Doporučení ortopedové s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Litvínov

• „po úrazu jsem navštívil pana doktora,ihned odhalil utržené přední zkřížené vazy v koleni a naplánoval artroskopickou operaci s jejich plastikou. již po šesti týdnech jsem chodil bez berlí a ortézy a po třech měsících opět bez problémů chytám hokej...panu doktorovi moc děkuji,koleno je v lepším stavu,než dlouho před úrazem Více

Chomutov Mapa

• „Pan doktor je výborný, byla jsem u nej poprvé a na jedničku.Veřím,že mi operací pomůže.Milý a ochotný.Veliká spokojenost:-) Více

Kochova 1185, Chomutov Mapa

Poliklinika Chomutov

• Ortoped, Praktický lékař, Fy… zioterapeut Více

„Dobrý den vůbec nechápu,co se to tady děje?!Myslela jsem,že to zde má být hodnocení lékaře a né řešení nějakých blbostí!!!!!!Jen bych chtěla napsat,že u Mudr Jiráska jsem spokojena,vždy co jsem potřebovala tak mi vyhověl.Je to hodný pan doktor a když si neví s něčím rady tak umí poslat pacienta ke specialistovi.Jsem spokojena a měnit nebudu!!!!Sestřičky má také hodné. Více

Tovární 168/19, Dubí Mapa

Ordinace praktického lékaře pro dospělé

• „Pan doktor je velmi příjemný a ochotný a vše perfektně vysvětlí a s mojí dcerou mi velmi pomohl a uklidnil,že všechno bude v pořádku.Také sestřičky velmi ochotné a příjemné.Každému můžu doporučit.Děkuji. Více

Kochova 1185, Chomutov Mapa

Ortopedická ambulance

• „Pan doktor je velice ochotný a jako jediný mi dokázal pomoct...bylo vidět, že mu záleží na zdraví pacientů.. měla jsem frakturu lokte.. v Mostěecké nemocnici na mě totálně kašlali...hlavně, že mám zlomený loket zjsitili až po 3 týdnech... po sundání sádry mi nechtěli napsat rehabilitace-prý je to moc brzy am usim si 14 dní počkat:)).. naštěstí jsem se dostala do péče pana Baiera... který se mi plně věnoval..a rehabilitace mi napsal! A čekání?? žádný problém... kvůli zdraví a velmi dobré odborné péči si i počkám! Více

Pražská 206, Bílina Mapa

Ortopedie

• „Já už chodím k panu doktorovi několik let a vždy mi pomohl vyřešit a vyléčit jakýkoliv problém.Jsem velmi spokojena s jeho přístupem a nevyměnila bych ho za jiného specialistu. Tímto bych mu chtěla poděkovat i za jeho ochotu a vstřícnost. Více

J. E. Purkyně 270/5, Most Mapa

Ord. lékaře specialisty - ortopedie

Žižkova 151, Litvínov Mapa

Krušnohorská poliklinika s.r.o.

• „Jen neměl v kartotéce zapsaný jeden zápis z odběru vody LDK kotníku.

Žižkova 151, Litvínov Mapa

Krušnohorská poliklinika s.r.o.