Dbejte o své zdraví

• nemocnice

Nejbližší zařízení

Lékař: Joseph Traboulsi Jiný

Pan doktor je báječný.
    Operoval mě (nádor na hlasivkách)..
    Je mi mnohem líp a hurá,budu žít!!!
    Děkuji,pane Traboulsi za Vaše lidskost a profesionalita..
    Kéž by všechny lékaři (a nejen)..byly,jako Vy...
    Respekt...

Lékař: Petr Beneš Jiný

Tento lékař není jen lékař, ale také velká osobnost. Lidský přístup, snaha pomoci. Anděl strážný za jakýchkoliv okolností - ať v ambulanci nebo u lůžka.....

Lékař: MUDr. Dušan Urgošík Jiný

Zkušený odborník na svém místě s velkou ochotou a snahou pomoci. Své profesi rozumí a dokáže věci vysvětlit.

Lékař: MUDr. Roman Kučera Jiný

Dlouho, opravdu dlouho jsem hledal lékaře, který se podívá na můj letitý problém s bederní páteří i z trochu jiného úhlu, než pouze způsobem "šoupneme tam čtyři šrouby a bude to hotové". Nebylo to lehké. Ale našel jsem. Jsem neskutečně vděčný za pana doktora Kučeru, který mě operoval ve stavu, kdy už jsem nechodil. Dnes, tři týdny po operaci, chodím několik kilometrů denně, sedím, stojím, řídím auto a žiji zase kvalitní život. Pan doktor Kučera je špičkový neurochirurg, ale i fantastický člověk! Děkuji za vše!!!

Lékař: MUDr. Lucie Kufová Jiný

K paní doktorce docházím už hodně let a musím konstatovar,že mi paní doktorka moc pomohla a to nejen při léčení diabetu.Kéž by bylo více takových lékařů.

Lékař: MUDr. Dušan Urgošík Jiný

Odborník na svém místě, empatický, kapacita na evropské úrovni. Velice zodpovědný, pacientův stav je u něj na 1. místě.

Lékař: Petr Kocum Jiný

Navštívila jsem pana doktora na ORL Na Homolce nejprve kvuli obtížím s čelistním kloubem(s kterým mi poradil,nasměroval a problém zmírnil) a při návštěvě mi sám ještě navrhl,že mi odstraní velké mateřské znaménko na čele.
    Obešla jsem do té doby 6 specializovaných pracovišť plastické chirurgie a všude bylo odstranění problém (min.týdenní hospitalizace,celková narkóza a určitě zvednutné obočí-znaménko bylo blízko obočí o velikosti pětikoruny a vystouplé asi 1.5-2cm).
    Pan doktor je naprostý PROFESIONÁL a FRAJER! Ráno jsem přišla a za 2 hodiny odešla domů. Odstranil znaménko v lokální anestezii, naprosto bezbolestně,šití trvalo asi hodinu a půl. Bezbolestně proběhlo i celé hojení rány,pořád jsem čekala,kdy to začne bolet a ono nic! Vyndání stehů- opět polechtaní, o bolesti se nedá vůbec mluvit.
    A nejlepší je,že na čele není absolutně nic vidět. Maličká jizvička,kterou jsem si nepředstavovala ani v těch nejlepších snech. Tak jemňoučká čárka,že to snad není možné a nikdo,kdo z mého okolí to vidí,nemůže věřit vlastním očím. Obočí netknuté a na svém místě.
    Velké díky panu doktorovi je opravdu mistr. Jsem vděčná,že se do toho pan doktor pustil a že jsem ho poznala. Nikdy mě nenapadlo hledat pomoc na ORL, ale právě tam jsem ji nakonec našla
    Svým jednáním mi pan doktor Kocum dodal odvahu se mu svěřit do péče a dobře jsem udělala. Děkuji!

Lékař: MUDr. Radko Kříž Jiný

Pan doktor je skvělý profesionál . Děkuji za PRT .Okamžitě mi pomohl od nepříjemných obtíží s páteří u výhřezu ploténky. Moc si pana doktora vážím i za jeho empatický přístup a vysvětlení mé dg.

Lékař: MUDr. Jozef Balázs Jiný

Takového lékaře jako je pan Balász člověk zas tak často nepotká. Navíc dokáže i laikovi věci a čísla která mu nic neříkají, vysvětlit.

Lékař: MUDr. Vlastimil Kempe Jiný

Nejlepsi gynekolog, profesional, peclivy a velmi lidsky starostlivy. Doopravdy se zajima o pacienty, stejne tak o to, aby je pri vysetreni nic nebolelo a citily se prijemne. Vzdy ochotny pomoci. Oproti jinym lekarum, kteri mou diagnozu uterus duplex resili velmi neprofesionalne s tim, ze se odmitam nechat vysetrit, pri vysetreni samotnem je to totiz pomerne bolestive, pan doktor Kempe je vzdy laskavy a uklidnujici. Poprve v zivote se na gynekologii nebojim a nejsem totalne vystresovana. Dekuji moc za tuto prvotridni peci!