespolehat se jen na to že má titul.

  Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře


 • Libor Novák

  Gynekolog, MUDr.

  • B
   Umístění: GynCentrum Praha

   K panu doktoru Novákovi jsem se dostala na doporučení mamky, která ho navštěvuje už roky. Už při první kontrole si mě získal svým přátelským přístupem, humorem a také je to moc hezký chlap. Dokázal vyvrátit mé obavy i mě psychicky podpořit a za mě je to nejlepší doktor, se kterým jsem se kdy setkala... :-)

  • E

   Krásný, milý doktor, příjemná ordinace s kouzelnými obrázky na stěně, připadáte si,že jste na vernisáži s umělcem.Byl to prostě zážitek na celý den!!! Budu se těšit na další setkání s tímto nevšedním, inteligentním člověkem. :-)

  Podívejte se na všechny názory (50) na lékaře


 • Tomáš Řádek

  Gynekolog, MUDr.

  • B

   S panem doktorem jsem spokojená. Chodím k němu cca 10 let. Vždy mi na všechny dotazy ochotně odpoví. Nestalo se mi, že by se vysmíval. Dokonce mi i dobře poradil i z jiného oboru. Protivný na mě také nikdy nebyl, naopak má smysl pro humor. K placení nadstandardních vyšetření mě také nikdo nenutil.

  • L
   Umístění: Gynekologie a porodnictvíSlužby: Interupce

   Pana doktora bohužel rozhodně nedoporučuji. Musím hned na začátku říct že pan doktor je jeden z mála kdo akceptuje pojišťovnu Maxima pro cizince. Když jsem k němu přišla na první návštěvu hned mne sdílel že cizince nemá rád a celou dobu se ke mně choval arogantně, agresivně, křičel na mne a dělal nevhodné komentáře (přišla jsem ohledně potratu). Od té doby je mi blbě jen z myšlenky o tom, že bych musela jít na gyndu za panem doktorem s nějakým problémem. V situaci když jsem potřebovala poradit a pomoci dostala jsem jen výsměch a aroganci. Už nikdy tam nejdu!

  Podívejte se na všechny názory (60) na lékaře