Medica Aesthetica - plastická chirurgie, korektivní dermatologie, laserová terapie

Anesteziologie , Chirurgie , Dermatologie , Diagnostika , Plastická chirurgie Více

16 názor Brno, Viniční 235 a 1 další · Zobrazit všechny adresy

Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

O nás

Soukromá klinika plastické a estetické chirurgie, korektivní dermatologie a laserové terapie

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (16)

Doc. MUDr. Jan Válka plastická operace nosu

Zdravím, podstoupil jsem operaci nosu s panem Válkou a jsem spokojený na 50 %, takže celkově spíše nespokojenost. Chrupavka byla srovnána bezvadně, hrbolek odstraněn perfektně, nosní dírky vyrovnány, průchodnost nosu lepší, ale horní kost nebyla srovnána, bohužel tedy nebylo splněno mé hlavní přání - mít rovný nos. Hodně mě to překvapilo po sundání sádry, kdy jsem to viděl hned, že to není OK. Ale v rámci presu a časovýho tlaku jsem na místě nereklamoval. Horní kost bohužel určuje směr nosu, v brýlích je vidět znatelně. Podstupovat opět všechny procedury znovu formou reoperace se mi nechce, není to přece jen trhání zubu. Dávám tedy 2,5 hvězdiček z 5.

Doc. MUDr. Jan Válka plastická operace nosu

Za mě jedno z nejlepších rozhodnutích, které jsem v životě udělala. Od počátku jsem panu Doc.plně důvěřovala, ale výsledek který jsem spatřila po sundání sádry předčil naprosto mé očekávání. Pan docent má jednoznačně zlaté ruce.

Doc. MUDr. Jan Válka plastická operace nosu

Moc děkuji za nový nos. Vše proběhlo na 1*. Pokud bych ještě někdy potřebovala úpravu , ráda se vrátím .

Doc. MUDr. Jan Válka konzultace v oboru plastické chirurgie

Velice mě mrzí nepříjemná zkusenost s konzultaci u pana doktora Války, ke kterému jsem jela obrovskou dálku z důvodu pozitivních recenzí. O to více mě osobní zkusenost zklamala. Věřím tomu, ze pan doktor je z profesního hlediska špička - dle recenzi, nicméně za mě si člověk plastickou chirurgii a lékaře, kterému se svěří, vybírá na základě pocitu z konzultace. Nebo já alespoň ano. A toto bylo na 0 z deseti, ačkoliv si za to zaplatíte. Konzultaci jsem prošla více a nikdy nikde jsem se necítila takto odseknutě jako právě u pana doktora.
    1. Čekala jsem v čekárně celkem dost dlouho přesto, ze jsem byla na čas. Ale chápu stane se.
    2. Jestli konzultace vyloženě s panem doktorem probíhala 10 minut( jednalo se o 2 operace ke konzultaci) tak to bylo hodně, když nepočítám pak strávený čas s panem recepcnim - kterému patří DÍK. Věděl dost aby jste si ho spletli s lékařem, nicméně svoji operaci nebo operace bych přesto rada řešila s operátérem. Což je pochopitelné.
    3. Pan doktor povykládal poukazoval obrázky, nedal moc prostor na mé dotazy či otázky - jednoduše proces jak básnička, kterou má za ta léta nauceno.
    4. A toto byla poslední kapka - když pan doktor domluvil to své zvedl se, zavolal pana recepcniho, aby mě přišel naměřit a v tom mezi dveřmi prohlásil: Tak za mě je to tedy vše, zbytek doresite s kolegou, dekuju a nashledanou.
    Byla jsem natolik v šoku, ze jsem nestačila ani říct nazpět nashledanou nebo něco jiného, protože v tom momentě byl pryč.
    Kdy jsem vesla po změření zpět do místnosti recepce, byly pootevrene dveře do místnosti další, kde pan doktor sedel. Tudíž to nebylo tak, ze by někam pospíchal napr za dalším pacientem či na sal. Jednoduše moji konzultaci za kterou jsem si zaplatila a na 80% si byla jistá, ze tady chci zákroky provést ihned po opuštění ordinace jsem si byla na 100% jistá, ze tady rozhodne NE a to mě mrzí, protože kdyby byl přístup jinaci ještě v ten moment si dohodnu termín.

Doc. MUDr. Jan Válka plastická operace nosu

Byla jsem spokojená není co vytknout. Pan docent poskytl veškeré informace k operaci. Čekací doba v čekárně žádná milá sestřička i přístup.

Doc. MUDr. Jan Válka plastická operace nosu

Pán doktor veľmi sympatický! Pán na recepcii tak tiež . Bola som len na konzultáciu..Ale teším sa na operáciu

Doc. MUDr. Jan Válka konzultace v oboru plastické chirurgie

Jediné co můžu vytknout bylo že ordinační hodiny má od 9:00 a pan doktor začal v půl desáté. Jinak vše v pořádku. Z

MUDr. Martin Mucha Jiný

Perfektní anesteziolog. Byla to moje třetí narkóza, tak už jsem věděla, do čeho jdu. Ale kdyby to byla první zkušenost, tak jsem nadšená! Pan doktor vše vysvětlí, navíc je i vtipný, takže humor na sále do poslední chvíle nechybí lidský přístup. Za mě perfektní zkušenost

MUDr. Zdenka Stratilová akné

Paní doktorka byla vstřícná, posoudila můj problém, vysvětlila mi, jak budeme postupovat, předpsala léky, které mi v krátké době pomohly. Mohu jen doporučit.

MUDr. Zdenka Stratilová Ošetření pleti frakčním laserem

Milý, profesionální přístup paní doktorky. Pleť je po zákroku barevně sjednocená, vyhlazenější. Ošetření mohu jedině doporučit! Navíc za bezkonkurenční cenu!

Kontakt

Viniční 235, Brno 615 00 Zobrazit v Goole Maps