Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře
Zobrazit telefonní číslo

O nás

Ordinace

Klinika Laser Plastic

Platnéřská 11

110 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Typ zařízení

 • klinika

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  Š
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Jan Kotrnoch Jiný

  Před lety, v 10 letech, jsem začala trpět na každodenní křeče břicha. Byla jsem poslána na mnoho vyšetření, ale nikde se nic nenašlo, a tak mě předepsali antidepresiva z důvodu psychosomatické bolesti břicha.
  Tyto bolesti přetrvávaly dva roky téměř každý večer. Při velkých bolestech jsme chodili na další vyšetření a náhodou narazili na Pana doktora Kotrnocha, ten si kompletně vyslechl celou moji situaci a díky své vlastní zkušenosti nám sdělil podezření na chronický zánět apendixu. Byla jsem poslána na laparoskopický zákrok, aby se přímo podívali do břišní dutiny. Skutečně jsem měla chronický zánět a můj apendix byl blízko vaječníku, takže mohlo hrozit, že by mi zánět přešel i tam. Po dvou letech pouze Pan doktor Kotrnoch dokázal vyhodnotit mou situaci a jsem mu za to velmi vděčná.


  S
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Andrej Sukop Jiný

  Blepharoplasty horních víček před 12 lety. Dodnes naprostá spokojenost jak s výsledkem, tak s přístupem, profesionálním jednáním. Pana doktora můžu jedině doporučit! Lepšího odborníka na víčka byste v Praze těžko pohledali.


  O
  Lékař: MUDr. Jan Kotrnoch Jiný

  Před časem jsem měl po úrazu hematom(stehenní sval). Pan doktor byl velmi pečlivý a důsledný. Společně s doporučenými rehabilitacemi se noha vrátila k normálu a mohu dál běhat po horách. Děkuji


  M
  Lékař: MUDr. Andrej Sukop Jiný

  Pana profesora Mudr.A.Sukopa Ph.D.budu vždy a všude jen a jen chválit.
  Je to zlatý člověk se zlatýma rukama, které dokážou člověka navrátit zpět do života.Pan profesor mi letos v létě prováděl složitou rekonstrukci břicha ve FN Královské Vinohrady. Po předchozí operaci na jiné klinice se mi vytvořila obrovská kýla, měl jsem srůsty střev atd. Pan profesor se mě ujal jako nikdo jiný, při jeho pracovní vytíženosti mi nabídl opravdu rychlý termín k operaci, která dopadla k mé naprosté spokojenosti. Takové břicho, jaké mi pan profesor vykouzlil, jsem neměl ani předtím :).Pana profesora určitě doporučuji, je to mistr svého oboru, vždy vsřícný a ochotný pomoci druhým. Ještě jednou mé VELKÉ DÍKY.L.Mráček Liberecký Kraj


  K
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Jan Kotrnoch vyšetření retence varlat u dítěte

  Pediatr nám doporučil návštěvu pana doktora poté, co u našeho ročního syna při dvou návštěvách nenahmatal sestouplá varlátka. Po dvouhodinovém čekání nám pan doktor předepsal injekci s hormony, která by podle něj mohla pomoci (podle jeho vyjádření "ji předepisuje již 45 let"). Jako alternativu nabízel chirurgický zákrok.
  Protože se nám do aplikace hormonů příliš nechtělo, navštívili jsme ještě specialistu v Nemocnici Motol. Ten nás ubezpečil, že je nález u našeho syna fyziologický a není tak třeba žádného zásahu. Aplikace hormonů se navíc údajně již mnoho let nedoporučuje.
  Mám obavu, že pan doktor Kotrnoch rutinně předepisuje hormony všem příchozím dětským pacientům s obdobným nálezem, přičemž se nepokouší o přesnější diagnostiku, a ani se dále nevzdělává ve svém oboru.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Dagmar Frösslová Kožní alergie + zhnisaný nehet

  Dr.Frösslová je úžasná lékařka s uklidňujícím vlivem na pacienta. Navštěvuji ji po celou dobu její praxe, stará se o celou naši rodinu napříč generacemi. Pomohla s každým problémem a nejsou to jenom mastičky a vodičky, ale prováděla nám opakovaně drobné chirurgické výkony s úspěšným výsledkem. Uměla určit i velmi ojediněle se vyskytující onemocnění přenosné z krve zvířete. Zkrátka za dobrým lékařem se musí dojíždět a s pokorou někdy vyčkat frontu. Lenka Bažantová


  M
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Dagmar Frösslová

  VELMI ŠPATNÉ!
  Nepoznala NAKAŽLIVÉ kožní onemocnění. Když jsem řekla, že stejné příznaky má i můj přítel, reagovala posměšně tím, že ,,to je náhoda''. Skoro se na mě nepodívala, byla protivná a vypadalo to, že ,,diagnózu'' už má předem vymyšlenou. Ať jsem řekla cokoliv (např. že nepoužívám žádné nové výrobky, které by mohly podráždění způsobit atd.), vždy řekla to samé - že je to alergie a předepsala mi silné kortikoidy, které by na tento problém ani nezabraly. Naštestí mi selský rozum velel nevěřit jí ani slovo - na jiné klinice můj problém okamžitě rozpoznali a nasadili léčbu, která byla úspěšná.
  Tuto paní opravdu nedoporučuji!

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Andrej Sukop Augmentace, modelace a rekonstrukce prsou

  Co k tomuto skvělému doktorovi a člověku říci?...NEJLEPŠÍ Z NEJLEPŠÍCH ☝☝????????...měla jsem tu čest, že jsem se dostala do jeho zlatých rukou (augmentace a rekonstrukce prsů) a jen díky němu a jeho bezkonkurenčního přístupu jsem zase spokojená sama se sebou a hlavně šťastná ....zapomenout také nesmím samozřejmě na všechen zdravotní personál na JIPu a odd. plastické chirurgie v nemocnici Královské Vinohrady....byli jste úžasní a moc jste mi pomohli...všichni ...ještě jednou VELKÉ DÍKY za váš přístup, pochopení a hlavně lidskost. Klára Horáková, Litoměřice


  R
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Robert Vlachovský sklerotizace varixů

  Skvělý a profesionální přístup i příjemné prostředí, operace proběhla rychle a bez komplikací. Nemám žádné výhrady.


  J
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Yveta Svobodová

  S MUDr. Svobodovou jsem se setkala na Oddělení následné intenzivní péče - Anesteziologicko resuscitačním oddělení kliniky Malvazinky. Paní doktorka odmítala nám, i ostatním vystrašeným příbuzným dalších pacientů, podávat informace o našich těžce nemocných blízcích. K pacientům se chovala chladně, krutě a s naprostým nezájmem. Když už se během služby v návštěvních hodinách objevila, jednala neempaticky a neprofesionálně. Přeji všem, aby se s ní nikdy nemuseli setkat.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  Došlo k chybě, zkuste to znovu