Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Nemocnice Na Homolce
Roentgenova 2/37, Praha 150 30
Nemocnice Na Homolce logo
Pojištění
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Pojišťovna VZP, a.s.

Specialisté

Názory o lékařích (114)

Jolana Cendelínová Jiný

Paní doktorka je velmi empatická a profesionální, naprostý anděl. Jsem vděčná, že jsem mohla být svěřena právě do rukou paní doktorky Cendelínové.

Ještě jednou Vám moc děkuji.

Jolana Cendelínová Jiný

Naprosto úžasná paní doktorka, velmi profesionální, empatická. Objevila při endosonografii problém a jednala okamžitě! Mockrát děkuji!

MUDr. Kateřina Košatová Jiný

Paní doktorka Košatová mi bez nadsázky zachránila život. Nejen, že se mi věnovala jako onkologickému pacientovi, ale zajistila mi veškerou dostupnou péči v jiných lékařských oborech.
    Moc děkuji Mgr. Šup

MUDr. Vlastimil Kempe Jiný

Pan doktor Kempe je naprosto úžasný! Velice si ho s mojí sestrou a matkou vážíme!

Vladimíra Skalníková Jiný

O erudici paní doktorky nemám pochyb. Tady je ale něco víc. Nejen že vás léčí, ale zároveň i dohlíží na to, aby vám příslušné výkony provedli včas - je-li to třeba. Vzala telefon a obtelefonovala příslušná oddělení a urgovala termíny vyšetření/zákroku. Tohle je z mého pohledu naprosto nevídané. Když je pro vás něco opravdu důležité, stará se o to. Když vám něco opravdu je, asi chcete k této Pani Doktorce.

MUDr. Lucie Kufová Jiný

Skvělá lékařka, vstřícná, komunikativní, pečlivá, žádné dlouhé vysedávání v čekárně. Rovněž lze dodat, že se pacientům věnuje maximálně a člověk se cítí v ordinaci velmi dobře.
    Moje maminka navštěvuje paní doktorku již několik roků, stejně tak i manžel a za celou dobu není co vytknout, spíš naopak...stokrát poděkovat by bylo málo.

Jolana Cendelínová Jiný

Velmi vstřícná paní doktorka, která má laskavý přístup k pacientům. Vyšetření zažívacího traktu bylo bez bolesti, ktera byla jinde standard. Děkuji.

MUDr. Petr Popelka Jiný

Empatický, zkušený, komunikativní....
    Z bezchybného fungování jeho oddělení před a po operací je i skvělý řídící osobnost s podporou svého personálu .

Joseph Traboulsi Jiný

Naprosto skvělý, laskavý a ochotný přístup. Děkuji!

MUDr. Jan Klener Jiný

Pánovi primárovi vďačím za záchranu života- úspešne prevedenú operáciu gigantického vestibulárneho schwannomu.