O nás

Repromeda je klinika pro léčbu neplodnosti nacházející se v Brně a Ostravě. Kromě asistované reprodukce se věnujeme také prekoncepčnímu a preimplantačnímu genetickému testování, darování a uchování reprodukčních buněk, léčbě s využitím náhradní matky, ale i využití celostní medicíny v léčbě neplodnosti.

Kliniku založili a doposud vedou odborný zástupce MUDr. Jan Veselý, CSc. a ředitelka MUDr. Kateřina Veselá, Ph.D. Celý tým společně věří, že nejúčinnější způsob léčby neplodnosti zahrnuje nejmodernější metody, technologie a postupy, ale i individuální přístup a celostní pohled na lidské tělo.
Ať už je důvod vašeho neúspěšného snažení o miminko jakýkoliv, rádi se staneme vaším průvodcem na cestě k úplné rodině.
Proč si vybrat Repromedu?

Zkušenosti a výsledky
Pro úspěšnou léčbu jsou rozhodující zkušenosti, ty získávají již od roku 1999. Aby vám mohli nabídnout tu nejlepší péči, využívají nejmodernější vybavení, neustále sledují nové vědecké poznatky z oboru a zavádí je do praxe. Za dobu existence se díky Repromedě narodilo více než 5 tisíc dětí, pomohli 450 rodinám se vzácnými onemocněními.

Pečlivé testování a léčba na míru
Cílem Repromedy je, aby pro vás byla léčba co nejméně zatěžující. Léčebný postup proto doporučují párům individuálně až po důkladném vyšetření. Vědí, že opakované absolvování IVF cyklů je náročné a nemá smysl vkládat čas, naději a energii do metod, které u daného páru nemohou být úspěšné.
Vlastní genetická laboratoř
Součástí kliniky je špičková genetická laboratoř specializující se na prekoncepční a preimplantační genetické testování. Vyvinuli a nabízejí celou řadu unikátních metod. Velkou výhodou léčby v Repromedě je také přítomnost několika klinických genetiků, díky kterým mohou poskytnout lepší návaznost léčby i rychlejší postup.
Česká rodinná klinika
Jako jedna z mála klinik v České republice jsou stále českou rodinnou firmou, která není členem žádné velké skupiny. Hlavním motivem k založení kliniky byl sen zakladatelů provádět léčbu neplodnosti a asistovanou reprodukci tím nejkvalitnějším způsobem, kterým to na úrovni současných poznatků lze.

Příjemné prostředí a personál, kterému můžete důvěřovat
Moderní a komfortní interiér kliniky je navržen tak, aby se zde klienti, i přes náročnost situace, cítili dobře. Ambulance s názvy Dřevo, Země, Voda a Oheň jsou zařízeny podle staročínského učení FengShui. Kromě příjemného prostředí na vás čeká i tým usměvavých profesionálů, který je vždy připraven pomoci. Jsou si vědomi toho, že stejně důležitá jako odbornost je i naše lidskost, vřelost a hluboké pochopení.

Kombinace moderní a tradiční medicíny
V Repromedě věří, že nejefektivnější léčbu neplodnosti představuje kombinace metod moderní medicíny a tradičních postupů, jako jsou masáže, cvičení, bylinná terapie, správné stravování, biorezonance či akupunktura. Rádi povedou v tomto duchu i vaši léčbu.

Zahájení léčby bez oddalování
Rychlost a včasné zahájení je při léčbě neplodnosti zásadní. Proto se pro klienty vždy snaží najít optimální termín první konzultace a následně individuálně navrhnout léčebný plán. Zavedli do běžné praxe také náhodné neboli random starty, tedy počátek hormonální stimulace, který není vázaný na menstruační cyklus ženy.
Databáze dárců a kontakty na náhradní matky
Programu darování pohlavních buněk věnují velkou pozornost již od samého počátku vzniku. Disponují širokou databází dárkyň vajíček a dárců spermií. Vhodné dárce i dárkyně pro klienty pečlivě vybírají tak, aby splňovali přísná kritéria. Realizují také léčbu s využitím náhradní matky.
Přečtěte si více
Jazyky
  • Čeština
  • Angličtina
  • Slovenština
  • Polština
  • Maďarština
  • Němčina
Přečtěte si více

Služby

Specialisté

Kontakt

Studentská 812/6, Bohunice, Brno 625 00
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna
Související vyhledávání