Ordinace léčebné rehabilitace s.r.o.

(24 názorů)
Zobrazit lékaře

Ordinace léčebné rehabilitace s.r.o.

nám. Svobody 1976

27201 , Kladno , středočeský

Nejbližší zařízení

• Dagmar Smilková

Fyzioterapeut, Internista,

• A

Tak to teda nevím kde ste byli . Po mne křičela nadavala a za celi rok co kni chodim ne ze nepomohla ale urazela prehlizela a vysloveně prehlizela pořádně nevyslechla je zrejme ze ve svém veku na to nemá. Ze zlejsim člověkem sem se ještě nesetkal !!! Vše ji je jedno hlavně abyste byli pryč furt jede svoje at ji říkáte cokoliv !!! Opravdu se obrat te na někoho jiného !

• Velice příjemná a ochotná lékařka s individuálním přístupem.Jedna z mála u které se cítíte jako pacient a ne jako někdo, kdo obtěžuje

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Michael Inneman

Neurolog, MUDr.

• T
      Umístění: jiné místoSlužby: Jiný

Chodím k němu já i moje mamka, obě spokojenost. Komunikace dobrá, i po telefonu pořadí, když máte obtíže, objedná rychle. Ač mi sám řekl, že si myslí, že mi nic vážného není a že vyšetření je zbytečné, stejně mě na něj pro můj klid poslal. Za tu dobu co k němu chodím dokonce 2x. Problémy mám pořád, ale on dělá co může, to že člověka bolí záda a necvičí, není jeho problém

• H
      Umístění: Ordinace léčebné rehabilitace s.r.o.Služby: Jiný

Mudr. Inneman nikdy více, naprosto nedoporučuji. "Léčil "manžela a byla to katastrofa, špatná komunikace.

Podívejte se na všechny názory (21) na lékaře