Zobrazit lékaře

Nejbližší zařízení

• Petra Vojířová Ohnútková

Alergolog,

• I

naprostá spokojenost s lékařkou i léčbou, hned po její prvně nasazené léčbě jsem neměla absolutně žádné příznaky alergie ani astmatu (po 30 letech, i když samozřejmě vím, že tento obor se rychle vyvíjí), nechá pacientovi prostor na dotazy a sroumitelně je vysvětlí. Všem doporučuji.

• I

velmi schopná a svědomitá lékařka, maximálně se věnuje, vysvětlí i souvislosti a informovaný pacient tak určitě lépe spolupracuje. Jsem moc spokojená.
      Jen pro úplnost - jmenuje se již Vojířová

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Martin Jelínek

Alergolog, MUDr.

• Z

Pan doktor ma perfektny pristup, bol ochotny a podrobne odobral anamnezu a hlavne naslouchal, co sa dnes uz moc nevidi. Velmi doporucujem a chvalim.

• P

Lidsky přístup, vše dobre vysvetlil, ochotny. Rozhodne doporučuji. Pomohl mi vyřešit můj problém, který me dlouho trápil.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Pavel Kuklínek

Imunolog, MUDr.

• I

Zkoušela jsem už nespočet lékářů, ale žádný mi pořádně nepomohl. Všichni se víceméně obraceli zády a nevěnovali mi větší pozornost. S častým dráždivým kašlem a hlavně afty (i deset v ústech nebylo výjimkou - prakticky jsem měla nějaký aft neustále!) jsem bojovala celý život. MUDr. Kuklínek mi velice pomohl a jsem mu nesmírně vděčná - díky diagnóza jsem zjistila, že mám intoleranci na mléčné výrobky a sóju. Po jejich vysazení celoživotní problémy ustoupily a již více jak tři čtvrtě roku se neobjevily. Pan doktor jedná vždy velmi profesionálně a nemávne jen tak nad něčím rukou (jako mnozí jiní lékaři). Mohu jen a jen doporučit!

• K

Pan doktor se se mnou piplal rok. Přitom vůbec nemusel - ve výsledcích jsem neměla žádné významné odchylky. Přesto se snažil přijít věci na kloub a léčil mě. Podařilo se mu zkrotit moje častá nachlazení; i za to si ho velmi cením. Přesná příčina mých dlouhodobých obtíží bohužel nebyla objasněna a už to se mnou vzdal, i tak jsem mu ale za ochotu, trpělivost a obětavost vděčná a nemůžu říct křivého slova. Doufám, že bude dál pátrat i tam, kde to jiní ani nezkusí a bude ordinovat ještě dlouhá léta. Čekací doba je sice dlouhá, v čekárně se taky čeká min. hodinu, ale za péči šikovného odborníka to stojí.
      Děkuji mu za laskavou péči a snahu a přeji mnoho štěstí do dalších let. A samozřejmě ho doporučuji!

Podívejte se na všechny názory (19) na lékaře

• Zlatica Nevrlková

Alergolog, MUDr.

• Z
      Umístění: jiné místoSlužby: dlouholetá pacientka (alergie, astma)

Velmi příjemná, ochotná, profesionální a pečlivá paní doktorka. U které máte pocit, že ji zajímáte a že vám chce opravdu pomoci a udělá pro to maximum. Lékařka s výborným lidským přístupem a obětavostí. Vřele doporučuji.

• Jana Muroňová

Internista, Revmatolog, MUDr.

• S
      Umístění: CHIRONAX INVEST, s.r.o.

Úžasná paní doktorka, odborník na svém místě. Nic jí není zatěžko. Vřele doporučuji. Kdyby tato republika měla více takových lékařů... S.K. Brno

• D
      Umístění: CHIRONAX INVEST, s.r.o.Služby: revmatologická konzultace

Dnes jsem navštívila paní Mudr . Muronovou a chtěla bych ji poděkovat za její čas a zájem odborníka . Velmi profesionální.a vstřícný přístup se kterým se poslední dobou ve zdravotnictvi nesetkavam . Velmi pěkně děkuji paní doktorko . Kopackova Dagmar , Břeclav

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře