Nemocnice Na Homolce

Roentgenova 2/37

150 30, Praha, hl. město Praha

Typ zařízení

• nemocnice

Lékaři a specialisté na této klinice

Nejbližší zařízení

• Zdeněk Zelenka

Gynekolog, MUDr.

• P

Pan doktor je úžasný člověk a ještě lepší lékař.Už je to 10 let co mně poprvé operoval a následně měl a má pod dohledem.Dnes jsem jemu a úžasnému týmu na Homolce vděčná za vysněné těhotenství a už se nemůžu dočkat až se pochlubím naší holčičkou.Děkuji!:-)

• Já bych měla spíš dotaz, neznám ho
      kamarádka s ním byla spokojena a na dovolené jsem se sešla s paní, která údajně po špatné operaci měla vývod

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Karel Bartík

Chirurg,

• B

Velké děkuji-p.MUDr.Karel Bartík mě i známého přijal po tel.objednání na vyšetření ještě v 19 hod.večer i když jsme z jiného města.Supr jednání,citlivý k člověku.Vyslechl naše zdrav.problémy.Odeslal k p.MUDr Řehořkovi (také MUDr.-člověk na svém místě) do Jirkova na další vyšetření a nakonec nás oba čekala operace a bylo po problémech.
      U nás mi p.dr.řekl že viděl horší nohy-žíly než mám já.A šla jsem domu bez vyšetření..

• Velmi dobrý lékař, perfektní přístup k pacientům,i jako člověk perfektní, velice hodný

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Jan Štěpánek

Otorinolaryngolog, MUDr.

• J

K panu doktorovi Štěpánkovi jsem sice začala chodit až tento rok, s jeho přístupem jsem ale velmi spokojená. Již mnoho let jsem měla problémy s opakovanými záněty krčních mandlí, stále jsem se necítila dobře a brala jsem tak 3-4 ATB do roka. Vystřídala jsem několik ORL ambulancí, ale i přes moje problémy a žádosti o odstranění mandlí, mi vždy jen doporučili kloktání vincentkou, bylinkami a tak podobně. To mi ale bohužel nepomohlo. Pak jsem podstoupila laserovou kryptolýzu a také bez efektu. Rovněž jsem měla problémy s opakovanými záněty močových cest a musím říci, že teprve pan doktor mi objasnil, že záněty močových cest můžou právě souviset s chronickým zánětem krčních mandlí. Podstoupila jsem u něj tedy tonsilectomii (odstranění mandlí) a nyní se cítím mnohem lépe. Pan doktor je příjemný, vše ochotně vysvětlí a má k pacientovi individualní přístup. Takže můžu jedině doporučit.

• Rudolf Ramaisl

Internista,

• M

Pan doktor je dobrý odborník, který mi vždy pomohl, ale vím s jistotou, že s angínou za ním nechodte, to se akorát naštve. Někdy může působit arogantně, to ano, ale chodí k němu celá naše rodina už přes 10 let a jsme moc spokojeni. Jen musíte vědět jak na něj :-) a celkém chápu tady napsané negativní názory. Pokud čekáte, že se k vám pan dr. bude chovat jak k celebritě, tak k němu raději nechoďte ;-)

• Za každého z nás hovoří práce, která za ním nechává nesmazatelnou stopu. Rozhodně to není anonymní tlachání hrstky lidí, kteří se na internetu, díky své anonymitě snaží realizovat, protože v normálním životě na to nemaji.
      Můj oblíbený lékař splňuje všechna krytéria, která jsou dostupná pro dobrého a obětavého lékaře. Měl by být v důchodu, protože je o pár dní starší než já, ale přesto vykonává stále své poslání a je tu pro nás. Díky.

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Sylva Procházková

Oční Lékař,

• P

Přístup paní doktorky byl nejen profesionální,ale především nesmírně lidský.Díky tomuto přístupu jsem ztratila obavy,jak z výkonu,tak i následné rekonvalescence.Chtěla bych ji touto cestou moc za vše poděkovat.
      Paldusová Romana

• Richard Šuraň

Dermatolog, MUDr.

• M

Velmi milý a vstřícný doktor, stejně tak sestřička. Vždy ochotný, projevuje zájem o pacienta a je zkušený. Ať už to byl u mně atopický exém nebo akné, léky, které zvolil vždy pomohly. Přidávám se ke komentáři, že by to chtělo víc takových doktorů :)

• N

Velice vstřícný doktor, osobní přístup ... to se opravdu cení. Vystřídal jsem hodně doktorů (onkologie + kožní) a pan doktor Šuraň z pražské Homolky měl vždy profesionální a osobní přístup. Nepřipadám si u pana doktora jako položka na seznamu, ale jako pacient, podá Vám ruku při vstupu i odchodu z ordinace. Nemám, co bych vytknul, víc takových to doktorů. To mi připomnělo, že se musím objednat k panu doktorovi :-)

• Helena Přindišová

Diagnostik, MUDr.

• D

Dne 3.7.2013 mě prováděla paní doktorka Přindišová angiografii a po zhodnocení snímků prováděla další výkon, který mě umožní pohybovat se bez bolesti.
      Celou dobu se mnou mluvila velmi laskavým a uklidňujícím tónem a vysvětlovala mi co právě dělá a čeho by ráda dosáhla. Povedlo se. A já vám paní doktorko z hloubi srdce děkuji za váš přístup.
      Rovněž děkuji i sestřičkám, které paní doktorce pomáhaly při tomto zákroku.
      S hlubokou úctou Dagmar Schindlerová, j.schi@seznam.cz

• R

Byl jsem pani doktorkou operovan v roce 2006 a od té doby jsem bez obtíží. Její přístup k pacienovi je bezchybny
      J. Rais rai@ujv.cz

• Petr Beneš

Internista, Praktický Lékař,

• A

Přístup pana doktora k pacientům je velmi pozitivní. Pan doktor pečlivě krok po kroku vysvětluje všechny zákroky. A dodává pacientům odvahu.

• Libor Dvořáček

Chirurg, MUDr.

• K

Pan doktor MUDr. Libor Dvořáček pro mne představuje lékaře-profesionála, který je tu kvůli nám pacientům a ne naopak.
      Vážím si toho, že své problémy mohu řešit vždy přímo s ním a mohu se ve své vytížené pracovní době k němu objednat na konkrétní den a hodinu.
      Oceňuji detailní diagnostické vyšetření a skvělou pooperační péči. Z operačního týmu vedeného MUDr. Dvořáčkem vyzařovala nejen profesionalita, ale i lidské souznění všech jeho členů.
      Oceňuji, že pan doktor nikdy nekomentoval moji obezitu, díky které nerada navštěvuji lékaře.
      K. Lipárová

• Petr Novák

Oční Lékař, MUDr.

• V

Pan doktor mi dělal laserovou operaci očí. Výborný lékař profesionál s lidským přístupem. V dnešní době velmi vzácné.
      Mohu vřele doporučit.

• D

Skvělý lékař s lidským přístupem...
      Vřele doporučuji ....

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře