Doporučení gynekologové s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Brno

• „Skvělá paní doktorka, vždy mi pomohla jak nejlépe mohla a zajímala se o mě jako o pacienta. Mohu jen doporučit. Momentálně docházíme v těhotenství a všechny vyšetření proběhly velice příjemne, všechno mi vysvětlila a vybrala bych si ji s dalším těhotenstvím znovu. Více

Makovského náměstí 2, Brno Mapa

Gynekologie Rubín

• „Jsem velice spokojená, krásné čisté prostředí, a pan dochtor i sestřičky hodny. Doporučuji super jednání a vše pan dochtor vysvětlí dopodrobna... Více

Lidická 63a, Brno Mapa

Gynmeda Brno

• „K paní doktorce Baňochové chodím už 20 let. Má nejen vysoce profesionální přístup, ale je velmi příjemná, empatická a vždy mi velmi dobře poradila. Je velmi citlivá při vyšetřování a mám pouze pozitivní zkušenosti. Jsem velmi ráda, že jsem měla to štěstí, najít si tak skvělou gynekoložku. Přeji paní doktorce pevné zdraví, aby ještě dlouho, dlouho ordinovala. Více

Jiráskova 9, Brno Mapa

Gynfit s.r.o.

• „Paní doktorku,vřele doporučuji. Je to úžasný člověk. Nenechá nic náhodě vše vyšetří. Děkuji p.doktorko,narodila se mi krásná dcera Denisa.Vasi zásluhou. Děkuji Pavla Více

Palackého tř. 1-3, atreál VFU, Brno Mapa

Soukromá gynekologická ambulance

• „Děkuji moc paní doktorce Šárce Kutálkové a celému personálu za jejich přátelský a profesionální přístup a za vytvoření příjemné atmosféry při čekání i prohlídce samotné.K paní doktorce chodím již mnoho let a jsem velmi spokojena a vděčná ze její přístup.Přeji Vám všem ať se Vám ve všem i nadále daří.Zdraví Jana :-) Více

Vranovská 19, Brno Mapa

GYNEKOLOGICKÉ CENTRUM ŠÁRKA

• „Paní doktorka je dobrý diagnostik má ve všem jasno takže je to tam jak u domácího lékaře sestřičkám patří obdiv jsou milé usměvavé to se málo kdy stane jsem tam moc spokojená vřele paní doktorku všem ženám doporučuji Více

Libušina třída 4, Brno Mapa

Gynekologicko-porodnická ambulance

• Gynekolog, Sexuolog

„Jsem nadšena hlavně z přístupu jak pana doktora, tak jeho sestřičky. Pan doktor je velký profesionál s lidským přístupem. Vše v lidu vysvětlí a je opravdu citlivý. Pro nás "hrdinky", které každou návštěvu lékaře prožívají značka ideál :). Více

Viniční 235/4049, Brno Mapa

REPROMEDA s.r.o.

• „Ráda bych znovu i touto cestou poděkovala paní doktorce Machačové. Před několika lety jsem měla chronické potíže a marně hledala v této oblasti seriózní gynekoložku. Na doporučení své známé jsem ji kontaktovala a zaregistrovala se u ní. Je velmi příjemná, odborně na výši a vždy mně dobře radí (i nad rámec své specializace). Cením si i toho, že v současné nelehké době, kdy nás všechny zcela nečekaně zasáhl COVID-19 stále ordinuje „na plné pecky“ (na rozdíl od mnoha jiných ambulancí), takže i v dalším těhotenství se naštěstí na ni mohu opět spolehnout. Více

Benešova 437, Brno Mapa

• „Moc děkuji panu doktorovi je vynikající jak v ordinaci tak na operačním sále výborný onkolog a gynekolog.děkuji pane doktore.Semotanova Více

Zámečnická 182/ 5, Brno Mapa

Ženský lékař

• „Pan Bourek je ten nejlepší gynekolog, který existuje. Nečeká se u něj, vše má přesně naplánované, vše krásně vysvětlí a hlavně ochotně se vším pomůže. Díky panu doktorovi budeme za pár dní rodit díky hned první IUI, kterou jsme u něj absolvovali. Jsem strašně ráda, že jsem dostala možnost vyšetření atd. u pana Bourka. Vážně lepšího lékaře nenajdete!!! Více

Svitavská 33, Brno Mapa

Ambulance ženských lékařů

• „Velmi mila a napomocna pani doktorka. Pokud je nejaky problem, tak poradi i po telefonu. Takovi by meli byt vsichni lekari. Více

Jihlavská 206250, Brno Mapa

Fakultní nemocnice Brno

• „Hledala jsem pro sebe poprvé gynekoložku, měla jsem docela obavy z návštěv. Ale paní doktorka všechny vždycky rozptýlila svým přístupem i péčí. Vysvětlila všechno co se bude dít a jak. Na všechno jsme se mohla doptat. Výborný přístup a profesionální, svědomitá lékařka. Více

Křenová 73, Brno Mapa

MUDr. Jana Vašinová

• Gynekolog, Plastický chirurg

„Zákrok byl vykonán citlivě a bez komplikací. Po dobu zákroku jsme si povídali což bylo docela příjemné a uklidňujíci. Hojení taky proběhlo v pořádku a o pár dní jsem se cítila dobře. Více

Viniční 235, Brno Mapa

MEDICOM Clinic

• „U pana doktora jsem byla poprvé. A upřímně jsem se snad nikdy necítila tak v pohodě . Moje předchozí gyn. Děs a hrůza týden mě ještě po vyšetření bolelo břicho... Od pana doktora jsem konečně neodcházela bolavá . Co se týče ochoty z jeho strany tak perfektní obvolal mi výsledky krve abych nemusela čekat. Chápu ,že jeho humor není asi pro každého. Za mě super přistoupit. Více

Zámečnická 1, Brno Mapa

Gynekologická ordinace MAXIMA

• „Jednalo se o mou první návštěvu v ordinaci. MUDr. Ivan Huvar byl velmi příjemný, taktní a především profesionální. Po úvodních otázkách mi srozumitelně vysvětlil, co bude následovat. Děkuji tímto panu doktorovi za přístup, který není vždy a všude samozřejmý. Více

Polní 553/3, Štýřice, Brno Mapa

Nemocnice Milosrdných bratří

• „Dnes jsem byla poprvé u paní doktorky, dlouho řeším problémy se svou doktorkou a chodím na vyšetření pomalu každý měsíc. Paní doktorka mi řekla tolik věcí, které jsem ani nikdy neslyšela a šlo cítit, že mi chce pomoct, podrobně vyšetřit a že ji jde o to, abych měla “klidnější život bez starostí”. Je velmi empatická a příjemná. Jsem velmi spokojená a klidnější :) Více

Pekařská 58, Brno Mapa

Odborný ženský lékař

• „Na pana doktora nedam dopustit- příjemný,ochotný a se vším rád poradi. Děkuji za to, že mám možnost chodit práve k němu :-) Více

Brněnská 1, Pohořelice Mapa

Soukromý gynekolog a porodník

• „Paní Mudr Chroustové a Mudr.Železné velice děkuji za vyřešení mého problému a bezproblémovou operaci v Boskovické nemocnici.Nemohu si na nic stěžovat. Více

Smetanova 757, Tišnov Mapa

Gynekologie a porodnictví

• „Pana doktora mohu jen pochválit. Nesmírně lidský, pečlivý, obětavý, vždy usměvavý. Vřele doporučuji.

Barvičova 833/53, Brno Mapa

UNICA, spol. s r.o.

• „Úžasný doktor a člověk, skvěle vybavena ordinace, prijemne sestry, chodím tam 5 let a nemám v plánu měnit, doporučuji ???? Více

Halasovo náměstí 1, Brno Mapa

Gynekologická ambulance