Medica Aesthetica - plastická chirurgie, korektivní dermatologie, laserová terapie

(13 názorů)

Soukromá klinika plastické a estetické chirurgie, korektivní dermatologie a laserové terapie Více

Viniční 235

615 00 , Brno , jihomoravský

Okružní 4701

760 05 , Zlín , zlínský

Zákroky

• Plazmaterapie - ošetření autologní (vlastní) PRP plazmou
  • Plazmaterapie + HA - ošetření autologní (vlastní) PRP plazmou obohacenou o kys. hyaluronovou - Matrix
  • Úprava horních víček s odstraněním kůže a tukových prolapsů - Blepharoplastika
  • Úprava dolních víček s odstraněním kůže a tukových prolapsů - Blepharoplastika
  • Odstranění tukových prolapsů dolních víček spojivkou
  • Korekce měkkých a tvrdých částí nosu - Rhinoplastika
  • Operativní zvětšení rtů metodou V-Y
  • Lipt lift – Buffalo plastika
  • Zvětšení rtů pomocí vlastní tukové tkáně
  • Úprava uzdičky dutiny ústní - Frenulotomie
  • Korekce brady vlastním tukem
  • Korekce brady výplňovými materiály
  • Korekce odstálých boltců
  • Perforace ušních boltců se zavedením náušnic
  • Perforace atypické lokality – piercing
  • Korekce lalůčku
  • Face lift bez SMAS
  • Face lift + SMAS
  • Temporální lift
  • Ošetření obličeje CO2 laserem nebo frakčním laserem
  • Modelace prsů
  • Zvětšení prsů s užitím silikonových implantátů
  • Výměna prsních implantátů
  • Aplikace výplňových materiálů
  • Mezoterapie kyselinou hyaluronovou - obličej, krk, hřbety rukou
  • Korekce vrásek / modelace obličeje vlastním tukem
  • Chirurgická mobilizace vrásek
  • Korekce jizev - operativně, s využitím Diprophosu (zmenšení jizvy)
  • Odstraňování znamének chirurgickou cestou
  • Regulace hyperhidrosy (nadměrné pocení) s užitím botulotoxinu
  • Ošetření rozšířených žilek na nohou sklerotizací - Aethoxysklerol, elektrokoagulace
  • Korekce ektázií v obličeji
  • Operace pupeční kýly
  • Operace nehtů
  • Operace syndromu karpálního tunelu
  • Operace „lupavého prstu“
  • Odstranění kožních nádorů - ganglion, atherom, lipom atd.

Vyšetření

• Interní předoperační vyšetření
  • Laboratorní předoperační vyšetření
  • Rentgen srdce a plic
  • Mamologické vyšetření

Nemoci

• Nadměrné pocení - hyperhidrosa
  • Kožní nádory - lipom, atherom, gangliom, hemangiom, atd.
  • Akné

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

Lékař: Doc. MUDr. Jan Válka konzultace v oboru plastické chirurgie

Velice mě mrzí nepříjemná zkusenost s konzultaci u pana doktora Války, ke kterému jsem jela obrovskou dálku z důvodu pozitivních recenzí. O to více mě osobní zkusenost zklamala. Věřím tomu, ze pan doktor je z profesního hlediska špička - dle recenzi, nicméně za mě si člověk plastickou chirurgii a lékaře, kterému se svěří, vybírá na základě pocitu z konzultace. Nebo já alespoň ano. A toto bylo na 0 z deseti, ačkoliv si za to zaplatíte. Konzultaci jsem prošla více a nikdy nikde jsem se necítila takto odseknutě jako právě u pana doktora.
    1. Čekala jsem v čekárně celkem dost dlouho přesto, ze jsem byla na čas. Ale chápu stane se.
    2. Jestli konzultace vyloženě s panem doktorem probíhala 10 minut( jednalo se o 2 operace ke konzultaci) tak to bylo hodně, když nepočítám pak strávený čas s panem recepcnim - kterému patří DÍK. Věděl dost aby jste si ho spletli s lékařem, nicméně svoji operaci nebo operace bych přesto rada řešila s operátérem. Což je pochopitelné.
    3. Pan doktor povykládal poukazoval obrázky, nedal moc prostor na mé dotazy či otázky - jednoduše proces jak básnička, kterou má za ta léta nauceno.
    4. A toto byla poslední kapka - když pan doktor domluvil to své zvedl se, zavolal pana recepcniho, aby mě přišel naměřit a v tom mezi dveřmi prohlásil: Tak za mě je to tedy vše, zbytek doresite s kolegou, dekuju a nashledanou.
    Byla jsem natolik v šoku, ze jsem nestačila ani říct nazpět nashledanou nebo něco jiného, protože v tom momentě byl pryč.
    Kdy jsem vesla po změření zpět do místnosti recepce, byly pootevrene dveře do místnosti další, kde pan doktor sedel. Tudíž to nebylo tak, ze by někam pospíchal napr za dalším pacientem či na sal. Jednoduše moji konzultaci za kterou jsem si zaplatila a na 80% si byla jistá, ze tady chci zákroky provést ihned po opuštění ordinace jsem si byla na 100% jistá, ze tady rozhodne NE a to mě mrzí, protože kdyby byl přístup jinaci ještě v ten moment si dohodnu termín.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Doc. MUDr. Jan Válka plastická operace nosu

Byla jsem spokojená není co vytknout. Pan docent poskytl veškeré informace k operaci. Čekací doba v čekárně žádná milá sestřička i přístup.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Doc. MUDr. Jan Válka plastická operace nosu

Pán doktor veľmi sympatický! Pán na recepcii tak tiež . Bola som len na konzultáciu..Ale teším sa na operáciu

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Doc. MUDr. Jan Válka konzultace v oboru plastické chirurgie

Jediné co můžu vytknout bylo že ordinační hodiny má od 9:00 a pan doktor začal v půl desáté. Jinak vše v pořádku. Z

Lékař: MUDr. Martin Mucha Jiný

Perfektní anesteziolog. Byla to moje třetí narkóza, tak už jsem věděla, do čeho jdu. Ale kdyby to byla první zkušenost, tak jsem nadšená! Pan doktor vše vysvětlí, navíc je i vtipný, takže humor na sále do poslední chvíle nechybí lidský přístup. Za mě perfektní zkušenost

Lékař: MUDr. Zdenka Stratilová akné

Paní doktorka byla vstřícná, posoudila můj problém, vysvětlila mi, jak budeme postupovat, předpsala léky, které mi v krátké době pomohly. Mohu jen doporučit.

Lékař: MUDr. Zdenka Stratilová Ošetření pleti frakčním laserem

Milý, profesionální přístup paní doktorky. Pleť je po zákroku barevně sjednocená, vyhlazenější. Ošetření mohu jedině doporučit! Navíc za bezkonkurenční cenu!

Lékař: Doc. MUDr. Jan Válka plastická operace nosu

I had an plastic surgery two month ago and I really recommend Doc. Jan Valka and his medical partner. I always had big nose (the tip) with hump (I broke it when I was a child), but after the age of thirty I started to have breathing problem so I thought to repair my nose. After meeting (I am from Poland) with doc. Valka and his assistent in Brno clinic, I decided. Clinic and healthcare is very proffesional and I am really gratefull that they answer for all my question (before and after operation). I am also satisfied with my nose now - it is straight, smaller and I have pretty profil! I feel that the tip is still sensitive, but massages is helping a lot. I know that healing is long, but I know that final result is worth it.

Lékař: Doc. MUDr. Jan Válka konzultace v oboru plastické chirurgie

Úžasný doktor. Byla jsem víc než spokojena s panem docentem. Je velice ochotný a jsem moc rada že jsem si vybrala zrovna tuto kliniku a pana docenta Válka.

Lékař: Doc. MUDr. Jan Válka konzultace v oboru plastické chirurgie

Specialista na operace nosu,jeden ze zakladatelů mikrochirurgie v tehdejším Československu,mily a skromný.