Doporučení praktičtí lékaři s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Třinec

• „Jsem maximálně spokojena, lidský přístu. Je velice příjemné s ním komunikovat, krásný úsměv, vše vysvětlí, doporučí to nejlepší a hlavně řádně ošetří a vyšetří staré lidi, ke kterým má krásný přístup na rozdíl od jiných lékařů. Více

Kochova 2/1227, Havířov Mapa

Diagnostický a léčebný komplex s.r.o.

• „Já jsem spokojená a jelikož už má paní doktorka i hodnou sestřičku, tak věřím, že budou spokojení i ostatní a už se nebudou muset bát toho otřesného přístupu předchozí sestry. Bohužel stále funguje systém kartiček, tedy dlouhá čekací doba bez možnosti objednání, ale u akutních případů se dá určitě domluvit. Více

Sosnová 410, Třinec Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Úžásná paní doktorka. Když jsem přecházela od dětského lékaře, měla plno a další pacienty nepřijímala, ale díky tomu, že je to tak trochu naše rodinná lékařka, mě vzala, což si myslím je správný přístup, díky tomu má pak větší přehled o celkové rodinné anamnéze. Jak už tady bylo zmíněno, její přístup je úžasný, mezi lékaři skoro až jedinečný. Zajímá se o člověka, běžně u ní jeden člověk stráví v ordinaci třeba 20minut, jelikož se opravdu zajímá a vyptává se a není ji zatěžko udělat všechna nezbytná i méně potřebná vyšetření. Kvůli oblíbenosti paní doktorky je sice čekací doba celkem dlouhá, na druhou stranu není problém se objednat na určitou hodinu, na kterou vás paní doktorka opravdu vezme. Musím také pochválit paní sestřičku, jejíž přístup je taktéž úžasný. Více

Dělnická 24a/1485, Havířov Mapa

• Praktický lékař

„Milý, hodný,příjemný a trpělivý lékař. Chirurgický zákrok který mi prováděl byl naprosto bezbolestný. Trpělivě čekal, než se místo zcela umrtví a při jakékoli bolesti či tlaku při aplikaci mesocainu vždy počkal, než bude vše ok. Jilam nespěchal, jiní by se mohli učit. Díky Více

Školní 1050, Petřvald Mapa

• Praktický lékař

„K perfektnímu obvodnímu lékaři Mudr. Wolf, jsem se přeregistroval už v době kdy v Těrlicku začínal a po celou dobu, byl vždy vstřícný, lidový a muž na svém místě, jsem mu vděčen za mnohé, každý problém či překážka má řešení, mohu tímto jen doporučit a přát si, aby takových lékařů bylo a zůstavali u nás, co nejvíce........... Více

Dlouhá 814, Těrlicko Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Velmi skvělá lékařka! První doktor, který úspěšně diagnostikoval můj stav. Pomohla mi v mnoha věcech! Nebýt výše uvedené lékařky, neměla bych tak zdravé tělo. > Judita S. Více

Kanada, Třinec Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Výborná lékařka. Profi přístup. Milá, vstřícná, lidská. Jen ta čekárna pořád nestačí... Doporučuji!!!

Lidická 595, Třinec Mapa

• Praktický lékař

„Je to lékařka hodna titulu praktický lékař.Děkuji za lidský přístup a profesionalitu.Jsem víc než spokojená.

Gagarinova 2b, Havířov Mapa

• Praktický lékař

„VELMI OCHOTNÝ A VSTŘÍCNÝ DOKTOR.MŮŽU JEN DOPORUČIT.

Mateřská škola 120, Mosty u Jablunkova Mapa

• Praktický lékař

„Skvělý lékař. Profesionální přístup jak lékaře tak i sestřiček. Moderní prostory ordinace s bezbariérovým přístupem.

Komenského 605/1, Český Těšín Mapa

• Praktický lékař, Pediatr

„Chodím k p. Doktorce necelý rok a za mě špičkový pediatr, určitě bych nemenila, je velmi ochotná , můžu se na cokoliv zeptat a vždy dostanu odpověď i radu. K synovi se chová moc hezky i ke mě. Se synem taky chodím s kaslem, ale nikdy nás P. Doktorka nesprdla jak jsem se nekde docetla ba naopak , vždy nás vyšetřila a prohlídka. Odcházím vždycky spokojena. Ordinace je taky moc hezká , čistá. A taky paní sestřička je super. Více

nského 605 / 1, Český Těšín Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka je člověk na svém místě , je odborník který určitě nic nepodceni ,dobrý diagnostik,vždy je milá a vstřícná za tu dobu 20.let jsem se nesetkala s arogantním přístupem. Vždy me i dceři pomohla. Více

Karvinská 5/1518, Havířov Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Co se týká paní doktorky,tak je to velmi příjemná lékařka,na pravém místě.Podporující,naslouchavá,obětavá. Vždy dovede poradit,povzbudit i potěšit. Více

Komenského 1, Český Těšín Mapa

• Praktický lékař

„U pana doktora jsem nově a jsem s ním naprosto spokojená. Přijetí proběhlo bez problému, hned mě zaregistroval. Je velice sympatický a milý. Vyslechne, prohlédne a pomalu vysvětlí diagnózu a léčbu. Ochoten odpovědět na jakýkoli dotaz, nemám problém se k měnu se vším zdravotním obrátit. Mohu jenom doporučit. Více

Hraniční 211, Třinec Mapa

• Praktický lékař

„Není na světě ten, aby se zalíbil všem. Já se přidávám k těm, kteří mají s panem doktorem dobré zkušenosti. Z Těšína jsem se dávno přestěhovala do Frýdku, ale svého obvodního, neřkuli rodinného lékaře nevyměním. Více

Hrabinská 4, Český Těšín Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Paní doktorko, děkuji za zdravotní péči.

ul. Míru 275, Třinec Mapa

• Praktický lékař

„Já jsem s paní doktorkou spokojená,vždy mě vyléčila,zbytečné léky nepíše a snaží se pomoct.....poslední problémy vyřešila rychle a díky tom se mi nemoc podchyila v začátku Více

Studentská 1548/26, Havířov Mapa

„velice spokojen

Palackého 397, Třinec Mapa

• Praktický lékař

„Velmi pečlivá a dusledná paní doktorka jsem velmi spokojen kdykoli jsem potřeboval její Pomoc vždycky mne ošetřila a vyléčila jak se patří na dr. S tak dlouhou praxí. Děkuji jí i sestře. Lukáš 1984. Více

Astronautů 3, Havířov Mapa

• Praktický lékař

„Příjemný. Nezdržuje zbytečnými rozhovory. Věnuje se pracujícím lidem, kteří potřebují řešit i jiné věci v životě než návštěvu lékaře. Maximálně doporučuji já i celá má rodina. Více

č.d. 177, Morávka Mapa