RIVA-PROMEDIX s.r.o.

(10 názorů)
Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře
Zobrazit telefonní číslo

kliniky estetické medicíny Více

O nás

Ordinace

RIVA-PROMEDIX s.r.o.

Hlinky 122

603 00 , Brno , jihomoravský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

kliniky estetické medicíny

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

Napište svůj první názor

Už jste navštívili RIVA-PROMEDIX s.r.o.? Podělte se o svůj názor. Ostatní pacienti budou vděční za pomoc při výběru nejlepšího specialisty.

Přidejte svůj názor
  A
  Lékař: MUDr. Ivana Kubátová Jiný

  V žádném případě nedoporučuji tuto lékařku. Šla jsem k ní s problémy s pletí a paní doktorka se mi celou dobu snažila vnutit antikoncepci, i přesto, že jsem opakovala, že plánuji v brzké době rodinu. Odpověď lékařky byla, že je to škoda. Nakonec mi ještě předepsala gel, který se nesmí užívat v těhotenství ani v době jeho plánování. Doporučuji vyhnout se obloukem. To, že jsem přišla na řadu o třičtvrtě hodiny později už byla jen třešnička na dortu. Vyhněte se obloukem, naprosto neprofesionální přístup a ztráta času.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  MUDr. Ivana Kubátová

  Zdravím anonyma (ikdyž je na zvážení, zda vůbec reagovat). Neumím si představit, že bych Vám skutečně řekla všechno to, co uvádíte a celé vyšetření proběhlo v takto negativní atmosféře. I přesto děkuji za názor a přeji hodně kuráže ke zveřejnění jména a mnoho štěstí při volbě nového dermatologa.
  Dr. Kubátová


  I
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Zuzana Jelínková Plastika rukou

  Výborná paní doktorka, přímá bez zbytečných kudrdlinek. Profesionálka, pečlivá s vysokou odborností.


  D
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Ivana Kubátová

  Paní doktorka je velmi milá, vstřícná. Problém, který mě trápil už tak dlouho. Věděla okamžitě i manželovi pomohla. Rozhodně k paní doktorce budu chodit dál a už hledat nebudu. Moc příjemná paní doktorka i sestřička a to běžně nebývá.


  S
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Ivana Kubátová

  Bohužel jedna návštěva, jeden telefonát a nikdy více. Nevhodná medikace (problémy s akné a periorální dermatitis, předepsán lék, který uvádí, že se nesmí používat při ani jednom z těchto problémů, také předepsán lék, který jsem již bez úspěchu užívala v minulosti, vedlo pouze ke zhoršení), velice nelidské jednání a nepříjemný přístup, problémy vůbec se do ordinace dovolat. Doktorům tohoto typu se vyhýbám obloukem.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  V
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Ivana Kubátová

  Ve všech ohledech, které mohu jako pacient posoudit, perfektní. Příjemný přístup k pacientovi, pečlivost, dochvilnost, pozitivní motivace pacienta,... a hlavně byla její léčba, po několika letech mých návštěv u jiných odborníků, konečně účinná. Takže si myslím že je i velice kvalitním odborníkem. Víc než doporučuji.


  B
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Ivana Kubátová

  Velice milá paní doktorka, přemýšlivá, pečlivá. Řešily jsme spolu boreliózu, měla jsem pocit, že jsem ve velice dobrých a pečlivých rukách, senzační přístup k pacientovi a podávání informací.


  J
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Ivana Kubátová

  Paní doktorka má zlaté ruce. Všechny výkony, které jsem u ní podstoupila v rámci estetické dermatologie jsou vždycky s vynikajícím výsledkem, vše krásně zhojeno. Jizvu na obličeji po znaménku bych musela hledat lupou, není skoro vidět. Ke všemu je paní doktorka milá a vstřícná, člověk k ní jde vždycky rád a bez stresu.


  A
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Ivana Kubátová

  S paní doktorkou jsem velice spokojená, chodím k ní už několik let. Je vždycky milá, vstřícná, ochotná, s širokými znalostmi a praktickými zkušenostmi ve svém oboru.
  Alice D.


  K
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Ivana Kubátová

  S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Vstřícná, příjemná, vysvětlení problému v lidské řeči. 100% doporučuji.


  Lékař: MUDr. Ivana Kubátová

  Paní doktorka je úžasná, odborně zdatná a velmi příjemná, mohu všem jen doporučit.
  Marie K.


  Došlo k chybě, zkuste to znovu