Ordinace léčebné rehabilitace s.r.o.

(24 názorů)
Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře
Zobrazit telefonní číslo

Ordinace léčebné rehabilitace s.r.o.

nám. Svobody 1976

27201 , Kladno , středočeský

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Michael Inneman Jiný

Chodím k němu já i moje mamka, obě spokojenost. Komunikace dobrá, i po telefonu pořadí, když máte obtíže, objedná rychle. Ač mi sám řekl, že si myslí, že mi nic vážného není a že vyšetření je zbytečné, stejně mě na něj pro můj klid poslal. Za tu dobu co k němu chodím dokonce 2x. Problémy mám pořád, ale on dělá co může, to že člověka bolí záda a necvičí, není jeho problém

Lékař: MUDr. Michael Inneman Jiný

Mudr. Inneman nikdy více, naprosto nedoporučuji. "Léčil "manžela a byla to katastrofa, špatná komunikace.

Lékař: Dagmar Smilková

Tak to teda nevím kde ste byli . Po mne křičela nadavala a za celi rok co kni chodim ne ze nepomohla ale urazela prehlizela a vysloveně prehlizela pořádně nevyslechla je zrejme ze ve svém veku na to nemá. Ze zlejsim člověkem sem se ještě nesetkal !!! Vše ji je jedno hlavně abyste byli pryč furt jede svoje at ji říkáte cokoliv !!! Opravdu se obrat te na někoho jiného !

Lékař: MUDr. Michael Inneman

MUDr. Inneman je odborník a člověk na svém místě. Moc mě kdysi pomohl a mému synovi také. Kladno má štěstí, že zde má ordinaci MUDr. Inneman, protože v Oblastní nemocnici Kladno je neurologie otřesná.

Lékař: MUDr. Michael Inneman

Pan Dr. Inneman je odbornik ktery mi nekolikrat pomohl odblokovat krcni pater. Prijemne jednani a zadne cekani. Jsem velmi spokojen a budu se na jen obracet i nadale.

Lékař: MUDr. Michael Inneman

Vždy mě pomohl při opakujících se potížích s bederní páteří

Lékař: MUDr. Michael Inneman

Souhlasím s paní Jitkou Nováčkovou problémy které,mají lidé s krčné páteří svádí na obezitu,což je nesmysl.Také nedoporučuji jsem nespokojena a jen trpím bolestma.Neléčí jen kritizuje jak kdo vypadá a sám je jak medvěd.

Lékař: MUDr. Michael Inneman

Vůbec nerozumí problematice. Našel jsem si jiného lékaře - vysoká spokojenost.

Lékař: MUDr. Michael Inneman

Špatný přístup k pacientovi,díky němu jsem marodila téměř rok,neustálé odblokování krční páteře po,kterých mi bylo zle, v nemocnici mi bylo nedávno řečeno,že násilné odblokování není dobré a také jsem se dozvěděla,že nejsem jediná pacientka,která od něj přišla se stejnými problémy a skončila v marodním stavu,naštěstí jsem k němu přestala chodit a našla si jiného lékaře.

Lékař: MUDr. Michael Inneman

Já múžu o p.dokotrovi mluvit jen v superlativech. Mám nemoc Myasthenia Gravis, kterou má u nás v ČR asi 2500tisíce pacientů. Když jsem se s provtními problémy dostavil na neurologii v nemocnici v Kladně, tak mi řekli, že je to v mém podání zneužívání lékařské péče a ať si dám teplé a suché za krk a napodruhé mě vyrazili mě hned. No a pan doktor mě přijal hned (i když sem si tam musel jako neobjednaný nějakou tu hodniku poseděť) a nemoc diagnostikoval také bez větších problémů. Takže abych to shrnul. Podle mě příjemný člověk, který ví co dělá... Můžu jen doporučit..