Lékařské centrum zdraví a estetické péče s.r.o.

(31 názorů)
Zobrazit lékaře

Lékařské centrum zdraví a estetické péče s.r.o.

Nádražní 16

60200 , Brno , jihomoravský

Nejbližší zařízení

• Pavel Trojan

Urolog, MUDr.

• vynikající pan doktor, na klinice u Sv.Anny zastával práci za několik osob, mně osobně velmi pomohl, možná mi i zachránil život. Mgr. Filip Vrbík

• J

vděčím mu za péči a důslednost při řeší mých bolestivých zdravotních problémů.vždy vyslechl a řešil.děkuji pane doktore. jan ulrich

• Petra Trojanová

Praktický Lékař, Dermatolog, MUDr.

• I
      Umístění: Lékařské centrum zdraví a estetické péče s.r.o.Služby: Jiný

I pro mě je tohle jedna z prvních recenzi .... jsem velice ráda , že jsem se k paní doktorce dostala , protože paní doktorka je pro mě nejen opravdový LÉKAŘ , ale člověk , kterého si nesmírně vážím . Před třemi měsíci jsem byla na aplikaci výplně do nosoretních rýh u jiné paní doktorky a bohužel to nedopadlo dobře. I přes to, se mě paní doktorka Trojanova ujala a ze všech sil se snaží mě léčit a pomoci . Ještě nemám vyhráno , ale věřím, že s paní doktorkou to zvládnu. Obdivuji ji, ze převzala problém jiného lékaře a pustila se se mnou do boje, protože nikdo jiný to nechtěl udělat. Takových lékařů jako je paní doktorka Trojanova více . Také musím zmínit chování personálu ( sestřiček ) , jak jsou vstřícní , hodní a přátelští .

• M
      Umístění: Lékařské centrum zdraví a estetické péče s.r.o.Služby: Jiný

Toto je moje první recenze vůbec, ale moji zkušenost si nemohu nechat pro sebe. V minulém roce mi lékařka z Prahy způsobila ošklivou nekrózu nosu po aplikaci výplňoveho materiálu. Hrozilo, že o nos přijdu. Navíc se k tomu přidružil problém s viděním. Jelikož se mi ale od této doktorky nedostalo potřebné péče, kontaktovala jen paní doktorku Trojanovou z Brna s prosbou o pomoc. Paní doktorka se mě bez odkladu ujala a poskytla mi prvotřídní péči. Jen díky ní se podařilo můj nos zachránit a neskončila jsem jen s půlkou nosu. Dokonce dlouhou dobu po skončení náročné léčby se zajímala o to, jak se mi daří. Paní doktorka Trojanova je obrovský profesionál s neuvěřitelnými znalostmi a zájmem o pacienta. Za každých okolností udělá maximum pro vyřešení daného problému. Nikdy ji nebudu schopna dostatečně poděkovat.

Podívejte se na všechny názory (29) na lékaře