Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Specialisté

Názory o lékařích (6)

Y
    Lucie Svatoňová Jiný

Paní doktorka je vždy usměvavá, milá, má zájem o pacienta.
    Cítím se u ní velice dobře.
    Nikdy jsem nemusela dlouho čekat.
    Prostě víc takových odborníků, jak je ona.

MUDr. Martin Jelínek Jiný

Problémy z imunitou už od dětství, takže sem opravdu proležel a prolezl hodně nemocnic a doktorů, ale musím říct, že pan doktor patří mezi špičku ledovce. Empatický, vstřícný a hlavně jde na něm vidět, že ho nejen práce baví, ale je v ní i dobrý.

Lucie Svatoňová Jiný

I když mám paní doktorku přes celé město, za ní si ráda zajedu. Empatická, milá, nikdy nemusím dlouho čekat. Když jsem volala s náhlými problémy, mohla jsem k ní přijít za dva dny, ačkoliv mě recepce chtěla objednat až za měsíc. Více takových doktorů.

Lucie Svatoňová Jiný

Paní doktorka je vždy ale opravdu vždy velmi milá, ochotná, příjemná. Člověk se zde cítí, že opravdu někdo má zájem o jeho zdraví. Že paní doktorka chce pomoci. Kdyby bylo na zemi více takto příjemných a usměvavých lidí (v jakkoliv oboru) bylo by vše lepší:-)

MUDr. Martin Jelínek Jiný

Skvělý přístup, podrobná prohlídka, pak doktor si na mě vynahradil dostatek času a opravdu se snažil porozumět mým problémům. Doporučuji.

MUDr. Martin Jelínek Jiný

U pana doktora Jelínka oceňuji především jeho perfektní přístup a ochotu opravdu pomoct. Jak už někdo zmiňoval, dokáže pacientovi naslouchat, problém rozebrat a vysvětlit.