Nemocnice Na Homolce

• nemocnice

Nejbližší zařízení

• H
    Lékař: MUDr. Jiří Chrobok Jiný

Dobrý den. Je to úžasný lékař. Byl jsem u p.dokrora na kozultaci a vše bylo kladné. Velmi doporučuji.

• J
    Lékař: MUDr. Radko Kříž Jiný

Pán doktor R. Kříž provedl vertebroplastickou operaci v případě mojí babičky a poskytnutá pomoc byla na excelentní úrovni. Velké díky p. Kříži a moje 5 stars.

• P
    Lékař: Petr Neužil Jiný

Pan Neužil je kapacita v oboru, léčí srdce i srdeční selhání a mám ho moc rád, i když jsem byl na Homolce jen jednou, kvůli silnému bušení.

• V
    Lékař: MUDr. Karel Mareš Jiný

Rád bych poděkoval MUDr. Karlu Mareši za jeho profesionální a lidský přístup. Jsem příjemně překvapen vysokou úrovní služeb na gastroenterologickém oddělení Nemocnice Na Homolce.

• M
    Lékař: Michal Toběrný Jiný

Skvělá profesionální péče. Pan doktor Toběrný byl můj ošetřující lékař při 12 denní hospitalizaci a nemohu si vynachválit péči.

• V
    Lékař: MUDr. Jan Marounek kardiovaskulární onemocnění

Musím napsat jen samé plusové hodnocení takové lékaře by si měli všichni cenit p.Marounek vykonává precizní práci a je jenom příkladem jak by to mělo být.
    Operoval mi cévy a já jen moc ještě jednou moc děkuji jak mě zase vrátil do života.

• I
    Lékař: MUDr. Petr Janoušek Jiný

Inteligentní pan Mudr.P.Janoušek jen chválím znalost,odbornost a především lidského přístupu ve své práci v ORL na Homolce.Vřele doporučuji!!

• A
    Lékař: MUDr. Vlastimil Kempe Jiný

Pan doktor Kempe je fantastický lékař a ještě lepší člověk! O pacientky se vždy stará s maximální péčí a trpělivostí.

• I
    Lékař: MUDr. tomáš kasal Jiný

Pan MUDr. Kasal doopravdy je specialista na obrovské úrovni a super člověk. Jsem mu moc vděčná za úspěšnou operaci kolena.

• K
    Lékař: MUDr. Blanka Kykalová Jiný

Úžasná paní doktorka, ochotná, milá ta všech okolností. Problematiku popisuje jasně, plně se věnuje pacientovi a podrobně vyšetřuje. I sestra úžasná. Více takových doktorů.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu