REPROMEDA

(4 názory)

REPROMEDA

Studentská 812/6, Bohunice, Brno-Bohunice

625 00, Brno, jihomoravský

Kontaktní údaje +420 51...

REPROMEDA je klinika reprodukční medicíny a preimplantační genetické diagnostiky. Naším cílem je, aby asistovaná reprodukce úspěšně pomáhala stále více párům. Heslem, kterým se při naší práci řídíme, je “Pomáháme založit rodinu”. Kromě vysoké odbornosti dbáme především na diskrétnost, lidskost, vstřícnost a vše ostatní, co Vám může zpříjemnit a usnadnit návštěvy u nás. Jsme si vědomi, že léčba neplodnosti je pro Vás psychicky velmi náročná, a uděláme vše pro to, aby pro Vás byla co nejméně zatěžující a v co nejkratším čase vedla k Vašemu vytouženému cíli.

Průvodcem Vaší léčbou bude tým pracovníků, pocházející z význačné brněnské školy asistované reprodukce, jejímž úspěchem bylo narození prvního dítěte “ze zkumavky” ve střední a východní Evropě již v r. 1982. Tým vede odborný zástupce centra, primář MUDr. Jan Veselý, CSc., dlouholetý odborník na asistovanou reprodukci, a ředitelka centra, MUDr. Kateřina Veselá, Ph.D., členka mezinárodních organizací zabývajících se výzkumem a organizací léčby neplodnosti s využitím genetické diagnostiky. Při vedení kliniky REPROMEDA se tak neuplatňuje jen odbornost, ale i ženská empatie a ohleduplnost. Hlavním motivem k založení kliniky byl sen zakladatelů – provádět léčbu neplodnosti a asistovanou reprodukci tím nejkvalitnějším způsobem, kterým to na úrovni současných poznatků lze. Na kvalitu postupů a procesů dohlíží Prof. MUDr. Pavel Trávník, DrSc., člen týmu podílejícího se na narození již zmíněného prvního středoevropského dítěte po mimotělním oplození.

Naše nabídka

Vynikající diagnostika - jsme schopni přesně a podrobně určit vaše problémy, jejich příčiny a pomůžeme vám je překonat, abyste i vy mohli mít dítě, po kterém toužíte.

Diagnostika neplodnosti
Diagnostika opakovaného potrácení
Diagnostika a léčba endometriózy
Diagnostika a léčba hormonálních poruch
Diagnostika mužských poruch plodnosti
Genetická diagnostika

Nabízíme nejenom služby asistované reprodukce pro neplodné páry, ale také další zdravotnickou a poradenskou péči - komplexní péče pro neplodné páry:

Imunologie pro neplodné páry
Hematologie pro neplodné páry
Sexuologie pro neplodné páry

Genetická diagnostika - poskytujeme genetické poradenství a diagnostiku vzácných onemocnění a vrozených vad. Specializujeme se na metody preimplantační genetické diagnostiky – PGD a preimplantačního genetického screeningu – PGS.

Abychom vám mohli nabídnout skutečně tu nejlepší péči využíváme nejmodernějšího lékařského vybavení, neustále sledujeme nové vědecké poznatky z oboru a jako jedni z prvních v Evropě i ve světě je zavádíme do praxe. V současné chvíli naší největší novinkou je metoda Karyomapping.

Zákroky

• astenospermie
  • azoospermie

Typ zařízení

• klinika

Lékaři a specialisté na této klinice

• Kateřina Veselá

Gynekolog, MUDr.

• Byli jsme velice spokojeni. V repromede jsem poznala, že pozitivní nálada a přístup jsou to nejdůležitější pokud jde o zdraví.

• R

Oceňuji naprostou profesionalitu a osobní přístup.

• Lenka Hromadová

Gynekolog, MUDr.

• M

Na první pokus se nám bohužel nezadařilo, němela jsem už pak ani energii, ale paní doktorka mi řekla, ať to zkusíme ještě jednou. Děkuju za to rozhodnutí. Něchtěla jsem říkat hop předčasně ale teď už máme dva měsíce naši nádhernou holčičku. Vélké díky

• J

Děkuji za milý přístup a obrovskou pomoc MUDr. Lence Hromadové. Otevřela nám oči a jako první nám upřímně řekla, jak se věci mají. V ostatních klinikách chodili jen okolo horké kaše.