GynCentrum Praha

Hloubětínská 3/13

19800 , Praha , hl. město Praha

Soukromé zdravotnické zařízení. Poskytuje léčbu v oblasti gynekologie, plastické gynekologie, plastické a estetické chirurgie, urogynekologie, interny, poradenství a vyšetření neplodných párů – IVF, obezitologie a operační léčby křečových žil.

Zákroky

• ambulantní gynekologie, chirurgická gynekologie, plastická chirurgie, urogynekologie, mamologie, prsní poradna, interna, obezitologie, fyzioterapie, laser

Vyšetření

• gynekologická vyšetření, prsní vyšetření, sono prsou, urodynamika, epilační ošetření, holterovské vyšetření, předoperační vyšetření, interní vyšetření, těhotenství, vrozené vývojové vady, 4D ultrazvuk, sono pánve, kolposkopie

Nemoci

• gynekologické obtíže, inkontinence, myomy, obtíže s čípkem, obezita

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

• M
    Lékař: MUDr. Petr Holba Jiný

Po několika letech trápení u mého starého gynekologa, který me neustále nutil do darování vajíček jsem byla moc rada ze me vzal pan doktor “pod svá křídla”.. Pan doktor Holba je opravdový profík nejlepších kvalit. Po jeho odchodu z Gyncentra jsme neváhala a přešla k němu do Team Sante. Tak empatickeho a milého doktora jsem ještě nepotkala. Snaží se pomoct se vším co mate má srdci a vždy si všechno pamatuje. Jestli váháte zda se k němu přihlásit, tak určitě neváhejte! Nebudete litovat!

• Z
    Lékař: MUDr. Petr Holba Jiný

Jen to nejlepší, upřímně , když mi řekli, že Mudr. Holba už v GC neordinuje , okamžitě jsem ho začala hledat , no a Příbram zase není tak dakeko.

• H
    Lékař: MUDr. Daniel Struppl Jiný

Velice dekuji panu primari Strupplovi za jeho lidsky,laskavý a profesionální pristup v souvislosti s moji pooperační péčí v Gyncentru.Hana Chytrá

• J
    Lékař: MUDr. Petr Holba Jiný

Přeregistrovala k MUDr. Holbovi pro jeho kladné recenze od mého kolegy do Gyncentra na Českomoravské (ISCARE). Reaguji na dnešní vyšetření a konzultaci, kterou si nemohu vynachválit. Nepamatuji si, že bych někdy odjížděla od svého lékaře s úsměvem a tak dobrou náladou, jako zrovna dnes.
    Nejen, že mi pan doktor vše srozumitelně, lidsky a příjemně vysvětlil, ale také byl při vyšetření ohleduplný a 'jemný'.
    Komunikace s panem doktorem je na úrovni, je orientován na klientku a její problémy a jako bonus Vás jeho humor rozveselí a povzbudí.. dodávám, že v jeho ordinaci jsem se cítila jak u něj doma :-D.
    Díky za to, že jsem konečně našla lékaře, do jehož péče se nebojím svěřit a kterému naprosto důvěřuji.

• J
    Lékař: MUDr. Petr Holba Jiný

Můžu jenom doporučit. Velmi laskavý a citlivý přístup. Řešila jsem s panem doktorem nádor na děloze a cystu na vaječníků. Opravdu velmi profesionální přístup.

• M
    Lékař: Doc. MUDr. Michal Otčenášek Jiný

24.1.2020 jsem absolvovala zákrok, kterým mi byly odstraněna inkontinence. Dodržela jsem všechny pokyny a očekávala jsem, že se vše dostane do normálu, jako tomu bylo před operací, ale není tomu tak. Dnes je to již více jak 5 měsíců po operaci a v oblasti intimní k vrácení v předešlý stav v žádném případě nedošlo a to ani v náznacích. Nejen, že manžel se se mnou nemůže ani mazlit, ale dokonce to došlo tak daleko, že se s ním o této problematice nemohu ani bavit, neboť i to mi vadí. O nějakém uspokojení z mé strany nemůže být ani řeč, nehledě ke skutečnosti, že problém inkontinence se mi opět pomalu vrací.

• I
    Lékař: MUDr. Pavel Müller Jiný

Perfektně provedená operace. Vstřícnost a rychlé vyřešení mého problému. Samotný pobyt na klinice Gyncentra Českomoravská byl příjemný.

• A
    Lékař: MUDr. Daniel Struppl Jiný

Pan primář naprosto úžasný, milý, vstřícný, empatický, slušný, ochotný. Prostě jsem moc ráda, že mám takového lékaře.

• R
    Lékař: MUDr. Daniel Struppl

Úžasný lékař!!! Pacientce vše ochotně vysvětlí, poradí, velmi uklidňující a příjemné jednání, SUPER!!!

• T
    Lékař: MUDr. Jan Uher

Pana doktorka navštěvuji přes deset let a o změně zatím neuvažuji. Naštěstí jsem s ním nemusela řešit žádné problémy, nicméně chová se slušně, přistupuje odpovědně a poctivě.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu