Gynekolog Brno

• „Byli jsme velice spokojeni. V repromede jsem poznala, že pozitivní nálada a přístup jsou to nejdůležitější pokud jde o zdraví. Více

Studentská 812/6, Bohunice, Brno Mapa

REPROMEDA

• „Na první pokus se nám bohužel nezadařilo, němela jsem už pak ani energii, ale paní doktorka mi řekla, ať to zkusíme ještě jednou. Děkuju za to rozhodnutí. Něchtěla jsem říkat hop předčasně ale teď už máme dva měsíce naši nádhernou holčičku. Vélké díky Více

Studentská 812/6, Bohunice, Brno Mapa

REPROMEDA

• „Skvělá paní doktorka, vždy mi pomohla jak nejlépe mohla a zajímala se o mě jako o pacienta. Mohu jen doporučit. Momentálně docházíme v těhotenství a všechny vyšetření proběhly velice příjemne, všechno mi vysvětlila a vybrala bych si ji s dalším těhotenstvím znovu. Více

Makovského náměstí 2, Brno Mapa

Gynekologie Rubín

• „Pan doktor je kapacita. Jako jediný mi pomohl s dlouhotrvajícími potížemi. Příjemný, vstřícný. Veškeré mé dotazy se mnou dopodrobna probral. Vždy je pro mě návštěva v jeho ordinaci příjemným zážitkem. Je kapacita na svém místě. Vřele všem doporučuji. Více

Masarykova 37, Brno Mapa

GYNPRIVAT, s.r.o.

• Štefánikova 12, Brno Mapa

SANATORIUM Helios, spol. s r.o.

• „U pana doktora jsem byla poprvé na 1.screeningu. Vše bylo v pořádku, jeho přístup i odbornost. V ordinaci jsme byli s pritelem i trochu netrpělivou dcerou a úplně v pohodě. Více

Štefánikova 12, Brno Mapa

SANATORIUM Helios, spol. s r.o.

• Studentská 812/6, Bohunice, Brno Mapa

REPROMEDA

• „Jsem velice spokojená, krásné čisté prostředí, a pan dochtor i sestřičky hodny. Doporučuji super jednání a vše pan dochtor vysvětlí dopodrobna... Více

Lidická 63a, Brno Mapa

Gynmeda Brno

• Gynekolog, Anesteziolog, Der… matolog, Plastický chirurg, Sexuolog Více

Viniční 235, Brno Mapa

MEDICOM Clinic

• „K paní doktorce Baňochové chodím už 20 let. Má nejen vysoce profesionální přístup, ale je velmi příjemná, empatická a vždy mi velmi dobře poradila. Je velmi citlivá při vyšetřování a mám pouze pozitivní zkušenosti. Jsem velmi ráda, že jsem měla to štěstí, najít si tak skvělou gynekoložku. Přeji paní doktorce pevné zdraví, aby ještě dlouho, dlouho ordinovala. Více

Jiráskova 9, Brno Mapa

Gynfit s.r.o.

• „K paní doktorce jsem se dostala do pece za minutu dvanáct kdy mě moje gynekolozka poslala na ukončení těhotenství z důvodu závazne nemoci ledvin naši holcicky,paní doktorka mě kontrolovala co týden a nabídla i možné řešení při naši závazne diagnoze,vše dopadlo tak ze se nám po vyvolavanem porodu 39+O narodila holcicka která nám děla samou radost ikdyz boj s nemocnyma ledvinama bude dlouhý díky paní doktorce jsme těhotenství zvládly téměř bez větších komplikaci Více

Jihlavská 20, Brno Mapa

Centrum prenatální diagnostiky a fetální medicíny FN Brno

• „Paní doktorka společně i se sestřičkou jsou velice milé, příjemné a profesionální. Skvělá komunikace. Vřele doporučuji, návštěva u nich byla bezproblémová a odcházela jsem s úsměvem! Více

Veveří 39, Brno Mapa

Centrum prenatální diagnostiky s.r.o.

Dětská nemocnice Brno, Černopolní 9, Mapa

Ambulance dětské a dorostové gynekologie

• „Paní doktorku,vřele doporučuji. Je to úžasný člověk. Nenechá nic náhodě vše vyšetří. Děkuji p.doktorko,narodila se mi krásná dcera Denisa.Vasi zásluhou. Děkuji Pavla Více

Palackého tř. 1-3, atreál VFU, Brno Mapa

Soukromá gynekologická ambulance

• Gynekolog, Onkolog

„Skvely pan doktor, peclivy, vse ukaze a vysvetli na monitoru a i vtipny. Mam v nem duveru a muzu se na nej spolehnout. Doporucuji!!!! Eva Více

Brno, Brno Mapa

• „Děkuji moc paní doktorce Šárce Kutálkové a celému personálu za jejich přátelský a profesionální přístup a za vytvoření příjemné atmosféry při čekání i prohlídce samotné.K paní doktorce chodím již mnoho let a jsem velmi spokojena a vděčná ze její přístup.Přeji Vám všem ať se Vám ve všem i nadále daří.Zdraví Jana :-) Více

Vranovská 19, Brno Mapa

GYNEKOLOGICKÉ CENTRUM ŠÁRKA

• „Paní doktorka je dobrý diagnostik má ve všem jasno takže je to tam jak u domácího lékaře sestřičkám patří obdiv jsou milé usměvavé to se málo kdy stane jsem tam moc spokojená vřele paní doktorku všem ženám doporučuji Více

Libušina třída 4, Brno Mapa

Gynekologicko-porodnická ambulance

• Gynekolog, Sexuolog

„Jsem nadšena hlavně z přístupu jak pana doktora, tak jeho sestřičky. Pan doktor je velký profesionál s lidským přístupem. Vše v lidu vysvětlí a je opravdu citlivý. Pro nás "hrdinky", které každou návštěvu lékaře prožívají značka ideál :). Více

Viniční 235/4049, Brno Mapa

REPROMEDA s.r.o.

• „V září mi přišla SMS, abych se objednala na preventivní prohlídku. Jaké bylo pro mne překvapení, když při sjednávání termínu mi bylo oznámeno, že pan doktor již neordinuje. Byla jsem jeho pacientkou více jak 30 let. Díky jeho odborné péči jsem se dokázala přenést přes zdravotní problémy způsobené endometriozou. Pomáhal mi nejen jako odborník, ale také jako člověk, který dokáže naslouchat. Takových lékařů si musíme vážit, protože je jich jako šafránu. Nedá se vyjádřit slovy, jak mi budete chybět! Bohužel, jsem na Vás ztratila telefonní kontakt, takže Vám mohu poděkovat jen touto cestou. Děkuji, děkuji.. Zdraví Alena Glacnerová Trnavská Více

Výstavní 9, Brno Mapa

MUDr. Pavel Krahulec CSc., s.r.o. - gynekologie

• „Jsem „kmenovou“ pacientkou pana doktora Párala jen krátce, ale zkušenosti s gynekologickým vyšetřením v jeho ordinaci mám za dobu cca 18-cti let už několik. Kdybychom známkovali jako ve škole, pak bych za jeho lidskou, chápavost, empatii a profesionalitu dala jedničku s hvězdičkou a ještě by to bylo málo. Jsem mu vděčná, že přijal do své péče i mou dceru. S její léčbou je teprve na počátku, vyslechl potíže, neváhal ji poslat k dalším kompetentním odborníkům. Moc si přeji, aby takových lékařů bylo mnohem víc. Více

Koliště 3, Brno, Brno Mapa

GYN-LINE, s.r.o.