Medica Aesthetica - plastická chirurgie, korektivní dermatologie, laserová terapie

(12 názorů)

Soukromá klinika plastické a estetické chirurgie, korektivní dermatologie a laserové terapie Více

Viniční 235

615 00 , Brno , jihomoravský

Okružní 4701

760 05 , Zlín , zlínský

Zákroky

• Plazmaterapie - ošetření autologní (vlastní) PRP plazmou
  • Plazmaterapie + HA - ošetření autologní (vlastní) PRP plazmou obohacenou o kys. hyaluronovou - Matrix
  • Úprava horních víček s odstraněním kůže a tukových prolapsů - Blepharoplastika
  • Úprava dolních víček s odstraněním kůže a tukových prolapsů - Blepharoplastika
  • Odstranění tukových prolapsů dolních víček spojivkou
  • Korekce měkkých a tvrdých částí nosu - Rhinoplastika
  • Operativní zvětšení rtů metodou V-Y
  • Lipt lift – Buffalo plastika
  • Zvětšení rtů pomocí vlastní tukové tkáně
  • Úprava uzdičky dutiny ústní - Frenulotomie
  • Korekce brady vlastním tukem
  • Korekce brady výplňovými materiály
  • Korekce odstálých boltců
  • Perforace ušních boltců se zavedením náušnic
  • Perforace atypické lokality – piercing
  • Korekce lalůčku
  • Face lift bez SMAS
  • Face lift + SMAS
  • Temporální lift
  • Ošetření obličeje CO2 laserem nebo frakčním laserem
  • Modelace prsů
  • Zvětšení prsů s užitím silikonových implantátů
  • Výměna prsních implantátů
  • Aplikace výplňových materiálů
  • Mezoterapie kyselinou hyaluronovou - obličej, krk, hřbety rukou
  • Korekce vrásek / modelace obličeje vlastním tukem
  • Chirurgická mobilizace vrásek
  • Korekce jizev - operativně, s využitím Diprophosu (zmenšení jizvy)
  • Odstraňování znamének chirurgickou cestou
  • Regulace hyperhidrosy (nadměrné pocení) s užitím botulotoxinu
  • Ošetření rozšířených žilek na nohou sklerotizací - Aethoxysklerol, elektrokoagulace
  • Korekce ektázií v obličeji
  • Operace pupeční kýly
  • Operace nehtů
  • Operace syndromu karpálního tunelu
  • Operace „lupavého prstu“
  • Odstranění kožních nádorů - ganglion, atherom, lipom atd.

Vyšetření

• Interní předoperační vyšetření
  • Laboratorní předoperační vyšetření
  • Rentgen srdce a plic
  • Mamologické vyšetření

Nemoci

• Nadměrné pocení - hyperhidrosa
  • Kožní nádory - lipom, atherom, gangliom, hemangiom, atd.
  • Akné

• klinika

Nejbližší zařízení

• J
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Doc. MUDr. Jan Válka plastická operace nosu

Byla jsem spokojená není co vytknout. Pan docent poskytl veškeré informace k operaci. Čekací doba v čekárně žádná milá sestřička i přístup.

• M
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Doc. MUDr. Jan Válka plastická operace nosu

Pán doktor veľmi sympatický! Pán na recepcii tak tiež . Bola som len na konzultáciu..Ale teším sa na operáciu

• Z
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Doc. MUDr. Jan Válka konzultace v oboru plastické chirurgie

Jediné co můžu vytknout bylo že ordinační hodiny má od 9:00 a pan doktor začal v půl desáté. Jinak vše v pořádku. Z

• T
    Lékař: MUDr. Martin Mucha Jiný

Perfektní anesteziolog. Byla to moje třetí narkóza, tak už jsem věděla, do čeho jdu. Ale kdyby to byla první zkušenost, tak jsem nadšená! Pan doktor vše vysvětlí, navíc je i vtipný, takže humor na sále do poslední chvíle nechybí lidský přístup. Za mě perfektní zkušenost

• J
    Lékař: MUDr. Zdenka Stratilová akné

Paní doktorka byla vstřícná, posoudila můj problém, vysvětlila mi, jak budeme postupovat, předpsala léky, které mi v krátké době pomohly. Mohu jen doporučit.

• P
    Lékař: MUDr. Zdenka Stratilová Ošetření pleti frakčním laserem

Milý, profesionální přístup paní doktorky. Pleť je po zákroku barevně sjednocená, vyhlazenější. Ošetření mohu jedině doporučit! Navíc za bezkonkurenční cenu!

• M
    Lékař: Doc. MUDr. Jan Válka plastická operace nosu

I had an plastic surgery two month ago and I really recommend Doc. Jan Valka and his medical partner. I always had big nose (the tip) with hump (I broke it when I was a child), but after the age of thirty I started to have breathing problem so I thought to repair my nose. After meeting (I am from Poland) with doc. Valka and his assistent in Brno clinic, I decided. Clinic and healthcare is very proffesional and I am really gratefull that they answer for all my question (before and after operation). I am also satisfied with my nose now - it is straight, smaller and I have pretty profil! I feel that the tip is still sensitive, but massages is helping a lot. I know that healing is long, but I know that final result is worth it.

• E
    Lékař: Doc. MUDr. Jan Válka konzultace v oboru plastické chirurgie

Úžasný doktor. Byla jsem víc než spokojena s panem docentem. Je velice ochotný a jsem moc rada že jsem si vybrala zrovna tuto kliniku a pana docenta Válka.

• V
    Lékař: Doc. MUDr. Jan Válka konzultace v oboru plastické chirurgie

Specialista na operace nosu,jeden ze zakladatelů mikrochirurgie v tehdejším Československu,mily a skromný.

• S
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Zdenka Stratilová Resurfacni laser - vyhlazení pleti

Jsem velice spokojená s přistupem a pečlivostí paní doktorky Stratilové. Mam mastnou pleť s velkými póry a řadu let mi s tím nikdo neporadil. Na doporučení pani doktorky, jsem absolvovala laserové ošetření a hned je vidět výsledek, opravdu skvělé. Samotná procedura, diky "umrtvovacimu kremu" byla bez jakekoliv bolesti. První a druhý den jsem jen chladila a mazala, třetí a čtvrtý den jen mazala a spolu s jemnym peelingem se mi sloupl obličej a pátý den hurá do světa. Mohu jen doporučit.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu