Dbejte o své zdraví

Typ zařízení

• nemocnice

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Aleš Pavlů Jiný

Děkuji panu doktorovi za skvělou operací a přístup.Zarověn děkuji všem lékařům a sestrickach úžasný a skvělý přístup.Moc že srdce děkuji.Simona Hejduková

Lékař: Simona Michálková Jiný

Není mu pacient cizý.
    Za mě super.
    Musíte ji poznat,jinak neoceníte její kvality. Mě osobně pomohla moc a moc.

Lékař: Ivona Paďourová Jiný

MUDr.Paďourová je nejhodnější a nejempatičtější lékař, jakého jsem kdy potkala, a nebylo jich málo. Tam, kde už si jiní lékaři začínali myslet, že si asi vymýšlím, přišla paní doktorka s dalším novým návrhem lečby, která po měsících bolestí konečně zabrala. Jsem ji neskonale vděčná. Skvělá lékařka, úžasný člověk. Děkuji

F
    Lékař: MUDr. Miroslav Kalina Jiný

Lékař křičel na mě a moji maminku, co jsem si to dovolila ji objednat do Prahy, když má trvaly pobyt v Táboře ( zde dlouhou dobu nežije), s velkými bolestmi a slzami v očích chtěla odejít. Nečekala bych takové chování ani od prodavačky, natož vzdělaného lékaře který má ošetřit 70 letou, trpící ženu. Následovalo vyšetření, aby se neřeklo, čekání přes 4 hodiny a upozornění, ze se tam již objednávat nemá.

Lékař: MUDr. Štěpán Černý Jiný

Měl jsem štěstí že se můj případ dostal do rukou takto zkušeného brilantního kardiochirurga jako je doktor Černý. Výměnu chlopně i aorty provedl v jednom kroce přesně podle plánu čistá práce. A teď poslouchejte na pooperačnim jsem byl jen přes noc a pak na JIPce dva dny a nástedně na statdardním pokoji. Celkem 6 dní na Homolce a pak domů.
    To je pečlivá práce sester a ošetřovatelů kteří tady podávají profi výkon.
    Díky všem opravdu ohromná souhra jasná pravidla. Jen doporučuji !!!
    P. Marek

Lékař: MUDr. Jiří Chrobok Jiný

Vstřícný, velice ochotný, precizní, nesmírně šikovný pan doktor,má zlaté ruce a srdce,lidský přístup

Lékař: MUDr. Alois Kapounek Jiný

Spokojenost a maximální poděkování panu doktorovi - po operaci Tep kyčle i celému zdr. personálu. kakr

Lékař: MUDr. Petr Janoušek Jiný

Pan doktor je skutečně velmi šikovný. Loni touto dobou operoval mého syna (6 let) - operace ušních boltců. Jeho přístup byl celou dobu velmi profesionální, milý a uklidňující. Dokáže velmi dobře působit a mluvit s dětskými pacienty. Operace samotná a i následná péče proběhla bez komplikací. Modelace ušních boltců je po zahojení dokonalá a vůbec není poznat, že ouška byla operována. Jsem panu doktorovi moc vděčná a jsem ráda, že jsme si pro operaci vybrali právě jeho.

Lékař: Joseph Traboulsi Jiný

Pan doktor je báječný.
    Operoval mě (nádor na hlasivkách)..
    Je mi mnohem líp a hurá,budu žít!!!
    Děkuji,pane Traboulsi za Vaše lidskost a profesionalita..
    Kéž by všechny lékaři (a nejen)..byly,jako Vy...
    Respekt...

Lékař: Petr Beneš Jiný

Tento lékař není jen lékař, ale také velká osobnost. Lidský přístup, snaha pomoci. Anděl strážný za jakýchkoliv okolností - ať v ambulanci nebo u lůžka.....