Doporučení praktičtí lékaři s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Opava

• „Poprvé jsem navštívila paní doktorku a i když nejsem její pacientka, tak mě ochotně přijala. Takový přístup jsem snad nikdy nezažila. Je moc milá, usměvavá a dobře mi poradila a vše nádherně vysvětlila. K mému dalšímu překvapení i paní sestřička byla velmi pozorná, chápavá a ochotně mi zodpověděla na zvídavé dotazy. Při čekání si se mnou dokonce povídala a perfektně mi popsala, co mám dělat dál. Více

Nám. Hrdinů 5, Krnov Mapa

• Praktický lékař

„Zájem o pacienta a jeho potíže, vysoká erudice, empatie a osobní přístup. Pan doktor se sestřičkou tvoří úžasný tým. Celá naše rodina je v jejich péči již mnoho let a neměnili bychom. Jsme velmi spokojeni. Více

Opavská 76/4472, Ostrava Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Po nějaký čas jsem byla v péči MUDr. Paličkové a při každé návštěvě se projevovala mile, hluboce empaticky a s ochotou pomoci. U žádného jiného lékaře jsem se doposud nesetkala s tak vlídným a pozitivním přístupem a skoro by se dalo říci, že léčí už jen pouhým slovem. Tenkrát mi však paní doktorka navrhovala určitý způsob léčby, se kterým jsem v té době, a ještě dlouho poté, zásadně nesouhlasila (jelikož jsem byla z domova ovlivněná nesprávnými názory a nedostatkem relevantních informací), a tak jsem s hořkostí a pocitem neporozumění přešla k jinému lékaři. Uplynulo 6 dlouhých let a po všech (ne)možných vyšetřeních a zkušenostech známých se nakonec dostalo na slova paní doktorky... Kdybych jí tenkrát důvěřovala, ušetřila bych si spoustu nepříjemností. Nejsem si jistá, zda nové pacienty ještě přijímá, ale její ordinaci mohu každému vřele doporučit! Více

Opavská 959/49, Ostrava Mapa

• „Paní doktorka je,úžasná žena . Umí vnímat lidi ,pochopit je, a léčit ...Jí patří velké díky .Jsem ráda, že jsem jí mohla mít jako obvodní lékařku. Jistě bych byla ráda, kdyby mne přijala ,i když už není tam kde byla. Ale na tom se nic nemění,že bych dojížděla kamkoliv. Více

Francouzská 6167, Ostrava Mapa

Moje ambulance a.s.

• „Vynikající lékařka pečlivá důsledná hodná a chápavá je na svém místě mám vás moc ráda obě děkují že vás mám Jana Bradnová Více

Partyzánská 4, Opava Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „nejlepsi doktorka ktera muze byt byla jsem vedena u hodne lekarek ale doktorka Opatrilova je ta nej....

Ostrožná 27/244, Opava Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „S paní doktorkou mám velmi dobré zkušenosti, umí naslouchat, poradit a hlavně pochopit. Je dobré mít někoho, komu se můžu se svými nejen zdravotními problémy svěřit.Myslím , že vše souvisí se vším, jako zdraví s psychikou apod. Více

Opavská 48, Krnov Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Jsme s manželem oba velice spokojení. Paní doktorka ale i sestra jsou prostě super.Přejeme jen spokojené pacienty, ale vždy se najde někdo nespokojený. Více

č.d. 180, Hrabyně Mapa

• Praktický lékař

„Paní doktorka naprosto bezkonkurenční. Těžko hledat takto zkušeného lékaře, který je navíc pečlivý a empatický. V ordinaci jsem byla vždy delší dobu, protože me pokaždé vyšetřila od hlavy až k patě a její diagnóza-pokaždé správná. Po přestěhování už nikdy takového lékaře nenajdu. Bohužel... Více

Komenského 22/656, Ostrava Mapa

• Praktický lékař

„VELMI SVĚDOMITÝ,..S LIDSKÝM PŘÍSTUPEM K ČLOVĚKU......

Dělnická 382, Ostrava Mapa

• „Paní doktorka si nemohu vynachválit, chodí k ní celá má rodina a mou sestru díky její pohotové reakci operovali pro rakovinu prsu. Odeslala ji za specialistou do Ostravy bez prodlení. Mohu s klidným svědomím všem doporučit. Více

Rybova 5, Opava Mapa

• Praktický lékař

„Jsem opravdu ráda, že jsem pro malou vybrala tuto ordinaci. Paní doktorka i sestřička jsou opravdu skvělé. Jsem za ně moc ráda. Vždy vyslechnou, poradí, pomůžou. Když máme problém, nebo si nevíme rady, sestřička s paní doktorkou si nás pozvou, poradí, nebo klidně i přes telefon. V této ordinaci je i sestřička opravdu skvělá. Hodně pomůže. Určitě bych neměnila a všem doporučuji. Více

Žižkova 7, Krnov Mapa

MUDr. Michaela Knopová, praktická lékařka pro děti a dorost

1 názor

„Skvělý pan doktor, je to velký profesionál, opravdu se vyzná, vždy mi pomohl. A jako bonus má v sobě obrovský kus lidskosti. Více

Pekařská 83/1692, Opava Mapa

Moje ambulance a.s.

• Praktický lékař

„Zlepšit se může jen tak, že pana Mudr. Stroupka naklonují. Chodím k němu už léta a má na mne svatou trpělivost. Na moje anamnézy, a tají na moje léčebné metody, ha, ha, ha. Je nejlepší z lékařů, které jsem poznala. Vždycky mi pomohl a to zase pomáhá mým nervům, vím, že se na něj mohu spolehnout. Je chytrý, má obrovský přehled, odborné vědomosti a praktické zkušenosti. Hodnotím ho tak vysoko, že jsem ho doporučila svým dvěma dětem a obě k němu chodí také. Více

I. Sekaniny 1812/16, Ostrava Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Velmi hodný vstřícný,obětavý,oblíbený mezi lidmi pro svou lidskost,je to odborník,profesionál na svém místě.

Partyzánská 1525/4, Opava Mapa

Partyzánská 4, Opava Mapa

• Praktický lékař

„MUDr. Kubina je velmi zodpovědný lékař, vřele doporučuji všem dalším pacientům. Děkuji tímto za dosavadní péči, za vždy pečlivé zhodnocení mého zdravotního stavu. Vicenecová Více

Hrnčířská 13, Hlučín Mapa

• Praktický lékař

„Jeden z nejlepších lékařů široko daleko. Maximální spokojenost, profesionální a zároveň vstřícný přístup. Musím pochválit i sestřičku, která je úžasná :) Více

Francouzská 1233/18, Ostrava Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Nejlepší lékařka, s jakou jsem se kdy setkala. Profesionální a vstřícný přístup k pacientovi. Podrobné vyšetření, vyslechne si s klidem každý problém. Více

Zámecká 803, Klimkovice Mapa

• Praktický lékař

„Vynikající PANÍ DOKTORKA! Velmi příjemná, usměvavá, pečlivá, profesionální, vždy si na pacienta udělá čas a vyslechne,co jej trápí. Mohu porovnat již více lékařů a paní doktorka Ricková je ze všech nejlepší. Je to člověk na svém místě. Pavla Halfarová Více

Nám. Slezského odboje 3, Opava Mapa