Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Jana Šupíková
Praktický lékař pro dospělé

Nám. Hrdinů 5, Krnov 79401

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

27 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • V

    Chtěla bych I touto cestou poděkovat mé praktické lékařce paní MUDr. Šupíkové za péči, už ani nevím za kolik je to let. Snad neplánuje odchod do důchodu i když si to za ta léta, třeba jen za mne, dávno vysloužila. Pro mne je to žena na svém místě.

     • Praktický lékař pro dospělé Jiný  • 

  • Poprvé jsem navštívila paní doktorku a i když nejsem její pacientka, tak mě ochotně přijala. Takový přístup jsem snad nikdy nezažila. Je moc milá, usměvavá a dobře mi poradila a vše nádherně vysvětlila. K mému dalšímu překvapení i paní sestřička byla velmi pozorná, chápavá a ochotně mi zodpověděla na zvídavé dotazy. Při čekání si se mnou dokonce povídala a perfektně mi popsala, co mám dělat dál.

     •  • 

  • Paní doktorka je velice hodná, milá, vždy poradí. Vždy mi s každým problémem pomohla, nikdy nic nenechala náhodě a začala jednat - kompletní vyšetření. Nesmím zapomenout ani na sestřičku, která je opravdu milionová. Doporučuji!!!

     •  • 

  • Velmi dobrá praktická lékařka s obětavou péčí vůči nám pacientům. Při vyšetření velmi pečlivá, svědomitá, informuje o svých zjištěních. Pravidelně posílá na odborná vyšetření.. Z její ordinace odcházím vždycky s pocitem výborné, odborné péče a vždycky spokojen. Moc děkuji

     •  • 

  • Je to "moje" paní doktorka...neměnila bych!!!!!Bývalá i současná sestřička - super!!Masná

     •  • 

  • Paní doktorka je vždy příjemná,poradí a vysvětlí vše kolem zdravotního stavu. Pošle na nutná vyšetření.Sestřička je také velice vstřícná.Jsem s ní velice spokojena.

     •  • 

  • Skvělá lékařka nejen díky svým zkušenostem, ale také díky osobnímu přístupu ke svým pacientům. Jste nejlepší a nejednou jste pomohla mně i mé rodině. Děkuji Bolíková, ať se vám daří!

     •  • 

  • Velmi dobrá, sympatická, obětavá, p.doktorka.H.B.

     •  • 

  • Není co dodat,je to prostě v Krnově jednička

    Pospíšil

     •  • 

  • Je to dobrá lékařka

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu