RIVA-PROMEDIX s.r.o.

603 00, Brno, jihomoravský

kliniky estetické medicíny

Nejbližší zařízení

• Pavel Brychta

Plastický Chirurg, Doc. MUDr.

• M

prof brychta je najlepsi plasticky chirurg, chodim k nemu uz roky, a robil mi niekolko operacii a dopadli presne ako som ocakavala , nad priemerne dobre a co je pri plastickych operaciach dolezite aj prirodzene . profesionalny a mily pristup a neskutocne dobry kolektiv , ochotny vzdy pomoct dakujem prof brychta

• 1

Už, když se podíváte na tohoto příjemného muže, máte pocit, že vše dopadne dobře!
      Je milý, vše vysvětlí, poradí a pečuje o své pacienty. Má zlaté ručičky. Takových lékařů je FAKT málo. Kdybych měla dost financí, nechala bych si od něj udělat celé NOVÉ tělo.
      Doporučuji všem pacientům.....

Podívejte se na všechny názory (13) na lékaře

• Ivana Kubátová

Dermatolog, MUDr.

• D

Paní doktorka je velmi milá, vstřícná. Problém, který mě trápil už tak dlouho. Věděla okamžitě i manželovi pomohla. Rozhodně k paní doktorce budu chodit dál a už hledat nebudu. Moc příjemná paní doktorka i sestřička a to běžně nebývá.

• S

Bohužel jedna návštěva, jeden telefonát a nikdy více. Nevhodná medikace (problémy s akné a periorální dermatitis, předepsán lék, který uvádí, že se nesmí používat při ani jednom z těchto problémů, také předepsán lék, který jsem již bez úspěchu užívala v minulosti, vedlo pouze ke zhoršení), velice nelidské jednání a nepříjemný přístup, problémy vůbec se do ordinace dovolat. Doktorům tohoto typu se vyhýbám obloukem.

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Zuzana Jelínková

Plastický Chirurg, MUDr.

• I
      Umístění: jiné místoSlužby: Plastika rukou

Výborná paní doktorka, přímá bez zbytečných kudrdlinek. Profesionálka, pečlivá s vysokou odborností.