Doporučení internisté s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Olomouc

• Ivan Krupa

Internista, Fyzioterapeut

„Děkuji za všechnu péči a pomoc. Děkuji, že ze vztahu lékař a pacient se časem stalo i příjemné přátelství. Mrzí mne, že už se neuvidíme. Přeji ti Ivi klidné spočinutí. Budeš mi chybět. Více

Krapkova 7, Olomouc Mapa

Odborný lékař rehabilitace

• Internista, Diabetolog

„Vyborny přistup k pacientúm, po odborne stránce vynikajíci.

Dlouhá 34, Olomouc Mapa

Odborný lékař interní a diabetologie

• Internista, Endokrinolog, Di… abetolog Více

„paní Mudr. Nováková i sestřička jsou naprosto úžasné. Dlouho jsem se nesetkala s takovou pečlivostí, lidským přístupem a ochotou jako u těchto dvou žen. Naprostý propacienstký přístup. Pečlivost, ochota a vlídnost. Opravdu mohu pouze doporučit. Opravdu tak vlídný přístup od lékaře i sestry jsem dlouho dlouho nezažila. A jak jsem již slyšela pár negativních ohlasů. Věřila bych tomu, že když je člověk nezodpovědný a ani za mák nedbá rad lékaře, není divu, že se pak asi neusmívá. Za mě pouze chválit, chválit a chválit. Víc takových lékařů a sester a máme naprosto dokonalé zdravotnictví. Děkuji jim jak nejvíc mohu Více

Sušilovo náměstí 5, Olomouc Mapa

Vojenská nemocnice Olomouc

• „Jsem u pana doktora Vyhnánka již přes deset let a nemůžu na něj dát dopustit. Profík a velice lidský člověk v jedné osobě. Hodně mi pomohl a pomáhá. Děkuji mu Viktor Vítek Více

Sušilovo náměstí 5, Olomouc Mapa

Vojenská nemocnice Olomouc

• Internista, Plicní lékař

„Velmi dobrý odborník,příjemné jednání s pacienty

Opavská 1, Šternberk Mapa

Odborný lékař TRN

• „Dobrý den, byla jsem u pana doktora jen na banálním vyšetření a byla jsem mile překvapena přístupem a ochotou. Velmi pozitivní přístup k mé osobě a i viditelný zájem o mé zdraví, což u spousty jiných doktorů nenajdeme. Už jen ten usměv a přístup od sestřičky a následně od p. doktora, vás pohladí na duši a léči. Kéž by byli všichni doktoři tak positivně naladěni. Více

Nemocniční 5/270, Uničov Mapa

• Internista, Praktický lékař

„velice dobrá a zkušená lékařka.Jen škoda že už odchází do důchodu.Jen samé kladné zkušenosti.

Dlouhá 34, Olomouc Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Velice sikovny pan doktor! Pomohl mi s lecbou a hlavne poradil v prevenci. Byla jsem velmi spokojena s pristupem.

Tovární 41, Olomouc Mapa

Odborný lékař internista

• Internista, Neurolog

„Je milá,dovede jednat s lidmi a hlavně je mistr ve svém oboru. Kéž by bylo v našem zdravotnictví víc takových lékařů. Více

nám. Přerovského povstání 1, Přerov Mapa

Poliklinika MENS – Polyfunkční dům

• „Je to velmi příjemný "normální člověk", na nic si nehraje, přesto má profesionální přístup k pacientům.

Kollárova 664, Litovel Mapa

Odborný lékař internista, diabetologie

• „Jsem pacientkou paní doktorky.Jsem velmi spokojená.Chodím k ní již řadu let,chodila jsem s maminkou nyní já sama.Mohu jen doporučit. Více

Nemocniční 5, Uničov Mapa

Odborný lékař internista, diabetologie

• „Skvělý lékař a člověk.Krátká čekací doba.Profesiální a odborný přístup.Je odborníkem na svém místě..

Za drahou 2, Prostějov Mapa

Odborný lékař internista

• Internista, Praktický lékař

„Na pana doktora nedám dopustit. Vždy mi pomohl, vyšel vstříc. Jeho "nová" sestra (schválně slovo nová mám v uvozovkách, protože už je tam taky nějaký čas) je skvělá osoba. Vždy mi zpříjemní čekání, než mohu do ordinace. Zasmějeme se spolu. Pro mě je to pan Doktor s velkým D. Přeji pěkný den, Iveta J. Více

F. Stupky 10, Olomouc Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Jsem velmi spokojen, vše je nej ......

Wellnerova 3, Olomouc Mapa

• Internista, Praktický lékař

„Solidní přístup k pac.nepije,nekouří,nepomlouvá,vše řeší v klidu.

Prostějovská 88, Bedihošť Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Skvělá lékařka, lidská, rozumná. Odbornice na svém místě. Je vstřícná a milá, vždy dobře poradí a pomůže.

nám. Národních hrdinů 2, Olomouc Mapa

Poliklinika SPEA

• „Výborný lékař, který naslouchá pacientovi, empatický a ochotný ! Děkuji Rem.

Husova 19, Přerov Mapa

• Internista, Praktický lékař

„skvělá paní doktorka. doporučuju.

č.d. 47, Cholina Mapa

1 názor

„Paní doktorka mi vždy pomohla a nemohu na ni říct nic špatného.

č.d. 200, Příkazy Mapa

1 názor

„Sice bydlím již 8 let 300 km od Prostějova, ale na pana doktora Vysloužila vzpomínám vždy v dobrém. Moc pomohl mně i mé rodině. Více

Husovo nám. 45, Prostějov Mapa