Doporučení plastičtí chirurgové s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Brno

• „U pana doktora jsem podstoupila modelaci s augmentaci prsou na Clinic SurGal. Pan doktor mi splnil můj velký sen a odvedl skvělou práci, za kterou jsem velice vděčná a slovo děkuji je v toto případě málo. Přístup, komunikace i péče na jedničku. Také poděkování patří sestřičkám a personálu na této klinice. Určitě doporučuji :) Více

Korekce víček

od 7 900 kč

• Plastický chirurg, Zubař

„Pan doktor je zkušený stomatochirurg, který mi brilantně odoperoval osmičku ,přirostlou ke kosti ,mající 3 kořeny, rozřezal jí na 4 kusy , které po té extrahoval. Výkon byl riskantní neboť zub byl v těsné blízkosti mandibulárního kanálu, který po výkonu zůstal neporušen. Všem tohoto lékaře doporučuji Více

Masarykova, Brno Mapa

stomatologické centrum

• Plastický chirurg, Gynekolog

„Zákrok byl vykonán citlivě a bez komplikací. Po dobu zákroku jsme si povídali což bylo docela příjemné a uklidňujíci. Hojení taky proběhlo v pořádku a o pár dní jsem se cítila dobře. Více

Viniční 235, Brno Mapa

MEDICOM Clinic

1 názor

„Pan doktor je veliký sympaťák. Takový skvělý přístup jsem ještě nezažila od pana doktora i od sestřiček. Jsou sehraní a moc laskaví, prostě prima.Patří jim moje velké poděkování. Více

Berkova 34, Brno Mapa

Klinika plastické a estetické chirurgie

• „Paní doktorka je skvělý člověk, má v péči naši dceru narodila se z roštěpem tvrdého a měkkého patra. Operovala ji v 15měsicích. a vše OK. Vše vysvětlí a i poradí.Víme že při další operací bude dcerka v tšch nejlepších rukách. Za mě nejlepší lekařka co jsme kdy navštivili. Více

• Plastický chirurg

„Pan doktor má sice "moravský" přístup, ale například s liposukcí jsme s kamarádkou velice spokojené a známe mnoho dalších. Osobně pana doktora doporučujeme svým známým a to na liposukce. Cena sice vyšší, ale výsledek výborný!!! Více

Hlinky 48/122, Brno Mapa

Ordinace plastického chirurga