Doporučení internisté s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Havířov

• Internista, Rehabilitační lé… kař, Fyzioterapeut Více

„Moderní rehabilitační centrum,perfektní paní doktorka,nejlepší rehabilitační pracovníci,kteří vědí jak pomoct a dělají pro to vše,řekl bych až nadstandartně. Naprostá spokojenost se vším a hlavně pomohli po úraze a následných operacích. Více

Vráclavská 1601, Šenov u Ostravy, Šenov Mapa

MUDr. Kateřina Šochová, Rehabilitační Centrum Šenov /zdravotní středisko-nová oranžová část/

• Internista, Gastroenterolog

„Dobrý den, dnes jsem absolvovala kolonoskopii u pana doktora Buzgy, musím hodnotit vše na jedničku, přístup sestricek a příjemný pan doktor. Tohoto vyšetření jsem se velice bála, ale úplně zbytečně. Všem tuto ordinaci doporučuji Více

Karvinská 5/1518, Havířov Mapa

Gastro-Med, s.r.o., gastro., interní

28.října 100, Ostrava Mapa

Gastro-Med spol.s.r.o

Panelová 15/6116, Ostrava Mapa

Gastro-Med, s.r.o., gastroenterologie

• Internista, Praktický lékař,…  Diabetolog Více

„Paní doktorka je absolutní špička jsem pacientem 19 roků umi velmi dobře odhadnout diagnozu nemocí i jaké léky potřebujete případně pozměnit léky pokud vám zrovna moc nesedly chování 1a+!!!Toto hodnocení samozřejmě i pro její zdravotní sestru obě se maximalně doplňujou je to prostě špičkový team!!!!! Jindřich Piprek Více

Nádražní 26/1266, Ostrava Mapa

Prakt. lékař pro dospělé, dia.,interní

• „Hodný, vstřícný a hlavně důsledný doktor. Všechno vždy vysvětlil a poradil, není arogantní ani protivný, za mě mohu jen a jen doporučit . Více

Chittussiho 1001/9, Slezská Ostrava Mapa

Interní a cévní ambulance MaderMED s.r.o.

• „Výborně zorganizováno. Vstřícný přístup k pacientům. Asi profesionální i po odborné stránce - to jako laik nemohu posoudit. Více

Náměstí SNP 4, Ostrava Mapa

Ostrava-Zábřeh

• Internista, Diabetolog

„Dobrý den,k paní MUDr.Šeptákové jsem začal chodit od jara letošního roku k vůli zýšenému cukru.Vstupní prohlídka proběhla dne 21.4.2016.Tak důkladnou vstupní prohlidku jsem ještě ve svých 72 letech nezažil.Lékařská zpráva je napsána na celou jednu stránku formátu A 4.Celková prohlídka trvala víc jak půl hodiny.Proto se opravdu nedivím,že čekací doba u této lékařky je delší než u ostatních lékařů.Tak výbornou lékařku s opravdu profesionálním přistupem k pacientům se tak měkde nevidí. To se dá říci o sestřiče,která svou práci zvládá perfektně.Za což oběma patří dík. Více

• Internista, Gastroenterolog

„Dovoluji si napsat,že pan Mudr.Spilka je asi jediný pan doktor,který ví,proč tuto profesi provozuji , co pojem doktor je a jak si člověk pod tímto slovem představuje jeho význam.Jeho přístup k pacientům ,péče,rady atd.,to je prostě k nezaplacení,vzácný inteligentní člověk,který bere svou práci,jako poslání. Je to nejenom můj názor,ale i většinu pacientů z čekárny,snad všichni známí i rodinní příslušníci již vyhledali jeho pomoc-radu. Poděkování patří i sestřičce ,Silvie je velmi příjemná,usměvavá a vždy pomůže.Takže ještě jednou děkujeme, Dalibor Glinz Více

Dlouhá 83, Havířov Mapa

MUDr. Jiří Spilka, Interní a gastroenterologická ambulance

• „Pan doktor je anděl, který žije mezi námi. Je to vzor, jaký by měl lékař být. Zachránil mi nohu a vždy ochotně pomáhá celé naší rodině. Dělá pro pacienty daleko víc než musí, prostě proto, že chce. Více

Těšínská 352, Ostrava Mapa

Odborný lékař interní

• Internista, Revmatolog

„Nebudu se zde vypisovat dopodrobna,ale zkrátka je to u mně tak,že mám opakované každodenní bolesti i když výsledky testů nic moc nevykazují. To se potom člověk přede všemi cítí jako by si všechno jen vymýšlel. Pan doktor i když vypadá jako rázný člověk mě dnes psychicky velice pomohl. Ani v nejmenším jsem se necítila jako ,,simulant",co se týká vyšetření si pan doktor vždy najde čas ,aby vše důkladně překontroloval,vyšetřil. A nesmím opomenout ani jeho milou sestřičku. Jsem jedině ráda, že mě přijali jako pacientku do své ordinace a můžu jen doporučit, jak pro kompetenci tak i lidskost. Více

8. pěšího pluku 85, Frýdek-Místek Mapa

Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek

• Internista, Praktický lékař

„Jsem velice spokojená s panem doktorem. Nemám vůči němu žádný problém. Kdykoliv jsem měla problém pomohl. Podotýkám nejsem častý pacient. Chodím , opravdu když mám problém. Když mu zavolám tak je ochotný. Jsem s ním velice spokojená. Více tolik lékařů a je na světě hned líp, protože víte , že máte lékaře na pravém místě. Sestra taky za 1. Ochotná a také na pravém místě. Více

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „Paní MUDr. Jana Zegzulková je vynikající lékař a mám ji moc ráda. Vždy vše vysvětlí, naslouchá pacientovi, vyhoví, pomůže. Totéž i sestřička, paní Margita Plačková. Je skvělá. Obě jsou moc hodné a pomohou a jsou sehraný tým. Neměnila bych a obou si moc vážím. Více

Sokolská tř. 49, Ostrava Mapa

Odborný lékař interní a PL pro dospělé

• Internista, Praktický lékař

„Rád bych napsal pár slov na pana Doktora Kukucze a jeho tým.Jako prakticky lékař mě nějakou dobu doprovázel při mých těžkostech a vždy mi pomohl jak nejlépe bylo možné. Jeho jednání bylo na jakýkoliv můj požadavek vždy profesionální, snažil se najít vždy nejlépe možné řešení mého problémů a požadavku.. Jeho tým sestřiček velmi milý a ochotny. V podstatě nic není problém pokud se člověk chová slušně a normálně požádá a řekne co potřebuje. Ordinace je velmi moderně upravena,systém k registrovaní požadavků v moderní podobě pomocí dotykového displeje a hlavního menu s nejběžnějšími požadavky. Samozřejmě se najde spousta kritiku ale já jsme byl velmi spokojen. Přeji panu Doktorovi a celému týmu sestřiček mnoho trpělivosti a výdrže,již tak těžké době s nedostatečným množstvím lékařů a co budeme 19. Děkuji Stas Více

Tyršova 2346, Karviná Mapa

Praktický lékař pro dospělé

„dlouholetá praxe, profesionální přístup

Mírová 1537, Rychvald Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• Igor Nykl

Internista, Kardiolog

„Pan doktor je člověk na profesionální úrovni , ochotný , milý , jsem rád že k němu můžu docházet.Vždy usměvavý,odcházím od něho s uklidněním o svém zdravotním stavu. Vřele všem doporučuji. Pane doktore moc Vám za všechno děkuji a přeji Vám pevné zdraví a´t můžete dále léčit své vděčné pacienty. Dík Antonín Polák,Dobrá Více

Konská 453, Třinec Mapa

Nemocnice Podlesí a.s., neurologie, fyzioterapie

Na Poříčí 1190, Frýdek-Místek Mapa

Odborný lékař kardiologie

• „Skvělý, profesionální přístup, ochotný vždy a za každé situace pomoci.Lidský a laskavý člověk po všech stránkách, pacient pro něj není pouze čárka pro pojišťovnu, opravdu člověk s velkým a otevřeným srdcem, takových by mělo být více. Kopecká Více

Plzeňská 6, Ostrava Mapa

Odborný lékař interní a kardiologie

• „Také smekám před tímto úžasným lékařem a odborníkem, který mi doslova zachránil život. Je to skvělý člověk. Takže jen děkuji a děkuji, že jsem ho mohl poznat. Více

Na obvodu 41, Ostrava Mapa

Odborný lékař interní