Doporučení ortopedové s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Havířov

• „Mudr. Boglevský je ortoped , který mi prováděl výměnu ramenního kloubu pravého před 10 lety a ruka funguje perfektně, bohužel artróza mi zničila i levý kloub a jsem 14 dní po další výměně . Ještě nemohu dělat závěr, ale věřím, že levá ruka bude fungovat bez omezení! Mudr. Boglevský je odborník, který Vám život vrátí do normálu. Děkuji !!! Více

Nádražní 982/104, Ostrava Mapa

ASK TORE s.r.o.

• „Mudr .Sztefek je velmi precizni lekař,ma užasné chování ke klientovi,hledá nejlepši řešeni pro pacienta ,Je to lékař s velkým L,gentleman , erudovaný odborník..Sestra skvělá se smyslem pro humor...DOPORUČUJI Více

Lidická 886/43, Havířov Mapa

Ortopedická ambulance, HAV ORT s.r.o. - ONLINE REZERVACE Vašeho ošetření na

• „myslím,že odborník na svém místě, operoval mi koleno a zdá se to být zase dobré jak před natržením menisku. Děkuji !

El. Krásnohorské 321, Frýdek-Místek Mapa

Nemocnice ve Frýdku-Místku

• „Pan doktor Pustějovský...Mi jako jediný ze 7dmi ortopedu řekl ihned že mám přetržený kolaterální vaz vpalci ostatní žvatlali ž si to mám mazat fastum gelem že to přestane bolet a podobně(nedělám si srandu!!!)...U jsou to 4 mesice neco pres,a uz muzu rict ze se muzu aji byt :D...Rozhodne potkal jsem spoustu ortoprdu,kvuli boxu,nenaucili me tam hned na zacatku delat kliky na prstech,takze sem jich poznal hodne...A ten bude nejlepsi... Více

Tř. T.G.Masaryka 495, Frýdek-Místek Mapa

Ortopedická ambulance

• „Přestože se snad může zdát trochu zvláštní při vystupování, odvedl pan doktor perfektní práci a zcela mi vrátil pohyblivost a sílu do ruky. Po celou dobu léčby se aktivně staral o průběh a několikrát provedl operaci. Více

8. pěšího pluku 85, Frýdek-Místek Mapa

ortopedická ambulance

• „Profík na svém místě. Podrobné mně vyšetří, poslal na rentgen rukou, nohou kde mi byly všude zjištěny artrozy. Pan dr. mi to velice citlivě řekl co mi je napsal mi rehabilitace dal léky na artrozu. A že mi řekl, že špatně sedím na tom nevidím nic špatného, tak by to mělo být, že si doktor všímá všeho. Byla jsem u něj asi 5 krát a vždy profesionální jednání, do kloubu na ruce mi pichl injekci po které se mi ulevilo je škoda že prý musel odejít kvůli špatnému jednání s pacienty. Nevím co by chtěli, uhrazení že byli poučení že špatně sedí stojí, mají špatné boty, by měli být rádi, že jim to doktor řekl. Více

Sokolská třída 81, Ostrava Mapa

Hornická poliklinika s.r.o.

• „Ludmila Garncarzová Při hodnocení lékařů vychází každý ze své osobní zkušenosti. Já mohu vystavit panu doktoru Pavliskovi to nejlepší vysvědčení. Ať už jde o to, že se mne vůbec ujal v krátké době zajistil operaci ve vynikající klinice SurGal v Brně, provedl operaci a zajistil následné lázně. Jsem velmi vděčna a moc děkuji. Více

Nádražní 982/104, Ostrava Mapa

ASK TORE s.r.o.

• „MUDr. Milena Pavlisková mne sice s mým ortopedickým problémem odeslala na neurologii a neurologa jsem hledala rok, ale jinak mohu ji dát 1*. Za komunistů jsem tam docházela s nemocnými dětmi a tedy jsem plně informována jaký korzet si koupit na zborcenou hrudní páteř. Také, když se mi k tomu přidala skolióza, tak jsem si vybavila vzpomínka, že jedno z mnou léčených dětí nosilo podpatěnku. Díky paní doktorce nemám výhřez plotýnek, čelím zlomenině krčku či kolena korekci namáhanější nohy. Je skvělá odbornice. Škoda, že dnes jsou škrty ve zdravotnictví a revizní lékaři pojišťovem se povýšili na Pány Bohy. Paní doktorka dokud nebyli, byla ten nejmilejší a nejpředvidatelnější zástupce svého oboru. :-) * :-)* :-) Více

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava Mapa

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „Vysoce fundovaný specialista s velmi dobrým přístupem k pacientům,vynikající operatér a špičkový ortoped.

Elišky Krásnohorské 321, Frýdek-Místek Mapa

Nemocnice ve Frýdku-Místku

• „Operácia 26.11.2010. Úraz. Operácia dopadla výborne - vďaka tomuto úžasnému doktorovi, chirurgovi, perfekcionistovi. Chodím, nič nebolí, jazdím na bycikli, všetko ako keby sa nič nestalo. Perfektné, zázračné a úžasné. Ďakujem pán doktor, znovu sa mi vracia radosť zo života. Vďaka Vám je všetko ako predtým. -------.......Z.Samková, Třinec Více

Kaštanová 268, Třinec Mapa

Ortopedie nemocnice Třinec

• „Při každé návštěvě lékaře se opravdu hodně stresuji. Mám syndrom bílého pláště, ale při návštěvě pana doktora jsem byla velice příjemně překvapená. Byl milý, vstřícný, všechno mi vysvětlil, ukázal na PC. Povzbudil mě. Strach ze mě spadl. Tohle je první lékař, ke kterému se snad budu těšit. Děkuji. Více

17. listopadu 1790, Ostrava Mapa

Fakultní nemocnice Ostrava

• „Nejlepší doktor, u kterého jsem kdy byla. Milý, vstřícný, jde vidět velký zájem o pacienta. Všechno srozumitelně popisuje a vysvětluje. Fakt 100%. Více

Sokolská třída 81, Ostrava Mapa

Hornická poliklinika s.r.o.

• „Pan doktor je pár let po vážné operaci srdce a páteře. Vypadalo to, že bude muset odejít z práce. Toto se nestalo, protože za ním chodily staré babičky, které ho takřka na kolenou prosily, aby neodcházel. Znám mnoho lidí, kteří mu děkují za záchranu před jinými doktory. Jeho humor je svérázný, ale stačí si na něj zvyknout nebo ho alespoň akceptovat. Slečnám a dámám, které chodí v podpatcích (nejlépe s nadváhou) vzkazuji, zamyslete se. A všem ženám, které přijdou k doktorovi v nevhodném spodním prádle to samé. Copak Vás maminky neučily, jak se chodí k panu doktorovi? K tomu jestli by měl jít do důchodu říkám pouze jediné: jeho šéf si ho nevybral jen tak. Pana doktora obdivuji, chodí 3x týdně na dialýzu a i tak je schopen chodit do práce. Víc takových pro fungující stát. Více

Marušky Kudeříkové 1559/1a, Havířov Mapa

Odborný lékař ortopedie