Plastický chirurg Brno

• Plastický chirurg

„Pan doktor Hýža je naprosto profesionál ve svém oboru, moc milý, příjemný a vstřícný člověk. Je ochotný, vše vysvětlí, poradí a hlavně pomůže. Panu doktorovi moc děkuji za pomoc a skvěle provedenou operaci r. 2017 FN Brno. Vřele doporučuji. Zdenka Více

Sochorova 3221/1, Brno Mapa

Leticia plastická chirurgie Brno

• Plastický chirurg, Chirurg

„Byla jsem spokojená není co vytknout. Pan docent poskytl veškeré informace k operaci. Čekací doba v čekárně žádná milá sestřička i přístup. Více

Viniční 235, Brno Mapa

Medica Aesthetica - plastická chirurgie, korektivní dermatologie, laserová terapie

Konzultace v oboru plastické chirurgie

500 Kč

• „U pana doktora jsem podstoupila modelaci s augmentaci prsou na Clinic SurGal. Pan doktor mi splnil můj velký sen a odvedl skvělou práci, za kterou jsem velice vděčná a slovo děkuji je v toto případě málo. Přístup, komunikace i péče na jedničku. Také poděkování patří sestřičkám a personálu na této klinice. Určitě doporučuji :) Více

Palackého třída 11, Brno Mapa

Korekce víček

od 7 900 kč

• Plastický chirurg, Anestezio… log, Chirurg, Dermatolog, Diagnostik Více

• Plastický chirurg

„Byla jsem u pana doktora na operaci nosu (rihnoplastika) skvělý přístup a skvělá práce personál taktéž sestřičky příjemné a velmi ochotné. Velice jsem spokojená a můžu jen pana doktora doporučit je to špička!!! Více

Vídeňská 297/99, Brno Mapa

KLINIKA PLASTICKÉ A ESTETICKÉ CHIRURGIE CBP

• Plastický chirurg

„U Pana Doktora Pachmana jsem podstoupila Augmentaci prsou a jsem velice spokojená. Mohu jen doporučit.

• Plastický chirurg

„Maximum je 5 hvězd, ale já dávám 10. Pan doktor je profesionál s lidským přístupem. S pacientem během konzultace tráví spoustu času a snaží se najít nejlepší řešení s ohledem na přání klienta. Přišla jsem za ním s přáním opravy nepovedené augmentace prsou na jiné klinice a s výsledkem jsem maximálně spokojená. Pana doktora mohu jenom chválit a doporučit. Více

Podpěrova 6, Brno Mapa

Ambulance plastické chirurgie

• „U pana doktora Trupara jsem před měsícem podstoupila otoplastiku - přišití ušních boltců. O tomto zákroku jsem přemýšlela již dlouho, jelikož mě odstáté uši trápily od dětství. Vybrat si mezi plastickými chirurgy, kteří tuto operaci provádějí, mi trvalo opravdu dlouho. Nejvíce mě však nakonec oslovily výsledné podoby uší právě od pana doktora Trupara. Objednala jsem se tedy na konzultaci a přibližně za měsíc jsem poprvé navštívila kliniku. Jednalo se o velice příjemné a čisté prostředí. Pan doktor byl moc hodný. Zhodnotil stávající stav uší a vysvětlil mi vše potřebné ohledně zákroku i pooperační péče, pakliže bych se k zákroku skutečně rozhodla. Sama jsem si už neměla co rozmýšlet. Ještě ten den jsem si na recepci u velice milé paní Truparové rezervovala termín operace a dokonce měla štěstí, byl hned za měsíc. Samotný zákrok nebyl nijak zvláště bolestivý (z čehož jsem měla největší obavy) a atmosféra na sále byla díky vtipkování a povídání pana doktora pohodová. Na sále byli všichni příjemní a hodní, což přispělo k tomu, že ze mě strach ze zákroku rychle opadl. Hojení probíhalo bez komplikací a větší bolest jsem pociťovala asi jen dva dny. Pak postupně bolest odeznívala a uši byly pouze citlivější. S výsledkem jsem nadmíru spokojená, protože uši nejsou nepřirozeně "připlesklé k hlavě", jak bývá po těchto operacích u některých doktorů zvykem. Jsem velice ráda, že jsem si pana doktora vybrala a jednoznačně jej i jeho tým doporučuji! Více

Bulharská 1320/29, Brno Mapa

Human Beauty s.r.o.

• Plastický chirurg, Anestezio… log, Dermatolog, Gynekolog, Sexuolog Více

• Plastický chirurg, Zubař

„Takovýchto lékařů více,tak se nikdo nebude bát zubaře. Profesionál, empatický, rychlý. Zákroky už jen u něj.Mam od Dr. implantát, i manžel a velká spokojenost..I cena výborná. Více

Masarykova, Brno Mapa

stomatologické centrum

• Plastický chirurg, Chirurg, … Oční lékař Více

Nové sady 25, Brno Mapa

OFTAL OČNÍ KLINIKA BRNO

• Plastický chirurg

„V dubnu jsem byla na modelaci prsou a můžu říct že pan doktor má zlaté ručičky. Jsem velice spokojená nikdy jsem nevěřila že z něčeho takového jdou udělat krásné prsa . Teď už se nestydí chodit nahoře bez. Pane doktore splnil jste mi můj sen děkuji moc . Více

Milady Horákové 28, Brno Mapa

Klinika Sanofyto

• Plastický chirurg, Gynekolog

„Zákrok byl vykonán citlivě a bez komplikací. Po dobu zákroku jsme si povídali což bylo docela příjemné a uklidňujíci. Hojení taky proběhlo v pořádku a o pár dní jsem se cítila dobře. Více

• Plastický chirurg

„Dávám plný počet, v r.2000 jsem si nechala dělat u pana doktora augmentaci a výsledek skvělý. Včera jsem byla poprvé na ultrazvukovém vyšetření prsu a bylo mi řečeno, že vše je i po těch letech naprosto v pořádku.... což je samozřejmě díky kvalitním implantátům a velmi dobře odvedené práci. Na zákrok jsem šla na doporučení od kamarádek, protože v r. 2000 nebyly informace tak lehce dostupné jako dnes a dobře jsem udělala. Děkuji pane doktore. Více

• Plastický chirurg

„U pana docenta Dražana jsem podstoupila zákrok minulý rok a jsem naprosto spokojená. Pan doktor je naprostý profesionál, který ví, co dělá a vše hezky vysvětlí. I přes jeho vysokou kvalifikaci se nepovyšuje, má lidský přístup a je velmi milý. Úžasná byla i pooperační péče, kdy se o vše zajímal. Je naprosto úžasný člověk, který se o své pacienty zajímá, věděla jsem, že mu můžu věřit. Jsem spokojená i s konečným výsledkem. Naprosto doporučuji, jsem z něj nadšená a myslím, že nikdo lepší v jeho profesi není!! Mockrát děkuji za Vaši péči, Monika Více

Jasná 21, Brno Mapa

Plastická a estetická chirurgie

• Plastický chirurg

„Pana doktora Herzána mohu jen pochválit. Provedl mi skvěle plastickou operaci. Je to zkušený chirurg, který má i patřičnou empatii k pacientům. Pracoviště na kterém pracuje má hezké prostory a dobře vybavený operační sál. Veškerý personál se k pacientům chová uctivě. Dojíždějí sem na operace i pacienti ze zahraničí, zejména z Rakouska. Vše uvedené svědčí o dobré kvalitě celého týmu. Všem za kvalitní péči děkuji. MUDr. Pavel Ovísek Více

BODY klinika plasticke chirurgie s.r.o.

• „U paní doktorky jsem byla na laseru obličeje. Vše dopadlo skvěle, má zlaté ruce. Kéž by takových lékařů bylo víc.

1 názor

„Pan doktor je veliký sympaťák. Takový skvělý přístup jsem ještě nezažila od pana doktora i od sestřiček. Jsou sehraní a moc laskaví, prostě prima.Patří jim moje velké poděkování. Více

Berkova 34, Brno Mapa

Klinika plastické a estetické chirurgie

• Plastický chirurg

„Mohu pana doktora jen doporučit. Skvělá práce, přístup lékaře i ošetřujících sestřiček. Podstoupila jsem zvětšení prsou a jsme s manželem nadšeni, prsa mám přirozená a jizvy nejsou vidět. Děkujeme Více

Berkova 34, Brno Mapa

Ordinace odborného lékaře