Nemocnice Na Homolce

Typ zařízení

• nemocnice

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Vlastimil Kempe Jiný

Nejlepsi gynekolog, profesional, peclivy a velmi lidsky starostlivy. Doopravdy se zajima o pacienty, stejne tak o to, aby je pri vysetreni nic nebolelo a citily se prijemne. Vzdy ochotny pomoci. Oproti jinym lekarum, kteri mou diagnozu uterus duplex resili velmi neprofesionalne s tim, ze se odmitam nechat vysetrit, pri vysetreni samotnem je to totiz pomerne bolestive, pan doktor Kempe je vzdy laskavy a uklidnujici. Poprve v zivote se na gynekologii nebojim a nejsem totalne vystresovana. Dekuji moc za tuto prvotridni peci!

F
    Lékař: MUDr. Jan Klener Jiný

Srdečně dekuji panu primáři Kelnerovi za úspěšně provedenou operaci schwannomu v pokročilém stádiu (skoro 4cm). Pan doktor je opravdu špičkový odborník s lidským přístupem. Nic neúspěcha, vše jasně a srozumitelné vysvětli. Operace proběhla bez komplikaci a nádor byl odstraněn kompletně. Vše na profesionální úrovni. Už jsem po rehabilitaci a cítím se skvěle. P. S. Dovoluji si touto cestou také poděkovat celému týmu neurologii nemocnici Na Homolce. Nikde jinde jsem takovou péči v nemocnici nezažila.

Lékař: MUDr. Karel Mareš Jiný

Pan Mudr.Mareš je jeden z nejlepších odborníků gastroenterologie Na Homolce s lidským přístupem. Endosonografie jsem se moc bála, ale pan doktor je zodpovědný,svědomitý,ochotně a srozumitelně člověku vše vysvětlí. Jsem šťastná, že jsem ve Vaší péči pane doktore, moc si toho vážím. Velmi děkuji.

Lékař: MUDr. Lucie Kufová Jiný

Paní doktorka je jistě dobrá lékařka,ale o jejím chování k pacientovi se raději rozepisovat nebudu.Je arogantní, chybí jí empatie, často na pacienty křičí.Nedoppručuji

Lékař: MUDr. Štěpán Černý Jiný

Dobrý den, úžasný, pečlivý, empatický kardiochirurg. Již podruhé operoval našeho syna. Machr, špička ve svém oboru! Pro nás-rodiče-je Bůh, nad kterého není a nejsou slova, kterými lze vyjádřit poděkování za syna i za všechny pacienty, kteří prošli jeho rukama.

Lékař: MUDr. Roman Kučera Jiný

V životě jsem nepotkala lepšího lékáře. Sympatický,ochotný,trpělivý,podpoří,vyslechne,vše krásně vysvětlí a má zlaté ruce.Moc moc DÍKY za jeho péči a provedenou operaci,je to PAN doktor a klobouk dolů,zbavil mě neuvěřitelné bolesti a vrátil mi chuť do života.Jsem neskutečně ráda že jsem pana doktora poznala,všude chválím a vřele doporučuji,a už se těším na další návštěvu.Jste skvělý lékař a člověk. DĚKUJI Díky také celému oddělení NCH. Operace 27.5.2021 Cíchová Eliška

Lékař: MUDr. Iva Marečková Jiný

Paní doktorka Marečková pouze přečetla zprávu z jiného oddělení..nebyla ochotna se mi vůbec věnovat a prakticky mě vyhodila s tím, že už se se mnou nebude bavit ať se svými obtížemi jdu za svým obvodním lékařem přes to, že jsem k ní měl žádanku..ani se mě nedotkla a napsala zprávu na základě vyšetření z jiného oddělení..neléčí jen si píše body..jasný příklad toho jak by se lékař chovat neměl o kodexu ani nemluvě..tak arogantní jednání bych na Homolce nečekal

Lékař: MUDr. Roman Kučera Jiný

Romane děkuji! Jsem několik dní po operaci krční páteře a cítím se výborně. Děkuji. Skvělý přístup jak z hlediska odborného, tak i z hlediska lidského. Mohu jen doporučit. Je to pan neurochirurg - nevymýšlí nesmysly, , provede vyšetření, vyhodnotí situaci, odoperuje a je vyřešeno. Vše trpělivě vysvětlí a ochotně poradí. Mé velké díky patří i personálu na Neurochirurgii B, Nemocnice Na Homolce.

Lékař: MUDr. Karel Mareš Jiný

Pan doktor je kapacita ve svém oboru. Jsem šťastná, že jsem se k němu dostala. Svou práci dělá srdcem a je velmi pečlivý. Úžasná osobnost.

Lékař: MUDr. Martin Šafanda Jiný

Skvělý lékař, nesmírně empatický, milý, člověku věnuje dostatek času. Co je pro mě velmi důležité, ze vidím tu nezměrnou snahu pacientovi pomoci a neustálé pokračující vzdělávání se. Také je velmi milé, ze pan doktor nejen léčí ve své odbornosti,ale je i velkou psychickou podporou.Musím také vyzvednout sestřičky, které jsou jedním slovem úžasné. Jsem již půl roku velmi vděčnou pacientkou a všem na tomto oddělení velmi dekuji