Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (6)

Obecné skóre

  Y
  Lucie Svatoňová Jiný

  Paní doktorka je vždy usměvavá, milá, má zájem o pacienta.
  Cítím se u ní velice dobře.
  Nikdy jsem nemusela dlouho čekat.
  Prostě víc takových odborníků, jak je ona.

  J
  MUDr. Martin Jelínek Jiný

  Problémy z imunitou už od dětství, takže sem opravdu proležel a prolezl hodně nemocnic a doktorů, ale musím říct, že pan doktor patří mezi špičku ledovce. Empatický, vstřícný a hlavně jde na něm vidět, že ho nejen práce baví, ale je v ní i dobrý.

  Z
  Lucie Svatoňová Jiný

  I když mám paní doktorku přes celé město, za ní si ráda zajedu. Empatická, milá, nikdy nemusím dlouho čekat. Když jsem volala s náhlými problémy, mohla jsem k ní přijít za dva dny, ačkoliv mě recepce chtěla objednat až za měsíc. Více takových doktorů.


  A
  Lucie Svatoňová Jiný

  Paní doktorka je vždy ale opravdu vždy velmi milá, ochotná, příjemná. Člověk se zde cítí, že opravdu někdo má zájem o jeho zdraví. Že paní doktorka chce pomoci. Kdyby bylo na zemi více takto příjemných a usměvavých lidí (v jakkoliv oboru) bylo by vše lepší:-)


  K
  MUDr. Martin Jelínek Jiný

  Skvělý přístup, podrobná prohlídka, pak doktor si na mě vynahradil dostatek času a opravdu se snažil porozumět mým problémům. Doporučuji.


  J
  Ověřený profil
  MUDr. Martin Jelínek Jiný

  U pana doktora Jelínka oceňuji především jeho perfektní přístup a ochotu opravdu pomoct. Jak už někdo zmiňoval, dokáže pacientovi naslouchat, problém rozebrat a vysvětlit.


  Došlo k chybě, zkuste to znovu

Kontakt

Vinohrady 8a, Brno 63900 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR