Doporučení praktičtí lékaři s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Ústí nad Labem

• „Pan doktor s paní sestřičkou jsou velice komunikativní, empatičtí. Ordinace je moderně vybavena. Panuje zde příjemná a klidná atmosféra. S každou návštěvou jsem velice spokojena. Více

Jiřího z Poděbrad 188/7, Litoměřice Mapa

MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o.

Běžný termín

Cena nebyla přidána

• Praktický lékař

„Nejlepší doktorka, kterou jsem kdy poznala. Pomohla mi vyřešit chronický problém, který nedokázal vyřešit ani doktor, který na něj byl specializovaný. To vše díky její angažovanosti - zkrátka ji nikdo není jedno :) a opravdu dělá, co může. Děkuji za to! Více

Novosedlická 394, Teplice Mapa

• „Naprostá spokojenost s paní doktorkou, nemám jedinou výtku. Příjemná, profesionální, ochotná. Každý zdravotní problém vždy vyřešila. Více

Potěminova 1, Teplice Mapa

„jsem velmi spokojena

Kapitána Jaroše, Bílina Mapa

SUN

• „K pani doktorce chodí už léta moje maminka a je vážně,ale vážně suprová :)

Karla Čapka 270, Krupka Mapa

• Praktický lékař

„MUDr. Váňa je jedním z nejlepších praktických lékařů, kteří mě kdy léčili. Je mi 72 roků a z ordinace odcházím vždy s pocitem, že mi byla věnována maximální péče. Totéž velmi dobré hodnocení náleží i sestřičkám. Více

Duchcovská 53/962, Teplice Mapa

• Praktický lékař

„Velmi pečlivá, rozumná, vždy příjemná a vstřícná. Jsem ráda, že patřím do její péče. I v době Covidu je možné se domluvit telefonicky a problémy řešit operativně. Více

Bratislavská 6, Ústí nad Labem Mapa

Ord. praktického lékaře pro dospělé

• „Pan Doktor Štěpánek je opravdouvou výhrou mezi praktickými lékaři. Je to takový ten poctivý doktor, který neodflákne pacienta za 5min jak už je u nás v českém lákařství zvykem. Velice důsledný a poradí s léčbou. Člověk si s ním i pěkně popovídá a atmosféra není tak dusná a stresující. Opravdu vřele doporučuji a na závěr veliké díky, pane doktore. Více

ZS - Doly Bílina, Bílina Mapa

Ord. PL pro dospělé se závodní péčí

• „Nejlepsi doktorka co je poradi pomuze vysvetly atd doporicuji kladny pristup a sr sestrou jsou sehrane super

Lipová 5, Duchcov Mapa

• Praktický lékař, Internista

„Uzasny clovek a bajecny lekar. Dovolim si rici, ze mi zachranil zivot, odhalil priznaky me nemoci. Je dusledny a k tomu potrebuje vice casu, tak si holt lidi musi pockat. Kdyz se to lidem nelibi, mohou si vybrat, nechapu proc jsou lidi zliiiiiii......Marcela Více

č.d. 17, Třebívlice Mapa

• Praktický lékař

„Moc často paní doktorku nenavštěvuji, ale je velice milá vždy ochotná a návštěva u ní je vždy příjemná. Sestrička je také výborná a příjemná. Za mě super ordinace :) Více

Bohosudovská 378, Krupka Mapa

• Praktický lékař

„Chtěli sme moc poděkovat panu dr, protože moc pomoh naší Máně, a Papíčkovi, dyž byly nemocný. Přejeme mu hodně zdravý, a aby eště dlouho pracovatl, protože ho máme rády. Kurkovy Více

Tylova 16, Litoměřice Mapa

• Praktický lékař

„PO 30 letech sem byl u doktora v L. Doktor je dobrej tady byly dycky dobrý doktoři,ikdyž je to DÍRA, ale ta sestra je tak hrozná, snad by mohl dělat bez ní ? Dyť tu neni tolik lidí. A zbyl by mu její plat. Ale co mě zarazilo? tak ta čekárna a ordinace se za 38 let vůbec nezměnily, všechno jak za krále Klacka a ta zašlá zaplivaná špína? Kdo to tam takle uklízí? Hodnotím jen doktora - Víbornej. ZT Více

č.d. 40, Lovečkovice Mapa

1 názor

„Paní doktorka Chvátalová je milá a šikovná lékařka, ochotná je i paní sestřička, nevýhodou jsou však velmi dlouhé čekací doby, nejsou výjimkou tříhodinové fronty :-(. Více

Weberova 7, Děčín Mapa

1 názor

„Tedy pane doktore stehliku, chudáku, že tady můžete ordinovat, to je na sebezapření. Dyť tu neuděláte žádný body, Ty dvě babičky a ten děda a ta pani co před každejma Vánocema zuzá neschopenku na úpečení cukroví a gruntování - to je asi všechno. Možná v létě lufťáci. Chcíp tu pes, to zrušte, ať jezdej do LIběšic nebo lovčic. Ale za tu objetavost a že jste mě dobře léčil a jednal se mnou, jenom tu sestru vymeňte, píču vám jedničku. Tomáš R. Více

č.d. 58, Levín Mapa

1 názor

„Pani doktorka i sestricka maji prijemne vystupovani a hezky vztah k detem. Cekarna je vybavena spoustou hracek, aby deti pri cekani nezlobily a nenudily se. V ordinaci se clovek neboji na cokoliv zeptat, vzdy me jako starostlivou matku uklidnila :-D a ocenuji i webove stranky. Za nas super. Více

28. října 11, Děčín Mapa

Zdravotní středisko 28.října, Děčín

Podsedice Mapa

ÚSP, Křešice Mapa

Krušnohorská 203/19 Dbí 1, Dubí Mapa

ORDINACE U ČTYŘLÍSTKU s.r.o.