Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresy (2)

Martin Drábek
URO-CLINIC s.r.o.

Hlinky 122, Brno 636 00

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

UNICA, spol. s r.o.

Barvičova 833/53, Brno-střed, Brno 60200

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

11 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • M

    Okamžitá reakce na e-mailový dotaz, vstřícnost a lidskost při objednání. Operace rychlá a vysvětlení jak dál postupovat přesné.
    Empatie jak lékaře, tak personálu příkladná.
    Byl jsem velmi spokojený a vše (včetně shojení) proběhlo hladce.

     • URO-CLINIC s.r.o. Jiný  • 

  • S

    Tento názor dnes pisu po me zkusenosti s panem doktorem po te co jsem se dnes vratila od naprosto skvele uroložky od pani doktorky z Brna. Pred cca mesicem jsem byla u pana doktora na Domě zdraví objednaná na cystoskopii, po vstupu do mistnosti, kde gynekologické křeslo bylo v jakési kuchyňce, kde se povalovaly hrozny jsem se měla zeslíct a posadit se a čekat na pana doktora. Už to mě znervoznovalo, že jsem neměla možnost si s ním ani znova popovidat po cca roce a hned jsem se měla připravit na zákrok. Paní sestrička byla to jediné pozitivum, ktere mě tam čekalo. I ona mi přišla z pana doktora trošku nervozni ( nedivim se)
    Pan doktor přišel, jen mě vytknul, že jsme tady měla být před pul rokem a hned šel na věc. Myslím si, že už pro ženu samotnou je empatický přístup velmi dulezity, a cela tato situace mě opravdu přivedla do úzkých, nevěděla jsem co mě čeká, kolem sebe na jiné m odkládacím místě ( snad nějaké křeslo!) jsem viděla nezabalené nastroje... poté mi něco rozlil na zadek a omlouval se... a začal mi do mocove trubice něco nepříjemnym zpusobem dávat.. zkoušel mi zjistit pruchodnost mocove trubice, strasne to bolelo!! Snazila jsem se to vydržet a jak sestra tak doktor mi řikali uvolnete se...cim vice to rikali, tim vice to neslo a bolelo.... pak to vzdal řekl, že se to musi roztahnout jinym zpusobem a ať nad tim premyslim a odešel. Ja to nechapala, byla jsem trosku v soku tak jsem se ptala jeste v te mistnosti sestry a rekla mi ze budu muset na operaci, a ja vubec nechapala. Kdyz jsem se pak oblekala, utirala jsem se a tekla ze me trosku krev. Nevedela jsem, zda je to normalni.. ted vim ze uz neni!!!!
    Pak jsem sla za nim a on ze budu muset na tu operaci, nedal mi ani jina alternativa lecby. Ja se na ne zeptala. On teda ze mi neco predepise.... a pak rekl ze na tu operaci bych sla k nemu do Blanska někam. To bylo vsechno. Pak sem odešla na zachod a brečela tam bolestí, protože jsem se nemohla vycurat. Curat jsem po tomto nemohla 2 dny!!!!
    Dnes jsem byla u uzasne uroložky, ktera mi udelala uplne stejne vysetreni!!! A nechapali se sestrou, jak je mozne co mi napsal za zpravu, kterou jsem jim predložila od pana Drábka. Zuzenou trubici jsem vubec nemela a udělali mi výtěr, všechno. Dostali se do vnitř bez problému. Takze.... pan doktor diky svemu arogantnimu a neempatickemu pristupu by me hned hned na operaci.
    Tady jsem dnes poznala ze je doktor a DOKTOR, protože jsem po dnesku jeste vice v soku, kdyz vidim, jak je kvalita a uroven nekde uplne jina. Pani doktorka mi vse nadherne vysvetlila, pomohla mi a doporucila mi urcitou prevenci, ktera by me mela pomoci. Pan doktor bohuzel nic. Toto nepisu abych ho zhodila ale aby si bud uvedomil, jak timto pristupem muze nekomu ublizit a že mi lide se snazime doktorum verit... a hlavne....tim treba nekomu otevru oci, hlavne zenam ze tady opravdu NE!! Recenze o panu doktorovi jsem si BOHUZEL precetla až potom a kdybych to vedela dopredu tak bych se tomuto vyhnula! Diky Bohu ze jsem si zajela jinam a zjistila ze jsem zdrava!!
    Nevim, kde pan doktor vsude ordinuje ale toto bylo ve VELKEM MEZIRICI NA DOME ZDRAVI.

     • jiné místo Jiný  • 

  • Pan doktor ví co dělá, vyslechne pozorně potíže pacienta a řádně ho vyšetří. Dokáže člověku vše vysvětlit a odpovědět na všechny dotazy. Po vyšetření má pacient jasný závěr a ví jaké další kroky je případně nutné dále učinit.

     • URO-CLINIC s.r.o. urologické konzultace  • 

  • U MUDr. Drábka jsem byl před třema lety na obřízce. V době před zaplacením bylo vše ok. Jak jsem zaplatil a zákrok mi byl proveden, tak byl přístup strašný. Po zákroku jsem měl velké komplikace a od MUDr. Drábka totální nezájem. Chování strašné. Když mou obřízku viděl plastický chirurg, tak se zhrozil a řekl, že to je velká fušařina. Musel jsem jít tedy na obřízku podruhé. Kolem přirození jsem měl v té době cystu o které MUDr. Drábek řekl, že to nic není a vyndávat ji nebude! Taky špatně a příští týden jdu na vyndání.
    Tak doporučuji se MUDr. Drábkovi vyhýbat velkým obloukem a na obřízky chodit jen na plastickou chirurgii.
    Ondřej Zapletal

     •  • 

  • Doporučuju všem,vstřícný a odborník na svém místě.Než sedět celý den v nemocnici,za ty peníze to stojí.

     •  • 

  • Byl jsem u pana doktora několikrát. Při vysvětlování používá lékařské a latinské výrazy, takže ne vždy chápete, o co jde. Byl jsem u něj na malém chirurgickém zákroku. Před zákrokem byla mailová komunikace super. Po vlastním zákroku mi v rychlosti řekl, co všechno mám dělat a co nedělat. Nic z toho nenapsal, takže doma jsem si už vše nepamatoval. Na mailové dotazy ohledně péče o ránu a dalších dotazů už pan doktor nereagoval vůbec. Mám pocit, že do doby, než jsem zaplatil byl super, Po zaplacení se vstřícnost a ochota velmi výrazně zhoršila. Co se týče vlastního zákroku, tak ten byl proveden profesionálně. Pro toho, kdo chce jen jednoduchý chirurgický zákrok jako obřízka nebo spravit krátkou uzdičku, a ví co chce, tak mohu doporučit.

     •  • 

  • Co se týče přístupu k pacientům, velmi profesionální, milý, reaguje na emaily a poradí. Mám zatím jen dobré zkušenosti. Kdyby se takhle choval každý lékař k pacientům, vypadalo by to tu hned lépe. Nevím proč tu všichni poukazujete na peníze, je to každého volba jestli si připlatí.

     •  • 

  • Já jsem opravdu spokojená. Léčím se s opakovanými záněty močových cest a opravdu si nemůžu dovolit chybět v práci. Proto mi přístup i služby, které nabízí naprosto vyhovují. Sice si zaplatím, ale pomůžou mi.

     •  • 

  • Mohu jen chválit. Mílý a profesionální přístup, za který jsem ochotna si zaplatit. Maximální spokojenost. Opravdu nemíním trávit celé dny v čekárnách, kde není ani místo na sednutí- urol. u Sv. Anny. Každý by si měl uvědomit, že zdraví má jen jedno a peníze do něj investované nejsou vyhozené. Ale to je holt česká nátura.

     •  • 

  • peníze, peníze, peníze...

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu