Doporučení ortopedové s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Třinec

• „Mudr .Sztefek je velmi precizni lekař,ma užasné chování ke klientovi,hledá nejlepši řešeni pro pacienta ,Je to lékař s velkým L,gentleman , erudovaný odborník..Sestra skvělá se smyslem pro humor...DOPORUČUJI Více

Lidická 886/43, Havířov Mapa

Ortopedická ambulance, HAV ORT s.r.o. - ONLINE REZERVACE Vašeho ošetření na

• „Skvělý ortoped. Přijemné vystupovaní pana doktora i jeho zdravotní sestřičky. Skvělé doporučuji. Nikdy jsem se nesetkala s takovým milým přistupem, Více

Staré náměstí 91, Orlová Mapa

Odborný lékař ortopedie

• „U pana doktora jsem byl na několika vyšetřeních a pak i na otevřenou operaci ramena (artroskopicky to nebylo možné, protože jsem měl rameno dost poškozené z opakovaného "vypadávání"), kterou prováděl v Hornické nemocnici v Karviné. Celou dobu měl profesionální přístup, vše vysvětlil. Řekl mi klady i zápory stavu po operaci a nechal mi určit si vhodný termín. Operace byla bez komplikací a rameno je rok po operaci naprosto bez problému. Kromě pana doktora bych také určitě doporučil Hornickou nemocnici, kde byl opravdu příjemný personál, dobré jídlo a wifi na pokoji. ;) Více

Konská 453, Třinec Mapa

Odborný lékař ortopedie

• „Byla jsem několikrát...úžasný lidsky a odborný přístup a to nejen v mem případě,ale i v případě mého téměř nechodiciho manzela Více

Březová 5/877, Havířov Mapa

Odborný lékař ortopedie

• „Operácia 26.11.2010. Úraz. Operácia dopadla výborne - vďaka tomuto úžasnému doktorovi, chirurgovi, perfekcionistovi. Chodím, nič nebolí, jazdím na bycikli, všetko ako keby sa nič nestalo. Perfektné, zázračné a úžasné. Ďakujem pán doktor, znovu sa mi vracia radosť zo života. Vďaka Vám je všetko ako predtým. -------.......Z.Samková, Třinec Více

Kaštanová 268, Třinec Mapa

Ortopedie nemocnice Třinec

• „Na operačním stole pana primáře jsem se ocitla zcela neplánovaně s úrazem, který si vyžádal kompletní endoprotézu kyčle. Byla mi implantována keramická endoprotéza s delší životností. Díky čisté a perfektní práci se po operaci nevyskytly žádné otoky ani modřiny, hybnost byla od začátku perfektní, chůze po 5 měsících naprosto neproblematická, jizva skvěle zhojená, esteticky velmi nenápadná, v některých místech téměř nepostřehnutelná. Během náročné a zdlouhavé rekonvalescence mi pomohla nízká váha a slušná fyzická kondice. Pokud se někdo na tuto operaci chystá, lékař doporučuje shodit a cvičit, pak věřte, že ví proč. Jestli ho neposlechnete, zaděláváte si na problém. Když jsem po návratu do Německa, kde žiju, mohla na všetečné dotazy zdravotního personálu odpovídat, že tuhle dobrou práci odvedl primář jedné malé neznámé nemocnice v České Republice, patrioticky jsem se dmula pýchou. Díky! Více

Náměstí Svobody 527, Třinec Mapa

Školní 390, Jablunkov Mapa

Odborný lékař ortopedie

• „Skvělý přístup pana doktora, výborná komunikace a vysvětlení příčin mého problému. S léčbou teprve začínáme, ale po prvním vyšetření panu doktorovi plně důvěřují. Samozřejmě musím uvést i skvělý přístup sestřičky. Děkuji Charlotta Bošková Více

Šenovská 1829, Petřvald Mapa

ORT-ART, spol. s r.o.

• „Pan doktor je pár let po vážné operaci srdce a páteře. Vypadalo to, že bude muset odejít z práce. Toto se nestalo, protože za ním chodily staré babičky, které ho takřka na kolenou prosily, aby neodcházel. Znám mnoho lidí, kteří mu děkují za záchranu před jinými doktory. Jeho humor je svérázný, ale stačí si na něj zvyknout nebo ho alespoň akceptovat. Slečnám a dámám, které chodí v podpatcích (nejlépe s nadváhou) vzkazuji, zamyslete se. A všem ženám, které přijdou k doktorovi v nevhodném spodním prádle to samé. Copak Vás maminky neučily, jak se chodí k panu doktorovi? K tomu jestli by měl jít do důchodu říkám pouze jediné: jeho šéf si ho nevybral jen tak. Pana doktora obdivuji, chodí 3x týdně na dialýzu a i tak je schopen chodit do práce. Víc takových pro fungující stát. Více

Marušky Kudeříkové 1559/1a, Havířov Mapa

• Ortoped

č.d. 906, Vendryně Mapa

• Dělnická 1132/24, Havířov Mapa

Nemocnice s poliklinikou Havířov, p.o.

• Ortoped

Podlesí 331, Třinec Mapa