Alergolog Ostrava

• „Už k ní chodím 13 let a mohu jen doporučit

Nádražní okruh 5, Opava Mapa

Odborný lékař alergologie a imunologie

• „Dneska jsem se setkala s paní doktorkou poprvé a hodně moc jsem spokojená. Sestřička velmi hodná a vstřícná :) opravdu oproti doktorce žiakové hodně lepší! :) Více

Korunní 76, Ostrava Mapa

Odborný lékař alergologie

• „Perfektní přístup a ochota (včetně sestřičky), vše mi bylo vysvětleno. Nečekal jsem. Určitě doporučuji.

Revoluční 531, Frýdek-Místek Mapa

Odborný lékař alergologie a imunologie

• „Protože se mi nelíbí, když se někdo vyjadřuje ke konkrétní osobě a neuzná ani za slušné se představit, tak, abych jen nepsal, co se má. Jmenuji se Zdeněk Fous a bydlím v obci Lidice ve Středočeském kraji. Je mi 68 roků, ale s onemocněním se potýkám od svých 11 let. Velké zhoršení u mě nastalo během základní vojenské služby. Nebudu se ani rozepisovat, kolik jsem potom vystřídal lékařů a nemocnic, i to, že jsem si prožil chvíle nedůvěry i příkoří. Kdo dlouhodobě onemocněl, ví své. Lékaři jsou také jenom lidé. Bohužel. V roce 2008 jsem byl ještě v léčení na odd. imunologie jedné známé pražské nemocnice. Do nemocnice jsem docházel čtyři roky a bylo mi lépe, ale pak nastalo zhoršení, a když se můj zdravotní stav nelepšil, bylo mi řečeno, že už jsem dostal všechny léky, více mi pomoci nemohou. Začátkem roku 2009 jsem našel na internetu odbornou práci z oblasti imunologie od pana docenta MUDr. Jaromíra Bystroně, CSc. přednosty alergologie a klinické imunologie FN Olomouc. A protože mě článek zaujal, neváhal jsem panu docentu odepsat. Svěřil jsem se mu i se svými zdravotními potížemi a požádal ho o pomoc. On mi obratem odepsal a pozval mě na vyšetření do FN Olomouc. 16. dubna 2009 mě přivezli přátelé, a to tak, že jsem měl v osobním autě upravené sedadlo na lůžko. A třebaže se vyskytla na dálnici nečekaná objížďka a přijeli jsme do nemocnice o hodinu později, přesto se mi dostalo odborného a pečlivého vyšetření. Pan MUDr. Bystroň mě přijal přátelsky i zdejší sestřičky se ke mně chovaly velice hezky. Závěr vyšetření zněl: Chronický únavový stav po opakovaných a těžkých infekcích. T.č. v.s. chron. chlamydiová infekce s mírnou deplecí železa, Morbus Bechtěrev. Dop. medikace: Imunorestaurační léčba IMMODINEM – 1 x týdně 1 amp. s možností postupného prodlužování intervalu mezi aplikacemi – dle klinického stavu. Substituce železem – nejlépe přirozená – v potravě. Kontrola (možno telef.) po ukončení aplikace Immodinu, který zatím s dobrým efektem. Při nedostatečném efektu zvážit ATB léčbu se zaměřením na chlamydiovou infekci. Podotýkám, že lék v injekcích IMMODIN, který vyrábí česká firma SEVAPHARMA Praha, nebyl už v roce 2009 běžně k dostání. Pomohli mi ho sehnat přátelé v celé republice. Měl jsem k dispozici 30 ks injekcí, které mi pan docent určoval k aplikaci. Také jsem užíval i lék ISOPRINOSINE, pan docent mi poslal recept vždy poštou. Když mi paní doktorka ze zubního oddělení našla na RTG zasažených 9 zubů infekcí, tak se poradila telefonicky s panem docentem a zuby mi postupně odstranila s ATB, které mi doporučil pan docent MUDr. Bystroň. Také mi pan docent posílal žádanky na vyšetření krve, aby mohl posoudit můj zdravotní stav. Stále jsem byl s ním ve spojení, cokoliv se u mě objevilo, mohl jsem s ním konzultovat buď telefonicky, nebo e-maily. V roce 2012 se můj zdravotní stav začal podstatně stabilizovat, vůbec jsem nedoufal, že k takovému zlepšení někdy u mě dojde. Ale koncem roku 2012 jsem se nakazil virózou a to právě v době po Vánocích, bylo mi zle, měl jsem obavy, aby se mi vše nevrátilo. Psal jsem panu docentu e.mail, a třebaže byl s manželkou právě na dovolené v Jeseníkách, tak mi ihned odepsal a poradil. Díky němu jsem mohl, v začátku virózu léčit lékem ISOPRINOSINE, který mi pan docent poslal už dříve pro případ, kdyby se něco opakovalo. 1. července 2013 jsem měl najednou v moči krev. Byla to další recidiva onemocnění prostaty. A navíc jsem dostal na urologii nevhodné ATB a tak se můj zdravotní stav velmi zhoršil. Opětně jsem se obrátil na pana docenta MUDr. Bystroně, doporučil mi užívat lék IMUNOR, zase mi poslal recept poštou. Začátkem listopadu 2013 jsem byl v Oblastní nemocnici Kladno na odd. urologie operovaný. Celou dobu mě na operaci, po stránce imunologie, připravoval pan docent MUDr. Bystroň. Operaci jsem zvládl dobře a mohl jsem být čtvrtý den propuštěný do domácího léčení. Po zákroku jsem se postupně zotavil, takže jsem se do Vánoc cítil velice dobře. Těšil jsem se na dny nového roku 2014. Nevím, co se mi najednou stalo, v první týden nového roku se mi najednou přitížilo. Opět se mi vrátilo onemocnění, se kterým se dlouhodobě léčím. Okamžitě jsem zatelefonoval panu docentu MUDr. Bystroňovi, dal mi první rady, a když se mi stav nezlepšil, dohodli jsme se, že mě přátelé odvezou 22. 1. 2014 do FN Olomouc k vyšetření. Už mám za sebou kúru pěti injekcí léku IMMODIN, nyní začínám s lékem IMUNOR a neustále bojuji, abych se zase zotavil. Moc bych si přál, aby se vše díky pečlivosti a odbornosti pana docenta MUDr. Jaromíra Bystroně, znovu podařilo. Nepsal jsem do hodnocení, co si myslím, jaký pan Jaromír Bystroň je lékař, ale popsal jsem konkrétní rozhodnutí, která pan docent Bystroň při mých zdravotních obtížích učinil a stále tak činí. Pana docenta znám jen jako lékaře, více se neznáme, jsem pro něho jen pacient, kterému se on svými zkušenostmi snaží pomoci. Jsem mu za všechno velice vděčný. Co však už vím, že je to dobrý člověk. Další hodnocení pana docenta MUDr. Jaromíra Bystroně CSc, ponechám na každém z vás, kdo si můj příběh přečte. Přeji vše dobré a hlavně pevné zdraví, Zdeněk Fous Více

Dělnická 24a, Havířov Mapa

Odborný lékař alergologie

• „Dr. Frankova je spicka v oboru a absolutni profik. Pani doktorku jsem doporucila minimalne 10-ti znamym s rodinami a vsichni jsou nadmiru spokojeni. Více

Dělnická 24, Havířov Mapa

Odborný lékař alergologie

• „K paní doktorce chodím asi 10 let, napřed jako dítě kvůli časté nemocnosti, 2x mi napsala lázně ochotně, a celkem náhodou (díky pečlivému a odbornému přístupu) mi zjistila vadu srdce. Časem jsem k ní začal chodit kvůli alergii, která má teď bohužel intenzivnější projevy a ze které se stalo astma, tak ji navštěvuji celkem často. Jen jednou se mi stalo, teď přes covid, že měla horší náladu, ale tak každý je jenom člověk a může mít i svoje zdravotní problémy atd, nějak nepříjemná vyloženě nebyla. Za celou dobu několika desítek návštěv je velmi příjemná a na erudovanost si nemůžu stěžovat. Mamce hodně pomohla s post-covid syndromem, když ji několik praktiků odbylo a max. poslalo na psychiatrii. Určitě doporučuji, jen mě mrzí, že půjde asi za pár let do důchodu. Více

Nám. SNP 4, Ostrava Mapa

Odborný lékař alergologie

• „Velice si vážím pana doktora Lichnovského.On jediný mi našel příčinu vážných zdravotních potíží a vyléčil. Také moji rodinu a mé přátele jsem poslala za panem doktorem a všem pomohl.Je to odborník svého oboru a velice hodný člověk. Přeji mu hodně zdraví, aby mohl dále pomáhat dalším lidem.Takových lékařů je velice málo. Hana Kretová Více

Kpt. Vajdy 2 Areál hotelu Vista, Ostrava Mapa

Odborný lékař alergologie

• „Velice prijemna pani doktorka.Vse nam hezky vysvetli... :-) Chodim tam se dvema detma.sestricka taky velice prijemna.Za nas mohu jen doporucit.Holcova Více

Kosmonautů 842/48b, Karviná Mapa

Soukromá ordinace alergologa a imunologa

Žižkova 2379/54a, Karviná Mapa

Poliklinika Karviná

• „Paní doktorka Trynková je naprosto skvělá. Znám ji už 15 let, snaží se pacientovi maximálně vyjít vstříc, nemám pocit, že bychom musely spěchat, mohu se jí na cokoliv zeptat, sdělit jí i potíže, které se netýkají přímo alergie (vše souvisí se vším) a její smysl pro humor vše krásně podtrhne. :-) Díky vakcínám mě alergie zbavila, přítomnou sestru hodnotím jako starostlivou, pečlivou a příjemnou a pokaždé z této ordinace odcházím s dobrou náladou. Jsem velice spokojená a doporučuji. Více

Alešova 591, Bohumín Mapa

Opavská 6116, Ostrava Mapa

Bulharská 30/6154, Ostrava Mapa

Odborný lékař alergologie a imunologie

• „Vysoká spokojenost. Profesionální, seriózní, vstřícný a lidský přístup paní doktorky i paní sestřičky.

Bieblova 2, Ostrava Mapa

• „Výborná paní doktorka. Léčím se u ní již několik let. Vážím si toho, že uznává také alternativní léčbu a nekritizuje mé léčebné postupy, jako ostatní lékaři. Více

Odborný lékař alergologie

• „Musím souhlasit, výborný doktor, ve všem. Je mi líto, že uzavřel ordinaci. Jeho rady, doporučení byly k nezaplacení. Děkuji za obě děti, pane doktore a přeji hodně štěstí. Více

Odborný lékař alergologie

• „velice chválím paní doktorku, která jako jedinná po několikaměsíčních "lítáních" po jiných doktorech dokázala hned objasnit můj problém a najít řešení.Velice ochotná, příjemná s upřímnou snahou mi pomoci.Jde vidět, že své práci rozumí a lidem chce opravdu pomoct.Také velká bojovnice v tom, aby se málo známé diagnozy dostaly mezi ostatní lékaře a veřejnost(HIT), což by opět mnoha lidem pomohlo:-) strašně hodný a chytrý člověk. Více

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava Mapa

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „Pana doktora navštěvuji už od narození a neměnila bych :-) jsem s ním spokojená jak já tak i mamka..tu vyléčil z nemoci, které se nemohla zbavit a už několik let s ní nemá problém :-) doporučujeme Více

Čs. armády 1402/6a, Hlučín Mapa

Čs. armády 6a, Hlučín Mapa

Odborný lékař alergologie a imunologie

• Alergolog, Chirurg, Dentální…  hygienistka, hygienista, Dermatolog, Dětský psycholog, Diabetolog, Diagnostik, Gastroenterolog, Genetik, Gynekolog, Imunolog, Internista, Kardiolog, Logoped, Neurolog, Oční lékař, Ortodontista, Ortoped, Ostatní, Plastický chirurg, Praktický lékař, Psychiatr, Psycholog, Fyzioterapeut, Revmatolog, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava Mapa

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „Paní doktorka je velmi vnímavá a empatická. Vždy mi velmi pomohla a snažila se mě vyslechnout. Velice doporučuji!

Červeného kříže 4, Ostrava Mapa