(75 názorů)

Soukromá klinika plastické a estetické chirurgie, korektivní dermatologie a laserové terapie Více

Viniční 235

615 00 , Brno , jihomoravský

Okružní 4701

760 05 , Zlín , zlínský

Zákroky

• Plazmaterapie - ošetření autologní (vlastní) PRP plazmou
  • Plazmaterapie + HA - ošetření autologní (vlastní) PRP plazmou obohacenou o kys. hyaluronovou - Matrix
  • Úprava horních víček s odstraněním kůže a tukových prolapsů - Blepharoplastika
  • Úprava dolních víček s odstraněním kůže a tukových prolapsů - Blepharoplastika
  • Odstranění tukových prolapsů dolních víček spojivkou
  • Korekce měkkých a tvrdých částí nosu - Rhinoplastika
  • Operativní zvětšení rtů metodou V-Y
  • Lipt lift – Buffalo plastika
  • Zvětšení rtů pomocí vlastní tukové tkáně
  • Úprava uzdičky dutiny ústní - Frenulotomie
  • Korekce brady vlastním tukem
  • Korekce brady výplňovými materiály
  • Korekce odstálých boltců
  • Perforace ušních boltců se zavedením náušnic
  • Perforace atypické lokality – piercing
  • Korekce lalůčku
  • Face lift bez SMAS
  • Face lift + SMAS
  • Temporální lift
  • Ošetření obličeje CO2 laserem nebo frakčním laserem
  • Modelace prsů
  • Zvětšení prsů s užitím silikonových implantátů
  • Výměna prsních implantátů
  • Aplikace výplňových materiálů
  • Mezoterapie kyselinou hyaluronovou - obličej, krk, hřbety rukou
  • Korekce vrásek / modelace obličeje vlastním tukem
  • Chirurgická mobilizace vrásek
  • Korekce jizev - operativně, s využitím Diprophosu (zmenšení jizvy)
  • Odstraňování znamének chirurgickou cestou
  • Regulace hyperhidrosy (nadměrné pocení) s užitím botulotoxinu
  • Ošetření rozšířených žilek na nohou sklerotizací - Aethoxysklerol, elektrokoagulace
  • Korekce ektázií v obličeji
  • Operace pupeční kýly
  • Operace nehtů
  • Operace syndromu karpálního tunelu
  • Operace „lupavého prstu“
  • Odstranění kožních nádorů - ganglion, atherom, lipom atd.

Vyšetření

• Interní předoperační vyšetření
  • Laboratorní předoperační vyšetření
  • Rentgen srdce a plic
  • Mamologické vyšetření

Nemoci

• Nadměrné pocení - hyperhidrosa
  • Kožní nádory - lipom, atherom, gangliom, hemangiom, atd.
  • Akné

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

• Jan Válka

Plastický Chirurg, Chirurg, Doc. MUDr.

• M
      Umístění: Medica Aesthetica - plastická chirurgie, korektivní dermatologie, laserová terapieSlužby: plastická operace nosu

I had an plastic surgery two month ago and I really recommend Doc. Jan Valka and his medical partner. I always had big nose (the tip) with hump (I broke it when I was a child), but after the age of thirty I started to have breathing problem so I thought to repair my nose. After meeting (I am from Poland) with doc. Valka and his assistent in Brno clinic, I decided. Clinic and healthcare is very proffesional and I am really gratefull that they answer for all my question (before and after operation). I am also satisfied with my nose now - it is straight, smaller and I have pretty profil! I feel that the tip is still sensitive, but massages is helping a lot. I know that healing is long, but I know that final result is worth it.

• E
      Umístění: Medica Aesthetica - plastická chirurgie, korektivní dermatologie, laserová terapieSlužby: konzultace v oboru plastické chirurgie

Úžasný doktor. Byla jsem víc než spokojena s panem docentem. Je velice ochotný a jsem moc rada že jsem si vybrala zrovna tuto kliniku a pana docenta Válka.

Podívejte se na všechny názory (50) na lékaře

• Zdenka Stratilová

Dermatolog, MUDr.

• B
      Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: Medica Aesthetica - plastická chirurgie, korektivní dermatologieSlužby: Konzultace / vyšetření v oblasti dermatologie

Profesionalita, jinak jsem hned objednána k zákroku cca za 2 týdny, takže více není zatím ani co hodnotit.

• J
      Umístění: Medica Aesthetica - plastická chirurgie, korektivní dermatologie, laserová terapieSlužby: akné

Paní doktorka byla vstřícná, posoudila můj problém, vysvětlila mi, jak budeme postupovat, předpsala léky, které mi v krátké době pomohly. Mohu jen doporučit.

Podívejte se na všechny názory (23) na lékaře

• Martin Mucha

Anesteziolog, MUDr.

• T
      Umístění: Medica Aesthetica - plastická chirurgie, korektivní dermatologie, laserová terapieSlužby: Jiný

Perfektní anesteziolog. Byla to moje třetí narkóza, tak už jsem věděla, do čeho jdu. Ale kdyby to byla první zkušenost, tak jsem nadšená! Pan doktor vše vysvětlí, navíc je i vtipný, takže humor na sále do poslední chvíle nechybí lidský přístup. Za mě perfektní zkušenost

• Pan doktor Mucha mě provedl mojí první operací v celkové anestezii, které jsem se hrozně bála. Děkuji jemu a celému anesteziologickému týmu za vstřícný, chápající lidský přístup a profesionální péči. Hodnocení si bezesporu zaslouží nejvyšší. Ještě jednou děkuji! Vděčná pacientka Petra H.