Doporučení ortopedové s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Havířov

• „Mudr. Boglevský je ortoped , který mi prováděl výměnu ramenního kloubu pravého před 10 lety a ruka funguje perfektně, bohužel artróza mi zničila i levý kloub a jsem 14 dní po další výměně . Ještě nemohu dělat závěr, ale věřím, že levá ruka bude fungovat bez omezení! Mudr. Boglevský je odborník, který Vám život vrátí do normálu. Děkuji !!! Více

Nádražní 982/104, Ostrava Mapa

ASK TORE s.r.o.

• „Mudr .Sztefek je velmi precizni lekař,ma užasné chování ke klientovi,hledá nejlepši řešeni pro pacienta ,Je to lékař s velkým L,gentleman , erudovaný odborník..Sestra skvělá se smyslem pro humor...DOPORUČUJI Více

Lidická 886/43, Havířov Mapa

Ortopedická ambulance, HAV ORT s.r.o. - ONLINE REZERVACE Vašeho ošetření na

• „Výborný doktor víc takových doktorů do nemocnic.Nejen přístupem a ochotou,ale ví co dělá to je důležité......

Sokolská třída 1925/49, Ostrava Mapa

Odborný lékař ortopedie

• „Pana doktora Miškeje si nemohu vynachválit. Vše ochotně vysvětlí, je vždy milý, usměvavý a ochotný pomoci. S pacientem jedná jako s člověkem !! Víc takových ! Díky, pane doktore Více

Zakladatelská 975/22, Karviná Mapa

Karvinská hornická nemocnice a.s.

• „Navštívila jsem p.doktora Hrbáčka,byla jsem velmi spokojená s přístupem a ošetřením.Sestřička byla velmi milá,ochotná,příjemná.Byla jsem maximálně spokojená a můžu pana doktora a milou sestřičku jenom doporučit.přeji hodně spokojených pacientů. ``` Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení. ``` Více

náměstí Slovenského národního povstání 1886/4, Ostrava Mapa

• „Výborný lékař. Co nedokázali praktičtí, neurologové, ORL za 4 měsíce běhání, vyřešil za 10 minut a asi navždy. Jednalo se o nenadálé závratě a "blackoutové" stavy, kdy jsem se díky točení v hlavě několikrát vypnul. Všichni strašili s mozkovými nádory a kdo ví čím a přitom to byla skřípnutá krční páteř. Pár šikovných cviků a je po problému a za rok se to nevrátillo ani jednou. Více

Tř. Osvobození 60a/1388, Karviná Mapa

Odborný lékař ortopedie

• „Pan doktor Pustějovský...Mi jako jediný ze 7dmi ortopedu řekl ihned že mám přetržený kolaterální vaz vpalci ostatní žvatlali ž si to mám mazat fastum gelem že to přestane bolet a podobně(nedělám si srandu!!!)...U jsou to 4 mesice neco pres,a uz muzu rict ze se muzu aji byt :D...Rozhodne potkal jsem spoustu ortoprdu,kvuli boxu,nenaucili me tam hned na zacatku delat kliky na prstech,takze sem jich poznal hodne...A ten bude nejlepsi... Více

Tř. T.G.Masaryka 495, Frýdek-Místek Mapa

Ortopedická ambulance

• „Pan doktor Sládek je doktor s velkým "D". Moc mu děkuji za velmi lidský a profesionální přístup k pacientovi. Před 1,5 rokem se v kritickém stavu dostala do rukou tohoto lékařa má tehdy 15 letá dcera. Hrozila jí amputace palce na pravé noze. Pan doktor Sládek zachránil spolu s týmem lékařů nohu mé dceři."Na ta slova mé dcery, když se probudila po operaci a chtěla po nás, aby jsme jí oddělali deku a ona se podívala, jestli má nohu.... na to nikdy nezapomenu. ještě teď mám oči plné slz...." Dnes se dcera již nemůže věnovat všem sportům, které velmi aktivně a s radostí zvládala, ale po peripetijích , kterými si musela projít a stále prochází jsme všichni moc rádi, že naše dcera má nohu a chodí... Ještě jednou moc děkuji doktoru Sládkovi, celému týmu lékařů a také zdravotníním setrám ort. oddělení Fifejdké nemocnice. Pavla Kalužová, Ostrava Více

Třída T. G. Masaryka 495, Frýdek-Místek Mapa

Odborný lékař ortopedie

• „Skvělý ortoped. Přijemné vystupovaní pana doktora i jeho zdravotní sestřičky. Skvělé doporučuji. Nikdy jsem se nesetkala s takovým milým přistupem, Více

Staré náměstí 91, Orlová Mapa

Odborný lékař ortopedie

• „Profík na svém místě. Podrobné mně vyšetří, poslal na rentgen rukou, nohou kde mi byly všude zjištěny artrozy. Pan dr. mi to velice citlivě řekl co mi je napsal mi rehabilitace dal léky na artrozu. A že mi řekl, že špatně sedím na tom nevidím nic špatného, tak by to mělo být, že si doktor všímá všeho. Byla jsem u něj asi 5 krát a vždy profesionální jednání, do kloubu na ruce mi pichl injekci po které se mi ulevilo je škoda že prý musel odejít kvůli špatnému jednání s pacienty. Nevím co by chtěli, uhrazení že byli poučení že špatně sedí stojí, mají špatné boty, by měli být rádi, že jim to doktor řekl. Více

Sokolská třída 81, Ostrava Mapa

Hornická poliklinika s.r.o.

• „U pana doktora jsem byl na několika vyšetřeních a pak i na otevřenou operaci ramena (artroskopicky to nebylo možné, protože jsem měl rameno dost poškozené z opakovaného "vypadávání"), kterou prováděl v Hornické nemocnici v Karviné. Celou dobu měl profesionální přístup, vše vysvětlil. Řekl mi klady i zápory stavu po operaci a nechal mi určit si vhodný termín. Operace byla bez komplikací a rameno je rok po operaci naprosto bez problému. Kromě pana doktora bych také určitě doporučil Hornickou nemocnici, kde byl opravdu příjemný personál, dobré jídlo a wifi na pokoji. ;) Více

Konská 453, Třinec Mapa

Karvinská hornická nemocnice a.s., Ortopedie

• „tento profík je skutečně profík operoval mi páteř a dneska v 23 letech mě nic nebolí přeji všem kteří májí skoliozu zajděte si za tímto lékařem je fakt profík držím palce.. Více

Pavlovova 29, Ostrava Mapa

Odborný lékař ortopedie

• „Pana primáře může jen doporučit ! Operoval mne již 3x a vždy velmi šetrně s vynikajícím výsledkem. Stibor M.

Blanická 938, Ostrava Mapa

Ortopedická ordinace

• „Ludmila Garncarzová Při hodnocení lékařů vychází každý ze své osobní zkušenosti. Já mohu vystavit panu doktoru Pavliskovi to nejlepší vysvědčení. Ať už jde o to, že se mne vůbec ujal v krátké době zajistil operaci ve vynikající klinice SurGal v Brně, provedl operaci a zajistil následné lázně. Jsem velmi vděčna a moc děkuji. Více

Nádražní 982/104, Ostrava Mapa

ASK TORE s.r.o.

• „Při problémech s ramenem. Několikanásobné vykloubení ramene při sportu. Pan doktor doporučil operaci. Výsledek výborný. Sice ze začátku snížený rozsah hybnosti, ale cca po 12 měsících rameno rozhýbáno, skoro do původního stavu. Hodně pomohla rehabilitace. Takže tímto díky i rehabilitačním sestřičkám. Více

Hájkova 7, Ostrava Mapa

Odborný lékař ortopedie

• „Byla jsem několikrát...úžasný lidsky a odborný přístup a to nejen v mem případě,ale i v případě mého téměř nechodiciho manzela Více

Březová 5/877, Havířov Mapa

Odborný lékař ortopedie

• „OPRAVDU lidský pan doktor!!!.Starostlivý a díky jeho pečlivosti a doporučení k jkeho kolegovi do Orlové, mám nový kyčelní kloub a opět se můžu věnovat zálibám, chodit do práce...Vozím k němu i moji mamku, prostě hlavně aby pracoval ve zdraví ještě hodně let a pomáhal lidem tak jako teď. Vašicová Jitka Více

Vratimovská 707, Ostrava Mapa

• „MUDr. Milena Pavlisková mne sice s mým ortopedickým problémem odeslala na neurologii a neurologa jsem hledala rok, ale jinak mohu ji dát 1*. Za komunistů jsem tam docházela s nemocnými dětmi a tedy jsem plně informována jaký korzet si koupit na zborcenou hrudní páteř. Také, když se mi k tomu přidala skolióza, tak jsem si vybavila vzpomínka, že jedno z mnou léčených dětí nosilo podpatěnku. Díky paní doktorce nemám výhřez plotýnek, čelím zlomenině krčku či kolena korekci namáhanější nohy. Je skvělá odbornice. Škoda, že dnes jsou škrty ve zdravotnictví a revizní lékaři pojišťovem se povýšili na Pány Bohy. Paní doktorka dokud nebyli, byla ten nejmilejší a nejpředvidatelnější zástupce svého oboru. :-) * :-)* :-) Více

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava Mapa

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „S panem doktorem Gromanem mám jen ty nejlepší zkušenosti. Věnoval mi veškerou pozornost a trpělivě odpověděl na každý můj dotaz.Jako ortoped dělá čest svému řemeslu. Jaromír Blinka Více

Zakladatelská 975/22, Karviná Mapa

Karvinská hornická nemocnice a.s.