MUDr. Alexander Wolf

Praktický lékař · Více o specializacích

Těrlicko 1 adresa

32 názorů

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Alexander Wolf
Praktický lékař pro dospělé

Dlouhá 814, Těrlicko 73542

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

32 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • K perfektnímu obvodnímu lékaři Mudr. Wolf, jsem se přeregistroval už v době kdy v Těrlicku začínal a po celou dobu, byl vždy vstřícný, lidový a muž na svém místě, jsem mu vděčen za mnohé, každý problém či překážka má řešení, mohu tímto jen doporučit a přát si, aby takových lékařů bylo a zůstavali u nás, co nejvíce...........

     • Praktický lékař pro dospělé Každý občan ČR musí mít OL  • 

  • Skvělý lékař, který nic nepodcení, odborník a navíc empatický ( což u lékařů nebývá, bohužel, pravidlem, neboť i vlídné zacházení a vlídné slovo léčí).A má velmi příjemnou zdravotní sestru. Za sebe - doporučuji!

     •  • 

  • Z mých zkušeností s lékaři, patří Pan doktor mezi nejlepší, člověk na svém místě :)

     •  • 

  • Výborný doktor,pošle vás na vyšetření,když je třeba.
    Udivuje mě paní,která dala neutrální hodnocení a divi se,že po antibiotikách jde na krev.Vážená paní je mi skoro 40 let už jsem měla xkrát antibiotika a vždy jsem šla i u jiných lékařů na krev :-) tak to fakt není objev století.
    Ono některým i kdyby nafukal do prdele tak to bude pořád málo :-)

     •  • 

  • Klidný,vstřícný.Když má podezření na něco závažnějšího,ihned posílá na odborné vyšetření.

     •  • 

  • Zprvu jsem byla z doktora nadšená, ale čím déle jsem u něho, tím začínám být zklamanější. Jednou jsem byla z nehoráznýma horečkami atd. a jelikož jsem pacientka se slabší imunitou a má zdravotní karta už je pěkně hrubá na můj věk, tak mě mile překvapilo, že se díval i lehce do minulosti jak mě líčíval ještě dětský lékař a jak to bylo s mými nemocemi, ale na druhou stranu, má často dovolené či já mám na to smůlu, že když mi je špatně, tak musím stejně běžet k paní Bednářové (výborná lékařka) nebo tam sedí někdo jiný. Také čím déle tam jsem tak si všímám, že už to začíná odbývat, nejvíce mě štve, že dává antibiotika a pak až po nic si mám zajít na krev, to mě u něho opravdu vytáčí (toto zažil přítel). Dávám neutrální hodnocení, jelikož je na mne milý a zprvu byl precizní, ale tím časem, jak ho znám a vidím, jak začíná nevhodně léčit mé hodnocení na něj klesá.

     •  • 

  • vstřícný mladší lékař.

     •  • 

  • velmi dobry lekar

     •  • 

  • Velice lidský, usměvavý a přístupný lékař. Člověk se nebojí jít k lékaři, ale těší se na setkání s příjemným pánem.

     •  • 

  • Je to skvělý chlap a doktor.Děkuji

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu