Doporučení urologové s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Brno

• „Rád bych se zde touto cestou připojil k bezpočtu velmi spokojených zákazníků paní doktorky MUDr. Moniky Hanákové a celého jejího týmu profesionálů. Podstoupil jsem zde operaci předkožky a jsem z toho nadšený. Rád bych všem, co mají obavy řekl, že v porovnání třeba s bolestí zubů, je tohle nesrovnatelné. Ani samotný zákrok, ani dny po operaci nejsou nijak bolestivé, spíš bych řekl, že je oblast jen jinak citlivá. Na začátku Vám paní doktorka vše ochotně, velmi podrobně vysvětlí a pak se můžete svobodně rozhodnout, co Vám dá smysl a i když já nemusel, vůbec toho nelituji, ba naopak. Pocity které teď mám jsou úžasné, nejen co se hygieny týká, ale i v intimním životě, a co je nejdůležitější, maximálně jsem tak přispěl k ochraně bezpečnosti moji partnerky. Nebudu zbytečně opakovat všechen výčet kladných superlativ na paní doktorku, ale za vše MOC DĚKUJI a paní doktorky si velice vážím. Více

Velkopavlovická 25, Brno Mapa

Viniční 235, Brno Mapa

UROMEDA s.r.o.

• „Velice oceňuji lidský přístup a precizní práci při operaci mé ledviny. Mnohokrát děkuji, Libuše Kotrbová

Blanenská 982/15, Kuřim Mapa

UROKUT s.r.o.

• „Navštívil jsem Dr. Skoumala v podstatě na běžnou kontrolu, která skončila diagnostikováním nádoru na ledvině. Pokud se nedá hovořit doslova o záchraně života, protože pak následovala ještě další léčba ve FNUSA a MOU, tak určitě má Dr. Skoumal veliký podíl. Díky jeho pečlivosti nebylo nic přehlédnuto a nádor byl nakonec odstraněn. Více

Purkyňova 35 e, Brno Mapa

Urocentrum Brno

• „Paní MUDr. Kamila Karmašová je velmi pečlivá a má lidský přístup k pacientovi.Operovala mi v Úrazové nemocnici v Brně hydrokélu.Vysvětlila jasně a stručně postup celé operace i možná rizika.Byla velmi příjemná a pohodová.Při pooperační kontrole u ní v ambulanci byla opět velmi vstřícná a rozesmála mě slovy:" tak ukažte mi to svoje bebino ať se podívám jak se hojí".Opravdu má lidský přístup.Moc ji děkuji za všechno co pro mě udělala a doporučuji paní doktorku ostatním. Více

Fakultní nemocnice Brno

• „Vynikající diagnostik i operatér - operoval mne několikrát, vždy s nejlepším výsledkem. Je to lékař, na kterého může být MOÚ hrdý. Více

Masarykův onkologický ústav

• „MUDr. Petra Tomaštíka jsem vyhledal jako urologa na doporučení obvodního lékaře a byl jsem s jeho přístupem a ochotou zcela spokojen. Rychlé ,věcné vyšetření s přesnými informacemi, profesionální přístup. Více

Božetěchova 79, Brno Mapa

Urohelp

• „Pan doktor ví co dělá, vyslechne pozorně potíže pacienta a řádně ho vyšetří. Dokáže člověku vše vysvětlit a odpovědět na všechny dotazy. Po vyšetření má pacient jasný závěr a ví jaké další kroky je případně nutné dále učinit. Více

Barvičova 833/53, Brno Mapa

UNICA, spol. s r.o.

• „Pan doktor byl ochotný a profesionální. Vše vysvětlil a nic nepodcenil. Jeho chování je velice slušné.

Fakultní nemocnice Brno

• „pan doktor PETR kUMSTÁT je vynikajíci urolog jsem sním hodně spokojená má k pacientum pěkmý přistup takový lidsky jsem mu za to vděčná Drahomíra Šiková Více

Pekařská 53, Brno Mapa

Fakultní nemocnice U sv. Anny

• „Doktor velmi dobrý. Na rozdíl od ostatních urologů, se kterými jsem se setkal, umí jednat s pacientem (a to se říká, že urolog je v podstatě chirurg a s pacienty to umí, jen když jsou v narkóze). Vtipný, příjemný, lidský. Zato sestra je vzorem nepříjemnosti. Škoda toho Více

Velkopavlovická 25, Brno Mapa

Viniční 235, Brno Mapa

UROMEDA s.r.o.

• „vynikající pan doktor, na klinice u Sv.Anny zastával práci za několik osob, mně osobně velmi pomohl, možná mi i zachránil život. Mgr. Filip Vrbík Více

Pekařská 53, Brno Mapa

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně

Nádražní 16, Brno Mapa

Lékařské centrum zdraví a estetické péče s.r.o.

• „profesni i lidsky přistup na ,,jedničku,, byl jsem velmi spokojeny,Mohu jen doporučit a věřím,že muj nazor není ojediněly. M.Kvitek Více

Široká 16, Ivančice Mapa

Urologická ambulance

• „Docentu Doleželovi děkuji za péči, kterou mně věnoval a věnuje při léčbě mého onemocnění. Moc mu za vše děkuji. Lippert Více

Masarykův onkologický ústav

• „S panem doktorem jsem mela tu cest jiz pred lety, kdy me na operaci ledvin, a naslednou rekonvalescenci. Vse vysvetloval moc hezky, podrobne a hlavne seozumitelne. Velmi rada na pana doktora vzpominam. Více

Fakultní nemocnice Brno

• „Skvělý, erudovaný a lidský lékař se zájmem o individuální potřeby pacienta. Má kvalitní tým sester (Míša a Majka). Ambulance i hospitalizace probíhají hladce. Velmi mi pomohl (a pomáhá) a má mou plnou důvěru. Více

Ponávka 6, Brno Mapa

Úrazová nemocnice v Brně

• „Moje máma (86 let) a já (68 let) už léta chodíme za panem doktorem Petrem Judou se svými chronickými urologickými problémy. Je to skvělý lékař, odborník a milý člověk, k němuž obě chováme velkou důvěru. Také sestřička, paní Marie Bedřichovská, je vstřícná a trpělivá ke starším lidem, zručná a jemná při odběrech. Jsme rády, že jsme potkaly takový skvělý tandem odborníků, na který se můžeme vždy s důvěrou obrátit. Iljuše Syrová a Božena Arkovová. Více

Zahradníkova 494/2, Brno Mapa

Poliklinika Zahradníkova