Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Nemocnice Na Homolce

Roentgenova 2/37

150 30 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Typ zařízení

 • nemocnice

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  Š
  Lékař: MUDr. Martin Šafanda Jiný

  - výborný lékař
  - lidský přístup
  - se smyslem pro humor

  M
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Radko Kříž Jiný

  V mojí nelehké situaci jsem se na doporučení jiných pacientek obrátila na p. doktora. Překvapilo mě, že obě vyšetření, která mi prováděli v Nemocnici Na Homolce, zařídil pan doktor sám a čekací doba na vyšetření byla krátká, což nebývá zvykem. Pan doktor má zvláštní trpělivost s pacienty a snahu věc řešit. Vidno, že je to odborník, protože viděl na snímcích z vyšetření to, co předtím jinde nenašli...

  D
  Lékař: MUDr. Aleš Pavlů Jiný

  Bohužel za mě velice negativní zkušenost, pan doktor arogantní neodpověděl ani na pozdrav. U něj v ordinaci 5 min. A ačkoliv věděl že veškerá léčba je neúčinná, tak arogantně vyslovil já Vás operovat nebudu. Určitě je jako operater vynikající neurochirurg to určitě ano. Ale jako přijímací doktor je arogantní a namyšlený. Jediná hvězda není jemu ale patří sestřičkam v ordinaci Ty jsou milé a ochotné. Takže za mě špatná zkušenost.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  G
  Lékař: MUDr. Martin Šafanda Jiný

  Skvělý lékař i celé oddělení. Jsem v léčbě již od roku 2017 a hlavně jim mohu poděkovat za to, že mi nedovolili se zhroutit a podpořili mě všemi silami v boji s rakovinou. Vstřícnost, ochota, humor, podpora. Velmi lidští. Mám je moc ráda a moc jim děkuju za všechno!
  Vybavení oddělení nedokážu zhodnotit, ale cokoli k mé léčbě bylo potřeba, bylo k dispozici. Čekání někdy kratší, někdy delší, ale s tím je nutné počítat, každý pacient vyžaduje určitou péči a tu tam jistě dostane prvotřídní.
  Pacienti, co dochází na chemoterapie, mohou parkovat v areálu nemocnice zdarma, což také dost kvituji.

  L
  Lékař: Joseph Traboulsi Jiný

  Velice příjemný pan doktor s profesionálním přístupem k malému pacientovi (necelé 4 roky). Vřele doporučuji pro pacienta kazdeho věku.

  S
  Lékař: MUDr. Aleš Pavlů Jiný

  Děkuji panu doktorovi za skvělou operací a přístup.Zarověn děkuji všem lékařům a sestrickach úžasný a skvělý přístup.Moc že srdce děkuji.Simona Hejduková

  K
  Lékař: Simona Michálková Jiný

  Není mu pacient cizý.
  Za mě super.
  Musíte ji poznat,jinak neoceníte její kvality. Mě osobně pomohla moc a moc.

  K
  Lékař: Ivona Paďourová Jiný

  MUDr.Paďourová je nejhodnější a nejempatičtější lékař, jakého jsem kdy potkala, a nebylo jich málo. Tam, kde už si jiní lékaři začínali myslet, že si asi vymýšlím, přišla paní doktorka s dalším novým návrhem lečby, která po měsících bolestí konečně zabrala. Jsem ji neskonale vděčná. Skvělá lékařka, úžasný člověk. Děkuji

  F
  Lékař: MUDr. Miroslav Kalina Jiný

  Lékař křičel na mě a moji maminku, co jsem si to dovolila ji objednat do Prahy, když má trvaly pobyt v Táboře ( zde dlouhou dobu nežije), s velkými bolestmi a slzami v očích chtěla odejít. Nečekala bych takové chování ani od prodavačky, natož vzdělaného lékaře který má ošetřit 70 letou, trpící ženu. Následovalo vyšetření, aby se neřeklo, čekání přes 4 hodiny a upozornění, ze se tam již objednávat nemá.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  I
  Lékař: MUDr. Štěpán Černý Jiný

  Měl jsem štěstí že se můj případ dostal do rukou takto zkušeného brilantního kardiochirurga jako je doktor Černý. Výměnu chlopně i aorty provedl v jednom kroce přesně podle plánu čistá práce. A teď poslouchejte na pooperačnim jsem byl jen přes noc a pak na JIPce dva dny a nástedně na statdardním pokoji. Celkem 6 dní na Homolce a pak domů.
  To je pečlivá práce sester a ošetřovatelů kteří tady podávají profi výkon.
  Díky všem opravdu ohromná souhra jasná pravidla. Jen doporučuji !!!
  P. Marek

  Došlo k chybě, zkuste to znovu

Související vyhledávání