Nemocnice Na Homolce

• nemocnice

Nejbližší zařízení

• M
    Lékař: Michal Toběrný Jiný

Skvělá profesionální péče. Pan doktor Toběrný byl můj ošetřující lékař při 12 denní hospitalizaci a nemohu si vynachválit péči.

• V
    Lékař: MUDr. Jan Marounek kardiovaskulární onemocnění

Musím napsat jen samé plusové hodnocení takové lékaře by si měli všichni cenit p.Marounek vykonává precizní práci a je jenom příkladem jak by to mělo být.
    Operoval mi cévy a já jen moc ještě jednou moc děkuji jak mě zase vrátil do života.

Lékař: MUDr. Petr Janoušek Jiný

Inteligentní pan Mudr.P.Janoušek jen chválím znalost,odbornost a především lidského přístupu ve své práci v ORL na Homolce.Vřele doporučuji!!

• A
    Lékař: MUDr. Vlastimil Kempe Jiný

Pan doktor Kempe je fantastický lékař a ještě lepší člověk! O pacientky se vždy stará s maximální péčí a trpělivostí.

Lékař: MUDr. tomáš kasal Jiný

Pan MUDr. Kasal doopravdy je specialista na obrovské úrovni a super člověk. Jsem mu moc vděčná za úspěšnou operaci kolena.

• K
    Lékař: MUDr. Blanka Kykalová Jiný

Úžasná paní doktorka, ochotná, milá ta všech okolností. Problematiku popisuje jasně, plně se věnuje pacientovi a podrobně vyšetřuje. I sestra úžasná. Více takových doktorů.

• K
    Lékař: MUDr. Štěpán Černý Jiný

Nejlepší lékař, kterého jsem kdy měla čest poznat. Je nejen top profesionál ve svém oboru, je neskutečně lidský, empatický, chápající. Takovým borců je málo. Jako jediný doktor získal mou absolutní úctu a respekt a věřím mu na 100% vše, co řekne. Líbí se mi, že je u něj poznat opravdový zájem o každého pacienta. Myslím, že lepší v Čr není.

• P
    Lékař: MUDr. Martin Šafanda Jiný

Já sama jsem pana doktora zatím nepotřebovala. Ale myslím, ze posoudit mohu. Byl lékařem mého tatínka. Kde už při první návštěvě bylo jasné, ze se blíží konec. Ale ibrsk byla ordinace plna empatie a humoru. Rozhodnutí zda tatínkovi říct jak to je nechal na nás i když he zastáncem toho vše říci pacientovi tak jak to je. Za to dekuji. To obdivuji. Není to lehké říkat takové prognózy . A podruhé s maminkou. A to jsme těch návštěv absolvovali moc. A pokaždé jsme odcházeli vlastně v pohodě. U maminky prokázal svou profesionalitu, odvahu a snahu pacientovi nabízet léčbu která je pro zlepšení pacientova života. Opravdu mamince ve spolupráci s několika lékaři ať z Homolky nebo z Ostravy prodloužili život o par let. Dekuji. Jste fajn chlap. A přeji hodně sil. Málo pacientů. A v neposlední radě bajecnou sestru. ať Vás neprestava bavit dal studovat a učit se. A ať jste porat tak odvážný a trochu vyzdimejte ty pojistovny. Mám Vás všechny tam dole na Homolce moc rada. Držte se. Pavla Petrakova( maminka: Marcela Michalcova). A kdybych potřebovala onkologie tak bych moc rada Vás . Zdravim sestru a pana doktora Krize

Lékař: MUDr. Jiří Chrobok Jiný

Ve svých 75 letech jsem absolvoval mojí 1. operaci v životě. Šlo o operaci bederní páteře a mohu 100 procentně prohlásit, že díky panu doktoru Chrobokovi a jeho přístupu jsem byl klidný a věřil jsem, že se vše vydaří a tak se také stalo. Moc děkuji a jsem šťastný, že jsem poznal tak milého a profesionálního lékaře. MB

• B
    Lékař: MUDr. Petr Popelka Jiný

V září jsem byla operovana v nemocnici Na Homolce pan primář Petr Popelka je prostě anděl.a taky velké díky patří panu Mudr Oldřich Eliška.dekuji personálu.s pozdravem Julija

• Došlo k chybě, zkuste to znovu