Zobrazit lékaře

O nás

Ordinace

AKI s.r.o.

Vinohrady 8a

63900 , Brno , jihomoravský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

 • Petra Vojířová Ohnútková

  Alergolog,

  • I

   naprostá spokojenost s lékařkou i léčbou, hned po její prvně nasazené léčbě jsem neměla absolutně žádné příznaky alergie ani astmatu (po 30 letech, i když samozřejmě vím, že tento obor se rychle vyvíjí), nechá pacientovi prostor na dotazy a sroumitelně je vysvětlí. Všem doporučuji.

  • I

   velmi schopná a svědomitá lékařka, maximálně se věnuje, vysvětlí i souvislosti a informovaný pacient tak určitě lépe spolupracuje. Jsem moc spokojená.
   Jen pro úplnost - jmenuje se již Vojířová

  Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře


 • Pavel Kuklínek

  Imunolog, MUDr.

  • I

   Zkoušela jsem už nespočet lékářů, ale žádný mi pořádně nepomohl. Všichni se víceméně obraceli zády a nevěnovali mi větší pozornost. S častým dráždivým kašlem a hlavně afty (i deset v ústech nebylo výjimkou - prakticky jsem měla nějaký aft neustále!) jsem bojovala celý život. MUDr. Kuklínek mi velice pomohl a jsem mu nesmírně vděčná - díky diagnóza jsem zjistila, že mám intoleranci na mléčné výrobky a sóju. Po jejich vysazení celoživotní problémy ustoupily a již více jak tři čtvrtě roku se neobjevily. Pan doktor jedná vždy velmi profesionálně a nemávne jen tak nad něčím rukou (jako mnozí jiní lékaři). Mohu jen a jen doporučit!

  • K

   Pan doktor se se mnou piplal rok. Přitom vůbec nemusel - ve výsledcích jsem neměla žádné významné odchylky. Přesto se snažil přijít věci na kloub a léčil mě. Podařilo se mu zkrotit moje častá nachlazení; i za to si ho velmi cením. Přesná příčina mých dlouhodobých obtíží bohužel nebyla objasněna a už to se mnou vzdal, i tak jsem mu ale za ochotu, trpělivost a obětavost vděčná a nemůžu říct křivého slova. Doufám, že bude dál pátrat i tam, kde to jiní ani nezkusí a bude ordinovat ještě dlouhá léta. Čekací doba je sice dlouhá, v čekárně se taky čeká min. hodinu, ale za péči šikovného odborníka to stojí.
   Děkuji mu za laskavou péči a snahu a přeji mnoho štěstí do dalších let. A samozřejmě ho doporučuji!

  Podívejte se na všechny názory (19) na lékaře


 • Zlatica Nevrlková

  Alergolog, MUDr.

  • Z
   Umístění: jiné místoSlužby: dlouholetá pacientka (alergie, astma)

   Velmi příjemná, ochotná, profesionální a pečlivá paní doktorka. U které máte pocit, že ji zajímáte a že vám chce opravdu pomoci a udělá pro to maximum. Lékařka s výborným lidským přístupem a obětavostí. Vřele doporučuji.


 • Jana Muroňová

  Internista, Revmatolog, MUDr.

  • S
   Umístění: CHIRONAX INVEST, s.r.o.

   Úžasná paní doktorka, odborník na svém místě. Nic jí není zatěžko. Vřele doporučuji. Kdyby tato republika měla více takových lékařů... S.K. Brno

  • D
   Umístění: CHIRONAX INVEST, s.r.o.Služby: revmatologická konzultace

   Dnes jsem navštívila paní Mudr . Muronovou a chtěla bych ji poděkovat za její čas a zájem odborníka . Velmi profesionální.a vstřícný přístup se kterým se poslední dobou ve zdravotnictvi nesetkavam . Velmi pěkně děkuji paní doktorko . Kopackova Dagmar , Břeclav

  Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře


 • Martin Jelínek

  Alergolog, MUDr.

  • J
   Umístění: AKI s.r.o.Služby: Jiný

   U pana doktora Jelínka oceňuji především jeho perfektní přístup a ochotu opravdu pomoct. Jak už někdo zmiňoval, dokáže pacientovi naslouchat, problém rozebrat a vysvětlit.

  • Z

   Pan doktor ma perfektny pristup, bol ochotny a podrobne odobral anamnezu a hlavne naslouchal, co sa dnes uz moc nevidi. Velmi doporucujem a chvalim.

  Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře