Internista Rokycany

• „Pan doktor je strašně milý a sympatický člověk a také skvělý lékař, který Vám rád vše vysvětlí a přidá ještě něco navíc. Doporučuji ;-) Více

Lábkova 16, Plzeň Mapa

Interní ordinace B.Braun Avitum s.r.o.

• Internista, Fyzioterapeut

„Nejlepší rehabilitace, se kterými jsem se kdy setkala. Jsou zde samé odbornice, jak paní doktorka, tak sestřičky. Děkuji za odblokování a celkovou péči. Více

Francouzská tř. 4, Plzeň Mapa

Rehabilitační ordinace

• „Paní doktorka je pečlivá a ochotná. Nic nenechá náhodě a vše vysvětlí. Vřele doporučuji všem kteří potřebují interní pomoc. Takových doktorů je již málo. Více

Masarykova 54, Plzeň Mapa

Psychosomatické a terapeutické centrum

• Internista, Ostatní

1 názor

„Pan doktor Cibulka je veliký profesionál a odborník. Má velmi laskavý přístup k pacientovi, nelze než vřele doporučit. Více

Alej Svobody 80, Plzeň Mapa

Ordinace pro poruchy metabolismu a odvykání kouření

• Internista, Chirurg, Dermato… log, Diabetolog, Gynekolog, Neurolog, Oční lékař, Ostatní, Plicní lékař, Praktický lékař, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog Více

Denisovo nábřeží 4, Plzeň Mapa

POLIKLINIKA DENISOVO NÁBŘEŽÍ - EUROCLINICUM a.s.

• „Paní doktorka i sestřička jsou obě profesionálky a velmi lidské - jsou obě úžasné, kéž by bylo takových lidí ve zdravotnictví více Více

Tachovská 80, Plzeň Mapa

Soukromá interní ordinace

• Internista, Endokrinolog

„Neznam lepsi lekarku. Nejen pro sve odborne znalosti, profesionalitu a jasnou komunikaci, ale i lidskost a ochotu pomoci. Kez by vsichni lekari byli jako ona. Více

Tylova 39, Plzeň Mapa

Interní, endokrinologická a revmatologická ambulance

• Internista, Endokrinolog

„Paní doktorka je milá, usměvavá, introvertní (což narozdíl od přechozího hodnocení nepovažuji za nic špatného). Dobře posoudila můj zdravotní stav, v případě pochybností mě podrobně vyšetřila, navrhla možnosti dalšího postupu, vysvětlila výhody a nevýhody, dále mě sledovala podle potřeby. Připadá mi jako velmi erudovaná a schopná doktorka, která ví, co dělá a proč. Mám k ní důvěru, která se mi asi za pět let její zdravotní péče velmi osvědčila. Více

alej Svobody 80, Plzeň Mapa

Endokrinologická ambulance I.interní kliniky FN Plzeň

• Masarykova tř. 62, Plzeň Mapa

Interní / diabetologická ordinace

Karlovarská tř. 30/298, Plzeň Mapa

DIEKO s.r.o., zdravotnické zařízení

• „Za panem doktorem jsem si musela dojet, po doporučení mé příbuzné, kdy jsem u jeho kolegů léčena na hypertenzi, která přes různě pozměněnou medikaci stále setrvávala a zvyšovala se. Už jenom prostředí, do které pacient přijde v čekárně je příjemné.Pan doktor mi přišel jako zjevení mezi lékaři.Jeho naprosto profesionální a erudovaný přístup, kdy zbytečně nemluví, ale koná. Díky skvělé vybavenosti své ordinace, pacient nemusí pro vyšetření jako je sonografie orgánů nikam běhat.Vysvětlí účinky předpsané medikace a doporučí případná další omezení pacientovi. Tak by měla vypadat lékařská péče, ale po mé zkušenosti je pan doktor bílá vrána mezi svými kolegy a to i kolegy z krajské kliniky. Moc děkuji. Více

Mohylová 49, Plzeň Mapa

Soukromá interní praxe

• „Velmi schopná a svědomitá paní doktorka. Od letošního roku má i novou sestřičku, která je (na rozdíl od sestřičky minulé) velmi ochotná, přívětivá a šikovná. Oběma velký dík za jejich práci. V této ordinaci se každému dostane opravdu kvalitní zdravotnická péče. Hanka Více

Houškova 31, Plzeň Mapa

Soukromá interní ambulance

• Internista, Praktický lékař

„Velmi, velmi dobrý. Naše celá rodina a příbuzenstvo jsme s jeho profesionálním,lékařským přístupem velmi spokojeni.

Smetanova 204, Starý Plzenec Mapa

Ordinace praktického lékaře

• „Výborný inzernista, léčí mne i mého manžela. Přišel mi na to, na co nikdo nepřišel, jsem po operaci, děkuji mu za to a je velice příjemný i jeho manželka. Ilona a Vlasta Císařovi. Více

Husova 1205, Přeštice Mapa

Interní ordinace

• Internista, Plicní lékař

„Tento lékař je člověkem ochotným a vstřícným s odbornými znalostmi,který vždy dobře poradí a pomůže.

Voldušská 750/II, Rokycany Mapa

Ordinace internisty, pneumologa

• „paní doktorka s velkým D dostala objektivní kladné hodnocení po zásluze od spokojených pacientů a kolegů, negativa ji dává jen jeden psychpatický člověk bez zdravého náhledu, který by své potíže měl co nejdříve řešit na psychiatrii!!! Více

Kotíkovská 19, Plzeň Mapa

PRIVAMED a.s., Městská nemocnice

• „DOPORUČUJI . Pan doktor je velice ochotný, soucitný, odborně vysoce na výši, sleduje poslední novinky medicíny,jsem s ním velice spokojená. Nikam jinam bych se neobrátila. Miroslava Roupová Více

Nádražní 28, Plzeň Mapa

Soukromá interní ambulance

• Internista, Endokrinolog

„Nejlepší interní a endokrinní lékařka v Plzni a okolí. Je vždy milá, vstřícná, vše vysvětlí, poradí. Je to odborník a profesionál. Více

Kotíkovská 19, Plzeň Mapa

Městská nemocnice Privamed

• Internista, Chirurg, Neurolo… g, Ortodontista, Ortoped, Plicní lékař, Praktický lékař, Proktolog, Psychiatr, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Masarykova tř. 62/1132, Plzeň Mapa

Zdravotnické zařízení Plzeň - Doubravka s.r.o.

• Internista, Revmatolog

„Jsem u paní doktorky chvilku,ale za tak krátkou dobu mě pomohla moc a pomáhá!Jsem ráda,že jsem v její péči a pokaždé mi všechno vysvětlí a můžu se zeptat na cokoliv a je milá a ochotná!Míša :) Více

Manětínská 15, Plzeň Mapa

Revmatologie a interní medicína