Zobrazit lékaře

Klinika Laser Plastic

Platnéřská 11

110 00, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 22...

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

• Robert Vlachovský

Chirurg, MUDr.

• R
      Umístění: VASCUMED s.r.o., Centrum žilní chirurgieSlužby: sklerotizace varixů

Skvělý a profesionální přístup i příjemné prostředí, operace proběhla rychle a bez komplikací. Nemám žádné výhrady.

• Jan Šindelář

Alergolog, MUDr.

• J

Byl jsem hospitalizován v nemocnici na Homolce v Praze. Celou dobu se o mně pečlivě staral jeden milý pan doktor, který mi svým jednáním můj pobyt v nemocnici zpříjemnil. Mohu jenom doporučit tohoto skvělého lékaře jako vzor pro jeho ostatní kolegy.

• Albert Foldyna

Plastický Chirurg, MUDr.

• Cevní operater nejvyšší kvality! výsledky jsou v 99% ostatníma metodama nedostižné. Navíc se postará o své lidi po operaci až po kontroly a odstranění žilek laserem!

• byla jsem 14 dny na operaci s kř.ž. po 5dnech jsem šla do práce takřka bez bolesti.Přístup lékaře i sestry hodnotím na velmi dobrý a moc všem kteří mi pomohli děkuji!!! L.Černá

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Martin Tománek

Plastický Chirurg, MUDr.

• Pan doktor vypadal dost unaveně. Práci zřejmě odvedl dobře, výsledek ale není na 100%. To asi nebylo ani možné, ale měl na to upozornit. Jednání bylo neosobní, ani by se po zákroku nerozloučil. Po upozornění se rozloučil.

• Velmi dobry lekar... Vrele doporucuji.Velmi profesionalni jednani.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Lenka Faltová

Dermatolog, MUDr.

• T

MUDr.Faltová je příjemná a oboru rozumí, mohu ji jen doporučit.JELIKOŽ PRACUJE V NESTÁT. ZAŘÍZENÍ V PRAZE, KDE SI PACIENTŮ VÁŽÍ NEBOŤ JE PAC. PLATÍ A NE LEVNĚ, NEDIVTE SE, ŽE PODÁVÁ RUKU, JE TO TAK VE VŠECH OBDOBNÝCH KLINIKÁCH.

• H

Velmi pečlivá. Milá.

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Jiří Borský

• B

Velice dobrý doktor. Mám doma 3 děti s rozštěpem.Nikdy jim nikdo rozštěpáček neřek a moc o tom nemluvíme jen když se zeptá proč hůř mluví,ale jinak ne neberem to jako problém tolik lidí je co má jizvy proč mu to připomínat.Máme rádi děti takové jaké jsou a nelitujeme je bereme je jako úplně zdravé děti.

• Ř

Chtěla bych poděkovat panu doktoru Borskému za to ,jak pomohl mému synovi,díky němu se se usmívá,po operaci roštěpu mu zbyla jen nepatrná jizvička a diky šikovným rukám pana doktora není prakticky nic vidět.Je to člověk který nejen svou odborností ,ale i lidskostí získává můj obdiv a úctu.Děkuji

Podívejte se na všechny názory (47) na lékaře

• Marta Moidlová

• D

Dobrý den, dnes jsem byla na zákroku u paní primářky MUDr. Marty Moidlové se svojí čtyřletou dcerou. Přestože se naše návštevy u lékařů obvykle neobejdou bez pláče, v Laserplastic to byl zcela jiný případ. Paní primářka si přišla s dcerou nejdříve popovídat, seznámit se a mezitím shlédla, o jaký problém se u ní jedná. Teprve pak jako "kamarádky" odešly na provedení zákroku. Získala si tak u dcery důvěru a při zákroku stálým pokládáním hezkých dotazů odváděla její pozornost. Dcera zákrok obstála na jedničku a bez pláče. Paní primářce bych za to chtěla touto cestou ještě jednou poděkovat a její služby vřele DOPORUČIT. Spokojená maminka Novotná

• D

Byla jsem s paní primářkou velice spokojená, je to úžasný človíček!!

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Zuzana Kulíková

Dermatolog, MUDr.

• X

Mám velice citlivou pleť, dlouhodobé problémy s akné a trpím tlakovou alergií, přesto mi paní doktorka Kulíková po mnoha letech trápení se u různých kožních lékařů a kosmetiček pomohla dostat akné pod kontrolu. Paní doktorka je skvělá, milá, vstřícná a ochotně se vším poradí. Návštěva u ní je velice příjemná záležitost. Člověk má pocit, že si jde spíš popovídat, než řešit zdravotní problém. Paní doktorku Kulíkovou všem vřele doporučuji. H. Kratochvílová

• A

Paní doktorka Kulíková mě léčila s velmi agresivním akne. Po několika letech a nezdařených pokusech u jiných lékařů, kdy na mě tato vada nejen bolestivě, ale i psychicky velmi trápila, mě MUDr.Kulíková nasadila celkovou léčbu, po které jsem po třech měsících byla úspěšně vyléčena. Vždy se ke mně chovala laskavě a profesionálně. Po této zkušenosti jsem začala k paní doktorce docházet i na kliniku Laser Plastik, kde mi paní doktorka prováděla laserové zákroky v obličeji a výplně vrásek. Jsem s její prací velmi spokojena a tuto lékařku skutečně doporučuji.
      Alena Hamanová

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Yveta Svobodová

Anesteziolog, MUDr.

• J

S MUDr. Svobodovou jsem se setkala na Oddělení následné intenzivní péče - Anesteziologicko resuscitačním oddělení kliniky Malvazinky. Paní doktorka odmítala nám, i ostatním vystrašeným příbuzným dalších pacientů, podávat informace o našich těžce nemocných blízcích. K pacientům se chovala chladně, krutě a s naprostým nezájmem. Když už se během služby v návštěvních hodinách objevila, jednala neempaticky a neprofesionálně. Přeji všem, aby se s ní nikdy nemuseli setkat.

• Andrej Sukop

• Umístění: jiné místoSlužby: Augmentace, modelace a rekonstrukce prsou

Co k tomuto skvělému doktorovi a člověku říci?...NEJLEPŠÍ Z NEJLEPŠÍCH ☝☝????????...měla jsem tu čest, že jsem se dostala do jeho zlatých rukou (augmentace a rekonstrukce prsů) a jen díky němu a jeho bezkonkurenčního přístupu jsem zase spokojená sama se sebou a hlavně šťastná ....zapomenout také nesmím samozřejmě na všechen zdravotní personál na JIPu a odd. plastické chirurgie v nemocnici Královské Vinohrady....byli jste úžasní a moc jste mi pomohli...všichni ...ještě jednou VELKÉ DÍKY za váš přístup, pochopení a hlavně lidskost. Klára Horáková, Litoměřice

• Chtěla bych se připojit k chválám na pana docenta Sukopa, který momentálně působí jako přednosta na plastické chirurgii Královské Vinohrady. I já jsem měla to štěstí a dostala jsem se do rukou tohoto skvělého plastického chirurga. Mé operace byly velice náročné a pro mě i dost bolestivé, ale vzhledem ke skvělé práci pana docenta Sukopa, jeho přístupu ke mě, jeho lidskosti a úžasnému zacházení byla má bolest poloviční. Velkou zásluhu na mém dobrém psychickém stavu měly i sestřičky na Jipu této kliniky. Opravdu velké DÍKY těmto ,,velkým lidem,,.
      Ještě mě čeká jedna menší operace na této klinice a jsem pevně přesvědčená, že i tentokrát bude vše perfektni. Myslím, že dobrou kliniku dělají hlavně dobří lidé a já jsem šťastná, že se o mě tito lidé mohli v těžkých chvílích starat. Vážím si toho a přeji jim všem, ať je tento přístup neopouští.
      Pokud budu mít příležitost, ráda kliniku plastické chirurgie doporučím ostatním a rozhodně nebudu šetřit chválou.
      M.Jelenová

Podívejte se na všechny názory (46) na lékaře