Nemocnice Na Homolce

Typ zařízení

• nemocnice

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Iva Marečková Jiný

Paní doktorka Marečková pouze přečetla zprávu z jiného oddělení..nebyla ochotna se mi vůbec věnovat a prakticky mě vyhodila s tím, že už se se mnou nebude bavit ať se svými obtížemi jdu za svým obvodním lékařem přes to, že jsem k ní měl žádanku..ani se mě nedotkla a napsala zprávu na základě vyšetření z jiného oddělení..neléčí jen si píše body..jasný příklad toho jak by se lékař chovat neměl o kodexu ani nemluvě..tak arogantní jednání bych na Homolce nečekal

Lékař: MUDr. Roman Kučera Jiný

Romane děkuji! Jsem několik dní po operaci krční páteře a cítím se výborně. Děkuji. Skvělý přístup jak z hlediska odborného, tak i z hlediska lidského. Mohu jen doporučit. Je to pan neurochirurg - nevymýšlí nesmysly, , provede vyšetření, vyhodnotí situaci, odoperuje a je vyřešeno. Vše trpělivě vysvětlí a ochotně poradí. Mé velké díky patří i personálu na Neurochirurgii B, Nemocnice Na Homolce.

Lékař: MUDr. Karel Mareš Jiný

Pan doktor je kapacita ve svém oboru. Jsem šťastná, že jsem se k němu dostala. Svou práci dělá srdcem a je velmi pečlivý. Úžasná osobnost.

Lékař: MUDr. Martin Šafanda Jiný

Skvělý lékař, nesmírně empatický, milý, člověku věnuje dostatek času. Co je pro mě velmi důležité, ze vidím tu nezměrnou snahu pacientovi pomoci a neustálé pokračující vzdělávání se. Také je velmi milé, ze pan doktor nejen léčí ve své odbornosti,ale je i velkou psychickou podporou.Musím také vyzvednout sestřičky, které jsou jedním slovem úžasné. Jsem již půl roku velmi vděčnou pacientkou a všem na tomto oddělení velmi dekuji

Lékař: MUDr. Jiří Chrobok Jiný

Dobrý den. Je to úžasný lékař. Byl jsem u p.dokrora na kozultaci a vše bylo kladné. Velmi doporučuji.

Lékař: MUDr. Radko Kříž Jiný

Pán doktor R. Kříž provedl vertebroplastickou operaci v případě mojí babičky a poskytnutá pomoc byla na excelentní úrovni. Velké díky p. Kříži a moje 5 stars.

Lékař: Petr Neužil Jiný

Pan Neužil je kapacita v oboru, léčí srdce i srdeční selhání a mám ho moc rád, i když jsem byl na Homolce jen jednou, kvůli silnému bušení.

Lékař: MUDr. Karel Mareš Jiný

Rád bych poděkoval MUDr. Karlu Mareši za jeho profesionální a lidský přístup. Jsem příjemně překvapen vysokou úrovní služeb na gastroenterologickém oddělení Nemocnice Na Homolce.

Lékař: Michal Toběrný Jiný

Skvělá profesionální péče. Pan doktor Toběrný byl můj ošetřující lékař při 12 denní hospitalizaci a nemohu si vynachválit péči.

Lékař: MUDr. Jan Marounek kardiovaskulární onemocnění

Musím napsat jen samé plusové hodnocení takové lékaře by si měli všichni cenit p.Marounek vykonává precizní práci a je jenom příkladem jak by to mělo být.
    Operoval mi cévy a já jen moc ještě jednou moc děkuji jak mě zase vrátil do života.