Doporučení praktičtí lékaři s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Třinec

• Praktický lékař

„Velice precizní lékař, diagnostik. Je vidět že pana doktora jeho práce opravdu baví a pacienti mu nejsou lhostejní. Výborných lékařů s lidskou tváří je málo. Více

1. máje 469, Třinec Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Jsem maximálně spokojena, lidský přístu. Je velice příjemné s ním komunikovat, krásný úsměv, vše vysvětlí, doporučí to nejlepší a hlavně řádně ošetří a vyšetří staré lidi, ke kterým má krásný přístup na rozdíl od jiných lékařů. Více

Kochova 2/1227, Havířov Mapa

Diagnostický a léčebný komplex s.r.o.

• „Plně spokojený, kdykoliv na telefonu, poradí, pomůže, z mé strany doporučení... Jsem u paní doktorky asi 11 let a vše OK! Více

Těrlicko-Horní Těrlicko 420, Karviná Mapa

• „Já jsem spokojená a jelikož už má paní doktorka i hodnou sestřičku, tak věřím, že budou spokojení i ostatní a už se nebudou muset bát toho otřesného přístupu předchozí sestry. Bohužel stále funguje systém kartiček, tedy dlouhá čekací doba bez možnosti objednání, ale u akutních případů se dá určitě domluvit. Více

Sosnová 410, Třinec Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Úžásná paní doktorka. Když jsem přecházela od dětského lékaře, měla plno a další pacienty nepřijímala, ale díky tomu, že je to tak trochu naše rodinná lékařka, mě vzala, což si myslím je správný přístup, díky tomu má pak větší přehled o celkové rodinné anamnéze. Jak už tady bylo zmíněno, její přístup je úžasný, mezi lékaři skoro až jedinečný. Zajímá se o člověka, běžně u ní jeden člověk stráví v ordinaci třeba 20minut, jelikož se opravdu zajímá a vyptává se a není ji zatěžko udělat všechna nezbytná i méně potřebná vyšetření. Kvůli oblíbenosti paní doktorky je sice čekací doba celkem dlouhá, na druhou stranu není problém se objednat na určitou hodinu, na kterou vás paní doktorka opravdu vezme. Musím také pochválit paní sestřičku, jejíž přístup je taktéž úžasný. Více

Dělnická 24a/1485, Havířov Mapa

• Praktický lékař

„Milý, hodný,příjemný a trpělivý lékař. Chirurgický zákrok který mi prováděl byl naprosto bezbolestný. Trpělivě čekal, než se místo zcela umrtví a při jakékoli bolesti či tlaku při aplikaci mesocainu vždy počkal, než bude vše ok. Jilam nespěchal, jiní by se mohli učit. Díky Více

Školní 1050, Petřvald Mapa

• Praktický lékař

„K perfektnímu obvodnímu lékaři Mudr. Wolf, jsem se přeregistroval už v době kdy v Těrlicku začínal a po celou dobu, byl vždy vstřícný, lidový a muž na svém místě, jsem mu vděčen za mnohé, každý problém či překážka má řešení, mohu tímto jen doporučit a přát si, aby takových lékařů bylo a zůstavali u nás, co nejvíce........... Více

Dlouhá 814, Těrlicko Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Asi na to mám štěstí, ale má dětská doktorka byla super a i Paní Šárka je. Nikdy se nemračí, vždy pomůže co se týká administrativy tak při mém cestování po jiných státech, taky udělala maximum a nikdy nevypadala že by ji to obtěžovalo. Prostě nejvíc nejlepší. Více

Staré náměstí 91, Orlová Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Velmi skvělá lékařka! První doktor, který úspěšně diagnostikoval můj stav. Pomohla mi v mnoha věcech! Nebýt výše uvedené lékařky, neměla bych tak zdravé tělo. > Judita S. Více

Kanada, Třinec Mapa

• Praktický lékař

„Je to lékařka hodna titulu praktický lékař.Děkuji za lidský přístup a profesionalitu.Jsem víc než spokojená.

Gagarinova 2b, Havířov Mapa

• Praktický lékař

„VELMI OCHOTNÝ A VSTŘÍCNÝ DOKTOR.MŮŽU JEN DOPORUČIT.

Mateřská škola 120, Mosty u Jablunkova Mapa

• Praktický lékař

„Skvělý lékař. Profesionální přístup jak lékaře tak i sestřiček. Moderní prostory ordinace s bezbariérovým přístupem.

Komenského 605/1, Český Těšín Mapa

• Praktický lékař, Pediatr

„Pohled tatínka...k paní doktorce chodím se synem již sedmým rokem. Pravdou je, že paní doktorka je trošku ostřejší v komunikaci s rodiči a má svůj pohled na to, kdy je, nebo není zbytečné s dítětem chodit k lékaři. To vše, ale vychází z její nemalé praxe a zkušenosti v tomto oboru. Za těch 7 let, kdy k ní chodím se synem, jsem přesvědčen o tom, že je odborníkem na svém místě. Nikdy neplaší, vše řeší s chladnou hlavou a nikdy nic nezanedbala, ba naopak. Mám v ní velkou důvěru. Více

nského 605 / 1, Český Těšín Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Ano,když jde do tuhého tak i přijede ve volnu k pacientovi domů a pomůze.Takže absolutní spokojenost.

Kanada, Třinec Mapa

Střítež 90, Třinec Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Paní doktorka je člověk na svém místě , je odborník který určitě nic nepodceni ,dobrý diagnostik,vždy je milá a vstřícná za tu dobu 20.let jsem se nesetkala s arogantním přístupem. Vždy me i dceři pomohla. Více

Karvinská 5/1518, Havířov Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „vynikající lékař, odborník, skvělý diagnostik je škoda, že ukončila praxi. Bude nám chybět. Obětavá s přístupem k pacientovi v kterékoli době. Více

Chopinova 463, Třinec Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Co se týká paní doktorky,tak je to velmi příjemná lékařka,na pravém místě.Podporující,naslouchavá,obětavá. Vždy dovede poradit,povzbudit i potěšit. Více

Komenského 1, Český Těšín Mapa

• Praktický lékař

„U pana doktora jsem nově a jsem s ním naprosto spokojená. Přijetí proběhlo bez problému, hned mě zaregistroval. Je velice sympatický a milý. Vyslechne, prohlédne a pomalu vysvětlí diagnózu a léčbu. Ochoten odpovědět na jakýkoli dotaz, nemám problém se k měnu se vším zdravotním obrátit. Mohu jenom doporučit. Více

Hraniční 211, Třinec Mapa

• Praktický lékař

„Není na světě ten, aby se zalíbil všem. Já se přidávám k těm, kteří mají s panem doktorem dobré zkušenosti. Z Těšína jsem se dávno přestěhovala do Frýdku, ale svého obvodního, neřkuli rodinného lékaře nevyměním. Více

Hrabinská 4, Český Těšín Mapa